Skoči na vsebino

Vprašanja o E46

* * * * - 4 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
7536 odgovorov v temi
symch
symch

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 121
  • Avtomobil: E46 330i

Ima kdo kakšno idejo kaj bi lahko pokalo pri hitrem ovinku v desno? Nekje na 3/4 ovinka nekaj poči in občutek je tak ko da bi nekaj padlo na mesto... Na roko na dvigalu se ne čuti nobenih luftou... Sumim na ležaj amortizerja samo nisem prepričan

Prikaži več možnosti

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 336
  • Avtomobil: Z4

Kolegi, koliko je ponavadi strošek menjave relejev v sovoznikovem predalu pri E46 seriji?

Prikaži več možnosti

narra
narra

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 684
  • Avtomobil: BMW

Probi crz tehnični zapelat, če bojo kj vidl..pa daš tm za kavo in je
Prikaži več možnosti
    • symch je všeč

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik

Tehničnnega še ne bo na vrsti do konca julija 2020. Nervira me "klikanje" v predalu sovoznika, ko mi steklo prtljažnika želi neprestano odpirat in sem raje konektor odklopil v prtljažniku.

Prikaži več možnosti

karabaja
karabaja

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 204
  • Avtomobil: e36

Pozdravljeni, zanima me če obstaja za radio, ki je na spodnjih slikah, usb adapter? Zaželjeno bi bilo tudi da dela multifunkcija. Če ta radio ni kompatibilen s kakšnim adapterjem, me zanima če obstajajo glavne enote, ki bi se povezale z multifunkcijo (low budget varjanta). Hvala za info.

img20191021202126.jpg

img20191021202212.jpg

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik

Sovoznikova prednja desna luč mi stalno izgublja stik, pa jo porukaš in dela, ko jo  naslednjič cesta poruka, NEHA. Ali bo treba kar "fasungo" zamenjat, da je tole pogosta težava? :(

Prikaži več možnosti

rokomah
rokomah

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 62
  • Avtomobil: e46/5 325ti

Meni se je dogajalo isto, pa mi je Kokalj rešil problem v par sekundah: spucal kontakte in malo zakrivil tiste 'jezičke', ker niso dobro držali žarnice. Od takrat sem naredil 20k km brez problemov. 

Prikaži več možnosti
    • Zelenc je všeč

QPE
QPE

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 320
  • Avtomobil: Mystic blau oil guzzler

Sprednje zavorne cevi moram menjat pa me zanima ali je katera zadeva/znamka kvalitetnejša ali pač vzamem kar ATE ?

Bolje imet parkinsonovo in pol špricerja polit kot alzheimerjevo pa pozabit spit
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 042
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Sprednje zavorne cevi moram menjat pa me zanima ali je katera zadeva/znamka kvalitetnejša ali pač vzamem kar ATE ?

Nima veze, ATE bo čisto OK.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

QPE
QPE

BMW fanatik

• Uporabnik

Nima veze, ATE bo čisto OK.

Ok prov...tnx

Bolje imet parkinsonovo in pol špricerja polit kot alzheimerjevo pa pozabit spit
Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 859
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

Preglej še stanje čeljusti. Stanje batkov in gumic...
Je velikokrat to največji problem glede potresavanja.
Prikaži več možnosti

QPE
QPE

BMW fanatik

• Uporabnik

Potresavanja?

Menjal bi jih zato ker sem opazil da so poškodovane, tko ko da bi jih z olfa nožem zarezal, kar globoka rana...in to obe na enak način.

Zdej al je to kaka filmska scena (en me hoče skenslat pa mi je bremze pokvaril :-D ), ali pač pride do te poškodbe zaradi trka/srečanja z kakim ostrejšim delom karoserije ob polno namotanem volanu... do te teorije sem pravzaprav zdajle prišel, bom jo preveril jutri.

Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik

Eh če ti ne trese in imajo diski dost mesa sam pust stvar pri miru.
Ploščice so verjetno ok? Obrabljene do konca poškodujejo disk.
Kaka zareza pride od kake ka kamenčeka ali kake druge svinjarije ampak nekega efekta nima
Prikaži več možnosti

QPE
QPE

BMW fanatik

• Uporabnik

Hahaha, ti mal površno bereš

Gre se za zavorne cevi, ne diske
Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaoo. Sorry.

JA pol pa ATE hehe
Prikaži več možnosti

BMW_V10
BMW_V10

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 841
  • Avtomobil: E46 316i, E60 530iA FL

Je smiselno takoj it za senzorjem odmične in ga menjati, ali je lahko tudi kaj drugega? M43b19 motor. Senzor glavne gredi je bil menjan.

Pripete slike za predogled

• IMG_20191030_190037.jpg
Prikaži več možnosti

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik

Predvidevam, da mi uhaja bencin na moji 318i E46, ker od cetrt tanka do faze globoko v rezervi nisem prevozil vec kot 25 km in to na delujoci avtoplin LPG. Glavni padec na kazalcu goriva je bil pa medtem ki je bil 1h parkiran innmi je takoj posvetila rezerva, cim sem ponovno startal.

Je ze kdo imel tovrstno tezavo? (bencina se nikjer ne voha, da bi mu uhajal)? Cudna zadeva. :(
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Predvidevam, da mi uhaja bencin na moji 318i E46, ker od cetrt tanka do faze globoko v rezervi nisem prevozil vec kot 25 km in to na delujoci avtoplin LPG. Glavni padec na kazalcu goriva je bil pa medtem ki je bil 1h parkiran innmi je takoj posvetila rezerva, cim sem ponovno startal.

Je ze kdo imel tovrstno tezavo? (bencina se nikjer ne voha, da bi mu uhajal)? Cudna zadeva. :(

Pomojem se ti je samo en od dveh plovcev v rezervoarju zaskočil, če spodaj ni luže je to to. Če se voziš na plin imej vseeno v tanku vsaj 1/4 bencina, na vsake 3 - 4 tanke plina pa skuri vsaj enega bencinskega. To bo pomagalo ohranjat bencinski sistem v delovanju, večina težav izvira od tega ker ljudje to zanemarjajo.

Prikaži več možnosti

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik

Zlasti za poleti so mi svetovali itak imeti med 1/2 in 1/4 bencina noter, da bencin hladi crpalko, da se ne pregreva in posledicno ne guzne. :)
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Zlasti za poleti so mi svetovali itak imeti med 1/2 in 1/4 bencina noter, da bencin hladi crpalko, da se ne pregreva in posledicno ne guzne. :)

Prav so povedali, pozabili so samo na to, da se na vsake toliko še vozi malo na bencin. Ni avta ki bi predelan na plin toleriral izključno vožnjo na plin, pri vsakem se po določenem času pojavijo problemi.

Prikaži več možnosti