Skoči na vsebino

E90-ke iz avto.net - pozna kdo

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
1713 odgovorov v temi
outsider
outsider

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 290

Moras se odlociti kaj ti bolj pase rocni benzinar, ali pa avtomat dizel :ok Od zgornjih dveh bi jaz izbral drugega, torej 330CdA, ki je pomoje bomba za vozit.

Ce se tocno odlocim glede motorja in menjalnika potem bom verjetno iskal avto v nedogled :) Torej iscem nekaj do 15k, znana zgodovina + solidna oprema, cim bolje ohranjen. Kilometrov na leto naredim nekje 20k, tko da mi je v bistvu useeno ali je dizel ali bencin, samo da ustreza prejsnjim trem pogojem. Ta iz makome izgleda lep ja, tko al tko je treba it pogledat, zanimalo me je lih ce kdo slucajno katerega pozna ;)
Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 443
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Sli smo probat tega :

http://www.avto.net/... xDrive Touring

Lastniki so prijazni, vendar o avtu ne vedo veliko. Avtek se pelje ok, vendar ima neko napako al prestare gume ali nekaj na podvozju. Ko zaviras se cuti na desni strani kot neko nabijanje. Smo probali tudi v leve ovinke in takrat se se bolj cuti. Drugace je res lepo ohranjen, oprema solidna.

Vendar...razocarani smo bili nad performansami...2.0d z avtomatom in x-drive pogonom ne gre nikamor. Res ga je treba stiskat da nekaj pokaze...

Ce ve kdo kaj vec naj samo napise. Mislim je to normalno da ni poskocen?

Urejal MajoR, 19.01.2016, 00:00.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Dugy
Dugy

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 19
  • Avtomobil: BMW

Ce se tocno odlocim glede motorja in menjalnika potem bom verjetno iskal avto v nedogled :) Torej iscem nekaj do 15k, znana zgodovina + solidna oprema, cim bolje ohranjen. Kilometrov na leto naredim nekje 20k, tko da mi je v bistvu useeno ali je dizel ali bencin, samo da ustreza prejsnjim trem pogojem. Ta iz makome izgleda lep ja, tko al tko je treba it pogledat, zanimalo me je lih ce kdo slucajno katerega pozna ;)

Sem si pogledal tega iz Makome, ker tudi sam iscem nekaj v tem rangu in si raje prihrani pot, ker je avto v zivo popolnoma drugacen.

Ima vso haubo popikano od kamenckov, je ze zacelo rjaveti, praske zadaj, na strani, zunanjost je potrebna kar nekaj popravil.

Notri pa je zgodba popolnoma ista, sedezi pri straneh ze oguljeni, prestavna rocica, gumb za vzig, lakirani deli na vratih in volanu vse je ze obrabljeno.

Avto se pelje dobro, ampak ga nisem uspel kaj dosti sprobati, kajti prodajalec je kar hitro hotel nazaj in se to gume so popolnoma brez profila in stare, torej za v smeti, pa da ne pozabim tudi platisca so podrgnjena.

Potrebno bi bilo narediti malo vecji servis + nove zimske + letne gume + ce bi hotel popraviti se vso zunanjost in notranjost, bi ceno morali kar konkretno spustiti. Prodaja se ze kaksen mesec in pol, prej je bila cena 15.200€, ampak po njihovih besedah ga za manj kot 14.500€ ne dajo... Ce te torej ne motijo sledece stvari si ga pojdi pogledat ampak mene so in tudi priblizno nisem bil pripravljen dati toliko za tak avto.

Lp
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 361
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

Škoda časa potem :ok

Prikaži več možnosti

honjo123
honjo123

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4

Pozna kdo tale avto? 

http://www.avto.net/...serija 3: 320Ci

Kakšni naj bi bli na splošno teli coupeji bencinarji?

Prikaži več možnosti

versho
versho

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 166
  • Avtomobil: E91 318d

http://www.avto.net/...87&show=1&avto=

Prosim za mnenje.

LP

You'll Never Walk Alone

Prikaži več možnosti

thaking
thaking

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 823
  • Avtomobil: BMW 3 FL

Že prodan :)  Sicer pa je bila to e91 in ne e90, Slednje (e90 ke) je zelo težko dobiti dober primerek (npr. deljiva klop, xenon, PDC spredaj/zadaj, NAVI professional, tempomat, blueetooth, kakšen M dodatek, kakšne ORIGINAL lepše feltne ala 193M, 161 in da niso POPRASKANA-> že tukaj dosti vidiš kakšen odnos ima lastnik, profil gum da ni takojšen strošek 1k€, vse pač to šteja tudi npr. banalne zadeve nadgradnje map na iDRIVE.. ..)

Sicer pa z njimi ni veliko težav, če odšteješ morebiten strošek verige (lahko je lahko pa tudi ni, poznam primere 400k km pa ni nič narobe, pa je avto od 2009 narejen chip tuning), je pa res da dela servise 15-20 km in vozi relacijsko).

Glede havbe zgoraj napisano, kamenčki so nekaj normalnega je pa hudo če je lastnik malomaren in ne da tega popraviti. Popravi se v bistvu tako da se zmeša barvo in ti npr. ličar "popipa" posamezne liknjice, najslabše pa je če prebarvaš celotno havbo, saj je čez leto/dve slabše kot poprej.

Urejal thaking, 20.01.2016, 20:10.

Prikaži več možnosti

versho
versho

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 166
  • Avtomobil: E91 318d

Že prodan :)  Sicer pa je bila to e91 in ne e90, Slednje (e90 ke) je zelo težko dobiti dober primerek (npr. deljiva klop, xenon, PDC spredaj/zadaj, NAVI professional, tempomat, blueetooth, kakšen M dodatek, kakšne ORIGINAL lepše feltne ala 193M, 161 in da niso POPRASKANA-> že tukaj dosti vidiš kakšen odnos ima lastnik, profil gum da ni takojšen strošek 1k€, vse pač to šteja tudi npr. banalne zadeve nadgradnje map na iDRIVE.. ..)

Sicer pa z njimi ni veliko težav, če odšteješ morebiten strošek verige (lahko je lahko pa tudi ni, poznam primere 400k km pa ni nič narobe, pa je avto od 2009 narejen chip tuning), je pa res da dela servise 15-20 km in vozi relacijsko).

Glede havbe zgoraj napisano, kamenčki so nekaj normalnega je pa hudo če je lastnik malomaren in ne da tega popraviti. Popravi se v bistvu tako da se zmeša barvo in ti npr. ličar "popipa" posamezne liknjice, najslabše pa je če prebarvaš celotno havbo, saj je čez leto/dve slabše kot poprej.

Sem prepozno videl da sem v napačno temo pritisnil link.

Vglavnem avto je ima znano zgodovino o prvega do zadnjega kilometra, uvožen iz Francije in 1. lastnik.

Kar se tiče notranjosti je zelo lepo ohranjen, volan in obloge nimajo niti ene praske.

Zunanjost je tudi b.p., kakšnih 5 pikic od kamenčkov. Na podvozju ni bilo videti rje, zaščitne plastike brez kakršnih koli odrgnin...

You'll Never Walk Alone

Prikaži več možnosti

Dugy
Dugy

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 19

Se popolnoma strinjam ampak v tem primeru je havba močno popikana od kamenčkov in že rjavi, kar meni pomeni, da je voznik prvič kot praviš malomaren, kot drugič pa je verjetno vozil vsem popolnoma za ritjo in ima zato tako havbo, ker pri toliko starem avtu ne bi smela biti havba taka. Sicer pa je bil zraven tega avta takrat parkiran še novejši BMW 5 letnik 2012 in je imel havbo popolnoma zbledelo, kot da bi se lak že začel luščiti. Na koncu sem bil zelo razočaran, ker sem prevozil pol Slovenije in videl avto, ki ni bil tudi približno ne tak kot mi ga je po telefonu predstavil prodajalec...

Prikaži več možnosti

kikiriki
kikiriki
  • Uporabnik
  • Sporočil: 16
  • Avtomobil: E91 EfficientDynamics

Pozna kdo ta avto, ga je šel gledat? Mnenja o prodajalcu?

http://www.avto.net/...fficientDyna...

Prikaži več možnosti

miucren
miucren

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 503

lp

Pozna gdo tega

http://www.avto.net/...73&show=1&avto=

:bmw BMW
Prikaži več možnosti

Blue30
Blue30

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 571

Lastnik je iz Miklavža na dr. Polju, kolikor mi je razlagal njegov sorodnik, je avto bil servisiran in porihtan od raznih pikic itd... po moje se splača it pogledat, če te zanima.

Prikaži več možnosti

miucren
miucren

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 503

Lastnik je iz Miklavža na dr. Polju, kolikor mi je razlagal njegov sorodnik, je avto bil servisiran in porihtan od raznih pikic itd... po moje se splača it pogledat, če te zanima.

Lp

Danes ga grem pogledat

:bmw BMW
Prikaži več možnosti

bmwejaš
bmwejaš

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 123

Pozna kdo tale avto? http://www.avto.net/...79&show=1&avto=

Kolega se zanima za nakup E90 pa me je prosil, če bi lahko povprašal forumaše za kakšno informacijo. Hvala :ok

Prikaži več možnosti

vettefan
vettefan

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15

Pozna kdo tegale?http://www.avto.net/... xDrive Touring

Kolikor vem mislim da je lastnik bil na tem forumu, teme o avtu pa ni več. Ima kdo mogoče njegov kontakt? Hvala
Prikaži več možnosti

honjo123
honjo123

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4

http://www.avto.net/...serija 3: 320si

Kaj pa je s temi 320si? mogoče pozna kdo ta avto?

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 558
  • Avtomobil: LPP Urbana

http://www.avto.net/...serija 3: 320si

Kaj pa je s temi 320si? mogoče pozna kdo ta avto?

2.0si motor ni ravno biser kar se motorja tiče... je nekaj spisanega tudi na forumu.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

Blue30
Blue30

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 571

http://www.avto.net/...i. xenon. me...

Zgleda lep, 320 k prevozenih, LCI M odbijaca.
Prikaži več možnosti

migros
migros
  • Uporabnik
  • Sporočil: 86
  • Avtomobil: ni dnarja

lego :-D  kocke

Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik