Skoči na vsebino

Sumljiva "naključja"?

* * - - - 4 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
581 odgovorov v temi
iKst
iKst

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 653
  • Avtomobil: Opel Astra

Čisto slučajno sem naletel na tale avto in takoj sem uspel prepoznati nekaj vzorcev, ki jih ni mogoče spregledati.

Registerska tablica: 666-HK. Vsi vemo, da je 666 hudičevo število. HK lahko pomeni tudi Haborym (v hebrejščini pomeni satan) Koresh (Priimek ali ime, ki izhaja iz grške besede kyrios, ki pomeni "lord" oz. vladar.).
Naključje?

Ampak, gremo dalje, "naključja" se tu ne končajo. Poglejmo letnico ustanovitve pivovarne, 1825 in se poigrajmo s ciframi.
Če seštejemo prvo in zadnjo cifro dobimo 6. 1+5=6
Če odštejemo srednji cifri dobimo 6. 8-2=6
Če izmenično seštevamo in odštevamo, dobimo 6. 1+8+2-5=6 
Spet, 6 6 6
Naključje?

Ampak, ni še konec.
Preštejmo znake v njiovem logotipu. PIVOVARNALAŠKO1825. Besedna zveza šteje 18 znakov. 6 + 6 + 6.
Naključje?

Kakšen je zaščitni znak pivovarne? Kozorog - Mistično bitje s kopiti in rogovi na glavi. Spominja na koga? Satan je v mitologiji pogosto upodobljen kot bitje s kopiti na nogah in rogovi na glavi.
Naključje?

Mislite, da smo končali? NE. Pivovarno laško je pred kratkim kupila ena največjih pivovarn na svetu, Heineken, ki jo na spletu pogosto povezujejo z Iluminati. Poglejmo si pobližje ime pivovarne.

H e in e k e n. Opazite kaj nenavadnega? Kaj dobimo, če malo tiskano črko e obrnemo na glavo? Nekaj, kar je sumljivo podobno številki 6.
Če logotip Heineken obrnemo glavo takoj zagledamo število 6 6 6
Naključje?

Za nameček so kot najbolj očiten znak logotipu dodali še pentagram krvavo rdeče barve.
Naključje?

Pripete slike za predogled

• 2016-04-07-11.02.40.jpg
  • Heineken-Logo.jpg
tbTFKRp.png

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

:laugh Domišlijo pa imaš. :-D

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti
    • bmwziga je všeč

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 818
  • Avtomobil: LPP Urbana

:laugh

stari imaš preveč časa na voljo? zunaj tak sonček ti pa se ukvarjaš z hudičevimi števili :fight  :laugh  :blabla

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

QPE
QPE

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 344
  • Avtomobil: Mystic blau oil guzzler

Moj kolega ma take ratkape kot ta caddy ...naključje?  :puzzled

Bolje imet parkinsonovo in pol špricerja polit kot alzheimerjevo pa pozabit spit
Prikaži več možnosti
    • Iztok Z., krt, bvogri in 2 ostalim je všeč

iKst
iKst

BMW fanatik

• Uporabnik

Vi se delate norca, ampak a res lahko spregledamo vse tole? Če bi bila sam ena stvar naenkrat bi še zastopu, ampak vse tole naenkrat... Naključje?

tbTFKRp.png

Prikaži več možnosti

gigika
gigika

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 954
  • Avtomobil: কঠোর

Jaz sem zadnjič tudi ene 3 krat 6 tamalih pirčkov pretepu in ko sem sredi noči prišel domov, sem šele videl hudiča...

Prikaži več možnosti
    • Peter_nn, gusti4u, bvogri in 9 ostalim je všeč

croma_man
croma_man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 003
  • Avtomobil: BMW E21 327i, Passat 1.8T

dej povej kje droge kupuješ, očitno so vrhunske.

Prikaži več možnosti
    • gusti4u, frcac, Mark89 in 3 ostalim je všeč

iKst
iKst

BMW fanatik

• Uporabnik

croma_man, pri pivovarni Laško. Glih zato me skrbi, da ne dajejo not kakšne substance, da nas kontrolirajo.

tbTFKRp.png

Prikaži več možnosti

uursi
uursi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 476
  • Avtomobil: BMW 528iA, BMW 530dX

Ob dobrem pivu je bi se lahko pogovarjal, lahko bi si še kakšen dober metal komad zavrtel in bi bilo to, če dobro pogledaš so tudi naša sodišča ena sama hudičeva sekta naklučje?

logo-sodstvo.pngx200-q90.jpg

okralj.pngx200-q90.jpg

Prikaži več možnosti
    • bvogri in umavri uporabnikom je všeč to sporočilo

ales.
ales.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 798
  • Avtomobil: BMW

U eurospinu.

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 818
  • Avtomobil: LPP Urbana

največje naključje je to, da ima to vozilo prižgane luči kot vsi ostali...mar to pomeni, da je v vseh nas prisoten hudič? :evil  :laugh  :laugh :laugh  

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

Octopus
Octopus

Licence to rust

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 435
  • Avtomobil: E34touringVR12, T3 SYNCRO

Kako si lahko spregledal, da mu luči gorijo rdeče?! Naključje? Ne, satan!

Prikaži več možnosti

ily
ily

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 191
  • Avtomobil: e91

hudičeva št je v bistvu 696 in ne 666...

Prikaži več možnosti

Istrijan
Istrijan

The Computermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 560
  • Avtomobil: E60 525dA, Chevy Orlando

na internetu najdete na tone taksna in drugacna "nakljucja"...evo primer

Urejal Istrijan, 07.04.2016, 13:43.

Prikaži več možnosti

umavri
umavri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 469
  • Lokacija: In The Debt Union(EU), kjer vlada neizvoljena in neodstavljiva evropska komisija.
  • Avtomobil: sam še adn bemfl

Uff, dobra tema.

Bom kr jaz odgovoril, ker večina folka na BMW forumu je še vedno v globokem spancu.

Ne niso naklučja, vse to je lepo splanirano s strani okultnih bratovščin oz starodavnih krvnih linjah ki trenutno še vladajo planetu.

Skratka če samo pogledaš nastanek univerz, sodišč, zakonov religij, naših mest oz trenutne civilizacije vidiš da živimo v "satanistični" oz temni luciferijanski družbi, ki je zgradila to današnjo 5 civilizacijo, ki vleče svoje korenine do nekje 500.000 let nazaj.

Smo v družbi kjer se cerkve predstavljajo kot znanilci svetlobe v resnici pa častijo luciferja oz astrološke dogodke-cikle...

Naša mesto so zgrajeno po istem ključu kot starodavna mesto oz templji, kjer se naša enrgija lepo zbira in prek stolpnic, cerkvenih stolpov, minaretov pošiljajo v vesolje in s tem oz z našim hrupom sami hranimo energetsko barijero, za katero so znanstveniki ugotovili da obstaja in je sestavljena iz binarnih števil oz 0 in 1k. In na ta način se skozi zgodovino ni nič spremenilo in imamo še vedno podobno arhitekturo mest, cest..., ki zbira našo energijo s katero sami hranimo mrežo, ki nas drži v lažni matriki...computer chip.JPG , EdfuCPU.jpg

Dobra tema, sem pogrešal nekaj takega.

Urejal umavri, 07.04.2016, 14:05.

Objavljena slikaP.S. - za pravopisne napake ne odgovarjam:crazy
Prikaži več možnosti
    • svarkc in Nos uporabnikom je všeč to sporočilo

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 938
  • Avtomobil: prdalica

Vse je igra številk in predsotkov. Svoj rojstni datum lahko seštevam, množim in delim toliko časa, da pridem do informacije koliko bi bil moj lulek globoko v Michelle Obama. Če pa se poglobim še dlje imam točno datum kdaj se bova počila dol in kdaj me bo Barak na gobec. Naključje?

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Vse je igra številk in predsotkov. Svoj rojstni datum lahko seštevam, množim in delim toliko časa, da pridem do informacije koliko bi bil moj lulek globoko v Michelle Obama. Če pa se poglobim še dlje imam točno datum kdaj se bova počila dol in kdaj me bo Barak na gobec. Naključje?

:laugh BTW ... zakaj bi ga sploh hotel tlačit v MO? :ok2

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

umavri
umavri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Lokacija: In The Debt Union(EU), kjer vlada neizvoljena in neodstavljiva evropska komisija.

Prikaži več možnosti
    • Nos je všeč

Nos
Nos

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 054
  • Avtomobil: Saab 9-3 TTiD Hirsch

Zanimiva tema. 

AHOEjZi.jpg Turning unacceptable GM platforms into beautiful Swedish Machinery

Prikaži več možnosti

umavri
umavri

BMW fanatik

• Uporabnik

V bistu se pazi, da ga ne boš ti od Michell kam dobil.

Prikaži več možnosti