Skoči na vsebino

Pocesnk iz Kamnika

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
34 odgovorov v temi
Tadej
Tadej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 067
  • Starost: 45
  • Avtomobil: E 46, 325 i Touring

Tudi sam sem se po prebranem na forumu odločil, da zamenjam serviserja. Tako sem se za včeraj popoldne dogovoril za en splošni "uvodni" pregled mojega vozila. Aljaž je dal avto na dvigalo in sva šla vse skozi in naredila plan popravil. Največ bo dela zaradi naših luknjastih cest  :damn

Aljaž mi je vse pokazal in razložil kako pa kaj, sproti pa še odgovarjal na vsa moja vprašanja.

Skratka, sem zelo zadovoljen  :)

Urejal Tadej, 27.10.2016, 10:02.

Prikaži več možnosti

Fleko
Fleko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 783
  • Starost: 25
  • Avtomobil: e28 520i, T5, 1.8T

Evo Pocesnk spet uspesno opravil malo obseznejsi projekt na Volvaku. Verjetno ga bomo lahko kmalu klical dr. Volvo :), vglavnem avto leti ko nor.
@Pocesnk, te nisem gnjavu vcer, ker si imel delo, ampak zdaj avto leti in VVT dela tko kot treba. Pred 2500rpm je pridobil ogromno navora (v primerjavi, ko sem avto kupil) in je manj izrazito, ko "turbina" zagrabi, vlece pa vse do blokade (ti nerabim govorit sej sam ves).
Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 19 349
  • Starost: 53
  • Avtomobil: BMW x

Tudi jaz ga lahko pohvalim :)

Sicer se osebno še nisva spoznala niti mi ni nič delal, a sva imela dve telefonski debati iz česar sem videl, da se gre za mojstra, ki svoje delo obvlada in ima že kar izkušnje :ok

...¯\_(ツ)_/¯
Prikaži več možnosti

PocesnkII
PocesnkII

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 305
  • Starost: 30
  • Avtomobil: MB W212 AMG

Evo Pocesnk spet uspesno opravil malo obseznejsi projekt na Volvaku. Verjetno ga bomo lahko kmalu klical dr. Volvo :), vglavnem avto leti ko nor.
@Pocesnk, te nisem gnjavu vcer, ker si imel delo, ampak zdaj avto leti in VVT dela tko kot treba. Pred 2500rpm je pridobil ogromno navora (v primerjavi, ko sem avto kupil) in je manj izrazito, ko "turbina" zagrabi, vlece pa vse do blokade (ti nerabim govorit sej sam ves).

Lepo hvala za povratno informacijo, smo meli včeraj ob pivu kar konkretno debato okoli tvojega volvaka in o tem kako ''gre'' zadeva :metalc :metalc :metalc

Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 600
  • Starost: 37
  • Avtomobil: prdalica

Bi radi šlišali, da je možakar en drek? Od mene nikakor. Lahko ga pluvajo samo tisti kateri bi radi oljni servis za 10EUR (da tudi takšni mu hodijo :crazy ).

Naredil vse kot mora in še več kot to, kar sva bila dogovorjena (in prav je tako). To, da samoiniciativno stvari preveri in predhodno obvesti in ne kar menja vse povprek je zame zlata vredno. Vgrajuje samo preverjene in kvalitetne dele (tudi na odpad se odpravi iskati brez problemov kakšen originalni del če ve, da bo to bolje zate), napiše še spisek kaj bi bili v prihodnosti dobro zamenjati. Ne jamra in joka, najedal sem mu v nedeljo, zvečer med tednom in še delal gužvo na dvorišču ves vikend, za vse si vzame čas in je ustrežljiv. Ocena 10. :ok Cena 11 :beer (jaz ne prdnem za tak denar)

Me je pa malo čudno gledal vseeno, ker sem rekel menjaj VSE (od amortizerjev, vzmeti, auspuh, ležaji, komplet zavore, vse tekočine od diferencialov do Haldexa, podvozje, jermene, pumpe, filtre, stikala, bla bla bla) ker ni navajen, da ljudje zapravijo 150% vrednosti za servis od vrednosti nakupa avtomobila :laugh  :laugh  :laugh . Moji avtomobili so deležni kiruruške oskrbe. Vedno!

FLEKO: upam, da ti gewinde pridejo prav. :ok2  :ok2  :ok2

Urejal mihaing, 23.01.2017, 19:31.

Na svetu obstaja prav vse, samo M3 za Rottija ne

Prikaži več možnosti

Fleko
Fleko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 783
  • Starost: 25
  • Avtomobil: e28 520i, T5, 1.8T

Aja tvoje je tisto ljudsko vozilo  :-D Upajmo, da bojo prišle prav. Vzmeti mislim, da bom pametno ponucal  :laugh

Prikaži več možnosti

čare
čare

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 819
  • Starost: 37
  • Avtomobil: Marea JTD

Pocesnk saj ti maš s.p. a ne?
Prikaži več možnosti

intejk
intejk

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 457
  • Avtomobil: tcr

k aljažu hodim se od lanske pomladi in drugega kot same pohvale na račun njegovega dela sploh ne morem reči. zaneslijiv, pedanten, poštenjačina in poceni.

edini minus je občasno dolga čakalna vrsta, saj mu strank nikakor ne manjka :ok

Prikaži več možnosti

Tadej
Tadej

BMW fanatik

• Uporabnik

Po spodaj citiranemu pregledu vozila, sem nabavil vse potrebne dele podvozja za zamenjavo. Za nabavo delov MEYLE sem si  vzel malo več časa, ker za iste dele na našem tržišču obstajajo zelo različne cene.

Ravno nekaj dni po tem, ko sem nabavil vse dele, mi je odpovedal alternator....

Tako sem se pri Pocesku naročil na popravilo alternatorja in ker je bil avto že pri njemu, mi je zamenjal še vse dotrajane dele podvozja, čeprav je bila menjava mišljena po 15. 3., ko bi dal na avto letne gume. Vmes, ko je bil avtomobil razdrt, je opazil, da so zadnje ploščice pri koncu in me je poklical, da sem mu potrdil predlagano menjavo.

Pri prevzemu mi je pokazal vse moje dotrajane dele podvozja. Človek ne more verjet, kako so bili nekateri deli uničeni, nabolj puše, v katere so vpete zadnje roke.

Ker sem avto hitro rabil in ker so bile na avtu še zimske gume na svojih jeklenih platiščih, od katerih je eno malo udarjeno, sem mu predlagal, da ga sam odpeljem na optiko, na ketero sem naročen jutri.

Avto se že sedaj pelje veliko bolje.

Pocesnk od mene dobi oceno 10, ker me je hitro vzel, se je držal dogovorjenega roka, mi je prijazno odgovarjal na vsa moja vprašanja, mi je pokazal moje dotrajane dele, lahko bi si jih odnesel domov, samo ne vem, kaj bi delal z njimi. Sem si za spomin vzel eno od najbolj uničenih puš.

Bi pripopal še kakšno fotografijo, pa ne gre :-(

Tudi sam sem se po prebranem na forumu odločil, da zamenjam serviserja. Tako sem se za včeraj popoldne dogovoril za en splošni "uvodni" pregled mojega vozila. Aljaž je dal avto na dvigalo in sva šla vse skozi in naredila plan popravil. Največ bo dela zaradi naših luknjastih cest  :damn

Aljaž mi je vse pokazal in razložil kako pa kaj, sproti pa še odgovarjal na vsa moja vprašanja.

Skratka, sem zelo zadovoljen  :)

Urejal Tadej, 12.03.2017, 12:41.

Prikaži več možnosti

pery
pery

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 326
  • Starost: 29
  • Avtomobil: e91

tudi meni je diagnosticiral avto in pregledal
podvozje in nasel zracnost, ki jo drugi niso in so me delali neumnega, da samo jaz to slisim... :ok
tudi sam sem kupil meyle Hd komplet sprednji rok,bil sem opomnjen da obstajajo nemske in baje ruske verzije... so
mogoce kaksne fore da se lahko preveri to?
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Hman
Hman

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 163
  • Starost: 36
  • Avtomobil: 2xJDM, E60 525iA all LPG

E60 danes na "oljnem" servisu in pregledu vozila. Avto druge delavnice 300% ne bo vidu. TOP of the top! Aljaž hvala in se vidimo....!!!
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 394
  • Starost: 32
  • Avtomobil: LPP Urbana

pohvale za današnjo asistenco na bratovi E46 325Ci. :ok

Prikaži več možnosti

PocesnkII
PocesnkII

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 305
  • Starost: 30
  • Avtomobil: MB W212 AMG

pohvale za današnjo asistenco na bratovi E46 325Ci. :ok

žal je ponoči prišla nazaj na moje dvorišče, ampak ne po moji krivdi. Jo bom danes nazaj v pogon dal :ok :ok :ok

Prikaži več možnosti

picopek
picopek

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 83
  • Starost: 38

Ma to je to.....svaka čast Aljaž....lp
Prikaži več možnosti

Tadej
Tadej

BMW fanatik

• Uporabnik

Aljaž je pred dnevi dokazal, da kvalitetno servisira tudi avtomobile in kombije ostalih proizvajalcev vozil, ne samo BMW. Za storitev dobi spet čisto 10-ko.

Prikaži več možnosti

0 uporabnikov prebira to temo

0 registriranih uporabnikov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov