Skoči na vsebino

Prenova BMWslo 2016 - pohvale, graje, predlogi

* * * * * 3 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
598 odgovorov v temi
QPE
QPE

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 629
  • Avtomobil: Nič spljoh

Zdaj boste pa dobili po kisteru, ker se ne znate primerno obnašat!

To bo zdaj forum, ki bo vedno bil, kar je vedno bil in tam bo prava skupnost; za začetek onih 300+, ki so bili predobri za ta bife, motorizirana enota iz Banovcev in oni tip, ki si iz principa noče nastavit šumnikov na telefonu. Sama smetana na sladoledu z vsemi dodatki (in češnjo na vrhu). :laugh

:rofl

Bolje imet parkinsonovo in pol špricerja polit kot alzheimerjevo pa pozabit spit
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 73 377
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

:umruodsmeha

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti

PocesnkII
PocesnkII

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 302
  • Avtomobil: MB w463 po domače G

Na forume sta še vedno dve veliki napaki, kateri sem izpostavil že pred leti:

- še vedno se ne da zakleniti oz nastaviti da bi bila zgornja vrstica ''DOMOV NOVICE FORUM .....'' stalno prisotna za nekatere uporabnike zelo moteče

- dobiš 2 ali več privat sporočil. Pogledaš enega in graš nazaj na forum recimo kaj iskat ali pogledati,... in zgoraj ti NE kaže več koliko imaš novih sporočil, ker smatra da si pogledal vse, Zato se dostikrat zgodi da kakega spregledaš . Zopet zelo moteče.

Prikaži več možnosti

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 17 050
  • Avtomobil: skunk :)

- dobiš 2 ali več privat sporočil. Pogledaš enega in graš nazaj na forum recimo kaj iskat ali pogledati,... in zgoraj ti NE kaže več koliko imaš novih sporočil, ker smatra da si pogledal vse, Zato se dostikrat zgodi da kakega spregledaš . Zopet zelo moteče.

Se strinjam. Sila neprijetno in izgleda kot da nekomu nočeš odgovoriti :blackeye

Mein Kopf ist ein Labyrinth. Mein Leben ist ein Minenfeld.
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 047
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Moje vprasanje je naslovljeno na vse moderatorje in administratorje, kdaj boste zaceli delat red? Sam sem clan sigurno 10 ce ne vec let, forum postaja dobesdno polje z praznenje lastnih frustracij in polje za navidezno dvigovanje ega z zalitvami in ponizevanjem drugih. Nivo foruma je padel za 90%. Ogromno clanov, ki so res doprinesli k nivoju foruma se sploh oglasa vec ne (Moletko, udm, cerae, pepsi, austin powers in se bi lahko nasteval), pa ne zatiskajte si oci da je to posledica spremembe prioritet v zivljenju. Dejstvo je, da smo v tem casu odrasli in marsikomu se ne da konstantno brat yamasakijeve trzne ocene, marsikomu se ne da brat vsak dan 6 novih tem o gumah z zvezdico in katere gume dat na x drive da ne odpizdi vtg, 12 novih tem ali ima letnik 2010 N47 tudi tezave z verigo, ali je poraba 5.78865 normalna ipd. Vcasih smo brali teme kako so se fantje lotevali projektov, bilo je cel kup DIY, spremljali smo obnove razni vozil (samo spomnite se obnove Roberthove Olive), Moletko nam je serviral razne dobre info o novih modelih, mehaniki so nam svetovali na kaj bit pozorni. In to je bil forum ki sem ga z veseljem poziral. Ampak v tistem casu ste tudi modi in admini delali tako kot bi morali, pretiran ot se je brisal, padala so opozorila, marsikdo je bil izkljucen. In to je bilo prav. Ce se ne znas obnasat v neki druzbi si izlocen. Pika. Ne pa tu, vsak lahko vsakemu rece kar hoce, od zaljivih, sovraznih, nespostljivih in necloveskih komentarjev in vse to v nedogled. In ko nekoga izkljucite - kar je sila sila redko, taisti frajer odpre cez 5 min drug nick in nadaljuje. Tako imamo nekatere ki pisejo ze z vsaj 6 nick nameom. Pustimo ob strani kaj to pove o njih samih, admini in modi se morate vprasat kaj to pove o vasem delu. Meni marsikaj.

Bodite veseli dokler Mihold pa recimo Tin se napisejo kak post, ko bo mihold zakljucil s pisanjem zame dejansko na forumu ne ostane vec nic zanimivega. Pa ne pravim da mora kdo jokat za menoj, dvignite nivo foruma, naredite red, da ne boste izgubili se tiste prave posameznike ki vam/nam dajejo zlata vredne nasvete in to zastonj!

Urejal Dejan-V, 25.01.2019, 10:51.

Prikaži več možnosti
    • Gambit, MiranK, Bavaria fan in 6 ostalim je všeč

gerchy
gerchy

License for everything!

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 914
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

Prioritete so definitivno drugačne, ti povem iz prve roke. Poglej realno: kdo ima čas viseti na forumu toliko kot včasih, pri poznih 20 letih? Večina omenjenih je tudi že zamenjala znamko in/ali si našla druge hobije in izzive. Časi se spreminjajo, ljudje pa tudi.

Se strinjam, potrebnega bi bilo več reda, a uporabnikov je veliko več kot včasih, aktivnih administratorjev/moderatorjev pa precej manj. 
Predlagam @Tomzlu, da te poviša v moderatorja?

cana.png

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 556
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Temu forumu hudo manjkajo zeleni in rdeci kartoni z pripisom komentarja poleg kartona.
Ni bilo vcasih tako ,da ko si dobil doloceno stevilo rdecih si bil banan za 24h ce si jih dobil se vec pa trajno?

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti
    • branevrankar je všeč

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik

Se do neke mere strinjam s teboj, nekaterim so se prioritete spremenile, sluzba, mulcki itd. Ampak upam stavit, da bi marsikdo od starih, neaktivnih clanov z veseljem kdaj prisostvoval v kaki debati, ce bi bil nivo tak kot je bil. Namesto da bi strmeli k vedno visjemu nivoju, mi strmimo zgleda k zmeraj nizjemu in to me zalosti. Dokaz da imam prav je dejstvo, da nas je tu kar nekaj ki smo na forum prisli kot ne lastniki, vmes postali lastniki, nekateri so ostali lastniki nekateri ne. Nima veze, pomembno je da smo ostali clani skupnosti. Pa ne pravim da bi morali moderatorji dovolit samo da en drugemu u rit lezemo s hvaljenjem, vedno je dobrodosla kontra proti utez, nenazadnje malo popra v debati naredi forum zanimiv in bran, kolikorat se narezimo en drugemu. Ampak nivo, ki ga moderatorji dovoljujete posameznikom pa niti ni smesen, niti sarkasticen, niti koristen komurkoli razen avtorju, ki ocitno tako hrani svoj ego. In tu bi morali bit bolj asertivni. Ce je clanov bistveno vec kot nekoc, potem mora bit bistveno vec moderatorjev. Obstojece ki se jim ne da se zamenja in doda nove da se nabere zadostno stevilo ljudi ki delajo red. Saj tudi koncert z 20.000 obiskovalci ne varuje 7 varnostnikov. In ne, jaz nisem primeren za moderatorja, ker bi bil pri ciscenju (tako ot kot njihovih avtorjev) prevec “agresiven” - glede na trenutno “agresivnost” modov in adminov.
Prikaži več možnosti
    • Deyo je všeč

gerchy
gerchy

License for everything!

• Globalni moderator

No, tu je težava. Vsi bi imeli red in disciplino, počel pa tega ne bi nihče. ;)

cana.png

Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik

Sorry, se ne strinjam. Ne mi rect da od tolk aktivnih ljudi na forumu ne morta z Tomzlom najdet 5 novih ki bi delali red. Plus nisem rekel da tega ne bi zelel pocet, ampak da nisem primeren, ker bi sam zagovarjal orng red in verjamem da marsikomu ne bi bilo po godu.
Prikaži več možnosti
    • Iztok Z. je všeč

gerchy
gerchy

License for everything!

• Globalni moderator

Vse to je v njegovi domeni. 

Mu omenim, pa lahko poskusiš, če boš prestrog, te bodo/bomo že opozorili. ;)

cana.png

Prikaži več možnosti

Falko
Falko

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 439

Bravo Dejan-V, sem enakega mnenja...

Prikaži več možnosti

fizični radnik
fizični radnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 117
  • Avtomobil: bmw

Temu forumu hudo manjkajo zeleni in rdeci kartoni z pripisom komentarja poleg kartona.
Ni bilo vcasih tako ,da ko si dobil doloceno stevilo rdecih si bil banan za 24h ce si jih dobil se vec pa trajno?

Se strinjam s tabo.. Takrat so se uporabniki se trudili pomagat ko se je ocenjevalo.. Naj se da nazaj pa bomo vidl ce bo kj bols..
E46__wagon
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik

Tudi Tomzla bom pokritiziral, glede na to da je cappo di banda je cisto premalo aktiven, v smislu debate, ze zato da ljudje dobimo filing da je “sef u bajti”. Ne spomnim se kdaj sem nazadnje njegov post prebral. Tudi ti si bil precej casa zelo malo aktiven. To je tako kot s policijo, vsi vemo da jo imamo, ampak ce je ne vidimo pogosto se hitro prevec sprostimo... skoda se mi zdi tudi da smo kot moda zgubili iztoka, on je bil zelo ok, pa tudi od takrat se mi zdi da bistveno bolj redko preberemo kak njegov post. Kar je spet skoda.
Prikaži več možnosti
    • Deyo je všeč

gerchy
gerchy

License for everything!

• Globalni moderator

Moraš se zavedati, da se v vsakem življenju/obdobju dogajajo spremembe. Takšne ali drugačne. Danes imaš družabna omrežja, ljudje tam izvejo marsikaj, pa najbrž ne čutijo potrebe po druženju. Malo je kriva tudi znamka, ki ne izstopa več kot včasih in je manj dostopna. Vse po malem. Vsak svoj čas namenja, kolikor mu delo in volja dopuščata. In prav je tako. 

cana.png

Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 044
  • Avtomobil: Bmw

Sorry, se ne strinjam. Ne mi rect da od tolk aktivnih ljudi na forumu ne morta z Tomzlom najdet 5 novih ki bi delali red. Plus nisem rekel da tega ne bi zelel pocet, ampak da nisem primeren, ker bi sam zagovarjal orng red in verjamem da marsikomu ne bi bilo po godu.

In kdo bi bil kompetenten za moderatorja?
Ti praviš, da bi bil prestrog, jaz imam že svojo zgodovino, sem precej direkten, in če bi šel za moderatorja, bi moral postati se politično korekten, kar pomeni, da tudi rottiju in jodi nebi smel več kontrirat. :skrbast
In ja, če bi @tomzl nazaj uvedel prejšnji layout foruma, da se ocenjuje poste, namesto lajkanja, bi se nivo foruma takoj popravil za 70%. Če primerjamo sam forum sedaj in pred leti, vsak piše poste kot da je na Facebooku... In nivo je šel tudi na raven facebooka.
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

Se strinjam s tabo.. Takrat so se uporabniki se trudili pomagat ko se je ocenjevalo.. Naj se da nazaj pa bomo vidl ce bo kj bols..

Tudi pol.manj balasta je bilo v temah ker si recimo.podelil.zelen karton in tam potem komentiral.ne pa.v samo temo.

Manj balasta je bilo tudi zato ker so bile aktivne skupine,ture,srecanja in se je potem tam.pisalo balast v resnih temah pa resne oz. veliko.bolj resne debate.

Razlika je bila.tudi v tem ,da je velika vecina sama sraufala avte ter je imela na podlagi izkusenj kaj za povedati in deliti z ostalimi ter tudi dobito od.ostalih podobnih kaksno informacijo.Sedaj te pa vsak google teoretik šola in uci kaj ter kako je prav da naredis v zivljenju si pa.se posteno rokic ni umazal.

Saj ubistvu kot vidim tudi ni potrebe po objavljanju tehničnih tem,ker ali ne dobiš odgovora ,ker ti ga nima kdo za dati ,niti nima smisla odgovarjati ,ker tehnični odgovori večini sploh ne pomagajo ,ker zadev ne bodo delali sami zato je edina aktualna zadeva ta da nekoga napotiš k določenem mehaniku.

Urejal blackberet, 25.01.2019, 12:43.

Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik

Pa, ogromno forumašev je ob spremembi layout-a foruma zapustilo forum. Imam poznanstva in stike z kar lepim stevilom forumašev, ki sem jih spoznal tekom let na forumu. Večina se ni mogla sprijaznit z novim forumom, po pravici povedano sem ga tudi jaz zaradi tega nameraval zapustiti, ker se enostavno nisem več znašel...
Prikaži več možnosti
    • blackberet je všeč

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik

Glede samih tur in srečanj...
Treba se je zavedati, da se z leti spreminja miselnost.
Sam sem pred leti skoraj vsak vikend objavil srečanje v "Ljubljanska srečanja ob petkih in sobotah" organizirala sva jih midva z @gardenerjem. Bilo je legendarno.
Potem pa dobiš otroka, in nekako se moraš umiriti. Ne gre več vsak teden čez festa, doma pa žena z otrokom, ki zmed odraščanjem rabi se več pozornosti kot manj.
Tudi ture... Bilo je super, adrenalinsko, zajebancija itd. Ampak ko se začnejo na taki vožnji dogajat vratolomne zadeve in norenje, ki na koncu pripelje do @graben, @skarfa, @uničene bremze itd itd. Potencialne kazni ipd. Človeka mine. Zato sedaj tudi če grem na srečanje, ne furam več skupinske vožnje.
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

In kdo bi bil kompetenten za moderatorja?
Ti praviš, da bi bil prestrog, jaz imam že svojo zgodovino, sem precej direkten, in če bi šel za moderatorja, bi moral postati se politično korekten, kar pomeni, da tudi rottiju in jodi nebi smel več kontrirat. :skrbast
In ja, če bi @tomzl nazaj uvedel prejšnji layout foruma, da se ocenjuje poste, namesto lajkanja, bi se nivo foruma takoj popravil za 70%. Če primerjamo sam forum sedaj in pred leti, vsak piše poste kot da je na Facebooku... In nivo je šel tudi na raven facebooka.

Pač je včasih forum z tehnično podkovanimi temami prešel na sedanji trend in to je trač forum ---> preberi,napiši ,v 3s pozabi.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.