Skoči na vsebino

Vprašanja o E46

* * * * - 6 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
8510 odgovorov v temi
DrPwner
DrPwner
  • Uporabnik
  • Sporočil: 250
  • Avtomobil: e46 320d

Je zvok bolj povezan/odvisen z obrati motorja in težko nogo ali bolj z hitrostjo? Če je s hitrostjo je lahko slabo/narobe zmontirana plastika pod motorjem in začne vibrirati pri večjih hitrostih.

Na večjih obratih v nižji prestavi je bil zvok minimalno prisoten. Komaj, da sem ga slišal.

Plastika bi lahko bila da. Samo, ko pa spustim gas oz. ugasnem tempomat npr pri 140-150km/h zvoka ni več. In se spet pojavi ko stisnem gas

Prikaži več možnosti

tratnika
tratnika

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 910
  • Avtomobil: e61 525DT

Lahko je kar kolo s pogonski sklopom, kak nosile auspuha do toplotne zaščite. Na dvigalo
Prikaži več možnosti
    • DrPwner je všeč

DrPwner
DrPwner
  • Uporabnik
  • Sporočil: 250
  • Avtomobil: e46 320d

Je zvok bolj povezan/odvisen z obrati motorja in težko nogo ali bolj z hitrostjo? Če je s hitrostjo je lahko slabo/narobe zmontirana plastika pod motorjem in začne vibrirati pri večjih hitrostih.

Lahko je kar kolo s pogonski sklopom, kak nosile auspuha do toplotne zaščite. Na dvigalo

Sem bil pri Pocesnku in je rekel, da je gibljiva cev slaba. Tako, da bomo menjali gibljivo cev. Po pregledu podvozja in vsega zraven je rekel, da bi bilo teško, da bi bila težava kje drugje.

Mogoče nekdo ve kataloško številko od gibljive cevi za sedana 2004 320d 150km? Na BMWfans mi najde samo celotno cev z gibljivo cevjo in mi je brezzveze menjati vse (in dajati 5-6x več €). Oz že mere bi mi veliko pomagale. Na avtodocu ti vrže ven cevi od VW, BMW, OPEL,...

Hvala

Lp

Milan

Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 266
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

Ma gibljivo cev ma vsak avspuhar v Lj na zalogi. Z menjavo je tam okoli 100eur pa maš zrihtano v pol ure.
Prikaži več možnosti

tratnika
tratnika

BMW fanatik

• Uporabnik

Oe je samo s katakizatorje. Glej zgornji post
Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja? In? Ne vem zakaj bi mogu imet to original? Pri kakih E serijah aftermarket zdrži kvecem več kot OE :)
Prikaži več možnosti

tratnika
tratnika

BMW fanatik

• Uporabnik

OE dobiš z katom. Zdj če si pameten se pa zmeniš z auspuhmajstrom in ti menja samo gibljivo cev
Bolje?
Prikaži več možnosti
    • bvogri je všeč

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik

:D Mal prehitr sem prebral zgleda 

Prikaži več možnosti

bmw728i
bmw728i

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 589
  • Avtomobil: bmw E46 323Ci

Lp.Zanima me ce je imel kdo problem da se mu med voznjo priziga in ugasa lucka za nivo vode v raztezni posodi.Voda ne izginja,avto se ne pregreva,senzor je novi,posoda nova,cevi nove.Ce se peljem od Mb-Kp se bo lucka prizgala ogromnokrat in izginla.Bi lahko sumil kable od senzorja da so kje ubogi in dela kaki stik,Hvala ze vnaprej.Gre se za 323ci e46.

lp robi

Urejal bmw728i, 19.07.2021, 13:57.

Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 308
  • Avtomobil: Bmw

Lp.Zanima me ce je imel kdo problem da se mu med voznjo priziga in ugasa lucka za nivo vode v raztezni posodi.Voda ne izginja,avto se ne pregreva,senzor je novi,posoda nova,cevi nove.Ce se peljem od Mb-Kp se bo lucka prizgala ogromnokrat in izginla.Bi lahko sumil kable od senzorja da so kje ubogi in dela kaki stik,Hvala ze vnaprej.Gre se za 323ci e46.

lp robi

A ste po menjavi komponent dobro preinliftali sistem? Ce ni dobro odzraceno, se zna to dogajat.
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

krtinovec
krtinovec

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 792
  • Avtomobil: e46, e60, e90, S1000R

Lahko je kriv magnetek oz. neko magnetno tipalo na dnu posode v raztezni. To se je meni zgodilo na popolnoma novi. Menjal pod garancijo.

I did not tell half of what I saw, for I knew I would not be believed. Marco Polo, on his deathbed in 1324

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.