Skoči na vsebino

Nakup E85 Z4

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
187 odgovorov v temi
tonchy
tonchy

Jesus!

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 809
  • Avtomobil: black

Jaz pa niti najmanj ne obžalujem, da imam "samo" 2.5i. :)

Če že, potem bi imel Z4M oz. ACS, ampak preveč €. :skrbast

I could never swallow your false ideals
Prikaži več možnosti

Gr3g4
Gr3g4

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 071
  • Avtomobil: Z4 E85

O željah raje nebi.. Tu pa tam se že glede tega mojega projekta vprašam, če mi je vse to potrebno. Očitno ja.  :laugh

Prikaži več možnosti
    • crtacrta in tonchy uporabnikom je všeč to sporočilo

tonchy
tonchy

Jesus!

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 809
  • Avtomobil: black

Nekam je pa treba € metati. :ok2

I could never swallow your false ideals
Prikaži več možnosti

doni
doni

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 266

Jaz bi vzel z4m takooj, ce bi se enkrat izbiral, pa bi ga mel do penzije :D oz.ce bo kdaj kdo kak "m"motor pozabil pred mojimi vrati bi tudi blo okej :)) drugace pa ja ,projekti morejo bit, ce ne, se hitro clovek navelica, nekaj moremo delat :)
Prikaži več možnosti

Gr3g4
Gr3g4

BMW fanatik

• Uporabnik

@tonchy Se bom spomnil na tvoje besede, ko bom bankrotiral.  :-D

@doni nikoli ni dovolj, bilokaj je na hofu.  :ok

Urejal Gr3g4, 11.04.2017, 13:37.

Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 056
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Edini avto za katerega mi je res res zal da ga nisem kupil je bordo Z4 2.5, ex @crtacrta, ki se je cca 2013 prodajal na Selmarju. Nikoli ne bom pozabil tistega obcutka ko sem se vsedel v tiste vrhunske M beige usnjene sedeze, zagnal motor, zvok vrhunski, avto noro lep. Skoda, res res skoda.
Prikaži več možnosti
    • crtacrta je všeč

Gr3g4
Gr3g4

BMW fanatik

• Uporabnik

Se spomnim oglasa, imel pa ni M sedežev, ampak navadne bež, iste kot so moji. M so čist drug svet, meni osebno perfektni. :) Je pa ta bordo barva res lepa, klasična. Imel je še hardtop v isti barvi, ki je samo zaokrožil celoto.  :mljask

Prikaži več možnosti
    • crtacrta je všeč

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 350
  • Avtomobil: E39 M5, E24, E28, E30

Edini avto za katerega mi je res res zal da ga nisem kupil je bordo Z4 2.5, ex @crtacrta, ki se je cca 2013 prodajal na Selmarju. Nikoli ne bom pozabil tistega obcutka ko sem se vsedel v tiste vrhunske M beige usnjene sedeze, zagnal motor, zvok vrhunski, avto noro lep. Skoda, res res skoda.

Z bež platneno streho?.. Tisti avto je bil res perfektna kombinacija barv.. sem ga še parkrat v živo videl. 

Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 056
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Ne bo drzalo, tistiavto je mel beige m sedeze, zelo danec od navadnih sedezev :)

Ja ja bullet un z beige streho ja:)
Prikaži več možnosti

Gr3g4
Gr3g4

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja platnena streha je bila bež. :ok Meni osebno vse drugega kot črno platno na cabrie sicer ne paše, but that's just me.  :ok2

Ne bo drzalo, tistiavto je mel beige m sedeze, zelo danec od navadnih sedezev :)

Ja ja bullet un z beige streho ja:)

Sem šel poiskat slike, jih imam shranjene še iz časov, ko sem sam iskal z-ja. :D Navadni sedeži so, ne M.  :ok

Pripete slike za predogled

• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 4.jpg
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 975
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Zajc je res drag špas, sploh če vsako leto želiš kaj na novo dat nanj :)

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

MtJavnk
MtJavnk

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 40
  • Avtomobil: Z4

Jaz bi si pa upal trditi, da je Z eden cenejših BMW-jevih špasov glede na to kaj ponuja.

Problematika Z4, ki se razlikuje od ostalega (stalnega) BMW aranžmaja je platnena streha (hiba vsake strehe, na kateremkoli kabrioletu ali roadsterju), el.-servo volan pri modelih pred FL, pa še to v SLO ni neke velike problematike (Taucher, ti res nisi imel sreče) in pa morda še hidro enota. Le ta niti ni problematična, če se za avto lepo skrbi in čisti odtočne kanale. Se jo da pa prestaviti v prtljažnik in se na ta način popolnoma reši problem z zalivanjem z vodo. Je res, da če moraš pozamenjati vse te reči pri pooblaščenem BMW-ju si ob dih jemajočih 5 tisočakov. 

DISA loputa ni domena samo Z4, pokanje fedrov - glede na to koliko počenih leži vsak dan po cesti - tudi ne. Roke ... a ga postavimo ob bok Alfi, pri kateri je podvozje na "rehaulu" vsako leto do dve :D Ne vem pa kam bi umestil roke brisalcev. Te povzročajo poskakovanje brisalcev. BMW servis ima tak lep kotnik s katerim se popravi naleganje roke in je problem rešen. Ali pa se kupi nove roke.

Še nasvet za vse, ki jih živcira "železno" zapiranje vrat. Jaz sem pozamenjal ključavnice na obeh vratih in se vrata zapirajo z zvokom novega avtomobila. Malo si je potrebno časa vzeti ampak gre. Če se bo kdo lotil naj posveti veliko časa foliji. Šlamparija pri foliji in avto bo zamakal, kar se rado dogaja, ko nedeljski Rajko, samo-oklicani mehanik, mal pošraufa vrata na hitro. Večinoma pa je domena zamakanja prav pri foliji, ki jo je nekdo pulil dol in dal slabo nazaj gor.

No, ščasoma se lahko razvije kak čriček na sredinski konzoli. Pa se jo vzame dol in namaže s prašičjo mastjo in je mir (tekstil se podloži, da ni plastika-na-plastika). 

Drugega pa skoraj ni. Vse izmed naštetih stvari se da reševati za ugoden denar. Je pa res, da je BMW ko en otrok, ki vedno nekaj rabi. Mene je še najbolj bolela cena prednje značke. To, da se ti značka pokvari. Noro. To je ja glavni marketing firme. Ne moreš plačati za značko 40 EUR. No, pa saj se tolažim. Za Fiesto 1.3, letnik 2004 je pa zadnja značka Ford 50 EUR. Pa naj še kdo reče, da je Z4 drag špas :) ;)

Urejal MtJavnk, 21.04.2017, 23:10.

Prikaži več možnosti

mljubi
mljubi
  • Uporabnik
  • Sporočil: 8

Zdravo.
Tudi jaz sem nov na forumu in se zanimam za nakup Z4. Prebral sem veliko tega na forumu in se zahvaljujem za veliko informacij.

Gledam spodnja avtomobila. Ce mogoce kdo pozna, bi bila vsaka informacija dobrodosla.

https://www.avto.net...13406767&show=1

https://www.avto.net...13423970&show=2

Hvala

Lp,

Mirko
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Zdravo.
Tudi jaz sem nov na forumu in se zanimam za nakup Z4. Prebral sem veliko tega na forumu in se zahvaljujem za veliko informacij.

Gledam spodnja avtomobila. Ce mogoce kdo pozna, bi bila vsaka informacija dobrodosla.

https://www.avto.net...13406767&show=1

https://www.avto.net...13423970&show=2

Hvala

Lp,

Mirko

Prvi je iz mojega konca, kadar ga vidim je vedno neki umazan in prašen, sploh se ga ne opazi na parkingu ali na cesti. Zdaj ne vem ali mu barva dela krivico ali je res tako, ker čist od blizu v detajle ga potem niti nisem gledal. Se pa za volanom vozil (videl nazadnje) gospoda okoli 50+ let. Pokliči pa vprašaj in pojdi na ogled, potem pa boš preverjal še vse ostalo.

Drugi ima manj km in mi na osnovi slik deluje bolj ljubiteljski. :)

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

mljubi
mljubi
  • Uporabnik

Prvi je iz mojega konca, kadar ga vidim je vedno neki umazan in prašen, sploh se ga ne opazi na parkingu ali na cesti. Zdaj ne vem ali mu barva dela krivico ali je res tako, ker čist od blizu v detajle ga potem niti nisem gledal. Se pa za volanom vozil (videl nazadnje) gospoda okoli 50+ let. Pokliči pa vprašaj in pojdi na ogled, potem pa boš preverjal še vse ostalo.

Drugi ima manj km in mi na osnovi slik deluje bolj ljubiteljski. :)

Zdravo!

Sem poklical in ga res vozi gospod 50+ . 

Naj bi bil drugi lastnik in ga vozi zelo poredkoma. Naredil naj bi cirka 10.000km v 4. poletnih terminih.

Avto po besedah sina je ok. Verjetno bodo nabavili novega Z4.

Dogovoril sem se za ogled naslednji teden. Sicer nisem vprašal natančne lokacije, ker se slišiva še naslednji teden.

Iz kje pa si?

Prvič bi šel mogoče sam na ogled. Naslednjič pa bi rabil kakšnega boljšega poznavalca teh avtomobilov??? 

Če bi seveda imel čas in če bi hotel it zraven.

lp,

mirko

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Zdravo!

Sem poklical in ga res vozi gospod 50+ . 

Naj bi bil drugi lastnik in ga vozi zelo poredkoma. Naredil naj bi cirka 10.000km v 4. poletnih terminih.

Avto po besedah sina je ok. Verjetno bodo nabavili novega Z4.

Dogovoril sem se za ogled naslednji teden. Sicer nisem vprašal natančne lokacije, ker se slišiva še naslednji teden.

Iz kje pa si?

Prvič bi šel mogoče sam na ogled. Naslednjič pa bi rabil kakšnega boljšega poznavalca teh avtomobilov??? 

Če bi seveda imel čas in če bi hotel it zraven.

lp,

mirko

Drugače sem iz centra Nm, sedaj živim v okolici Trebnjega, sem vsak dan v Trebnjem-center in ga videvam parkiranega pred kako oštarijo oz. na kakem parkingu (DM, tedi, hofer, omv,...). No saj pravim meni nič posebnega tako da če ti ne gori voda in da nisi zaletav čakaj in glej morda se bo kak našel z močnejšim motorjem, drugačno opremo, barvo,... Sicer pa če ti je všeč kar si videl po netu, pojdi na ogled, prepiši si št. šasije, prometno in boš potem začel preverjati verodostojnosti podatkov.   

Urejal Taucher, 07.09.2018, 19:12.

Prikaži več možnosti

mljubi
mljubi
  • Uporabnik

Drugače sem iz centra Nm, sedaj živim v okolici Trebnjega, sem vsak dan v Trebnjem-center in ga videvam parkiranega pred kako oštarijo oz. na kakem parkingu (DM, tedi, hofer, omv,...). No saj pravim meni nič posebnega tako da če ti ne gori voda in da nisi zaletav čakaj in glej morda se bo kak našel z močnejšim motorjem, drugačno opremo, barvo,... Sicer pa če ti je všeč kar si videl po netu, pojdi na ogled, prepiši si št. šasije, prometno in boš potem začel preverjati verodostojnosti podatkov.   

Na kaj pa moram biti pazljiv pri ogledu. Pa tudi kaj bi moralo biti že menjano glede na leta oz. št. km ter kaj bi me še čakalo v bližnji prihodnosti.

Hvala in lp,

mirko

Prikaži več možnosti

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 537
  • Avtomobil: e85 3.0i, Smax, e87

Zakaj pa npr ne kupis crnega e85 3.0 k je na netu...al prav hoces hardtop?
Prikaži več možnosti

mljubi
mljubi
  • Uporabnik

Ravn

Zakaj pa npr ne kupis crnega e85 3.0 k je na netu...al prav hoces hardtop?

Hočem hardtop, ker bi se z njim vozil vsakodnevno (v službo). Razen po snegu bi se skupaj vozila z ženo, katera bi imela družinski avto.

lp,

mirko

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Ravn

Hočem hardtop, ker bi se z njim vozil vsakodnevno (v službo). Razen po snegu bi se skupaj vozila z ženo, katera bi imela družinski avto.

lp,

mirko

Zajca za vožnjo v službo, mestna vožnja? Pa saj imaš lahko tudi serijo e85 z hard top res da je snemljiv in vsaj še nekaj od prtljažnika, napram seriji E89 (ka ga ob zaprti strehi nima skoraj da nič). Sicer pa stvar okusa in tvoja odločitev, da izbiraš tak avto za vožnjo v službo. Povprašaj še strica kok km je naredu z enim tankom po mestu oz. z polnim keslom.   

To kaj bilo menjano in kaj ne je odvisno od načina vožnje oz. vzdrževanja, preteklih posegov in seveda servisne knjige. Lahko je vse menjal preventivno lahko je najnujnejše in samo tankal, diski, ploščice, gume, svečke, benz filter, šponarji, kiler,... lahko vse lahko da 0.  

Urejal Taucher, 10.09.2018, 08:05.

Prikaži več možnosti