Skoči na vsebino

Prenova BMWslo 2016 - prijava napak/tehnična vprašanja

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
558 odgovorov v temi
Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Tebi je mimo, jaz pa zaradi tega ne morem delat! A zdaj bom čakal da je tisti ki mu želim poslat PS online, ali kaj? Slabo ste tole stestirali...

To nekaj čudno dela. Sem pogledal še par drugih pogovorov in so ljudje tudi odjavljeni že od včeraj, pa mi kljub temu ponuja možnost pošiljanja odgovora.  :confused

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

BMWslo.com
BMWslo.com

Administrator

• Administrator
  • Sporočil: 197
  • Avtomobil: BMW

Jerry, nehaj delat dramo. Sem ti v sorodni temi odgovoril kaj je razlog. Še vedno lahko pošiljaš sporočila, stara sporočila imajo samo to slabo lastnost, da so kot arhiv vidna, na novem sistemu pač začneš nov pogovor in je rešeno.

Prikaži več možnosti

Chev
Chev

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 216
  • Avtomobil: Doppeltür Eleganz DSG

Sem kliknil ker mi je šlo blazno na živce, ampak se bojim da bom zdaj imel še več te nesnage na mailu... a se ne da zrihtat enega okenca z napisom da se s prejemanjem piškotkov NE strinjaš, kot imajo to urejene nekatere druge internetne strani???

Če se s piškotki ne strinjaš, ne moreš imeti seje. Se ne moreš prijavit. Ne moreš delat. Karkoli pač delaš.

Ni piškotkov, ni Jerry-sana.

Tako, da se strinjaj.

Prikaži več možnosti

Deyo
Deyo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 057
  • Avtomobil: Bmw

Tole z všečkanjem bi lahko odstranili, ker je po mojem mnenju brezveze. Prej je bilo čisto ok, si stisnil zelenega ali rdečega in je uporabnik tudi vedel kje in zakaj je dobil kartonček, po možnosti si mu zraven še napisal kratko sporočilce.

Tudi sama zgornja vrstica in par drugih stvari me preveč spominja na facebook. Prvi vtis - prej mi je bilo bolj všeč. 

Urejal Deyo, 17.01.2016, 23:56.

:bmw e36 318is coupe; e36 320i; e39 523i :jok ; e39 523i lpg; e60 530i; e39 540iA :coole39 530d "M"
Fact: "There`s no girl that has lines as pretty as the E39 M5!" :-D

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 415
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Če se s piškotki ne strinjaš, ne moreš imeti seje. Se ne moreš prijavit. Ne moreš delat. Karkoli pač delaš.

Ni piškotkov, ni Jerry-sana.

Tako, da se strinjaj.

OK, če je tako mi pa prosim pojasni, kako to da imajo neketere strani možnost, da piškotkov NE odobriš? Smo samo mi tako zahojeni da jih MORAŠ sprejet, ali kaj???

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

Chev
Chev

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 216
  • Avtomobil: Doppeltür Eleganz DSG

Sej nimajo, samo navidezen gumb je oz. nepravilna implementacija. To je bil nek zakon, da mora spetna stran javit, da pač uporablja piškotke, to je vse.

Če jih sprejmeš ali ne, ni razlike. 3 piškotke dobiš samo s prijavo: user_id, pass in seja. Kje so še oglasi, implementirane spletne strani, itd. cca 14 jih ima vse skupaj BMWslo forum, večina jih poteče po končani seji, ostali pa po enem tednu.

Sploh veš o čem pišem?

Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 284
  • Avtomobil: SPET M SPORT PAKET

Jst vidim v postu #29, da si lajkal. A razen naju tudi ostali vidijo ali ne, bo moral pa kdo drug povedat.

Evo vidijo tudi ostali, posta #29 in #31, takole izgleda :ok
Damjann je všeč
Toma je všeč
  •  

BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 257
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Kje se nastavi št. postov na stran?

Prikaži več možnosti

Andy04
Andy04

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 153
  • Avtomobil: avtomatik

To bi tudi jaz imel :).

LP A.

:nono Trau keinem, der nicht trinkt. :nono

Član KOS
Prikaži več možnosti

Andy04
Andy04

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 153
  • Avtomobil: avtomatik

Nekaj ne dela citiranje...

Post leti na "gumb" Označi vse kot prebrano.

LP A.

:nono Trau keinem, der nicht trinkt. :nono

Član KOS
Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 327
  • Avtomobil: e61, r55

Gumb "Označi vse kot prebrano", očitno ne deluje, saj mi kot neprebrane, pokaže iste teme.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

jakeccc
jakeccc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 956

Kje so pa sedaj aktualne teme na prvi strani?

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Toma
Toma

bivši nick bmwe38

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 905
  • Avtomobil: Mazda MX-5

Ko imaš v "Preglej nove vsebine" miško na številki strani se prikaže "Tajnik BMW slo kluba - Stran 2" (recimo če imamo na strani 2). Tukaj je verjetno nekaj hardcodirano, ker verjetno bi tukaj moral priti naslov teme :)

EDIT: ok sedaj sem opazil, recimo drugje piše "Novinec", "BMW fanatik" ... torej izpisuje titulo zadnjega, ki je objavil pomoje :)

Urejal Toma, 18.01.2016, 10:22.

Prikaži več možnosti

BMWslo.com
BMWslo.com

Administrator

• Administrator

Kje se nastavi št. postov na stran?

Število sporočil na posamezno stran je fiksno. To je lastnost delovanja programske opreme. Je manj možnosti nastavljanja kot prej, je pa bolj enotno, ker zdaj 4. stran teme vsem pomeni isto, prej pa je bila za nekatere to 4. stran, za druge 2., za tretje 1.

Nekaj ne dela citiranje...

Post leti na "gumb" Označi vse kot prebrano.

LP A.

Iz tega opisa si ne znam razložit kaj si hotel povedat.

Gumb "Označi vse kot prebrano", očitno ne deluje, saj mi kot neprebrane, pokaže iste teme.

Meni deluje. Boš moral bolj natančno opisat kaj te moti, ker iz tega opisa ne razberem.

Desni stolpec, gradnik Nove teme na forumu. Ali kaj drugega iščeš?

Ko imaš v "Preglej nove vsebine" miško na številki strani se prikaže "Tajnik BMW slo kluba - Stran 2" (recimo če imamo na strani 2). Tukaj je verjetno nekaj hardcodirano, ker verjetno bi tukaj moral priti naslov teme :)

EDIT: ok sedaj sem opazil, recimo drugje piše "Novinec", "BMW fanatik" ... torej izpisuje titulo zadnjega, ki je objavil pomoje :)

Bom pogledal kako se je to tam znašlo.

Prikaži več možnosti

jakeccc
jakeccc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 956

Niso to nove teme katere so bile odprte na forumi? Ni bilo prej aktualne se pravi zadnje spremenjene?

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

BMWslo.com
BMWslo.com

Administrator

• Administrator

Niso to nove teme katere so bile odprte na forumi? Ni bilo prej aktualne se pravi zadnje spremenjene?

Oprosti, ampak še vedno ne razumem kaj me sprašuješ. Objavljene so teme, ki imajo zadnja objavljena sporočila, torej nazadnje posodobljene teme, ne pa zadnje odprte teme (glede na datum odprtja teme). Prej je bilo enako.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 415
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Sej nimajo, samo navidezen gumb je oz. nepravilna implementacija. To je bil nek zakon, da mora spetna stran javit, da pač uporablja piškotke, to je vse.

Če jih sprejmeš ali ne, ni razlike. 3 piškotke dobiš samo s prijavo: user_id, pass in seja. Kje so še oglasi, implementirane spletne strani, itd. cca 14 jih ima vse skupaj BMWslo forum, večina jih poteče po končani seji, ostali pa po enem tednu.

Sploh veš o čem pišem?

Vem o čem pišeš, no comment  :mad Hvala za razlago.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 804
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

...še tukaj....kako naložim sliko iz datoteke v računalniku za podpis?

...kako se določi koliko postov naj bo na strani v temi...sedaj mislim, da jih je samo 20?

lp

joda

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

BMWslo.com
BMWslo.com

Administrator

• Administrator

Hay!

...še tukaj....kako naložim sliko iz datoteke v računalniku za podpis?

...kako se določi koliko postov naj bo na strani v temi...sedaj mislim, da jih je samo 20?

lp

joda

Podpis urejaš v svojem profilu, je pa res nerodno rešeno, ker nimaš opcije za upload datoteke. Pot okoli je, da v galeriji kreiraš zasebni album in tam naložiš sliko pa potem linkaš v podpisu. Ali pa da sliko dodaš kot priponko določenemu sporočilu in imaš potem to sliko na voljo prek gumba Moje medijske datoteke. Bom še preveril, če je kakšna lažja pot.

Glede števila sporočil na posamezno stran sem pa že odpisal, da je na tej platformi fiksno določeno.

Prikaži več možnosti

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 902
  • Avtomobil: DxxViii i CS

Desni stolpec, gradnik Nove teme na forumu. Ali kaj drugega iščeš?

Kar jakeccc-a moti/bega je mislim da sam naziv tega gradnika, ker piše Nove teme na forumu, dejansko pa so to zadnji prispevki v teme, oz. Zadnje aktualne teme :ok

Glede na res hitro delovanje foruma mislim da ne bi noben uporabnik bil proti, če se število postov na stan poveča na 30 ali kaj takega - če je to mogoče.

Urejal Veljo, 18.01.2016, 11:54.

Prikaži več možnosti