Skoči na vsebino

Umazanija v xenon žarometu

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
3 odgovorov v temi
M 118d
M 118d
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2
  • Avtomobil: 118 d

pozdravljeni!

zanima me, če je kdo imel težavo s xenon žarometi in sicer v notranjosti se je nabrala omazanija. rad bi to očistil, vendar ni dostopno.

A je kdo imel podoben primer in če ga je rešil, bi lepo prosil za nasvet.

Prikaži več možnosti

JohhnyWalker
JohhnyWalker

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 259
  • Avtomobil: A4 B8

pozdravljeni!

zanima me, če je kdo imel težavo s xenon žarometi in sicer v notranjosti se je nabrala omazanija. rad bi to očistil, vendar ni dostopno.

A je kdo imel podoben primer in če ga je rešil, bi lepo prosil za nasvet.

Točno nevem za tvoj avto. V mojem se nabira vlaga ker nisem mogel pri menjavi žarnice dat pokrova nazaj gor. Ko sem ga dal nazaj gor kak dan kasneje je bila vlaga nazaj notri. 
Kako se to reši:
Ponavadi se za čiščenje žarometa odstrani iz avta, segreje s fenom da tesnilo oz silikon popusti - novejše luči so zaleplene skupaj

To da ti gre svinarija notri preglej kje ti gre notri, če je kje počena itd..Lahko ti gre skozi oddušek :ok2

Malo se igraj, ni taka znanost :)

Prikaži več možnosti
    • Bi-xenon je všeč

Bi-xenon
Bi-xenon
  • Uporabnik
  • Sporočil: 13
  • Avtomobil: Bmw serija 1 e87

Točno nevem za tvoj avto. V mojem se nabira vlaga ker nisem mogel pri menjavi žarnice dat pokrova nazaj gor. Ko sem ga dal nazaj gor kak dan kasneje je bila vlaga nazaj notri. 
Kako se to reši:
Ponavadi se za čiščenje žarometa odstrani iz avta, segreje s fenom da tesnilo oz silikon popusti - novejše luči so zaleplene skupaj

To da ti gre svinarija notri preglej kje ti gre notri, če je kje počena itd..Lahko ti gre skozi oddušek :ok2

Malo se igraj, ni taka znanost :)

Kje pa se nahaja odusek :)

Prikaži več možnosti

JohhnyWalker
JohhnyWalker

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 259
  • Avtomobil: A4 B8

Kje pa se nahaja odusek :)

Taka cevka v oblik T je :ok

Prikaži več možnosti