Skoči na vsebino

E36 M3 - BMWslo mokre sanje o rasti cen ali grda realnost ?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
40 odgovorov v temi
Jur3
Jur3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 907
  • Avtomobil: Mercator vozicek

me zanima, kok slovenskih pade na takem testu :laugh no razn od Jerryta, kateri so v nulo, odlicni in redki :rofl :ok2

enjoy :-D

Scared Money Makes No Money
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • TaDe330 je všeč

Blaze
Blaze

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1
  • Avtomobil: BMW

Sm glih prej gledu, se mi je kr zasmilu na koncu  :-D

Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 425
  • Avtomobil: star

jst si mislim da popolnoma vsi. to mislim na način da pripelješ avto k enmu sposobnemu serviserju in mu rečeš poglej vse od a do ž kaj je narobe in bi bilo za zamenjat oz odpravit. zanimivo je to da ni nikjer omenjen kardan diff, nosilci, prestavni mehanizem itd... tko da tuki je še zagotovo kaj drugega za zamenjat.

kot drugo, tip se gre kao nekega frajerja poznavalca avtov ima YT kanal kjer opisuje avte itd in naredi tako začetniško napako :napaka

Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti
    • primworc je všeč

robertt
robertt

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 273
  • Avtomobil: Cabriouu

20 let star avto lahko je bit pameten kaj vse je narobe in za zamenjat :crazy ... enako kot ce 80 letnika peljes na zdravniski pregled... pa če se je še cel živlejnje šparal jbg še vedno je star 80 let enako velja za avto

Prikaži več možnosti

e-masteR-39
e-masteR-39

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 052
  • Avtomobil: Kappa 2.0 20V Turbo

Kakšno začetniško napako je naredil? Razen tega da ga je preplačal po moje ni nič narobe. Glede na to da je avto britanski, ma rje lih tolko kot jo mora met za svoj letnik in kilometre. Se pa tudi strinjam da 3500 še zdaleč ne bo dovolj da bo v takem stanju kot Jerryjevi M-i   :P

Naslov teme pa nima bolj nič s tem videom?

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 275

Sej ni tko hudo, za 5 jurjev ga porihtaš v nulo...

Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik

Kakšno začetniško napako je naredil? Razen tega da ga je preplačal po moje ni nič narobe. Glede na to da je avto britanski, ma rje lih tolko kot jo mora met za svoj letnik in kilometre. Se pa tudi strinjam da 3500 še zdaleč ne bo dovolj da bo v takem stanju kot Jerryjevi M-i   :P

Naslov teme pa nima bolj nič s tem videom?

to da ga ni peljal na pregled pred nakupom ;)

leonT ah kaj bo to zate 10 vijolic. še zavore za CL so več :)

Prikaži več možnosti

alanq4
alanq4

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 449
  • Avtomobil: 156 V6 in 166 2.4jtd

Ok dve tretjini teh "napak" odpraviš doma za male pare, meni se ne zdi tole nič posebnega za tako star avto, realno sploh ni slab.

Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik

mene bi motila od vsega najbolj rja. vse ostalo se da kupit novo, karoserije pa ne :) tiste prednje meglenke so izi, zadnje šipe izi, volanski končniki izi, vanos izi, puščanje olja izi. rja je pa kuXba k se jo ne rešiš nikoli...

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 318
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

me zanima, kok slovenskih pade na takem testu :laugh no razn od Jerryta, kateri so v nulo, odlicni in redki :rofl :ok2

Mene pa zanima za koliko so angleža opilili na servisu da so mu zamenjali vsa tista strašna stikala za meglenke ki niso delala, zadnje luči ki so rosile, gumice stabilizatorja, itd - verjetno par 100 funtov za tisto, kar bi pri meni nabral za par 10 eur. Sicer se mi pa razen rje avto ne zdi slab, le cena ki jo je plačal je bolj slovenska kot angleška. Tip sicer ne izgleda preveč pameten ampak kljub temu mislim da se je zlagal ko je rekel da ga je plačal 6.900 funtov, pomojem je dal kvečjemu pol toliko. No ja, There Is No Business Like Show Business, jebi ga.

mene bi motila od vsega najbolj rja. vse ostalo se da kupit novo, karoserije pa ne :) tiste prednje meglenke so izi, zadnje šipe izi, volanski končniki izi, vanos izi, puščanje olja izi. rja je pa kuXba k se jo ne rešiš nikoli...

:ok  

Ok dve tretjini teh "napak" odpraviš doma za male pare, meni se ne zdi tole nič posebnega za tako star avto, realno sploh ni slab.

Tako je  :ok2

Urejal Jerry, 11.02.2016, 20:41.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti
    • primworc je všeč

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Jest sem tud glede na naslov prispevka pričakoval večjo podrtijo. ZAdeva je čist ok ,glede na 5 lastnikov, 200.000km in 20 let na cesti. Tud rja ni tak problem če ga maš sam par sezon, saj ni v nulo pregnit avto.

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Da ima že luknje čez poden zaradi rje se ti ne zdi slabo  :confused To je verjetno potem gnilo že vse po malem ... da se s tem zaletiš, se sesede kot kartonasta škatla.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Mehanik je rekel, da je avto vreden 4k funtov, torej 5 jurev eur. To ni slabo za ta denar. Drugo je, če eni mislijo da je to 20 jurjev....

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Mehanik je rekel, da je avto vreden 4k funtov, torej 5 jurev eur. To ni slabo za ta denar. Drugo je, če eni mislijo da je to 20 jurjev....

5 jurejv za pregnito kanto s kupom napak :confused  ... meni se to zdi zelo slabo za ta denar, četudi je bil nekoč to ponos BMW fabrke.

Urejal Rottie, 11.02.2016, 21:57.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Jur3
Jur3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 907
  • Avtomobil: Mercator vozicek

vidim da vas vecina ni razumela pointa, ampak dobr je blo za pricakovt to :laugh

drugace pa nej tale decko pride u Slovenijo kupt M3, bo dobil najbolse v Evropi, najceneje pa se prefukamo mu loh volan na desno,

sredo, zadi, na streho,kamr hoce, itak ta postopek djabe :laugh pa ene papirje mu damo za domou, za usak slucaj :-D

se je kr za zamislt, ce je tale "podrtija" vredna 5k€, ki po videu in zoomu se kr nekako zgleda, kolk so vredni slovenski,

kateri so ze po slikah razcefukani, kaj sele da prides na 1m :ok2 ..aja vrjetn 9k+ pa se sanse mas, da bodo cez par let 20k+... :rofl

hhhh

Urejal Jur3, 12.02.2016, 04:27.

Scared Money Makes No Money
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • stone je všeč

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 033
  • Avtomobil: Rdeča raketa

LOL Rottie, E36ke niso prerustane kante zaradi nekaj rje ki jo ima modra na posnetku. :-D Ti bi moral kake druge videt. :ok2

Drugače pa res nič posebnega za avto s 5 lastniki 200kkm in 20 let. Je pa tip res amater da ni dal avta prej pregledat, že če bi se sklonu malo bolj pod avto bi moral videt da stabilizator ni pritrjen.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Toma
Toma

bivši nick bmwe38

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 905
  • Avtomobil: Mazda MX-5

Glede na to kakšno MX-5 je kupil, tudi celo pregnito bi rekel, da je to tudi point tega showa. Da potem naredijo video o odstranjevanju rje, popravilih itd. in tako služijo, ker folk to gleda na youtubeu.

Pa sej tudi na Top Gearu za challenge ne kupijo vedno mint condition avte :ok2
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 318
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Je pa tip res amater da ni dal avta prej pregledat, že če bi se sklonu malo bolj pod avto bi moral videt da stabilizator ni pritrjen.

Itak. Samo če bi to naredil nebi mogel jokat in se ob tla metat, kar je bistvo njegovega videa. Mulc hoče bit očitno nekakšen nov Jeremy Clarkson, ampak mu ne uspeva najboljše. Jaz še vedno ne štekam v čemu je bistvo videa ki ga posnameš zato da svetovni publiki pokažeš kakšen bedak si, ampak OK, vsak lahko počne kar mu paše.

Glede na to kakšno MX-5 je kupil, tudi celo pregnito bi rekel, da je to tudi point tega showa. Da potem naredijo video o odstranjevanju rje, popravilih itd. in tako služijo, ker folk to gleda na youtubeu.

Pa sej tudi na Top Gearu za challenge ne kupijo vedno mint condition avte :ok2

Očitno bo res tako :)

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

Martin ///M
Martin ///M

RWD addicted

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 445
  • Avtomobil: E30 325i MT2 & type R

Če je pa tole pregnit e36, potem pa ne vem, kako se pri nas sploh še vozi vsaj polovica e36 haahah :-D  :blabla

meni se zdi tale m3 nadpovprečno ohranjena glede na stanje v slo,....  :ok2

Vsak je svoje Tinkare Kovač!
Prikaži več možnosti

stone
stone

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 787
  • Avtomobil: Bmw

Amm to se nekaterim zdi malo rje za 200tkm?  :eek  Avto je gnil in rje ima najverjetneje še dosti več, kot so jo našli sploh po tem kje so jo našli in kako močno že rjavi. Skratka avto je vsaj kar se rje tiče pogreb. Ampak a nismo bral nekje pred kratkim na tem forumu priporočilo, da se v Angliji prodajajo m3 e46 za 5K€ katere so odlične, ta je dal za e36 m3 več in je podrtija? 

Sicer mi je pa sedaj počasi jasno, kako je mogoče ko nekateri tukaj gor pravijo, da njihov avto star 15+ let nima rje niti na podvozju ne  :laugh, kaj to dejansko pomeni sem že misli, da sem čuden, ker se rjo najde že na občutno mlajših avtih, če se jih nič dodatno ne zaščiti in se jih vozi po soli...

lp.

Prikaži več možnosti