Skoči na vsebino

E30: Moj winterwagen

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
90 odgovorov v temi
ALFAinBMW
ALFAinBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 153
  • Avtomobil: E46, E34

Več kot 100 konjev na liter prostornine s tem atmosferskim motorjem :laugh še M to le komaj doseže

Urejal ALFAinBMW, 17.12.2015, 17:38.

Prikaži več možnosti

SONiK
SONiK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 167
  • Avtomobil: e39 530iM

Lepa kola, MT2 je top :ok

M3 drivers have no friends - Jeremy Clarkson

Prikaži več možnosti

eleksis
eleksis

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 317

pa kaj si 15let star?!
slikaj s slo tablicami pa se pol frajerja delaj
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 136
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39T, R19c, E36c

Hmm... Debitelov avtopark je vedno :mljask :eek... nima pa vedno slo tablic na avtu, ko se pripelje ;)

Pa ne govorim o oldtimerjih :ok2

... no, za tega ne vem, kake registrske ima, ker se žal že nekaj časa nismo videli.

Tako da, kolikor ga jaz poznam, se res ne rabi postavljat z fake fotkami, zato bo ta E30 kar njegova :ok
Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti

Martin ///M
Martin ///M

RWD addicted

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 427
  • Avtomobil: E30 325i MT2 & type R

uff, a to je ta projekt o katerem si mi zadnjic govoril :metalc

hudo!!!

jaz bi sam se prednje el sipe zmontiral pa velik bc notri dal, ceprav nekateri pa to prav z razlogom nimajo/nimate :ok2. stvar okusa pac :)

Urejal Martin ///M, 17.12.2015, 20:39.

Vsak je svoje Tinkare Kovač!
Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 267
  • Avtomobil: e61, r55

Hehe, ne bi si mislil, da bi si ti E30 kupil.

Večina bi imela tak avto za sommerwagen, ne pa winter:laugh No ja, glede na to, kaj imaš še doma in pa letošnjo suho zimo, ti ne gre zamerit:)
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Debitel
Debitel

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 226
  • Avtomobil: BMW department

uff, a to je ta projekt o katerem si mi zadnjic govoril :metalc

hudo!!!

jaz bi sam se prednje el sipe zmontiral pa velik bc notri dal, ceprav nekateri pa to prav z razlogom nimajo/nimate :ok2. stvar okusa pac :)

Projekt se dela, bo kmalu tole je samo winterwagen.
Ce kdo ne verjame da je moj, pa dajmo vijolice na mizo, pa ga slikam s tablicami, ok? Tudi s slovenskimi ce je zelja. Kdor me pozna, ve koliko moja beseda velja. Bil pa je prvo Nemski, potem Poljski, saj vendar to ni nobena skrivnost. Zdaj pa ni vec, ker je moj.

Glede motorja pa dajmo pustit stvari pri miru, stvari niso in niso bile take kot je bilo napisano v oglasu, ostalo drzi.Sicer pa ni vazno kaksen motor je not, vazno je da JE meni vsec.

Predvsem sem hotel pokazati eno meni lepo e30, pa je to nastal cel otroški vrtec. Saj sem vedel, da delam napako, ko sem poslusal zelje drugih. Ne bom vec.
Lp Debitel
Per aspera ad astra....
Prikaži več možnosti
    • Dao je všeč

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 041
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Debitel, spreglej in furaj temo dalje, sej ves, da uni ki so fous se pac ne morjo zadrzat. Avto zgleda res lep, kako se sedi na teh sedezih? A ga ni skoda za zimo?
Prikaži več možnosti

Debitel
Debitel

BMW fanatik

• Uporabnik

Debitel, spreglej in furaj temo dalje, sej ves, da uni ki so fous se pac ne morjo zadrzat. Avto zgleda res lep, kako se sedi na teh sedezih? A ga ni skoda za zimo?

V bistvu je to sploh moj prvi avto, katerega slkke sem dal na forum, pa mi je zal, Ne, lazem, sem ze obesil slike bivsega F10 v eni temi. Zal mi je tudi zato, ker ce bi ljudje bili "normalni" bi dal gor se marsikaj mojega sedanjega in bivsega, pa tudi prihodnjega, pa ne bom. Je ena sola dovolj.
Saj nisem uzaljen, ni panike sploh. Zdaj vem, se bomo raje na kavicah dobivali s kolegi, pa je. :ok

Sedezi ok, v sneg ne mislim silit z njim, imam zato druge avte, za kopno cesto je pa idealen. Se malo ljubezni in bo perfect.
Lp Debitel
Per aspera ad astra....
Prikaži več možnosti

Gardener
Gardener

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 645
  • Avtomobil: F11&M3

Forum poln pacientov.
Od nejevernih tomažev, do znalcev, kaj maš ti vse v garaži :laugh

Dotični avto sem imel priliko peljat (kot vse avte od njega in on moje), pa sem mu po 100m vrnil ključe, ker je avto čisto prfuknjen. Prva, druga, tretja, vrti v prazno, cesta je bila mokra, ponoči in sredi mesta (idealno za narest pizdarijo). Tko, da bom ga kakšen drug dan šel malo sprehodit, ker je res.... edinstvena zadeva. Še precej bolj puristični dirkalnik, kot bivši gt3.
Ko bo pa un fertik , pa .... si sploh ne znam predstavljat kakšna norišnica bo, haha :ok

ps: naslednji teden na firmino zabavo pelješ pa z e30, bo ana že zamižala, ko bo šlo pošrek :ok2
Prikaži več možnosti

ales.
ales.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 794
  • Avtomobil: BMW

Oprosti ampak tako kot si spisal prvi post,zgleda kot da je en 15letni mulc,dal svoje mokre sanje na forum.napisal bi lepo kupljen na Poljskem pustil tablice,če pa si jih že zbrisal bi vsaj zbrisal še tist napis na okvirju tablic ki se vidi. Kupil si lep avto predstavi ga pa s svojimi slikami.
Prikaži več možnosti

Debitel
Debitel

BMW fanatik

• Uporabnik

Oprosti ampak tako kot si spisal prvi post,zgleda kot da je en 15letni mulc,dal svoje mokre sanje na forum.napisal bi lepo kupljen na Poljskem pustil tablice,če pa si jih že zbrisal bi vsaj zbrisal še tist napis na okvirju tablic ki se vidi. Kupil si lep avto predstavi ga pa s svojimi slikami.

Ja, moja napaka. Edino ne razumem zakaj nebi uporabil prvotnih slik, ker so res lepe?
Saj ni vazno od kje je in kaj je not. Saj nic ne skrivam.
Lp Debitel
Per aspera ad astra....
Prikaži več možnosti

Debitel
Debitel

BMW fanatik

• Uporabnik

Forum poln pacientov.
Od nejevernih tomažev, do znalcev, kaj maš ti vse v garaži :laugh

Dotični avto sem imel priliko peljat (kot vse avte od njega in on moje), pa sem mu po 100m vrnil ključe, ker je avto čisto prfuknjen. Prva, druga, tretja, vrti v prazno, cesta je bila mokra, ponoči in sredi mesta (idealno za narest pizdarijo). Tko, da bom ga kakšen drug dan šel malo sprehodit, ker je res.... edinstvena zadeva. Še precej bolj puristični dirkalnik, kot bivši gt3.
Ko bo pa un fertik , pa .... si sploh ne znam predstavljat kakšna norišnica bo, haha :ok

ps: naslednji teden na firmino zabavo pelješ pa z e30, bo ana že zamižala, ko bo šlo pošrek :ok2

Deal done:ok merci.
Lp Debitel
Per aspera ad astra....
Prikaži več možnosti
    • dado20 je všeč

Fleko
Fleko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 568
  • Avtomobil: e28, T5, 1.8T, D5,...

Manjka takih avtomobilov v Slo.
Več slik :-D
Pusti druge, ker se bo vedno nekdo našel, ker je fouš ''sosedu'' ker ima lepši/boljši bolj atraktiven avto.

Sicer ko je tema imela šele prvo stran sem tudi sam malo podvomil :-D
Tako lepa e30 pa winterwagen :eek (ni mišljeno slabo namerno).
Prikaži več možnosti

dado20
dado20

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 369
  • Avtomobil: e92

Jaja folk je faus haha, sj prau pametnjakovici. :ok

Perfect e30!
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Bmw39
Bmw39

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 753
  • Avtomobil: f11 535dM ,e30is ,e39 V8

Vrhunska :) Bele so mi vedno bolj všeč :) Čuvaj !
Prikaži več možnosti

ŽigecBMW525
ŽigecBMW525

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 073
  • Avtomobil: OPC

Subscribed ;)

BMW e39 525d /// BMW e85 Z4 2.5i /// BMW e53 X5 3.0d /// BMW e36 M3 /// BMW e65 LCI 3.0d /// Hrošč 1200 /// BMW e31 850ci /// BMW e46 320d /// Renault Megane Grandtour 1.5dci /// Opel Astra H OPC

Prikaži več možnosti

ŽigecBMW525
ŽigecBMW525

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 073
  • Avtomobil: OPC

Smem vprašat, kakšen pa je tvoj primarni projekt?

Lp, Žiga

BMW e39 525d /// BMW e85 Z4 2.5i /// BMW e53 X5 3.0d /// BMW e36 M3 /// BMW e65 LCI 3.0d /// Hrošč 1200 /// BMW e31 850ci /// BMW e46 320d /// Renault Megane Grandtour 1.5dci /// Opel Astra H OPC

Prikaži več možnosti

Propeler2000
Propeler2000

Schotterreifen fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 750
  • Avtomobil: 2x E30 325i, E39 530iA

Čestitam za pridobitev.

Če si boš slučajno zaželel shiftlightse, se obrni name :ok2
KLIK
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Debitel
Debitel

BMW fanatik

• Uporabnik

Za primaren projekt bom organiziral meet, kamor bom povabil kolege in frende na cvek, ker tega manjka. Bom izbral posameznike tudi v tej temi.
predstavljal pa projekta tukaj gor ne bom, ceprav sem nekako to zelel, ker bi s tem marsikomu, ki bi delal kaj podobnega resil kaksno tezavo, recimo kje,kaj, in najpomembnejse za koliko.

Shift lights absolutno, za project car, me pa zanima kaksna je omejitev z rpm in kam lahko postaviva pozicijo le teh? Bi modificiral vrhnji del armature nad stevci, bi to slo?

Ps: ce ima kdo kodirni stekar od e28 m5, ki je do 8000rpm in bi ga prodal, naj se javi, ce ne bom pac kupil online as always.
Lp Debitel
Per aspera ad astra....
Prikaži več možnosti