Skoči na vsebino

2005 E61 535dA M-optic

* * * * - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
134 odgovorov v temi
M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 972
  • Avtomobil: Ruzak

Še tole bi dopolnil

in ko je zadaj polno naložen, se zravna v horizontalo (sprobano z moje strani)

Tole ima vsak avto, ki ima zadaj blazine. Ko ga naložiš, kompresor napolni blazine in avto stoji, kot da v prtljažniku nič.

Za hitrost je po moje kar pametno, da je blokada, ker avto do 250 pride res kar hitro. Čipiranje pa kaj pa jaz vem. Večina jih je za ne, kot za ja, ker avto je že v osnovi kar močan z visokim navorom. Mah, kaj pa vem, mene je prijelo, pa me je opustilo....že tako ali tako gre in gre.... :-D , sploh ni filinga, pa nobenega rohnjenja motorja, vse se odvija do nekje 4 jurje obratov in zopet od začetka.. :metalc 

Ha lepa mašinca.. Sam tud jaz dvomim da ima ravno teh magičnih 200k prevoženih.
Evo 2003 530dA :) pa je solidno ohranjen, razen to da je umazan usnje not :)

Koliko ima pa ta?

Ja, km-ji znajo bit pasji, bo pa vse jasno, ob priklopu na tester in pregledu mehanika, ki ve kaj in kje iskati? Seveda, če bo lastnik teme želel deliti?

Prikaži več možnosti

mico123456789
mico123456789

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 034
  • Avtomobil: 650i

600k?  :eek  Lepa  :ok

Urejal mico123456789, 17.04.2016, 17:07.

E46 318d / E91 320d / E46 330cd / E38 728i  / E63 650i 

Prikaži več možnosti

panki_86
panki_86
  • Uporabnik
  • Sporočil: 541
  • Avtomobil: E61 535D

Km mi je zatrdil, ta ki mi ga je prodal,on dela na selmarju v MB, bil sem tudi pri njemu doma, tak da vem kje dela in kje je doma. Glede na ohranjenost tudi sklepam da so pravi, ker ostale ki sem jih gledal ni bil noben tako lepo od znotraj in od zunaj. Upam da se ne motim. Ko pridem v slo bom dal avto na tester. Hladilni predal ima pokrovcek za dovod zraka (sprva sem mislil da je to aux). Jaz vem da so deli za razlicne trge razlicni in vec ljudi ki dela po avtotovarnah mi je to tudi potrdilo, mi je pa vseeno kaj si drugi mislite, jaz sem samo povedal to kar vem...
Prikaži več možnosti

JohhnyWalker
JohhnyWalker

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 244
  • Avtomobil: A4 B8

605.xxx :) 

Pol pa vrjemi da ima 535d tok mal prevoženih :D Tega ima ženska malo za na okoli pa za na šiht... 

Prikaži več možnosti

Cdriver
Cdriver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 716
  • Avtomobil: Mesanec

Km mi je zatrdil, ta ki mi ga je prodal,on dela na selmarju v MB, bil sem tudi pri njemu doma, tak da vem kje dela in kje je doma. Glede na ohranjenost tudi sklepam da so pravi, ker ostale ki sem jih gledal ni bil noben tako lepo od znotraj in od zunaj. Upam da se ne motim. Ko pridem v slo bom dal avto na tester. Hladilni predal ima pokrovcek za dovod zraka (sprva sem mislil da je to aux). Jaz vem da so deli za razlicne trge razlicni in vec ljudi ki dela po avtotovarnah mi je to tudi potrdilo, mi je pa vseeno kaj si drugi mislite, jaz sem samo povedal to kar vem...

Ta t,i hladilni predal ima malodane vsak avto dandanes

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 602
  • Avtomobil: new age e39

temu se ne reče umazano usnje. Temu se reče usnje ki je preživelo napad z biološkim orožjem. Groza

Urejal damirkos1, 17.04.2016, 18:31.

Boobs is back!
Prikaži več možnosti

JohhnyWalker
JohhnyWalker

BMW fanatik

• Uporabnik

temu se ne reče umazano usnje. Temu se reče usnje ki je preživelo napad z biološkim orožjem. Groza

Folk tud enkrat ne očisti..Raje za 500e manj proda, sam da mu ni treba pucat. Da bi vsaj z mokro cunjo šel čez. Jao, ne razumem res.

Prikaži več možnosti

simonzan
simonzan

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 446
  • Avtomobil: VW Passat, BMW F32

Sori, ampak ne verjamem, da ima nemski 535d, ki je 11 let star 200.000 km. Nemci s takim avtom delajo vec. Se pa km na napa ledru tezje skrije kot na klasicnem, saj je precej bolj obcutljiv.
Prikaži več možnosti

panki_86
panki_86
  • Uporabnik

Usnje pri meni niti približno ni takšno kot v 530ki na sliki. Samo vseeno vi vsi strokovnjaki ste že ocenili da ima moj avto najmanj miljon prevoženih. Po čem se sklepa? Ker je 535d? Rasno??? Kdo je sploh videl moj avto, da lahko sklepa da nima realnih kilometrov? Ohranjenost je v nulo proti ostalim 535d kaj se prodajajo na netu, zato sem se tudi odločil za tega.Tudi usnje je kot novo.
Testerja za BMW še nimam zato ga nisem preveril, mehanik tudi nisem, pa se v Sloveniji nisem da bi vse to preveril.

Avto sem kupil za sebe in ne za vas,zato me boli k*rac kaj si vi vsi mislite. Pa brez zamere, ker eni drugega kot šimfat očitno ne znate, imate očitno preveč časa.
Hvala res lepa dobrodošlica na forumu ;)
Hvala tistim ki jim je avto všeč in so mi zaželeli srečno vožnjo :)
Prikaži več možnosti
    • krt je všeč

panki_86
panki_86
  • Uporabnik

Poglejte si malo na slikah v kakšnem stanju je notranjost. Prilagam tudi sliko ključa v kakšnem stanju je, tudi ostala dva ključa sta v takšnem stanju ;)

Pripete slike za predogled

• 20160408_071238.jpg

Urejal panki_86, 17.04.2016, 23:39.

Prikaži več možnosti

miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 431
  • Avtomobil: Bmw 530xd f10

Sej, ko ga boš na tester priklopil, še vedno ne boš izvedel, če ima prevrtene kilometre.?

Prikaži več možnosti

neunelfer
neunelfer

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 182
  • Avtomobil: f15,f10 M-SPORT

Dajte cloveku mir z temi kilometri...

Prikaži več možnosti

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 972
  • Avtomobil: Ruzak

...bolš da ne napišem, koliko jih ima moj :blabla  :blabla , ker dizla s pod 300k km-ji ni...realnimi a ne? Ko bo šel od mene čez par let, jih bo imel pod 200. Po moje ga bo mislija nemogoče prodat, ker bodo vsi govorili, da so vrteni :-D 

Prikaži več možnosti

pele
pele

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 577
  • Avtomobil: F11

M kompakt predstavi ga, da pokomentiramo kilometre.  :laugh  Kaj skrivaš.  :eek

Prikaži več možnosti

Colt
Colt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 072

Verjetno ga ne predstavi zaradi takih mojstrov na forumu ko preko slik naredijo diagnostiko in določijo zgodovino avta. S kilometri pa ste itak nekateri že dosadni....

Prikaži več možnosti
    • M Kompakt je všeč

JohhnyWalker
JohhnyWalker

BMW fanatik

• Uporabnik

Sej ne rečem, da jih nima..
Čudno se mi zdi ker vidm tele nove 535d oz nasploh 5ke, katere imajo že čez 250k..
Od fotra 325ka je šla s 620k od njega, k nekemu mehaniku ko ga je v Salomonovem oglasniku prodajal z 220k :D

Ljudje, ki si privošijo tak avto dvomim da dela npr 20k na leto..Skos v nemčiji, avstrija..itd..

No sej, lahko pa da ta mašinca ni taka. 

Važno da lepo dela, da se lepo pelje, da te nasmeji ko daš na gas :) Veliko kilometrov, predvsem varnih ti želim :ok

Prikaži več možnosti

BISSON
BISSON

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 112
  • Avtomobil: BMW Xdrive

Usnje pri meni niti približno ni takšno kot v 530ki na sliki. Samo vseeno vi vsi strokovnjaki ste že ocenili da ima moj avto najmanj miljon prevoženih. Po čem se sklepa? Ker je 535d? Rasno??? Kdo je sploh videl moj avto, da lahko sklepa da nima realnih kilometrov? Ohranjenost je v nulo proti ostalim 535d kaj se prodajajo na netu, zato sem se tudi odločil za tega.Tudi usnje je kot novo.
Testerja za BMW še nimam zato ga nisem preveril, mehanik tudi nisem, pa se v Sloveniji nisem da bi vse to preveril.

Avto sem kupil za sebe in ne za vas,zato me boli k*rac kaj si vi vsi mislite. Pa brez zamere, ker eni drugega kot šimfat očitno ne znate, imate očitno preveč časa.
Hvala res lepa dobrodošlica na forumu ;)
Hvala tistim ki jim je avto všeč in so mi zaželeli srečno vožnjo :)

Naj ti najprej zaželim dobrodošlico na forumu in ti želim obilo užitkov in varnih kilimetrov z lepim avtom.

Je pa res, da te je očitno nekdo malo na hec vrgel, kot je prodal M Sport paket. Imaš odbijače, volan in to je to. Izravnavo višine zadnjega dela imajo vsi karavani. Sam imam origina M Sport, črn strop, napisi na pragovih, platišča,M podvozje,stopalka za počivanje leve noge, skratka vse, kar sodi v M Sport paket. Glede komentarjev o km je tu na forumu že klasika. Najbolje,da zaradi sebe to preveriš sam in ne preko prodajalca, ki naj bi delal na BMW servisu. So fantje namazani z vsemi žaubami in zagotovo ne bodo preverili stanje km naprimer na ABS modulu, kjer se jih ne da izbrisat.

Ne jemlji preveč osebno vseh komentarjev, navsezadnje je najpomembneje, da si ti z avtom zadovoljen, vse ostalo je brezveze.

Preskoči branje komentatorjev, da je avto narejen na posebnem traku za "balkanski "trg. Vedi, da ta  v tovarni BMW ni bil nikoli!

Sedaj pa gas...

Slovenija, zgodba o uspehu,
   pa toliko reklamacij ...

Prikaži več možnosti

panki_86
panki_86
  • Uporabnik

Hvala! Avto mi naredi nasmešek na obrazu, ko pritisnem na gas :D Kilometre v ABS modulu bom dal preverit obvezno, tak kot si rekel BISSON, ker me zanima na čem sem. Če so bili odbijači in volan menjani mi je vseeno, če je vse lepo skupaj narejeno. Važno mi je da avto gre in da me ne pusti na cedilu. Na strani imam nekaj tisoč eur, ki jih mislim vložit že v štartu, da se naredijo servisi in se menja kar je potrebno, da bo avto v nulo. Kilometrov nebom nekaj dosti delal, ker sem večinoma v tujini, bo pa avto porihtan tak kot mora bit, tak da ko ga štartam ima da gre do Grčije in nazaj brez težav. Ne mislim šparat na njem, tako kot marsikdo ki vzame BMWja, Audija, MBja na leasing al pa na kredit, potem pa nima denarja za vzdrževanje. Jaz si potem takega avta nebi kupil. In ja letos je v planu iti do Aten z njim :D
Prikaži več možnosti

saso24
saso24

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 025
  • Avtomobil: BMW e91 & BMW e91

Malo si preberi kaj naj bi bil problem pri 535d to porihtej in uživi!
Pa veliko varnih kilometrov!
Prikaži več možnosti

Mishko
Mishko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 275
  • Avtomobil: E39

...bolš da ne napišem, koliko jih ima moj :blabla  :blabla , ker dizla s pod 300k km-ji ni...realnimi a ne? Ko bo šel od mene čez par let, jih bo imel pod 200. Po moje ga bo mislija nemogoče prodat, ker bodo vsi govorili, da so vrteni :-D 

Ga kupim, ko/če se naveličam e39...i nemoj da te guja ujede da ga teraš preko džombe, razumeš!? I da redovno menjaš ulje, razumeš!?

Vegetables are living creatures too, they're just easier to catch!
I didn't fight my way to the top of the food chain to be a vegetarian.
Vegetarian - that's an old Indian word meaning lousy hunter.
Prikaži več možnosti