Skoči na vsebino

Predstavitev BMW M5 e60

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
34 odgovorov v temi
čare
čare

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 820
  • Avtomobil: Marea JTD

Pomojem je to mislil metaforično :laugh Sicer pa dober prispevek in lepo da avto še laufa, je bolj ko ne eden redkih... :ok2

Velikokrat zjutraj stojiva na na tomačevskem rondoju z neko temno modro.Vidt je lepa in ohranjena in zgleda jo ima možakar za edini avto.pač na šiht se vozi z njo.
Prikaži več možnosti

Mishko
Mishko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 275
  • Avtomobil: E39

Pa nasploh voditelj, dajte se malo sprostit pri govoru, ni to pravljica na radiu da se mora slisat vsaka vejica ko se trudi pravilno slovnicno govorit. Malo robotsko izpade.

To gre meni ekstremno na živce pri enemu izmed voditeljev oddaje Volan. Samo ne vem imena, je pa prekleto antipatičen.
Vegetables are living creatures too, they're just easier to catch!
I didn't fight my way to the top of the food chain to be a vegetarian.
Vegetarian - that's an old Indian word meaning lousy hunter.
Prikaži več možnosti

kn3z007
kn3z007

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 459
  • Avtomobil: Orbitrek, samokolnica

Sem si pogledal dva vaša posnetka in na obeh se komentator obnaša čudno. Preveč se posmehuje.

Lepo, da obdelate tudi V10 bombnike, ampak bi si lahko prej prebrali kako stvar na internetu. Materiala za en prispevek se najde v 10 minutah brskanja.

The car also features a "power" button on the navigation panel (labeled "M") which offers access to three modes: P400 (limiting the engine to 400 PS (294 kW; 395 bhp) for daily driving use), P500 (unleashes the full 507 PS (373 kW; 500 bhp)), and P500 S (for full power and sharper throttle response, selectable only from the "M Drive Settings" in the iDrive menu). P400 is the default start-up mode, the P500 modes are preselected using iDrive and then activated from P500 S using the "M" button.

"P 400" program
In the "P 400" program the engine reacts gently
to the movement of the accelerator pedal. This
is, for example, ideal for city driving or driving on
snow. In the process, the fuel consumption is
minimal and the engine output is reduced.
"P 500" program
The "P 500" program provides maximum performance
and more spontaneous reaction of
the engine to accelerator pedal movements.
"P 500 Sport" program
In the "P 500 Sport" program the engine reacts
especially spontaneously and uncompromisingly
sporty with maximum performance to
accelerator pedal movements.

Naj vam ne zmanjka volje, kritike so vse dobro namerne.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

simonzan
simonzan

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 446
  • Avtomobil: VW Passat, BMW F32

Meni je vsec. Sploh posnetki. Bi rad videl ostale kritike, kako bi se obnesli red kamero. Vam iz lastnih izkusenj povem, da ni lahko. Le tako naprej.
Prikaži več možnosti

e-masteR-39
e-masteR-39

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 984
  • Avtomobil: Kappa 2.0 20V Turbo

Se pridružujem mnenju obojih, sem ful kritičen do teh in mi gredo kar kocine pokonci, ob enem pa vem, da ful ni lahko pred kamero. Ampak! Ko se nekaj posname se prej pogleda in potem se lahko komot odločiš ali sploh it s tem ven ali ne, nam npr. oddaje volan nebi dal v AIR, ker so voditelji od A do Ž katastrafa -pa delajo to že dolgo. Tale dečko bi pa še lahko kam prilezel če bo vztrajen in gledal malo več tuje oddaje ne samo naše :)

Drugače pa so vam ratali že boljši posneti, pri temu bi edino zvok lahko bil še malo boljši, da bi se bolj čisto slišal ta V10

Urejal e-masteR-39, 05.11.2015, 19:03.

Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 261
  • Avtomobil: e46 323ci

Še nisem slišal da bi V10 izklapljal cilindre, vsepovsod so informacije da je omejen elektronsko.

Saj jih ne.
Omejen je elektronsko. Odzivnost pedala za plin in par drugih stvari....
Saj je že eden napisal kaj je kateri program.

To, da preklaplja cilindre sem jaz slišal, da ima samo audi na enem izmed modelov. Na katerem pa nimam pojma... :) :ok2

1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci

Prikaži več možnosti

dragan klep
dragan klep

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 981
  • Avtomobil: E39 528iA, E65 745iA

Lahko bi pred predstavitvijo avta tako visoko sportnega nivoja reskiral teh 100eur za barvanje zadnjega odbijača in 5eur za menjavo žarnice za osvetlitev tablice..

Samo moje mnenje....

LP

D.

Urejal dragan klep, 05.11.2015, 21:19.

Prikaži več možnosti

Nos
Nos

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 011
  • Avtomobil: Saab 9-3 TTiD Hirsch

Saj jih ne.

To, da preklaplja cilindre sem jaz slišal, da ima samo audi na enem izmed modelov. Na katerem pa nimam pojma... :) :ok2

Audi RS5:ok

Drugač pa dobr video.

Urejal Nos, 05.11.2015, 23:43.

AHOEjZi.jpg Turning unacceptable GM platforms into beautiful Swedish Machinery

Prikaži več možnosti

wertu
wertu

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 318
  • Avtomobil: Bmw e90

Lahko bi pred predstavitvijo avta tako visoko sportnega nivoja reskiral teh 100eur za barvanje zadnjega odbijača in 5eur za menjavo žarnice za osvetlitev tablice..

Samo moje mnenje....

LP

D.

Glede odbijaca preberi #14 post in ti bo takoj jasno.
Prikaži več možnosti

Pospešek
Pospešek

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8
  • Avtomobil: 335xi

Hvala za vse komentarje in informacije. Bomo upoštevali. Seveda pa lahko vzamete tudi v zakup da nas ne podpira ogromna produkcijska hiša (beri komentarje glede Volana, tujih predstavitvenih oddaj) in to počnemo ljubiteljsko s svojega lastnega žepa.
Vabimo pa tudi vse tiste, ki bi želeli predstaviti svojega konjička, da se nam javi na info.pospesek@gmail.com ali pa nas kontaktira na Facebooku :)
Se vidimo kmalu.
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 454
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Saj jih ne.

Pa Mercedes, mislim da na V12, pa vsaj za enega američana sem podobno slišal, pa najbrž še kateri.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

tipmisle
tipmisle

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 448
  • Avtomobil: Honda EJ9 1.4i, 545i

enega američana sem podobno slišal, pa najbrž še kateri.

Pri 1:00 model pove da sprememba načina vožnje v eco mode izklopi 4 cilindre :ok

From A to BMW.

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 612
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Hvala za vse komentarje in informacije. Bomo upoštevali. Seveda pa lahko vzamete tudi v zakup da nas ne podpira ogromna produkcijska hiša (beri komentarje glede Volana, tujih predstavitvenih oddaj) in to počnemo ljubiteljsko s svojega lastnega žepa.
Vabimo pa tudi vse tiste, ki bi želeli predstaviti svojega konjička, da se nam javi na info.pospesek@gmail.com ali pa nas kontaktira na Facebooku :)
Se vidimo kmalu.

Mislim da glede nacina snemanja kadrov, kakor tudi scenske postavitve,ni bilo pripomb. Kritike (ki jih lahko vzamete ali dobronamerno ali ne) so letele predvsem na nacin komunikacije, mimiko ter pomankljivo predstavitev vozila (ni notranjosti, motorja), ter nepopolne ali napacne informacije glede samega vozila.

Jaz vam ne govorim kako delat oddajo ampak petim ljudem sem dal pogledat in vsi so imeli podobne pripombe kot jaz. Predvsem govor in gestikulacije. Voditelj, ce to berete, probajte napisano ne vzet kot negativno, temvec kot nekaj na kar lahko sr izboljsate. Kot sem povedal v prvem postu, podpiram taksne oddaje ki jih pri nas ni, pomojem nas je dosti ki bi zeleli potem tudi to imet na enem nivoju, da komaj cakas kdaj bo naslednja oddaja. Za to pa ne rabite denar ampak samo malo zgladit dolocene zadeve :ok

Urejal MajoR, 06.11.2015, 15:01.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

ŽigecBMW525
ŽigecBMW525

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 060
  • Avtomobil: OPC

Meni je všeč, malenkost bolj surovo, ne še tako skomercializirano kot druge. Še tako naprej:ok. Naprimer voditelj mi je veliko bolj všeč kot tisti na Volanu.
Tisti, ki ga kurcate, poglejte dve seriji Volana.

Dobro, izbira avta ni bila najbolj posrečena, ampak vseeno. Point je, da se dela tudi na slo sceni nekaj podobnega in mislim, da gre v pravo smer.

Kilometrina in izkušnje bosta pa že nardila svoje:ok

Srečno.

BMW e39 525d /// BMW e85 Z4 2.5i /// BMW e53 X5 3.0d /// BMW e36 M3 /// BMW e65 LCI 3.0d /// Hrošč 1200 /// BMW e31 850ci /// BMW e46 320d /// Renault Megane Grandtour 1.5dci /// Opel Astra H OPC

Prikaži več možnosti

iznogut
iznogut

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 157

Hja..nevem kje bi začel. Vsem hvala za odgovore, kritike, spodbude, vidim da ste resnično strokovnjaki glede teh vozil. Mogoče le pojasnilo kaj je narobe glede primerjave z M gumbom in 8 in 10 cilindri ? A ni le 8 delujočih cilindrov ko ni v M modu? ;)

Drugače pa glede kadrov...Avto je bil 1 večer pred snemanjem udarjen v zadnji levi del. Letališče je bilo rezervirano in se žal ni bilo mogoče odpovedati.

Hvala in lp:beer

Ni slabo, ampak bi si želel, da voditelj gleda vedno v kamero, ki ga snema. Tako izpade malce čudno, ko se spremeni kamera, voditelj pa gleda v prejšnjo:). Ni kull.
Prikaži več možnosti