Skoči na vsebino

BMW i3 test

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
885 odgovorov v temi
andrej777
andrej777

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 154
  • Avtomobil: e30 320i, e90 320d xDrive

Mene pa odsotnost zvoka sploh ni motila. Imaš občutek kot da si v kakšni sedmici z bencinskim motorjem kjer pri normalni voznji motorja tudi praktično ne slišiš. :metalc

:ok BMW F800S AC SCHNITZER:ok
:metalc:metalc:okBMW e30 1985 320i MTech1:ok:metalc:metalc
e90 320d xDrive Objavljena slika

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Mene pa odsotnost zvoka sploh ni motila. Imaš občutek kot da si v kakšni sedmici z bencinskim motorjem kjer pri normalni voznji motorja tudi praktično ne slišiš. :metalc

Mene bi pa to motilo ... že pri bencinskih motorjih, kjer je preveč izolirana kabina mi nekaj manjka. Enostavno mi je užitek ob poslušanju visokih vrtljajev motorja preveč pomemben, da ga bi reskiral zaradi česarkoli ... vsaj pri kilometrih, ki jih jst delam. Verjetno bi drugače gledal na to, če bi delal recimo 50k km letno.
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 153
  • Avtomobil: BMW x

Mene bi pa to motilo ... že pri bencinskih motorjih, kjer je preveč izolirana kabina mi nekaj manjka...

Pa si napelji auspuh v kabino ... :ok2
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Pa si napelji auspuh v kabino ... :ok2

:laugh To ima potem že druge stranske učinke. :laugh
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 153
  • Avtomobil: BMW x

:laugh To ima potem že druge stranske učinke. :laugh

Potem si pa daj na radio tole in navij do konca ... :laugh
Prikaži več možnosti

kroskris
kroskris

sLow Rider

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 584
  • Avtomobil: Blue Unicorn

Danes sem spraznil elektriko od NM do siske v LJ, vozil sem pa.. Khm kot hondo, stalno na blokadi :ok2
Pozno sem startal in se opravicujem Markotu, ker je dobil vrnjen prazen tank (elektrike) in umazan avto...

Hehe... tudi sam sem ga stisnil do konca, preden sem ga vrnil. Leti ko sneta sekira, če je to potrebno. Vsekakor zelo zabaven avto in že šparam evrčke, da ga v roku ene do dveh let nabavim, ko bo kakšna FL varianta z večjim dometom, čeprav ga večinoma ne bi potreboval...

Evo slika. Ko sem ga vrnil je imel še samo 7 km...:laugh
P.S. Prosim brez komentarjev na moje lepe sexy nogice... :ok2

Pripete slike za predogled

• 20150810_103645.jpg
  • P8090332.jpg

- Več kot nekdo naredi in prispeva, lažje je drugemu da najde napako in ga kritizira. Kateri si ti?

- Imaš problem z našo vozniško kulturo? Potem pa se v prometu obnašaj tako, kot želiš da bi se drugi obnašali do tebe.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 916
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Je ta ekran na predzadnji fotki vedno tako majhen, ali obstaja za doplačilo večji?
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Je ta ekran na predzadnji fotki vedno tako majhen, ali obstaja za doplačilo večji?

:laugh A si se z Ikstom kaj preveč družil zadnje čase, da pogrešaš 17" ekran v avtu? :laugh
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

kroskris
kroskris

sLow Rider

• Uporabnik

Ekran pri volanu, je vedno takšen.
Ekran na sredini za radio in gps, pa je lahko večji.

Ta pri volanu mi je malo čuden, ko ima tako majhen LCD display in tako velik rob s klasičnimi kontrolnimi lučkami... upam, da bodo LCD display malo povečali pri FL verziji in kontrolne lučke dali recimo spodaj, v samo eno vrsto...

Urejal kroskris, 08.10.2015, 10:19.

- Več kot nekdo naredi in prispeva, lažje je drugemu da najde napako in ga kritizira. Kateri si ti?

- Imaš problem z našo vozniško kulturo? Potem pa se v prometu obnašaj tako, kot želiš da bi se drugi obnašali do tebe.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 916
  • Avtomobil: Rdeča raketa

:laugh A si se z Ikstom kaj preveč družil zadnje čase, da pogrešaš 17" ekran v avtu? :laugh

:laugh Ne.

Ekran pri volanu, je vedno takšen.
Ekran na sredini za radio in gps, pa je lahko večji.

Ta pri volanu mi je malo čuden, ko ima tako majhen LCD display in tako velik rob s klasičnimi kontrolnimi lučkami... upam, da bodo LCD display malo povečali pri FL verziji in kontrolne lučke dali recimo spodaj, v samo eno vrsto...

Ja, ravno to, izgleda kot tisti igračka laptopi v Šparu za otroke do 5 let. Bolje bi bilo če bi bil večji in kontrolke drugje, ali celo vkomponirane v ekran.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

kroskris
kroskris

sLow Rider

• Uporabnik

Na fotki izgleda res malo čuden, ampak v realnosti me sploh ni motil.

So že imeli razlog, da so ga tako izdelali.
Jaz bi LCD prestavil na zgornjo polovico, ga razširil in v celoti mal povečal, kontrolne lučke pa nažgal v spodnji tretjini, ali pa še nižje če bi bilo možno...

Najbolje bi bilo, da bi vse integrirali v en velik LCD, ampak mogoče pa to ni možno zaradi raznih nam ne znanih faktorjev... (vidljivost, zanesljivost, standardi....)

Urejal kroskris, 08.10.2015, 10:28.

Prikaži več možnosti

Nos
Nos

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 361
  • Avtomobil: Saab, Mazda, Honda

Všečen:ok

AHOEjZi.jpg Turning unacceptable GM platforms into beautiful Swedish Machinery

Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 520
  • Avtomobil: OOOO

Kroskris tale "tvoj" je imel bolj osnovno opremo, ali pa se mi vsaj tako zdi..
Bom dal kaksno sliko ekrana gor. Navi vem da je 10,2" bila, vsi ostali ki so bili pred kristalno so imeli pa 2/3 manjso..
Tega, ki sem vozil je bil res poln do konca. Kamera, full LED, pdc spredi/zadi, usnje po sedezih, armaturi, leseni dodatki, licht paket, zatemnjene sipe od B stebricka, senzor za dez, svetlobo, 20", asistencni dodatki...
Prikaži več možnosti

kroskris
kroskris

sLow Rider

• Uporabnik

Kroskris tale "tvoj" je imel bolj osnovno opremo, ali pa se mi vsaj tako zdi..
Bom dal kaksno sliko ekrana gor. Navi vem da je 10,2" bila, vsi ostali ki so bili pred kristalno so imeli pa 2/3 manjso..
Tega, ki sem vozil je bil res poln do konca. Kamera, full LED, pdc spredi/zadi, usnje po sedezih, armaturi, leseni dodatki, licht paket, zatemnjene sipe od B stebricka, senzor za dez, svetlobo, 20", asistencni dodatki...

Jaz sem ga rental pri Avantcar-u.
Imel je osnovno opremo z odlagalnim paketom in malo navigacijo ter gretjem sedežev.

Mene osebno pri opremi gane samo comfort paket, vse ostalo mi je manj pomembno.

Prikaži več možnosti

Vocko
Vocko

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 735
  • Avtomobil: Ni (več) BMW

Danes sem ga tudi jaz imel kakšno urico na testu. Avto me je navdušil, res se super pelje, tudi v primerjavi z mojo enko z M podvozjem gre kar suvereno v ovinke, pospeški so pa itak boljši, čeprav ima enka 15 konjev več.

Ko sem ga dobil, je imel še 40 km dometa, s tem da sem jih naredil malo več, pa jih je še vedno ostalo 12 na koncu.

Mi je pa prodajalec omenil nekaj zanimivega, in sicer da BMW lastnikom i3 ponuja za do 2000km in/ali 10 dni letno, nadomestni avto zastonj - se pravi, če greš na morje, si lahko za ta čas vzameš drugega BMWja. Prav tako ti 4x letno pripada asistenca, če ti zmanjka elektrike.
Fun is not a straight line!
Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 441
  • Avtomobil: prdalica

Danes sem ga tudi jaz imel kakšno urico na testu. Avto me je navdušil, res se super pelje, tudi v primerjavi z mojo enko z M podvozjem gre kar suvereno v ovinke, pospeški so pa itak boljši, čeprav ima enka 15 konjev več.

Ko sem ga dobil, je imel še 40 km dometa, s tem da sem jih naredil malo več, pa jih je še vedno ostalo 12 na koncu.

Mi je pa prodajalec omenil nekaj zanimivega, in sicer da BMW lastnikom i3 ponuja za do 2000km in/ali 10 dni letno, nadomestni avto zastonj - se pravi, če greš na morje, si lahko za ta čas vzameš drugega BMWja. Prav tako ti 4x letno pripada asistenca, če ti zmanjka elektrike.

Sem te videl danes, ko si se smejal kot, da ga imaš v riti:laugh :laugh :laugh

Glede poudarjenega komentarja pa takole: 40jurjev za avto, tretje tisočletje, jaz pa bi prosil avto za na morje in klical avtovleke:confused Ne hvala:ok

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

Vocko
Vocko

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Sem te videl danes, ko si se smejal kot, da ga imaš v riti:laugh :laugh :laugh

Glede poudarjenega komentarja pa takole: 40jurjev za avto, tretje tisočletje, jaz pa bi prosil avto za na morje in klical avtovleke:confused Ne hvala:ok

Si prepričan, da si mene videl?

Elektrika je prihodnost, ni pa to še za imeti. Bo, čez kakih 8-10 let, ko bo tehnologija dovolj razvita in cene nižje.
Prikaži več možnosti

Blind
Blind

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 382
  • Avtomobil: E90

I8 je bil tudi za vozit ?
Prikaži več možnosti

Vocko
Vocko

BMW ljubitelj

• Uporabnik

I8 je bil tudi za vozit ?

Dream on ;)
Še i3 si bil zraven samo kot sovoznik, jaz sem se že prej zmenil drugače.
Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 520
  • Avtomobil: OOOO

Dream on ;)
Še i3 si bil zraven samo kot sovoznik, jaz sem se že prej zmenil drugače.

:-D
Jst sem bil sovoznik, ko ga je Blind podil po ovinkih..

Ps: upam, da bo kaksna dobrodelna akcija tudi z i8 ;)

Urejal Jerch_, 24.10.2015, 18:58.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.