Skoči na vsebino

Prenova BMWslo 2016 - pohvale, graje, predlogi

* * * * * 3 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
598 odgovorov v temi
Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 552
  • Avtomobil: X3, E39 se prodaja

Enaka prošnja, saj veste, da rad iščem stare teme.

Prosim za pomoč, kje nastavim na večje število sporočil/stran, npr 40, kot sem imel do sedaj.

Prazne beline je pa tudi meni veliko, in na en ekran pride premalo vsebine.

Drugače pa splošna pohbvala in pohvele na razširjene vsebine!

Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti

BMWslo.com
BMWslo.com

Administrator

• Administrator
  • Sporočil: 197
  • Avtomobil: BMW

Ker vidim, da je forumski iskalnik še vedno bolj kot ne kilav, bi predlagal, da se tudi tu doda opcijo iskanja po forumu skozi google iskalnik, kot je bilo na starem forumu.

Pa če je možno, da se odstrani varovalo, ki teži, da lahko v iskalniku iščeš le vsakih 5 sekund, ker včasih že takoj vidiš, da iskalna beseda ni dobra in vtipkaš kaj drugega.

Zaupaš kaj konkretno si iskal, da ne najdeš? Me samo zanima, če je stvar slabega iskalnika ali načina iskanja. Google search pride nazaj. Jutri verjetno.

Varovalka je bila na 10 sekund, zdaj je na 5 sekund.

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Zaupaš kaj konkretno si iskal, da ne najdeš? Me samo zanima, če je stvar slabega iskalnika ali načina iskanja. Google search pride nazaj. Jutri verjetno.

Varovalka je bila na 10 sekund, zdaj je na 5 sekund.

"Slab okus" in "gorivo" ... sicer sta bila oba na prvi strani, ampak daleč spodaj pod temami, ki se začnejo čisto s čim drugim.

Urejal Rottie, 18.01.2016, 00:25.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

BMWslo.com
BMWslo.com

Administrator

• Administrator
  • Sporočil: 197

Pa si iskal prek naprednega iskalnika?

https://www.bmwslo.c...earch_in=forums

Jaz sem iskal po obeh terminih in izbral, da išče samo po naslovu teme, pa je takoj našel temo.

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Pa si iskal prek naprednega iskalnika?

https://www.bmwslo.c...earch_in=forums

Jaz sem iskal po obeh terminih in izbral, da išče samo po naslovu teme, pa je takoj našel temo.

Ne, samo v osnoven iskalnik sem vpisal ... tisto klikanje po naprednem iskalniku mi je zoprno in ga uporabim le, če res ne najdem na noben drug način oz. ko iščem temo ali post določenega uporabnika. Enostavno se mi ne da tolkrat kliknit le za navadno iskanje neke teme, katere naslov poznam vsaj delno.

Osnovni iskalnik bi moral biti tako nastavljen, da prvo zlista teme, ki se začne z iskano besedo, potem teme, ki imajo to besedo kjerkoli v naslovu in šele nato teme, ki imajo kje v postih tako besedo omenjeno.

Urejal Rottie, 18.01.2016, 00:40.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 645
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Ozadje bi bilo res fino, da se spremeni na podobno barvo, kot prej, temno. Ponoči ta bela kar slepi...

Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik

Pa predlagal bi, da se zgoraj in spodaj okrog linkov "BMWSlo > Forum > Splošne razprave > Obvestila, ..." doda kakšen okvirček ali nekaj, da se poudari te linke, na hitro jih je kar malo težko najti, ker se s to nevtralno črno barvo kar skrijejo.

Pravkar sem želel uredit svoj prejšnji post, že napisal, nakar mi je ob pritisku na gumb za oddajo posta napisalo, da nimam dovoljenja za urejanje te teme.

Prikaži več možnosti

Chev
Chev

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 216
  • Avtomobil: Doppeltür Eleganz DSG

Zbiram predloge za izboljšave. Najraje grafične. :)

Jaz bi šel v navidezni 3D (ozadnje zadaj, bistvo foruma spredaj).

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Prikaži več možnosti

Deyo
Deyo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 072
  • Avtomobil: Bmw

Barve so se že spremenile oz. kontrast v zadnji uri se mi zdi :-D  (na boljše)  ali so se le moje oči privadile :ok2

Urejal Deyo, 18.01.2016, 01:35.

:bmw e36 318is coupe; e36 320i; e39 523i :jok ; e39 523i lpg; e60 530i; e39 540iA :coole39 530d "M"
Fact: "There`s no girl that has lines as pretty as the E39 M5!" :-D

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 28 335
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

verjetno bom eden med redkimi, ampak tako je moje mnenje :) ....napram staremu forumu je nov čista beda :blackeye ....sicer več funkcij, ki so po večini neuporabne za osnovno sodelovanje na forumu kar naj bi bil tudi namen, manj pregledno, bistveno več klikanja za osnovne funkcije, slabša vizualizacija etc., etc...prej je bilo vse na enem kliku-mestu in bistveno bolj enostavno, pregledno in vizuelno všečno-očem bolj prijazno in tioplo....ampak jebi ga se bo treba pač navadit...

lp

joda

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik

Pa predlagal bi, da se zgoraj in spodaj okrog linkov "BMWSlo > Forum > Splošne razprave > Obvestila, ..." doda kakšen okvirček ali nekaj, da se poudari te linke, na hitro jih je kar malo težko najti, ker se s to nevtralno črno barvo kar skrijejo. Pa da se jih spodaj premakne nazaj zraven številk strani, kjer so bili prej.

Pravkar sem želel uredit svoj prejšnji post, že napisal, nakar mi je ob pritisku na gumb za oddajo posta napisalo, da nimam dovoljenja za urejanje te teme.

Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 38 709
  • Avtomobil: 159 TI

Tu se moram strinjati z Jodo. Novi forum je vsaj meni vizuelno slabši kot prejšnji. Grafika pa bolj očem moteča. Ni vse kar je novo tudi boljše. Sicer pa se bo treba navadit. 

Glede iskalnika pa tole. Vtipkam avtorja naprimer Veloce, pa oznaka 530 in zadeva mi pokaže ni rezultatov. Naredite iskalnik, ki pomaga iskat teme, ne pa da ti oteži iskanje. Bog ne daj da fališ ali pozabiš napisat kakako črko k iskani besedi, pa ga že zmede. Tak je SLO TIS, ki ne najde nič ko iščeš. Recimo v Googlu je super to, ko ti začneš vpisovati iskano besedo, ti najde, tudi če fališ kako črko. Tak mora bit iskalnik ne pa da se matraš. 

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

beemwe39
beemwe39

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 630
  • Avtomobil: old No.39....

Kja pa je tema za tipe motorjev pa avtomobilov?? sam se nekak ne znajdem :crazy

Bog daj 25 stopinj in bencina poln kesl.....
Prikaži več možnosti

ALFAinBMW
ALFAinBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 459
  • Avtomobil: E46 328i MT1, E34 M5 3.6

Misliš desni stolpec na glavni strani?

Ja. Desni stolpec na glavni strani foruma. Torej na forum.bmwslo.com

Prikaži več možnosti

Shebo
Shebo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 486

Testing  :-D  :ok2

PS: Pod nickom vidim kazenske točke (sicer 0). Pomen le-tega?

Urejal Shebo, 18.01.2016, 08:21.

I cannot see, I cannot pee, I cannot chew, I cannot screw, My memory shrinks, my hearing stinks, No sense of smell, I look like hell! My body's drooping, got trouble pooping. The golden years have come at last... THE GOLDEN YEARS CAN KISS MY ASS!
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 922
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Ko jih zbereš dovolj dobiš oddih v Banovcih. :-D 

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Toma
Toma

bivši nick bmwe38

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 907
  • Avtomobil: Mazda MX-5, BMW E91

A ti ne pokaže katere imajo neprebrana sporočila? Mogoče manjka ikonca novo kot pri temah na forumu, da takoj vidiš.

Pokaže, ampak se vidijo vse teme, ne samo tiste z novimi sporočili. Jaz sem bil navajen vedno najprej usercp pregledati in potem dalje :)

Aja pa na telefonu ob prikazu teme s klikom na Pokaži prvo neprebrano sporočilo, zgornji banner prekrije uporabniško ime uporabnika,ki je objavil post.
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 23 931
  • Avtomobil: E39 530dTA & 530dTA ///M

Zakon bi bilo, da se prikažejo le teme, ki jih še nisi prebral, ko klikneš na gumb Poglej novo vsebino. Sedaj se prikazujejo vse, kar mi ni všeč.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 922
  • Avtomobil: Rdeča raketa

A si označil vse kot neprebrane? Lahko da je to razlog, ker najprej moraš vse "resetirat", nato ti bo pomoje pravilno prikazovalo (ugibam, nisem še sprobal). 

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Falco
Falco

Der Kommissar

• Moderator
  • Sporočil: 13 827

Vse sem oznali kot prebrano, ko kliknem na novo vsebino ne pokaže nič. Zdaj malo počakam in probam kontra efekt.  :-D

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.