Skoči na vsebino

Poslovna darila

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
3 odgovorov v temi
gusti4u
gusti4u

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 846
  • Avtomobil: FR-V + RT

ker je čas temu primeren ...

iščem tole zadevo s potiskom cca 40 kom.

Ponudbe lahko tudi na zs :-D

Pripete slike za predogled

• solata-to-go-6.jpg
:woohooKNJIGOVEZ:woohoo
Prikaži več možnosti

mpritr1
mpritr1

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10

Tukaj so naredili eno večjo analizo poslovnih dail (kaj in kdaj se najbolj kupuje / podarja; koliko podjetja temu namenijo, itd...). 

Čez palec:
- tehnologija je TOP trend za poslovna darila (sicer so trendy tudi "eko, bio, slovensko")
- ne šparajte na kvaliteti, ker se ne izplača
- poslovno darilo naj ne preseže 42 EUR
- novembra so najbolj iskana poslovna darila
- vsako leto podjetja poslovnim darilom namenijo več denarja

Prikaži več možnosti
    • zok je všeč

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 550
  • Avtomobil: BMW logicno

Tole ne bo povsem držalo, ravno obratno, poslovnih daril je vse manj, vsaj na najvišjih nivojih. 

Včasih so nas zasipavali z darili, koledarji, sedaj smo pa že na tem, da moramo mi skoraj prositi, ko vem, da ima nek dobavitelj hude koledarje ........

Ob enem, pa taka prošnja vsem laska, npr. nas je nek naš velik kupec prosil, komerciala, za nekaj naših kulijev, ker kao tako lepo in TOP pišejo, da je direktor prosil komercialo, naj kaj zrihta.....    seveda smo jim poslali celo škatlo kulijev, pa govorimo o takih z laserskim graviranjem ki so stali v kpl tam cca 2,8 eura na kos , sicer pa je bolj pomembna izvirnost ......  sam cenim, ko mi dobavitelj iz Francije pošlje paket kaka kg sirov iz Francije, dobavitelj iz Nizozemske čebulice tulipanow posebne vrste, dobavitelj ou Švice nam pošlje custom made reklamne čokoladice več vrst,     naše podjetje pa da ven, ker na trgu ne dobimo usluge damo sami speči cca 50 kos potic po cca 1,5 kg , nam jih spakirajo in nato še tople s hitro pošto razpošljemo po Europi  z hitro pošto in vsi so vedno zelo ganjeni in navdušeni, nad slovensko domačo potico,  seveda je zraven tudi zgodba z opisi, kako pa kaj .....  taka darila so danes top of top, ne pa neka šara v obliki usb ključkov, ki si jih potem zaradi cenenega izgleda sploh ne upam niti v računalnik vtakniti ......

Prikaži več možnosti
    • sash, LEO37 in zok uporabnikom je všeč to sporočilo

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 175
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Jaz sem imel par let eno oblikovalko ki mi je pripravljala vsako leto drugacna, izvirna poslovna darila. Pred ene 4 letim sem se pa odlocil da grem v drugo smer, budget ki bi sel za to nakazem Anini zvezdici, poslovnim partnerjem pa napisem eno lepo zahvalo kamor se vsi zaposleni podpisemo in je. Do sedaj mi je se vsak rekel da je to super zadeva ker se teh stvari samo nabira na koncu se jih pa se stran mece.

P.S. Pred leti smo tudi mi dajali potico, pekla nam jo je ena firma z Kranja, o sveta marija kako je bila dobra, se meni ki mi je potica nagravzna!
Prikaži več možnosti