Skoči na vsebino

Black friday nakupi

* * * - - 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
277 odgovorov v temi
lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 284
  • Avtomobil: SPET M SPORT PAKET

GoPro Hero 7 silver kamero iščem, a dvomim da bo black friday kaj nižjo ceno kot 250 ojrof prinesel. Vseeno če kdo zasledi, naj sporoči! :ok

Urejal lozinka, 20.11.2018, 16:00.

BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 831
  • Avtomobil: LPP Urbana

mimovrste jo ima z -26%, iz 339,99 eur na 249,90 eur ( chdhc-601-rw) - kaj ta oznaka v oklepaju pomeni nimam pojma  :)

EDIT: vidim, da iščeš akcijsko ceno pod 249...

Urejal bancnik, 20.11.2018, 16:22.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 054
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Jaz sem pa v lovu za notranjim trdim diskom, najraje 6TB, rabim pa hitrost in zanesljivost :ok2

In si kaj našel?
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 255
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Zaenkrat nič, če pa kdo kaj opazi, se priporočam za opozorilo :ok

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 399
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Kdaj pa je sploh ta črni petek, je samo en dan ali vsak dan, vsak petek? Je povsod na isti datum ali različno?  :confused  :confused  :confused Ne štekam jaz tega ravno najboljše...

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 255
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Če se ne motim, je v izvirni ideji to zadnji petek v novembru. Vse ostalo je pa marketing naredil...

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 399
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Če se ne motim, je v izvirni ideji to zadnji petek v novembru. Vse ostalo je pa marketing naredil...

lol, se mi je zdelo ja, hvala...

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 054
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Mislim da je to prvi petek po ameriškem thanksgivingu.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

U2ros
U2ros

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 092
  • Avtomobil: A6 Avant Ultra

Zaenkrat nič, če pa kdo kaj opazi, se priporočam za opozorilo :ok

Na kaksno ceno pa ciljas. Ponudb okrog 160eur je recimo kar nekaj
Prikaži več možnosti

arijan90
arijan90

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 153

Kdaj pa je sploh ta črni petek, je samo en dan ali vsak dan, vsak petek? Je povsod na isti datum ali različno?  :confused  :confused  :confused Ne štekam jaz tega ravno najboljše...

23.11

Drugace pa ce kupujes iz tujine, se splaca tudi pocakat na Cyber Monday, ki bo takoj za Black Friday.

Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 951
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

Zelo me drži, da kupim kaj takega, malo zaradi nostalgije in malo zaradi tega, da se z malim še kako drugače podruživa, tekmovalnost je vedno dobrodošla pa naj bo na 100 in 1 način :-D Kajti, da mu dam kakšno igro na tablici, menim, da ni isto, ni tistega občutka ploščka in gumbov :-D Pa tudi non-stop so reklame, mislim, kar nekaj.

https://www.bigbang....-edition-593197

https://www.bigbang....ini-snes-601808

Ve kdo za kakšno dobro podobno zadevo pa da bo ugodna cena? Katero od zgornjih dveh bi vi izbrali? Dobro bi bilo, da bi bil gor še kakšen nogomet :-D X-box ali PS pa ne vem, če bi imel, se mi zdi preveč vsega, preveč zakomplicirano,... pa tudi precej dražje :-D

Prikaži več možnosti

_T_O_M_O_
_T_O_M_O_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 918
  • Avtomobil: Becikl

Noro nisem vedel da se da tole dobit(stare konzole). Hudo.

Jaz se pa priporocam ce bo kdo zasledil kaj elektricnega orodja naj da link. Krozna zaga, lamelni rezkar, rezkar, vbodna itd.

sasasasa.jpg    Smrt feminizmu, svoboda zdravi pameti. 

Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 171
  • Avtomobil: F10

Zelo me drži, da kupim kaj takega, malo zaradi nostalgije in malo zaradi tega, da se z malim še kako drugače podruživa, tekmovalnost je vedno dobrodošla pa naj bo na 100 in 1 način  :-D Kajti, da mu dam kakšno igro na tablici, menim, da ni isto, ni tistega občutka ploščka in gumbov :-D Pa tudi non-stop so reklame, mislim, kar nekaj.

Ve kdo za kakšno dobro podobno zadevo pa da bo ugodna cena? Katero od zgornjih dveh bi vi izbrali? Dobro bi bilo, da bi bil gor še kakšen nogomet :-D X-box ali PS pa ne vem, če bi imel, se mi zdi preveč vsega, preveč zakomplicirano,... pa tudi precej dražje :-D

Kupiš rabljen xbox 360 kinect, 2 igrici in je to to. Kinect sports, da se skače in pretegne v hladnih mesecih in Minecraft, da se ustvarja. Več ne potrebuje/š.

Cene rabljenih, obnovljenih pa so nizke. (Goblin).Super zadeva.

Urejal Plavi, 21.11.2018, 09:13.

Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti

bendeho
bendeho

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 332

Zelo me drži, da kupim kaj takega, malo zaradi nostalgije in malo zaradi tega, da se z malim še kako drugače podruživa, tekmovalnost je vedno dobrodošla pa naj bo na 100 in 1 način :-D Kajti, da mu dam kakšno igro na tablici, menim, da ni isto, ni tistega občutka ploščka in gumbov :-D Pa tudi non-stop so reklame, mislim, kar nekaj.

Počakaj 2 tedna, pride PS classic za 99€, ni pa nogometa.
Prikaži več možnosti

bpavsic
bpavsic

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 985
  • Avtomobil: E92 320i, F30 320d

Zelo me drži, da kupim kaj takega, malo zaradi nostalgije in malo zaradi tega, da se z malim še kako drugače podruživa, tekmovalnost je vedno dobrodošla pa naj bo na 100 in 1 način  :-D Kajti, da mu dam kakšno igro na tablici, menim, da ni isto, ni tistega občutka ploščka in gumbov :-D Pa tudi non-stop so reklame, mislim, kar nekaj.

Naša "ta mala" ima xbox + kinect, nintendo 3DS XL, en kup iger na tablici, ampak kljub temu največ igrama pokemone na telefonih v emulatorju (link preko BT).

Kinect je sicer ok, ampak rabiš precej prostora (predvsem višina stropa se je izkazala za problematično med odbojko, ko so letele luči s stropa...). Kinect sports, Kinect Adventures, Kinectimals, Dance Central ... - torej samo kinect zadeve (kontrolerja praktično nismo nikoli uporabljali).

Nintendo 3DS je tudi luštna zadeva - največ sma igrala Super Mario Kart (vsak eno rundo), sam pa sem večkrat preigral cel Fantasy Life in nekaj Laytonov ampak bilo bi precej bolj zanimivo, če bi imela vsak svojega in bila povezana. 

Nisem pa še poskušal kombinacije telefon + BT gamepad + emulator. 

Še vedno pa daleč največ časa gre za World of Warcraft na pcju (predvsem v zimskem času, poleti ni časa)... vsak svoj account in pc.

Urejal bpavsic, 21.11.2018, 09:18.

Prikaži več možnosti

Xandrej
Xandrej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 798

Najboljši so black fridayi v slo nižajo brezvezne izdelke ali pa nabijejo ceno pol pa jo znižajo... Sem prej slučajno na dormeo kliknil... Do 70%... Pol pa imajo na napenjalno rjuho 70% popusta pa niti en jogi recimo... Buhahahahha

Prikaži več možnosti

kn3z007
kn3z007

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 499
  • Avtomobil: Orbitrek, samokolnica

https://www.absolute...ck-friday-deals

če kdo rabi neopren za surfanje, wakebordanje..., imajo tukaj dosti ugodne cene. Štartajo od 35 funtov naprej. Nisem šel v detajle, ker ga že imam, je pa za koga drugega zanimivo mogoče. Verjetno se najde še kaj pametnega, jaz samo posredujem informacijo.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 799
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

Najboljši so black fridayi v slo nižajo brezvezne izdelke ali pa nabijejo ceno pol pa jo znižajo... Sem prej slučajno na dormeo kliknil... Do 70%... Pol pa imajo na napenjalno rjuho 70% popusta pa niti en jogi recimo... Buhahahahha

....kakšna pa je razlika med napenjalno in jogi rjuho?

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 991
  • Avtomobil: prdalica

Mislil je, da imajo popuste samo na rjuhe in nobedeno "vzmetnico/žimnico/jogi/..."

Ja te akcije so samo itak praznenje starih zalog. Klasika.

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 799
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

...ja, vidim, sem še enkrat prebral...

...aja btw, kdo si sploh želi spati na dormeu ???

...se strinjam, da je v večini ta bf en bullshit....večinoma pa popusti med 15-30%....buahahaha....

...popust je zame med 50-80% na konkretne zadeve, ne pa da imaš večino uporabnih zadev po minus 20% na že tako enkrat previsoko ceno in na ene par brezveznih stvari -80%, ki jih večina niti zastonj noče...sicer obstajajo tudi redke izjeme, ampak tam moraš biti potem prvi.....

...me zanima kako bo v HN glede na ves pomp okoli -70% :)

...no tudi sam bom šel v petek v ene 3-4 trgovine pogledat par izdelkov, če bodo občutno ceneje, beri najmanj -50% drugače je bodo pa počakale do praznikov, ko so itak popusti, ali pa do razprodaj, ko mora roba stran :)

lp

joda

Urejal joda, 21.11.2018, 13:56.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti