Skoči na vsebino

Vprašanja o E46

* * * * - 4 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
7838 odgovorov v temi
branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 684
  • Avtomobil: Bmw

Točno ta mojster ja. Ti je poznan? :)

Mi je za popravilo enega sedeža in menjavo trepet v vratnih panelih tako ceno izjavil, da me je na rit ruknilo. Mi je mojster iz mengša za pol njegove cene popravil sedež, plus gretje iz starih sedežev v nove prestavil...
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

tratnika
tratnika

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 177
  • Avtomobil: Polo GTI; e61 525DT

Obstaja lucka,ce je v kardanu premalo olja..so kaki simptomi(zvok,cukanje..),??

Olje v kardanu?? You must be jokeing
Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 744
  • Avtomobil: --------:)

Upsss.v difu sem mislim..
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 941
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

Nima nič

Dvigni avto pa preveri olje, puščanje, lufte pa sliši se tudi če je kaj notr narobe...
Prikaži več možnosti

perko
perko

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 291
  • Avtomobil: 330i

Mi je za popravilo enega sedeža in menjavo trepet v vratnih panelih tako ceno izjavil, da me je na rit ruknilo. Mi je mojster iz mengša za pol njegove cene popravil sedež, plus gretje iz starih sedežev v nove prestavil...

Je kar drag ja ampak obvlada svoje delo. g. Šetina.

Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik

Je kar drag ja ampak obvlada svoje delo. g. Šetina.

Meni je mojster iz mengsa lepo naredil, tako da je kolega ki je v branzi (rihtanje in prodaja vozil) prosil za njegovo stevilko. Trenutno bo se tastu v kombiju zrihtal sedež in v bmwju tudi par stvari. Prav tako mi bo se zrihtal klopco za v frizerski salon. Jaz sem zadovoljen tako z kvaliteto storitve kot z ceno.
Prikaži več možnosti

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 471
  • Avtomobil: Z4

Ok, ce ni skrivnost, bi imel cifro tega obvladaca? :)
Prikaži več možnosti

AsdAsd
AsdAsd
  • Uporabnik
  • Sporočil: 14
  • Avtomobil: E46 320i

Zdravo, na 2000 e46 320i, slisim tump z zadnjega dela avta ko bol agresivno spustim sklopko, tump slisim tudi ce drzim not sklopko in samo avto dam v prvo ali drugo prestavo. Z neznim speljevanjem in menjavanjem tega tumpa ni. Pri mostu ni nikjer nibenih razpok, le pri zadnjem levo na spot weldu zgleda kot da bi zacenjalo nekaj (prilozena slika). Bi teh par malih razpokic pozvrocilo ta tump, ali je to samo luft v pogonskem sklopu saj ima avto 280k km.
Se video:https://m.youtube.co...e&v=dMNUme6BwLY

Pripete slike za predogled

• IMG_20191014_093002.jpg

Urejal AsdAsd, 14.10.2019, 09:13.

Prikaži več možnosti

QPE
QPE

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 456
  • Avtomobil: Mystic blau oil guzzler

Kaj pa roke, selen bloki?

http://bmwfans.info/...eel_suspension/

št. 4

Bolje imet parkinsonovo in pol špricerja polit kot alzheimerjevo pa pozabit spit
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik

Jaz bi prej rekel da hardy zglob kardana
Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 941
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

Največkrat se pri E46 sliši vpetje diferenciala... Seveda pa so še vse ostale opcije :)

A kdo ve pri 330D imam na DSC tele napake. ABS/DSC pa deluje brez opozoril.

1. YAW senzor vem, da je pod voznikovim sedežem. Izgleda pa ni pogoj za delovanje DSCja?

2. Za Steering angle senzor pa ne vem ali je potrebna kalibracija, vpis VIN-a ali je dejansko kaj narobe z njim?

abs.jpg

Prikaži več možnosti

Matejkec
Matejkec

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 607
  • Avtomobil: Šel v škarpo

Zdravo, na 2000 e46 320i, slisim tump z zadnjega dela avta ko bol agresivno spustim sklopko, tump slisim tudi ce drzim not sklopko in samo avto dam v prvo ali drugo prestavo. Z neznim speljevanjem in menjavanjem tega tumpa ni. Pri mostu ni nikjer nibenih razpok, le pri zadnjem levo na spot weldu zgleda kot da bi zacenjalo nekaj (prilozena slika). Bi teh par malih razpokic pozvrocilo ta tump, ali je to samo luft v pogonskem sklopu saj ima avto 280k km.

Za to je lahko kriv tudi zluftan diff.
Karoserija oz vpetje mosta je pa videt zdravo, tako, da si lahko brez skrbi glede tega.
Prikaži več možnosti

Andy04
Andy04

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 179
  • Avtomobil: avtomatik

Meni je mojster iz mengsa lepo naredil, tako da je kolega ki je v branzi (rihtanje in prodaja vozil) prosil za njegovo stevilko. Trenutno bo se tastu v kombiju zrihtal sedež in v bmwju tudi par stvari. Prav tako mi bo se zrihtal klopco za v frizerski salon. Jaz sem zadovoljen tako z kvaliteto storitve kot z ceno.

Lahko pa PS ceno in kontakt prosim?

LP A.

:nono Trau keinem, der nicht trinkt. :nono

Član KOS
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik

Lahko pa PS ceno in kontakt prosim?

LP A.

Imas zs :ok
Prikaži več možnosti

Coti
Coti

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 203
  • Avtomobil: BMW E46 318Ci, E39 525dT

Največkrat se pri E46 sliši vpetje diferenciala... Seveda pa so še vse ostale opcije :)

A kdo ve pri 330D imam na DSC tele napake. ABS/DSC pa deluje brez opozoril.

1. YAW senzor vem, da je pod voznikovim sedežem. Izgleda pa ni pogoj za delovanje DSCja?

2. Za Steering angle senzor pa ne vem ali je potrebna kalibracija, vpis VIN-a ali je dejansko kaj narobe z njim?

attachicon.gifabs.jpg

Steering senzor preveri s testerjem, če se spreminja kot in če je na 0 ko je volan naravnost in če gre tudi avto dejansko naravnost.

INPA ponavadi pokaže bolj točen opis napake.

Prikaži več možnosti
    • bvogri je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 67 677
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Ne, razpokica na sliki nima veze s tem. Preveri vpetje mostu kot so ti napisali, tistih puš nikoli nihče ne menja, s časom potem zračnost na vpetju povzroči še obrabo polosovin in kardana, upajmo da se to pri tebi še ni zgodilo. Torej most dol, preverit stanje, obenem pogledat še kakšno je stanje kardana in polosovin, potem boš vedel pri čem si.

Everyone is gifted, some open the package sooner!

Prikaži več možnosti

AsdAsd
AsdAsd
  • Uporabnik

Kaj pa roke, selen bloki?

http://bmwfans.info/...eel_suspension/

št. 4

Jaz bi prej rekel da hardy zglob kardana

Za to je lahko kriv tudi zluftan diff.
Karoserija oz vpetje mosta je pa videt zdravo, tako, da si lahko brez skrbi glede tega.

Ne, razpokica na sliki nima veze s tem. Preveri vpetje mostu kot so ti napisali, tistih puš nikoli nihče ne menja, s časom potem zračnost na vpetju povzroči še obrabo polosovin in kardana, upajmo da se to pri tebi še ni zgodilo. Torej most dol, preverit stanje, obenem pogledat še kakšno je stanje kardana in polosovin, potem boš vedel pri čem si.

Hvala za vse odgovore, bi se obraba teh puš kako poznala pri vožnji? Pri pospeševanju ob polnem gasu in močnem zaviranju avto namreč ne spusti nobenih zvokov, tudi če avto hitro mečem levo desno nič ne poka in se takoj zravna. Bom pa avto ta teden ali pa naslednji peljal k nekomu, ki ima dvigalo in več znanja kot jaz da se vse pogleda kje bi bil vzrok za to. Bi pa bilo te razpokice pametno sanirat ali je to normalno da tak zgleda? 

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 67 677
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Hvala za vse odgovore, bi se obraba teh puš kako poznala pri vožnji? Pri pospeševanju ob polnem gasu in močnem zaviranju avto namreč ne spusti nobenih zvokov, tudi če avto hitro mečem levo desno nič ne poka in se takoj zravna. Bom pa avto ta teden ali pa naslednji peljal k nekomu, ki ima dvigalo in več znanja kot jaz da se vse pogleda kje bi bil vzrok za to. Bi pa bilo te razpokice pametno sanirat ali je to normalno da tak zgleda? 

Ni za kaj. Pri vožnji se ne bo poznalo nič, samo med prestavljanjem in speljevanjem bo čutit razliko. Razpoke pa pusti pri miru, ne diraj lava dok spava.

Everyone is gifted, some open the package sooner!

Prikaži več možnosti

QPE
QPE

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 456
  • Avtomobil: Mystic blau oil guzzler

Sej zakaj pa ne gre en v jašek noter poslušat/gledat, drug pa speljuje z ročno, tako kot si snemal zdej, pa bo takoj vse jasno?

Urejal QPE, 14.10.2019, 21:54.

Bolje imet parkinsonovo in pol špricerja polit kot alzheimerjevo pa pozabit spit
Prikaži več možnosti

AsdAsd
AsdAsd
  • Uporabnik

Sej zakaj pa ne gre en v jašek noter poslušat/gledat, drug pa speljuje z ročno, tako kot si snemal zdej, pa bo takoj vse jasno?

To je tudi namen jutri nardit
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.