Skoči na vsebino

Nakup E85 Z4

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
183 odgovorov v temi
Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 887
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

@Taucher ogladala si dal barvat ali mas to folijo gor? Kaksno mas pa notranjost, kera barva usnja, alu, les ali kaj drugega? Pokazi sliko. Mas tud M volan in zice? Saj mogoce si ze kje prilepil sliko, pa sem ziher pozabil.

Ko ze o M volanu in zicih. Se lahko oboje vgradi iz RHD v LHD, ve kdo? To je se moja neizpolnjena zelja, pa ce ze kake kje vidim je vecina iz RHD avtov. Glede na ETK bi moralo pasat, ker nisem niti za volan, niti za zice opazil razlicne kataloske za eno in drugo izvedenko.

Pri meni na vseh 3 avtih je vse barvano klasično ali prašno :) Notranjost pri zajcu je siva, rdeče usnje z nekaj modifikacijami, rdeči tepihi, ACS pedali in vsi ročaji, volan je MF in dodatno oblečen usnje in rdeči šivi (M volan ne želim imeti), M sedežev jih nekako pred leti nisem našel, pa tudi za vstopat in izstopat so bočne sedalne linije menim da meni osebno previsoke in bi me prej motilo kot bilo všeč. So mi trenutni električni in memory sedeži čisto ok, edino kar bi morda še dal nanj so letvice na pragu ko odpreš vrati z osvetljenim napisom Z4 (seveda oriđi). 

Naj vam bo ena notranja ;)

Pripete slike za predogled

• IMG_3444.JPG

Urejal Taucher, 12.08.2019, 22:59.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti
    • Gr3g4 je všeč

Gr3g4
Gr3g4

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 057
  • Avtomobil: Z4 E85

Zakaj pa ne bi imel M volana?  :confused

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 887
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Zakaj pa ne bi imel M volana?  :confused

Zakaj pa bi ga mogel imeti?? Ker ni nič drugega v notranjosti M ampak ACS, ker mi je moj volan dodatno oblečen v usnje z rdečimi M vzorcem šivi ravno dovolj debel v oprijemu in prijeten za vožnjo, ker imam ravno tako MF in ker mi tista spodaj značka na blendi nima nekega bistvenega pomena, po mojem okusu bi prej kazilo kot dober izpadlo z ročkami in pedali, itd itd. Drugih razlik v debelini volana pri E85 mislim da niti ni. Lahko pa blende zamenjam za grafitne in sredinsko spodaj pridobim M logo, pa bo marsikdo mislil da je oriđi M volan z rdečimi šivi. ;)   :)

https://ubrzanje.rs/...EPSI-VOLAN.aspx

Urejal Taucher, 14.08.2019, 21:40.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

Gr3g4
Gr3g4

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 057
  • Avtomobil: Z4 E85

Narobe si me razumel. Sem mislil da te kaj moti na njemu. ;)
Prikaži več možnosti