Skoči na vsebino

E90-ke iz avto.net - pozna kdo

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
1780 odgovorov v temi
mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 890
  • Avtomobil: prdalica

Se opam stavit, da če tole spraviš v avto brez napak in skrbi je strošek vsaj 10 jurčkov

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 405

Tegale kdo pozna?

https://www.avto.net...erija 3: 330i M

Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

V0RT3X
V0RT3X

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 262

Kaj dejansko pričakovati pri primerkih okrog 4k? Gledam E91 ter M47 motor, torej 05-07 letnike. Se dobi kaj solidnega za te eur?

Npr:

https://www.avto.net...asp?id=14480393

https://www.avto.net...asp?id=14638737

https://www.avto.net...asp?id=14642079

https://www.avto.net...asp?id=14648596

Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 757
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

Zanimiv, lepo opremljen in poceni. Mogu bi it v pol ure :-D
Prikaži več možnosti

BMW92
BMW92

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20
  • Avtomobil: 2007 E90 325i

Tegale kdo pozna?

https://www.avto.net...erija 3: 330i M

Jaz sem bil na ogledu cca.10 dni nazaj (vsaj mislim, da je to ta avto), ga je pa takrat glede na telefonsko stevilko in tablice prodajal drug lastik za 9000€. Na hitro, avto ima ogromno opreme, takrat ko sem bil na ogledu pa sem ugotovil sledeče. Notrajnost je načeloma lepo ohranjena, volan je obrabljen, ni pa deloval pomik stekel pri vozniku. Zunanjost je bila slabše ohranjena, spodaj je bil počen sprednji odbijač, kar precej je bila od kamenčkov poškodovana tudi havba avtomobila. Ima tudi nekaj ostalih prask, tudi platišča so bila malenkost popraskana. Po informacijah takratnega lastnika je imel s tem avtom kar precej težav, obnovljen je bil tudi motor (stroški mislim, da je rekel da so bili cca.3000€ vse skipaj), rekel je tudi, da bo v kratkem potrebna zamenjava sklopke. Meni se je med kratko testno vožnjo zdela zaenkrat še ok, ugotovil sem še, da tudi ročna malo slabše prime. Mene ni prepričal, zato se nisem odločil za nakup, je pa res, da sem kar občutljiv na napake, sploh na stanje zunanjosti. V kolikor bi te zanimal, predlagam da se dobro preveri stanje motorja.
Prikaži več možnosti
    • yamasaki je všeč

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 526
  • Avtomobil: kombi

pol je že skret

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 334

A ni ta 330i od forumasa iz stajerske? Mislim da je tudi tema od tega avtomobila na netu...?
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 353
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

Zunanjost je bila slabše ohranjena, spodaj je bil počen sprednji odbijač, kar precej je bila od kamenčkov poškodovana tudi havba avtomobila. Ima tudi nekaj ostalih prask, tudi platišča so bila malenkost popraskana. 

Meni se je med kratko testno vožnjo zdela zaenkrat še ok, ugotovil sem še, da tudi ročna malo slabše prime. Mene ni prepričal, zato se nisem odločil za nakup, je pa res, da sem kar občutljiv na napake, sploh na stanje zunanjosti. V kolikor bi te zanimal, predlagam da se dobro preveri stanje motorja.

Čakaj na 12 let starem avtu, s 300k km, za 15% vrednosti novega,  te motijo te stvari??? Wtf, potem pa si kupi nov avto. Moj nasvet, boj se avtomobilov ki so pri teh km brez prask in brez pikic na haubi!  :ok

Prikaži več možnosti
    • bmwziga, sema318is, LEO37 in 2 ostalim je všeč

lodar
lodar
  • Uporabnik
  • Sporočil: 282
  • Avtomobil: e91

ja pa tut ročna ni delala.... na BMWju!!!

Prikaži več možnosti
    • bmwziga in gepl uporabnikom je všeč to sporočilo

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 757
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

Zakaj pa, da ne bi bil 12 let star avto v nulo, nič pobuškan, polomljene plastike in ročna delala? Je to nemogoče?

Prikaži več možnosti
    • Bavarious je všeč

BMW92
BMW92

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20
  • Avtomobil: 2007 E90 325i

Čakaj na 12 let starem avtu, s 300k km, za 15% vrednosti novega,  te motijo te stvari??? Wtf, potem pa si kupi nov avto. Moj nasvet, boj se avtomobilov ki so pri teh km brez prask in brez pikic na haubi!  :ok

Ja mene motijo, imam še 6 let starejši avto, pa ga niti toliko ne pazim, niti ni garažiran pa je v boljšem stanju. Nobenega problema, če bo komu ok naj ga kupi, mene pač ni prepričal, napisal sem samo kaj sem opazil na ogledu, in meni se je npr.havba zdela precej poškodovana, glede na kaksen drug avto podobne starosti, zato sem to napisal.
Prikaži več možnosti
    • Davidf1 je všeč

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 353
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

Ja mene motijo, imam še 6 let starejši avto, pa ga niti toliko ne pazim, niti ni garažiran pa je v boljšem stanju. Nobenega problema, če bo komu ok naj ga kupi, mene pač ni prepričal, napisal sem samo kaj sem opazil na ogledu, in meni se je npr.havba zdela precej poškodovana, glede na kaksen drug avto podobne starosti, zato sem to napisal.

Saj ni panike. Jaz gledam pri nakupu teh avtomobilov zgodovino servisov, prevožene kilometre, za m pakete in zastarele navi mi pa dol visi.. Moj je celo rahlo nabuhan od toče (bi že bilo popravljeno, samo sem si našel mojstra ki me nafukava že dva meseca), tudi platišča 193 imajo tu pa tam kakšno prasko, je pa avto imel gor nove PS4 gume... Kar mi pa veliko pove o prejšnjem lastniku in da se pri vzdrževanju ni varčevalo. Tudi pri 12 letih je moj avto še vedno bil servisiran na pooblaščencu, po sistemu menjajte kar je potrebno. Zadnje zavore npr. so bile menjane lani komplet z novimi origi diski...  Lažje je dat 500-800€ v ličarijo, kot pa trepetat kaj bo z motorjem. Itak so pa pri 280k km katalizatorji fuč, skopka če je še prava tudi, amortizerji enako...

Pa še nekaj, N52 2.5 motor.. Je res da ga ne pritisnem dokler se ne zagreje... Poraba olja v 3k km... Still on maximum!!!

Prikaži več možnosti
    • bmwziga je všeč

RALLIART
RALLIART

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 163

Jaz sem bil na ogledu cca.10 dni nazaj (vsaj mislim, da je to ta avto), ga je pa takrat glede na telefonsko stevilko in tablice prodajal drug lastik za 9000€. Na hitro, avto ima ogromno opreme, takrat ko sem bil na ogledu pa sem ugotovil sledeče. Notrajnost je načeloma lepo ohranjena, volan je obrabljen, ni pa deloval pomik stekel pri vozniku. Zunanjost je bila slabše ohranjena, spodaj je bil počen sprednji odbijač, kar precej je bila od kamenčkov poškodovana tudi havba avtomobila. Ima tudi nekaj ostalih prask, tudi platišča so bila malenkost popraskana. Po informacijah takratnega lastnika je imel s tem avtom kar precej težav, obnovljen je bil tudi motor (stroški mislim, da je rekel da so bili cca.3000€ vse skipaj), rekel je tudi, da bo v kratkem potrebna zamenjava sklopke. Meni se je med kratko testno vožnjo zdela zaenkrat še ok, ugotovil sem še, da tudi ročna malo slabše prime. Mene ni prepričal, zato se nisem odločil za nakup, je pa res, da sem kar občutljiv na napake, sploh na stanje zunanjosti. V kolikor bi te zanimal, predlagam da se dobro preveri stanje motorja.

Sam to nisi nic kaj takega nastel kar nebi bilo za pricakovat na 12 let starem avtu. Mene bolj zanima zakaj je bil motor menjan in scim in kako oz v kaksnem obsegu.

Se je pa zgleda res prodajal 1 teden nazaj za 9jurjev

Ogromno opreme? Pri teh avtih je ogromno ce ima se radarski tempomat ki sploh ni tolk redek pri močnejsih modelih

Urejal RALLIART, 09.10.2019, 08:18.

Prikaži več možnosti

Bavarious
Bavarious

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 162
  • Avtomobil: Bangle box

Sam to nisi nic kaj takega nastel kar nebi bilo za pricakovat na 12 let starem avtu. Mene bolj zanima zakaj je bil motor menjan in scim in kako oz v kaksnem obsegu.

Se je pa zgleda res prodajal 1 teden nazaj za 9jurjev

Ogromno opreme? Pri teh avtih je ogromno ce ima se radarski tempomat ki sploh ni tolk redek pri močnejsih modelih

Marsikater avto je lahko po treh letih slabše ohranjen (v smislu stvari o katerih govorimo) kot 12 let star "čuvan" avto z istimi ali več kilometri. Od kupca pa je odvisno kaj bi rad oz. kaj pričakuje in za kakšen denar.

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Prikaži več možnosti

bmwziga
bmwziga

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 129
  • Avtomobil: 320dA

tale je bil včasih od dolenjskega forumaša @APS. Novega pa je kupil @Plazo ki je dolga leta delal v prodaji na BMW Makoma

Urejal bmwziga, 09.10.2019, 11:00.

BMW.....ko razvada,postane navada
Prikaži več možnosti

hokejist
hokejist

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 173
  • Avtomobil: E61 523i

Kaj znanega o tem? Na e-upravi piše 15 lastnikov 9 uporabnikov, sicer pa je SLO poreklo.

https://www.avto.net...serija 3: 325xi

Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 787
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

Olježer brez opreme :D.... A ne bi kaj drugega pogledal :)

Oz. predrag  :ok2  EN razlogje že da se takole podaja  :)

Prikaži več možnosti

juhartmiha
juhartmiha

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 83
  • Avtomobil: bmw

Kaj znanega o tem? Na e-upravi piše 15 lastnikov 9 uporabnikov, sicer pa je SLO poreklo.

https://www.avto.net...serija 3: 325xi

Z N52 motorjem oz E90 imam pa res dobre izkušnje...ajde kak liter olja znajo spit na par 1000km....ostalo pa bp.

Najbolj smešno je pa da ljubitelji menjavanja verig na BMW diesel sekretih omenjajo porabo olja pri bencinarjih malo po tem ko so dali par jurjev EUR za menjavo verižice. LOL....tolk o objektivnosti.
Prikaži več možnosti
    • Bavarec fan je všeč

urban
urban

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 969
  • Avtomobil: Rog

tale je bil včasih od dolenjskega forumaša @APS. Novega pa je kupil @Plazo ki je dolga leta delal v prodaji na BMW Makoma

...in pa od Pavleta, tudi forumeraša, ne vem kakšen ima uporabniško ime

Prikaži več možnosti

hokejist
hokejist

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 173
  • Avtomobil: E61 523i

Olježer brez opreme :D.... A ne bi kaj drugega pogledal :)

Oz. predrag  :ok2  EN razlogje že da se takole podaja  :)

Ne rabim "šolanja" o motorju in opremi zanima me, če kdo pozna konkretno ta avto oz. kaj se je dogajalo z njim, ker naj bi blo že 9 uporabnikov.

Prikaži več možnosti