Skoči na vsebino

2006 E91 318d

* * * * * 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
280 odgovorov v temi
_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 379
  • Starost: 33

Druzina se je razsirila in sem _prisiljen_ prodati avto. Zal. Sem se upiral prodaji toliko casa dokler nismo dejansko probali se peljati in zal ne gre ...  :jok

Skratka, avto je brezhiben, vzdrzevan redno in sproti. Na avto deluje brezhibno vse. V tej temi tudi lahko najdete celotno zgodovino mojega lastnistva. Pelje se brez pokanja, crickov ali cesarkoli. Poezija. Avto vozen samo na relacije (tudi po 1000km v kosu), hkrati pa brez tiscanja, tako, da so vsi vitalni deli v izjemnem stanju. Avto porabi zelo malo, hkrati pa sem ga vedno pravilno ogreval in ohlajeval. Ob dejstvu da je ze bila menjana turbina, to pomeni dober obet za prihodnost kar se tice servisnih stroskov.

Avta nikakor nisem planiral prodati.

Zdaj sem pa prisiljem v nakup enoprostorca (zadaj posamezni sedezi), le tega moram kupit ASAP. Zato sem pripravljen prodati ta avto po prakticno dilerski ceni. Ce koga zanima naj me kontaktira ZS ali 041 556 774.

Zakaj bi tak oh in spoh avto dal poceni? Zelo preprosto, v nasprotnem primeru bom dal avto "noter" prodajalcu enoprostorca, kjer pa vem, da bom dobil se kaksnega stotaka manj za avto ... Pac nimam casa prodajat in mudi se mi z nakupom family wagna.

Najprej ponujam avto tukaj, potem sledi oglas na forumu, na to pa se na netu, ce bo za vse to sploh cas in ne bo sel direkt dilercku v racun.

Urejal _peters_, danes, 14:01.

.:: Kupujete avto v EU? Nov DMV Portal za izračun DMVja ::.

#E38 728iA#E38 740i#E46 330xi#E65 740i#E91 318d#
Prikaži več možnosti

1 uporabnikov prebira to temo

1 registriranih uporabnikov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov