Skoči na vsebino

Nakup E85 Z4

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
161 odgovorov v temi
Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 448
  • Avtomobil: e85 3.0i, Smax, e87

Za 15k in 2.5 ne gresta lepo skupaj:-)
Prikaži več možnosti
    • Borut30 in Zelenc uporabnikom je všeč to sporočilo

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Za 15k al pa kakšnega jurja čez dobiš tudi že novejši model, ki je veliko lepši, če nič drugega.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 752
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

Za 15k al pa kakšnega jurja čez dobiš tudi že novejši model, ki je veliko lepši, če nič drugega.

Rottie, ne "pričaj gluposti". E85 je zakon in legenda, čeprav niti ni tako zelo star. Linije, ki bodo večne.....Zadnji samurai med klasičnimi roadsterji.

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Mah, E85 je iz obdobja, ko BMW enega res lepega avta ni naredil... katerokoli serijo si gledal, so bile čudne.

Urejal Rottie, 12.07.2019, 08:02.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik

Rottie malo si falil temo:-)
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Namen mojega posta je pač bil, da se mi zdi 15k že denar, kjer se išče novejši model, ne E85 2.5 s 100k+ km. Če kupuje za 10 in manj, itak jasno, da bo lahko samo E85 kupil.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 100

meni je noter ta E85 (pa ga imam v lasti), taaaakoooo grd, zlasti armaturka oz. njena sredinska konzola. Dnevno vozim E46, pa mi je notranjost res lepa, E85 pa nekaj drugega. :P

Prikaži več možnosti

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Mah, E85 je iz obdobja, ko BMW enega res lepega avta ni naredil... katerokoli serijo si gledal, so bile čudne.

Rottie, če pogledamo dandanes, je glih BMW tisto obdobje delal izjemne silhuete svojih vozil, ki so bile tisti čas res "drugačne" in za nekaj ljudi nesprejemljive. Ampak le za tiste, ki nimajo domišljije in jim je vsakdanjost nekaj normalnega. Danes ugotavljamo, da so BMW-jevi izdelki tistega obdobja verjetno najbolj zanimivi v vsej svoji zgodovini. 

Upam si staviti, da bo e85 čez nekaj let dražji, kot njegov naslednik....To pa zato, ker ima dušo in je vsak detajl narejen "drugače". Meni je všeč in mi je z leti še toliko bolj.

Urejal Borut30, 12.07.2019, 08:47.

Prikaži več možnosti

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik

E85 je drzal korak s konkurenco oz Boxterjem po testih, e89 pa je ostal zadaj
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 865
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

meni je noter ta E85 (pa ga imam v lasti), taaaakoooo grd, zlasti armaturka oz. njena sredinska konzola. Dnevno vozim E46, pa mi je notranjost res lepa, E85 pa nekaj drugega. :P

pa ne moreš primerjati limo z roadsterjem, kjer je vazna vožnja, ročka menjalnika, sklopka, streha dol, zvok izpuha, vetrič,... meni je e46, e85 in F31 vsak po svoje zanimiv in všeč in vsak drugačen, zato jih tudi imam. K če pogledam čist zadnje nove modele je pri vseh isti šmoren, tipke števci vse neki zategnjeno in več ali manj copy paste (zunanjost) samo merilo/razmerje se spreminja - čisti dolgčas. :)

Sicer pa vsakomur svoje, če ti je grd pa ga prodaj pa vzemi mazdo ali pa hondo. Ne vem, meni če neki ni všeč in grdo ne bom imel, pa če tudi je ne vem kak nemški proizvajalec avtor napopan ;)

e85 je res pravi roadster in to bo zagotovo pokazal čas in odprl oči tudi tistim, ki si tega danes ne priznajo. letos v Novigradu sem recimo šel po ulici, vzporedna ulico poleg je prihajal na moja ušesa nekam znan zvok, tipičen šestak, dokaj glasen zvok,.. in seveda se mi je zdelo da mora bit bmw, ko sva si prišla nekako naproti na prehodu za pešče (jaz peš preko on ustavil) - nemec starejši gospod z avtom, sem se mu samo nasmehnil in odkorakal dalje...

Urejal Taucher, 12.07.2019, 09:14.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

E85 je drzal korak s konkurenco oz Boxterjem po testih, e89 pa je ostal zadaj

Ok, lepota je stvar osebne presoje ... meni so pač te generacije BMWjev bile in so mi še vedno čudne in nevšečne, očitno pa ima tudi svoje ljubitelje. Bolj na mestu je vprašanje kako se oba peljeta v medsebojni primerjavi, ne kolk je bil konkurenčen Porscheju, ko je prišel ven?

Urejal Rottie, 12.07.2019, 09:25.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik

Pejd probat enga e89, e85 ti dam pa jzt za en krog
Prikaži več možnosti

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Ok, lepota je stvar osebne presoje ... meni so pač te generacije BMWjev bile in so mi še vedno čudne in nevšečne, očitno pa ima tudi svoje ljubitelje. Bolj na mestu je vprašanje kako se oba peljeta v medsebojni primerjavi, ne kolk je bil konkurenčen Porscheju, ko je prišel ven?

Ker se enostavno e85 pelje veliko boljše oz bolj v smislu roadsterja. Ker zato je bil tudi narejen. Imel sem oba pa preizkušnji in mi je e85 veliko bolj všeč in zares čutiš "cesto". Če pa so ti všeč "ženske" samo na zunanjost, potem takšni posebneži ala e85 niso za enostavne ljudi.

Prikaži več možnosti
    • Rottie je všeč

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Pejd probat enga e89, e85 ti dam pa jzt za en krog

Mislil sem bolj na kakšne teste, ko si rekel, da je BMW pri E89 zaspal za konkurenco. Ker pač predvidevam, da je vseeno napredoval pri vožnji iz starejšega na novejši model. Ampak tolk me spet ne zanima razlika, da bio hodil sam testirat. Itak nimam nobenega od teh dveh namen kupit. Hvala vseeno za ponudbo. :ok

Urejal Rottie, 12.07.2019, 11:22.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik

Za to je pa google
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 865
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

enostavno povedano iz mojih testiranj, e85 je za dece, e89 za p***e, novi Z je pa za v igrice (če odmislimo najvišjo moč pod pokrovom) ;)

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 507
  • Avtomobil: /

Z3 je bil najbolj pure roadster, E85 je zlata sredina (manjša gajba kot Z3, ampak tudi manj čara), vse novejše je pa krneki :).

Prikaži več možnosti

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik

Ravno Z3 je baje podn za vozit, zato tudi niso delali evolucije Z3 ampak so iz nule nardili Z4
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 295
  • Avtomobil: the e39 of the 2015s

Stavki, ki se začnejo z mislil sem, bi morali biti prepovedani.
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Stavki, ki se začnejo z mislil sem, bi morali biti prepovedani.

A ti pa kaj pametnega napišeš... v tej temi že nisi.

Urejal Rottie, 12.07.2019, 11:37.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti