Skoči na vsebino

K: E90 330i (*zadnji poziv*)

- - - - -

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
90 odgovorov v temi
_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 851

Evo tale avto si zelim ze dolgo casa. Ampak pocasi se zivljenska doba tega avta tudi izteka. Zato zadnji poziv. Drugace gremo na F serijo, kot je tudi plan.

Kupil bi E90 330i.

Nujno:

- rocni menjalnik

Zelja:

- E90 (lahko tudi E91 kot druga moznost)

- cim bolje ohranjen

- cim manj kilometrov

- dokazljivo redno servisiranje 

- originalen (naravnost sovrazim mode)

- Xenon

- cim vec opreme

Lahko:

- ima LPG

Prosim da mi tukaj sporocite vse kar bi me lahko pripeljalo to takega avtomobila, zato naj bo debata. Ponudbe pa nujno v ZS (zasebna sporocila).

Evo pa da vidimo, ali bo to kaj obrodilo sadov.

BMW-330I-(E90)-5.jpg

.:: Kupujete avto v EU? Nov DMV Portal za izračun DMVja ::.

#E38 728iA#E38 740i#E46 330xi#E65 740i#E91 318d#
Prikaži več možnosti
    • ŽigecBMW525 je všeč

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 854
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

Verjetno isces N52B30 :ok
Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik

Verjetno isces N52B30 :ok

Ah seveda N52 mora biti motor. N53 ne hvala. :)

In seveda nobenega xDriva, samo dodatna teza, jemlje moc, visa porabo in kvari prvinske uzitke. ;)

Urejal _peters_, 29.03.2016, 20:43.

Prikaži več možnosti

BMW-Mojster
BMW-Mojster

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 519
  • Avtomobil: BMW E46 M-Tech, E39

Težka bo, si kaj razmišljal o uvozu?

========== BMW ==========
///- CHAMPION ALL THE TIME -\\\

Objavljena slika

Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik

Težka bo, si kaj razmišljal o uvozu?

Vidim ja, da bos res tezka.

Glede uvoza ... Drzava je prevec pozrezna in niti slucajno jo ne bom tuki "futral", raje hodim pes, ce tako.

Sej kakor kaze bom avto uvazal, ampak to bo F serija. :)

Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik

Un  bil dober od Daikini-ja ali kaj je. Mi je kar žal, ker ga nisem šel iskat, mislim, da lani. Pa še kilometrov je imel dobrih 100000 in kar nekaj opreme :ok

Prikaži več možnosti

XIN
XIN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 856
  • Avtomobil: letnik dvatisoč

Tudi mene rahlo mika E90 s takšno motorizacijo: N52B30. Na mobilu je je precej, pri nas nič.

Na severu jih je nekaj tudi z LPGjem. Pa več možnosti se da dobit primerek s šibedahom... modre barve :mljask

Po moji oceni bi se morda splačalo uvoziti kvečjemu takšnega z LPGjem, ker bi davek približno pokril stroške vgradnje plina v slo.

Druga opcija: uvoz rahlo poškodovanega, recimo da bi bil še v voznem stanju, s precej nižjo ceno.

Najbolje: uvoz poškodovanega plinaša. Veliko prevoženih km me ne moti, cena bo še nižja.

Se pa strinjam, F30 je ugodnejši za uvoz zaradi precej nižjih emisij, in na nek način racionalnejša poteza.

jst guvurim tku de me ldje zastuopjo! . . . 2014: če boš izzivu - jih boš fasu!
Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik

Se strinjam ja ... Skoda za E90 330i nisem si mislil, da bo kar takole izginilo ...

Nic se par tednov dam cajta, potem pa gasa po F serijo s turbincami.  :metalc

Imam nekaj posebnega v mislih, bom prestavil na forumu, ce bo do tega prislo.

Urejal _peters_, 04.04.2016, 20:20.

Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik

Mah dobrih E90 330i ni bilo nikoli veliko. Vsi so samo dizle kupoval.
Prikaži več možnosti

Gardener
Gardener

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 645
  • Avtomobil: F11&M3

Se strinjam ja ... Skoda za E90 330i nisem si mislil, da bo kar takole izginilo ...

Nic se par tednov dam cajta, potem pa gasa po F serijo s turbincami.  :metalc

Imam nekaj posebnega v mislih, bom prestavil na forumu, ce bo do tega prislo.

Če govoriš o 328i je to pač 4zyl motorček. Čisto ok za daily, ampak daleč od kakšnega karakterja, podobno, kot bi diesla vozil.

Če pa razmišljaš o 335i, pa lahko dobiš mojo. V primeru uvoza te taka, kot jo imam jst pride malo čez 42 jurev. Ne vem, koliko si pripravljen se stegnit, se mi pa zdi hecen preskok, da gledaš avto za 10 jurjev, potem pa v isti sapi F serija s turbinami?

Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik

Mah dobrih E90 330i ni bilo nikoli veliko. Vsi so samo dizle kupoval.

Ja sej to imas cisto prav.

Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik

Če govoriš o 328i je to pač 4zyl motorček. Čisto ok za daily, ampak daleč od kakšnega karakterja, podobno, kot bi diesla vozil.

Če pa razmišljaš o 335i, pa lahko dobiš mojo. V primeru uvoza te taka, kot jo imam jst pride malo čez 42 jurev. Ne vem, koliko si pripravljen se stegnit, se mi pa zdi hecen preskok, da gledaš avto za 10 jurjev, potem pa v isti sapi F serija s turbinami?

Glej, jaz v prvi vrsti hocem zdaj kupovati racionalno, s tem da bo se vedno kar najvec Freude pri voznji.

Te o motorckih me ne ganejo vec. Manjsi je, raje ga imam, to je zdaj moj moto. :D

335i mi je seveda zanimiv. A dalec od racionalnosti. Poraba, avtomat (ne maram jih vec), cestnina, servisi ... Hkrati je pa tale tvoj 3 vratni ne? 

Sej kakor vidim je vlak 330i N52 odpeljal. Koliko se jih je vse skupaj prodajalo na forumu? Ene 3 v celotni dobi? Ah ja.

Prikaži več možnosti

MIHOLD
MIHOLD

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 310
  • Avtomobil: Mašina

Te mogoče zanima E90 328iA N52B30 motor USA izvedba, precej čeden avto, bele barve, beige usnje, šibedah itd. predelan na plin ? Moja stranka prodaja, zadnjič ob servisu mi je omenila. 

Pošlji PM pa ti posredujem številko, če te zanima.

Prikaži več možnosti

e-masteR-39
e-masteR-39

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 035
  • Avtomobil: Kappa 2.0 20V Turbo

Če gledaš racionalno najboljše vzet eno Kio ali pa Škodo.. Če pa želiš nekaj za dušo pa ne vem zakaj nebi dal tudi več? Daš malo več za davek ampak izbire imaš pa v tujini mnogo več in boš našel tudi takega z nizkimi kilometri in opremo kot jo želiš. Na F seriji boš izgubil na ceni veliko več kot boš z davkom pri E90.

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 804
  • Avtomobil: LPP Urbana

Glej, jaz v prvi vrsti hocem zdaj kupovati racionalno, s tem da bo se vedno kar najvec Freude pri voznji.

Te o motorckih me ne ganejo vec. Manjsi je, raje ga imam, to je zdaj moj moto. :D

335i mi je seveda zanimiv. A dalec od racionalnosti. Poraba, avtomat (ne maram jih vec), cestnina, servisi ... Hkrati je pa tale tvoj 3 vratni ne? 

Sej kakor vidim je vlak 330i N52 odpeljal. Koliko se jih je vse skupaj prodajalo na forumu? Ene 3 v celotni dobi? Ah ja.

njegov je ročni in 4 vratni...tako kot moj :)

njegov je F30. bi pa tudi jaz svojega za dober denar prodal.

Urejal bancnik, 05.04.2016, 15:24.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti
    • _peters_ je všeč

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik

Te mogoče zanima E90 328iA N52B30 motor USA izvedba, precej čeden avto, bele barve, beige usnje, šibedah itd. predelan na plin ? Moja stranka prodaja, zadnjič ob servisu mi je omenila. 

Pošlji PM pa ti posredujem številko, če te zanima.

U hvala Mihold, daj prosim ja. 

Če gledaš racionalno najboljše vzet eno Kio ali pa Škodo.. Če pa želiš nekaj za dušo pa ne vem zakaj nebi dal tudi več? Daš malo več za davek ampak izbire imaš pa v tujini mnogo več in boš našel tudi takega z nizkimi kilometri in opremo kot jo želiš. Na F seriji boš izgubil na ceni veliko več kot boš z davkom pri E90.

Ne ne, nisem rekel SAMO racionalnost, ampak ne pa samo neracionalnosti ... :D Ne iz principa ne bom placeval toliko davkov, ni sans, kot sem reku, raje hodim pes. S tem hocem povedat, kako mocen princip imam glede tega.

Uf aja! To je pa druga zgodba, sorry sem ze malo zadaj .. Ja potem pa seveda teoreticno bi me zanimalo, daj @Gardener poslji mi ZS z vec info ... Magari VIN (oprema) pa koliko pricakujes zanj.

Enako ti, no jaz bi ga pa kupil za "dober" denar (zame seveda), sporoci mi tudi ti VIN in koliko bi pricakoval, pa da vidimo.

Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 581
  • Avtomobil: 218d AT, M2

:ok

Sem ravno v soboto naredil kar nekaj km s 330E, torej hibrid, v osnovi pa "enak" kot 328i...pa je bolj žalost vse skupaj...hibrid v osnovi ni posrečen, motor pa se nekaj dere v visokih obratih, samo nobene brutalnosti v karoseriji trojke... sem imel prebliske o tem 2.0 turbo motorju, pa sem zdaj hitro vse pozabil...435 ali pa M3/M4, če bo opcija...ostalo je vse tam bolj žalost, potem raje 320d in M performance kit... Je pa res, da zna biti 435d tudi zanimiva stvarca zaradi navora, to pa še žal nisem imel možnosti sprobati, ampak kako se obnese v 640GC xdrive s skoraj 2 toni teže,...kapo dol...

lp,M

Prikaži več možnosti
    • Gardener je všeč

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 804
  • Avtomobil: LPP Urbana

:ok

Sem ravno v soboto naredil kar nekaj km s 330E, torej hibrid, v osnovi pa "enak" kot 328i...pa je bolj žalost vse skupaj...hibrid v osnovi ni posrečen, motor pa se nekaj dere v visokih obratih, samo nobene brutalnosti v karoseriji trojke... sem imel prebliske o tem 2.0 turbo motorju, pa sem zdaj hitro vse pozabil...435 ali pa M3/M4, če bo opcija...ostalo je vse tam bolj žalost, potem raje 320d in M performance kit... Je pa res, da zna biti 435d tudi zanimiva stvarca zaradi navora, to pa še žal nisem imel možnosti sprobati, ampak kako se obnese v 640GC xdrive s skoraj 2 toni teže,...kapo dol...

lp,M

Sem vozil 640d xdrive in ne zalost, 2 toni se se kako dobro pozna....

Kar se mojega tice od opreme nima hlajenja sedezev in radarskega tempomata ( nevem ali je ta sploh obstajal v seriji 3), vse ostalo je prisotno, skratka naloudan z opremo :ok

Urejal bancnik, 05.04.2016, 21:39.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 581
  • Avtomobil: 218d AT, M2

Kar se mojega tice od opreme nima hlajenja sedezev in radarskega tempomata ( nevem ali je ta sploh obstajal v seriji 3), vse ostalo je prisotno, skratka naloudan z opremo :ok

Absolutno, da se...samo deluje zelo suvereno, tudi pri višjih hitrostih. Zato pa bi rad probal ta motor v seriji 3, ker pri avtocestnih hitrostih mi je deloval bolj suveren kot 435 GC.

Tega glede opreme pa ne razumem..upam, da ne primerjaš serije 3 s 6 na podlagi opreme... :D

lp,m

Urejal bmw330cd, 06.04.2016, 08:01.

Prikaži več možnosti

Shebo
Shebo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 408

Radarski tempomat je obstajal v seriji 3.

I cannot see, I cannot pee, I cannot chew, I cannot screw, My memory shrinks, my hearing stinks, No sense of smell, I look like hell! My body's drooping, got trouble pooping. The golden years have come at last... THE GOLDEN YEARS CAN KISS MY ASS!
Prikaži več možnosti