Skoči na vsebino

Nakup E85 Z4

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
161 odgovorov v temi
Klemen74
Klemen74

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 19
  • Avtomobil: E85 2.5 in MEGANE COUPE

Pozdravljen,
sem ze drugo leto lastnik e85 2.5i 192KM in moram reci, da je vedno znova uzitek se peljati. Zvok 6 cilindrov in zgoraj brez. Ni vsak avto, kar avto. Eni so za voznjo od A do B eni pa za uzitek.
Lp, Klemen
Prikaži več možnosti
    • Beny je všeč

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Pozdravljeni,
Trenutno si lastim e92 320d, vendar sem pred kratkim sprobal mič motorja 335i 370hp, in se počutim prav bedno.
Malo sem gledal po z4 modelu pa me zanima kateri model mi priporočate. Delam pa letno okoli 10.000. Trenutno je moj avto črn, vendar ker se vse vidi v barvi bol gledam proti srebrni. Ali je z4 2.0i primerljiv ali boljši?
Zanimajo me tudi ali je ponudba rabljenih odbijačev dosegljiva, saj bi rad zamenjal navadnega z m optik
Hvala
Objavljena slika

Po miči je primerljiv, sploh v izredno nizkih obratih.
“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti

Gardener
Gardener

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 645
  • Avtomobil: F11&M3

Pomoje je do 60km/h 2.0i hitrejši, ker se pri 335i kar nekaj časa turbine odpirajo :P
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Pomoje je do 60km/h 2.0i hitrejši, ker se pri 335i kar nekaj časa turbine odpirajo :P

Sm mel v mislih bolj standgas. :P
“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti
    • Gardener je všeč

Alencijo
Alencijo

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 155
  • Avtomobil: BMW e92 320d

Jaz sem menil 2.0i z mojim 320d če slučajno nista dojela
BMW e92 320d MODES:*White Angel eyes *Trunk Lip spoiler *Shark antenna *Black 19' Rims *335i pipes
*Full M-optik TO DO: *Chiptuning? *Straight pipe?:ok
Prikaži več možnosti

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 288
  • Avtomobil: E39 M5, E24, E28, E30

http://www.avto.net/...2.2i Plin LPG

Prikaži več možnosti

tonchy
tonchy

Jesus!

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 796
  • Avtomobil: black

Z4 + plin = :crazy

I could never swallow your false ideals
Prikaži več možnosti

V.I.A
V.I.A

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 511
  • Avtomobil: Fxx

Z4 + plin = :crazy

se strinjam...
Prikaži več možnosti

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 658
  • Avtomobil: Nemški

Sej ga bo prodal za ta denar ja :laugh
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 865
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

v kolikor kdaj naletim na kakega zajca, vržem oko nanj, se samo zgražam kok so več ali manj vsi zgonjeni in zjahani do amena, grozaaaa kak je to folk oz. lastniki v večini... opažam da je moj salonski že kar desetletje in več, ki ga ima za seboj. Zato pa bodo dobri in ohranjeni primerki imeli razlog za višjo cene brez debate. :)

Urejal Taucher, 24.02.2017, 13:15.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik

Dokler ne pride Z5 ja...
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 865
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Z4 E85 M54B30 ali ///M bo imel svoj pravi čar roadsterja ne glede na prihajajoče modele, ker je velik preskok iz z3 in ker so vsi ti novi modeli roadsterjev že skoraj da avti in ne duša, ko si ga lastiš oz. ko ga voziš,..... kapiraš, sicer pa vsakomur svoje, tak avto je specifika in mimo tega žal ne gre  :)

Urejal Taucher, 24.02.2017, 13:47.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

mika2023
mika2023

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 941
  • Avtomobil: e63, ML430, AD

Sej tudi z3 ni slab. Pomje jim bo cena zacela kmalu rast ker jih ni bilo veliko narejenih. Z4 je že komercjala
Prikaži več možnosti

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik

Z4 E85 M54B30 ali ///M bo imel svoj pravi čar roadsterja ne glede na prihajajoče modele, ker je velik preskok iz z3 in ker so vsi ti novi modeli roadsterjev že skoraj da avti in ne duša, ko si ga lastiš oz. ko ga voziš,..... kapiraš, sicer pa vsakomur svoje, tak avto je specifika in mimo tega žal ne gre  :)

Vem kaj je Z4 in kakšen je napredek iz Z3... sem jih mel preveč, tako da vem kaj govorim. Dokler "smo mislili", da pride naslednjik E89 je cena skupaj z E36, E85 in E89 padala skozi leta. Potem je bilo javno razglašeno da naslednjika ne bo. Takrat so se cene ustavile in začele nekoliko rasti. Sedaj pa je že nekaj časa, znano da naslednjik bo in tudi kdaj bo. Ko bo in se bo prijel na trgu, boš lahko dobil tudi E89 za majhne denarje. Seveda pa čistega "podna" sigurno še nekaj časa ne bodo dosegli. Govorim za E85. To je pod 2000€!!

LP
Prikaži več možnosti

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik

v kolikor kdaj naletim na kakega zajca, vržem oko nanj, se samo zgražam kok so več ali manj vsi zgonjeni in zjahani do amena, grozaaaa kak je to folk oz. lastniki v večini... opažam da je moj salonski že kar desetletje in več, ki ga ima za seboj. Zato pa bodo dobri in ohranjeni primerki imeli razlog za višjo cene brez debate. :)

Če govoriš o zgornjem LPGju v oglasu.. je ravno nasprotno, kolega ga je imel v lasti 9 let in vedno se je za avto skrbelo ter vzdrževalo nadpovprečno. Streha vedno kvalitetno zaščitena in nadomestni deli original. Ker mu je bil edini avto in je začel delati daljše relacije je pač vgradil plin pred 4 leti. Za par 100€ so pa tudi vizualne napakice lahko odpravljene.
Kilometrina se mu pozna edino na voznikovi zunanji opori, kjer je barva malenkost zdrsana. 

Za nekoga, ki mu ni nujno, da je 3.0 in se želi voziti in registrirati poceni je pomojem več kot odličen. Za max užitek se pa logično kupi 3.0 ali M pa seveda ne na plin  :-D 

Kar se vrednosti za prihodnja leta tiče se pa strinjam, tako kot je pri vseh redkejših avtih, najbolj cene držijo (mogoče celo narastejo) različice z motorji iz zgornjega dela motorne palete. 

Z3 je že zdavnaj dosegel poden s cenami in grejo že nazaj gor, Z4 pa bodo počasi tudi dosegle poden in ne verjamem, da se bodo v prihodnjih letih cene drastično spreminjale. Novi model gor ali dol, takšne tipe avtov kupijo navdušenci, ki so navdušeni tično nad tem modelom.. tako kot nekdo, ki je zaljubljen v E36 M3 nikoli ne bi raje namesto tega imel E46 M3, čeprav so zdaj cene že izenačene. 

Urejal _BuLLet_, 24.02.2017, 21:19.

Prikaži več možnosti

sema318is
sema318is

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 132
  • Avtomobil: Mercedes-Benz

Sem vozil od @Bullet to njegovo Z4 in lahko recem, da se pelje odlicno. Na hitri kratki nocni voznji nisem opazil napak, kar se same voznje tice, pa tudi 2.2 motor je vec kot dovolj zanjga, cist lepo se premakne nad 3k. Tisti ko grajate plin, se neveste kak luksuz je, ko gres na Petrol in vidis kako stevilke litrov gredo hitro mimo eur/L. Resda je malo hecno imet plinski sistem v roadsterju, ampak ce je ze nekdo placal cca. 1800 eur za vgradnjo, zakaj se je nebi izkoristlo, ce deluje brezhibno???

Aja pa kaj sem takoj opazil, ko sem dvignil pokrov motorja, kak je vse lepo dostopno (ker sem mehanik in taksne stvari mi takoj padejo v oko). Recimo ce menjas sam tesnilo pokrova ventilov je 10x lazje kot pa na e46, kjer je vse tesno zadaj, tle na roadsterju pa je prostora kolko ces in lahko tesnilo sam zamenjas v cca. 15ih minutah. To mi je bilo zelo zelo vsec.

Urejal sema318is, 27.02.2017, 10:30.

Prikaži več možnosti

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik

Nova cena: 7500€, samo jutri. 
http://www.avto.net/...asp?ID=11840044

Prikaži več možnosti

doni
doni

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 260

Ko že debatirate cene zajcev... Za kakšne vsote se sploh prodajajo (zgolj iz firbca) ? ker sem pred par meseci zasledil par komadov, ki so se PRODAJALI za nekaj tisočakov preko 10k... ko sem lani iskal drug "daily car" in sem jih po večini hodil gledati na lepi sončni dan z e85, sem iz fore vpašal kakšnega, za koliko mi ga vzame vračun in so bili predlagani zneski podobni drobižu, pa čeprav svojega sam ne cenim ravno med slabše pri nas  :laugh

Prikaži več možnosti

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaz recimo mojega ponujam za 8 in to je trenutno poden cena... pa nekaj zanimanja sicer je ampak še nič resnega. Za 7 pa do 7500€ pa sem že dobil par ponudb.

Največ za denar pa po mojem mnenju dobiš, če kupiš črnega 3.0, ki je trenutno na avtunetu za nekaj čez 10k.. tisti ma pravi motor, dobro barvno kombinacijo in lepo opremo :) 

Prikaži več možnosti

Gr3g4
Gr3g4

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 047
  • Avtomobil: Z4 E85

Ja 3.0 je must have. To sem jaz vedno obžaloval, da ga nisem vzel s to mašino. Drugače pa tega nad gladino rešujejo še M sedeži. Če bi šel v kose, sem takoj interesent..  :mljask Minusi pa oranžni smerniki, če je že delal neke kozmetične popravke (obrvi, črne ledvičke, 4 rori), bi še vse luči zamenjal s prozornimi smerniki in stranska blinkerja. Ker to še najbolj spremeni zunanjost.

Drugače pa jaz mojega potem ko ga porihtam v novo barvo, dodam FL luči in nov M prednji odbijač, ne dam pod 11. :ok2  

Prikaži več možnosti