Skoči na vsebino

Nakup E85 Z4

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
187 odgovorov v temi
Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 378
  • Avtomobil: Z4

V vsakem hecu je nekaj resnice :)

Prikaži več možnosti

Gr3g4
Gr3g4

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 079
  • Avtomobil: Z4 E85

My vote:  :thumbsdown

Prikaži več možnosti
    • Zelenc je všeč

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik

Vse jasno :)

Prikaži več možnosti

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 744
  • Avtomobil: Nemški

Absolutno ne...
Prikaži več možnosti
    • Zelenc je všeč

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik

Hej kolegi, kje kupujete dele za E85? Recimo konkretno rabim par zadev na podvozju (zadnji del), ki je menda specifičen in ne pašejo komadi od E46.

Pa iščem tudi zadnjo luč. Prednjo luč pa zanimivo, da imam navadn halogenski žaromet (le pač z belimi smerniki in ne oranžnimi). Na polno me je medlo pranje žarometov in sem bil prepričan v xenon žaromete :)

Urejal Zelenc, 13.06.2019, 12:47.

Prikaži več možnosti

Gr3g4
Gr3g4

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaz pa mislim, da obstaja takšna luč, sem bral enkrat temo o tem na nekem forumu. Halogenka je mišljena samo za poblendat. Sicer pa naj preveri če ima balaste, če so potem je ziher xenon. Pranje žarometov tudi vidim da ima, čeprav je lahko odbijač menjan..

Balasti so ja, tako da xenon kar bo :)

Hej kolegi, kje kupujete dele za E85? Recimo konkretno rabim par zadev na podvozju (zadnji del), ki je menda specifičen in ne pašejo komadi od E46.

Pa iščem tudi zadnjo luč. Prednjo luč pa zanimivo, da imam navadn halogenski žaromet (le pač z belimi smerniki in ne oranžnimi). Na polno me je medlo pranje žarometov in sem bil prepričan v xenon žaromete :)

Čakaj malo, ko sem te vprašal o balastih pa si rekel da jih imaš. Tu nekaj ne štima. :laugh 

Kar pa se delov tiče, jaz kupujem original preko https://leebmann24.de ponavadi. Oz. primerjam z Selmarjem. Če je neka malenkost, potem pa kar pri nas. Če pa še ima kdo kak drug pameten in zaupanja vreden (in ugodnejši) vir, pa z besedo na dan.  :ok

Prikaži več možnosti
    • Zelenc je všeč

Kirn
Kirn

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 623
  • Avtomobil: marprom

Čakaj malo, ko sem te vprašal o balastih pa si rekel da jih imaš. Tu nekaj ne štima. :laugh

Kar pa se delov tiče, jaz kupujem original preko https://leebmann24.de ponavadi. Oz. primerjam z Selmarjem. Če je neka malenkost, potem pa kar pri nas. Če pa še ima kdo kak drug pameten in zaupanja vreden (in ugodnejši) vir, pa z besedo na dan.  :ok

Meni uporabni deso (olje-dg) dobavlja originalne dele za BMW/MINI... glede na tole spletno stran so cene skoraj iste (+-1€), s tem da je iz olje-dg bila vedno poštnina zastonj.

Prikaži več možnosti
    • Gr3g4 je všeč

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik

@Grega, to je tako, če avto ni pri tebi (niti v bližini) in potem nekdo nekaj napow pogleda, z razdalje (vnesi poljubno število) metrov in rezultat je takšna dezinformacija, hehe.

Ko gledam cene, sem vesel, da imam navadne, ker cena kos-a je 365, napram 799€, za tiste ki ga bi-ksajo :))))

Urejal Zelenc, 14.06.2019, 14:31.

Prikaži več možnosti

Gr3g4
Gr3g4

BMW fanatik

• Uporabnik

@Kirn ja preko leebmana se splača dražje dele kupovat, takrat se kao opraviči poštnina. Imajo pa velikokrat popuste na določene dele, tako da se vseeno splača. No bom pa v bodoče tudi tega olje-dg povprašal o cenah. Tnx za info.  :ok

@Zelenc še dobro, da si ugotovil kaj imaš preden bi nardil neumnost in kupil xenon luč.  :blackeye

Prikaži več možnosti
    • Zelenc je všeč

Sacha
Sacha
  • Uporabnik
  • Sporočil: 25
  • Avtomobil: Se išče

Hvala vsem za dobre nasvete, lansko leto sem bil prikrajšan za nekaj € - življenska situacija zahtevala svoje.

Išče se zopet Z4 2005 ali mlajši, 180.000 km ali manj, dobro ohranjen.  Če ima kdo kaj info, se priporočam na zs.

Lep pozdrav!

Prikaži več možnosti

Sacha
Sacha
  • Uporabnik

https://www.avto.net... Kredit menj...

Lušten touch-screen, samo nekako na račun srednjih dveh vpihovalnih rež. Kolikor se to pozna, pa ne vem :)

Prikaži več možnosti

Gr3g4
Gr3g4

BMW fanatik

• Uporabnik

https://www.avto.net... Kredit menj...

Lušten touch-screen, samo nekako na račun srednjih dveh vpihovalnih rež. Kolikor se to pozna, pa ne vem :)

Upam, da se šališ. Kaj je tu luštnega? Prej za kozlat je tole. Pa verjetno se še kako pozna manjko dveh zračnikov, ko hočeš hladit/gret avto. Ostali minusi so sedeži (blago), te aftermarket prednje luči so meni osebno grozne in pa avtomatik v kombinaciji z 2.2i mora biti dokaj dolgočasen. But that's just me. :)

Prikaži več možnosti
    • soulfly, BMW Deutschland in Zelenc uporabnikom je všeč to sporočilo

noucamp90
noucamp90

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 351
  • Avtomobil: BMW E60 520i

Upam, da se šališ. Kaj je tu luštnega? Prej za kozlat je tole. Pa verjetno se še kako pozna manjko dveh zračnikov, ko hočeš hladit/gret avto. Ostali minusi so sedeži (blago), te aftermarket prednje luči so meni osebno grozne in pa avtomatik v kombinaciji z 2.2i mora biti dokaj dolgočasen. But that's just me. :)

Imam ta motor v E60 in lahko recem, da na AC opravlja svoje delo odlicno za kaksno "uzivanje" v dvosedu ala Z4 pa tega motorja ne bi imel...

Urejal noucamp90, 28.06.2019, 07:40.

It's like a gift you know, it's like I can't control it...
Prikaži več možnosti

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik

Tudi cena se mi zdi precej pretirana za to kar je v ponudbi. :)

Prikaži več možnosti

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 662
  • Avtomobil: e85 3.0i, Smax, e87

Tole je vredno tam ca 7k
Prikaži več možnosti
    • Zelenc je všeč

Sacha
Sacha
  • Uporabnik

Se šalim ja, nič bat :) In sedeže iz blaga se tudi hitro opazi yes.

Tudi cena se mi zdi precej pretirana za to kar je v ponudbi. :)

https://www.avto.net...lay=BMW Z4 2.5i

Tale recimo je bil 2 ali 3 leta nazaj isto gor, iste fotkice (razen zadnje) s ceno ~8k,a zdaj 10k. Koliko je realno vredno, ne vem..

Prikaži več možnosti

Sacha
Sacha
  • Uporabnik

Mi zna kdo z izkušnjami ocenit realnost cen sledečih oglasov:

Za prvega sem sicer že dobil informacije od ogleda, za ostale še ne..

Prikaži več možnosti

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 744
  • Avtomobil: Nemški

Drugi naš naš ex... uvoz iz de... uredu avtoček
Prikaži več možnosti
    • etore je všeč

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 269
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

jaz bi izbiral pri takem tipi vozila z svetlo notranjostjo, prvič sonce vročina, drugič pa sam prah in vse se tako pozna da glava peče... no razen če te to ne moti toliko kot mene :)

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 426
  • Avtomobil: star

Ta drugi z linka je skoraj tak kot bi ga sam imel. 2500ccm, ročni, točna ta platišča, točno taka notranjost edino rjav bi mogu bit...

Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti