Skoči na vsebino

Online nakupi - brands

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
227 odgovorov v temi
bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 349
  • Avtomobil: LPP Urbana

fantje a čmo se mal razpisat kje kaj kupujemo "online"?

ker verjamem, da vsakomur pride kakšna info prav oz link je prav, da si le-te tudi izmenjamo.

kar nekaj nakupov sem naredil tu:

http://www.usc.co.uk

http://www.jdsports.co.uk

http://www.sportsdirect.com

http://www.fashionesta.com/en

in ena novejših za mene: http://www.mandmdirect.com

z vsemi razen pri zadnji imam super izkušnje, kot rečeno zadnji link "še" iščem primerno oblačilo/obutev in akcija  :)

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 28 156
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

...zanimivo :ok ...bom moral malo bolj natančn pregledati, ko bo čas....za enkrat pa na hitro kar sem uspel, nimajo kar iščem, za ostalo so pa cene mal ubitačne...

lp

joda

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

...zanimivo :ok ...bom moral malo bolj natančn pregledati, ko bo čas....za enkrat pa na hitro kar sem uspel, nimajo kar iščem, za ostalo so pa cene mal ubitačne...

lp

joda

Ubitacne cene so misljene kot kako?

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Vsaj jst ne vem kako lahko kupujete obleke ali sploh obutev online? Je ja treba obleko poizkusiti in videt v živo, preden kupiš al ste zadovoljni z vsem kar pošljejo in vam je vsaj približno prav? Ker vračanje je pain in the ass in drago, če trgovina ne plača poštnine tudi za vrnjeno blago, sploh če je iz tujine. Sam sem parkrat še pred leti naročil preko katalogov in večino stvari vrnil, ker ni bilo tako, kot je izgledalo na sliki ali pa mi ni bilo prav, kot bi želel... predvidevam, da z online naročanjem ni nič drugače.

Urejal Rottie, 17.04.2016, 16:44.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

drago....

....jaz najprej pogledam v trgovini in nato kupim prek spleta to stvar, če je občutno cwnejša, ali pa če v trgovini nimajo željene barve, ampak samo velikosr...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Jaz lupujem naveč na amazonu in še kakšni ITA trgovini in najdem vedno več kot oflične cene, še najbolj so mi te strani zanimive ker spoznam kar poceni brand, ki dejansko ni tako slab, da ni vse samo H&M.

Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 898
  • Avtomobil: 218d AT, M2

Sicer ni online, za obleke meni top. Pa še s tem boste dobili vašo drago zraven, ko se odločite za izlet do Porsche muzeja v Stuttgartu ali pa skok do Nurburgringa.. :-D  Govorim o Outlet city Metzingen. 

http://www.outletcit...m/en/metzingen/

Samo par primerov...

- Ralph Lauren - hlače 20-40 eur, jope 30-50 eur, majice 20-30 eur

- Hugo Boss - trgovina velika za recimo 5 Sportin XYZ v City-u....obleke 150-300 eur, čevlji 40-70 eur, majice 15-30 eur,....

- Burberry - plašči 300eur (enoredno zapiranje) - 500 eur (dvoredno zapiranje), za te osnovne različice trench coat-ov, polo majice 60-80 eur, puloverji 100-150 eur

- Tods loafersi - sub 200 eur

- Leviske cca 40-60 eur

-itd...

To iz glave. 

Vsekakor priporočam ogled, če kdo hodi mimo, ali pa če kupiš več se splača okoli tega splanirati izlet.

Preko spleta pa:

www.asos.com in www.mrporter.com.

lp,m

Urejal bmw330cd, 20.04.2016, 07:32.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 784
  • Avtomobil: Rdeča raketa

To so najnižje cene kar si jih našel, ali neko povprečje? Ker Leviske za 40-60€ so zelo poceni.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik

To so najnižje cene kar si jih našel, ali neko povprečje? Ker Leviske za 40-60€ so zelo poceni.

Povprečje. 

lp,m

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Kako je pa z velikostmi oblek v trgovini? A imajo kot je običajno za outlete, vse extra veliko in extra malo al dobiš tudi v M ali L velikosti?

Pa na tej MrPorter strani meni cene ravno ne zgledajo preveč outletske  :blackeye

Sploh pa ne vem zakaj bi kdorkoli tole plačal 970€  :confused

http://www.mrporter....ns/655095?ppv=2

655095_mrp_in_l.jpg

Urejal Rottie, 20.04.2016, 13:22.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik

Kako je pa z velikostmi oblek v trgovini? Imajo vse al večinoma predvsem extra veliko in extra malo, kot je največkrat v outletih?

Vse.

Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

Mene take trgovine bolje, da niti ne vidijo, ker ponavadi v roku dveh tednoc mi že nosijo kavice jaz pa njim vse kar imam LOL ( kupujem samo moji dragi ker jaz sem preveč zbirčen zdej imam šiviljo in krojača).

Vem, da ste BMWjaši molto premium anche per i vstiti.... vem da ste premium tudi za obleke ampak a je kdo naletel na online second hand / vintage / new modern shop?

Italjanski če mogoče bo koga kaj zanimalo je pa podobno kot amazon:

https://www.zalando.it/marche/uomo/

http://www.shopalike.it/

Urejal Dark Funeral, 20.04.2016, 14:59.

Prikaži več možnosti

JurcekBMW
JurcekBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 519
  • Avtomobil: E46 320d Touring

Sicer ni online, za obleke meni top. Pa še s tem boste dobili vašo drago zraven, ko se odločite za izlet do Porsche muzeja v Stuttgartu ali pa skok do Nurburgringa.. :-D  Govorim o Outlet city Metzingen. 

http://www.outletcit...m/en/metzingen/

Samo par primerov...

- Ralph Lauren - hlače 20-40 eur, jope 30-50 eur, majice 20-30 eur

- Hugo Boss - trgovina velika za recimo 5 Sportin XYZ v City-u....obleke 150-300 eur, čevlji 40-70 eur, majice 15-30 eur,....

- Burberry - plašči 300eur (enoredno zapiranje) - 500 eur (dvoredno zapiranje), za te osnovne različice trench coat-ov, polo majice 60-80 eur, puloverji 100-150 eur

- Tods loafersi - sub 200 eur

- Leviske cca 40-60 eur

-itd...

To iz glave. 

Vsekakor priporočam ogled, če kdo hodi mimo, ali pa če kupiš več se splača okoli tega splanirati izlet.

Preko spleta pa:

www.asos.com in www.mrporter.com.

lp,m

Sem bil letos tam pa ni čisto tako kot si zgoraj napisal...res majo znižanja in kakšne stvari so poceni ( jaz sem recimo kupil Calvin klein kavbojke za 20€ ) ampak bolj tiste katere ne morejo prodat oziramo morš "furat" določen stil, da ti je všeč...Vse kar sem hotel kupiti je bilo podobnih cen kot pri nas oz. recimo na 100€, 10€ cenejše. Je pa res da je  recimo Hugo  Boss tam ogromen in jer es  velika izbira ni pa zdej da bi  blo smešno poceni. Hugo  boss srajce cca80-90€ pri nas so pa okol 100€, Lacoste polo majice cca 70-80€ isto Tommy Hilfinger in RR. pri nas so pa okol 90€. So mel recimo Tommy Hilfinger jopo za 30€ ampak to so prov take stvari, k je zgledala že krš in je kkšna iz H&Ma bolj kvalitetna.

Men je blo dober, ker  nardim 1  al pa 2 konkretna šopinga na leto in je to to, da  bi pa zdej reku da se boš šu skoraj zastonj  oblečt v "brande" pa ne...no razen če sem bil js glih v takem času tam ko je bilo drago oz. bolj malo akcij. ( bil sem tam  sredi januarja)

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

ta center v nemčiji mi je zanimiv in ga bom/bomo ob priliki obiskali :ok

sicer pa najceneje kar sem uspel kupiti online so bile recimo lacoste, gstar, diesel, fred perry čevlji, cena med 20-30 eur.

ali pa hlače med 30-50 eur gstar.

Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

Sploh pa nikjer nisi dobit en lep doce vita že najmajn 5 let.

Je pa polno krša tudi pri teh brandih jaz sem se že par krat na*ukal in raje nič ne kupim, ker to je vse narejeno za šminkerje oblečeš max 10x na sezono in konec ker potem bo razpadlo, mogoče H.B. se renekako reši.

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

Sploh pa nikjer nisi dobit en lep doce vita že najmajn 5 let.

Je pa polno krša tudi pri teh brandih jaz sem se že par krat na*ukal in raje nič ne kupim, ker to je vse narejeno za šminkerje oblečeš max 10x na sezono in konec ker potem bo razpadlo, mogoče H.B. se renekako reši.

:confused ...kje pa kupuješ?...a mora biti tanek, al mal debelejši?

meni je najboljši od Trusarrdia....iz kašmirja, al pa od TH, ki je mal debeljši....aja pa od KL tudi niso slabi, vsaj dobro sem se polutil v njemu, ko sem ga probal....no to je za en normalen keš....če ga imaš pa preveč pa lahko vzameš od ETRO, GUCCI al pa GA :ok2 ...

lp

joda

Urejal joda, 20.04.2016, 23:16.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Jst imam občutek, da to kar prodajajo znanih znamk po trgovinah ala Sportina in teh outletih (tudi v Italiji recimo) so al ponaredki ali pa drugorazredna roba za rajo, samo da je pač znana znamka. Ker tako nekvalitetna roba kot so te cunje ponavadi, ne more biti za tak denar.

Po drugi strani pa če greš pogledat v butike teh znanih znamk v tujini, so pa cene še višje in imajo tudi drugačno robo, nimajo enakih modelov oblek, zato sklepam, da imajo dve vrsti robe, za rajo in veleblagovnice in za stranke v butikih, kjer ne vprašajo za ceno, samo kupijo kar jim je všeč. Ampak v slednjih so cene tako bolane, da itak razen, če pobiraš denar po drevesih, tam ni za kupovati. Ker kdo da pri zdravi pameti recimo 500€ za kavbojke ali 100€ za Tshirt.

Jst sem zato tudi nehal kupovati te "prestižne" znamke, ker njihovi izdelki v veleblagovnicah in outletih niso vredni tega denarja, ker plačaš samo ime, izdelek je pa pofl v večini primerov, le redko dobiš kaj res solidnega v M in L velikosti. Raje kupim enako kvaliteten in lep izdelek, ki je no-name in stane 1/4 cene znamke, pa mi prav dol visi kaj piše na etiketi. Pa še večkrat potem zamenjaš lahko. Mi tudi na misel ne pride več, da bi kupoval neke brende in potem gledaš kako se vse cufa in trga po eni sezoni.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

Jst imam občutek, da to kar prodajajo znanih znamk po trgovinah ala Sportina in teh outletih (tudi v Italiji recimo) so al ponaredki ali pa drugorazredna roba za rajo, samo da je pač znana znamka. Ker tako nekvalitetna roba kot so te cunje ponavadi, ne more biti za tak denar.

Po drugi strani pa če greš pogledat v butike teh znanih znamk v tujini, so pa cene še višje in imajo tudi drugačno robo, nimajo enakih modelov oblek, zato sklepam, da imajo dve vrsti robe, za rajo in veleblagovnice in za stranke v butikih, kjer ne vprašajo za ceno, samo kupijo kar jim je všeč. Ampak v slednjih so cene tako bolane, da itak razen, če pobiraš denar po drevesih, tam ni za kupovati. Ker kdo da pri zdravi pameti recimo 500€ za kavbojke ali 100€ za Tshirt.

Jst sem zato tudi nehal kupovati te "prestižne" znamke, ker njihovi izdelki v veleblagovnicah in outletih niso vredni tega denarja, ker plačaš samo ime, izdelek je pa pofl v večini primerov, le redko dobiš kaj res solidnega v M in L velikosti. Raje kupim enako kvaliteten in lep izdelek, ki je no-name in stane 1/4 cene znamke, pa mi prav dol visi kaj piše na etiketi. Pa še večkrat potem zamenjaš lahko. Mi tudi na misel ne pride več, da bi kupoval neke brende in potem gledaš kako se vse cufa in trga po eni sezoni.

...nimaš kaj sklepat :-D ..to je že dolgo znano dejstvo....recimo imaš GA, i je edini pravi in EA, ki je za rajo...imaš Dolce & Gabbana in D&G, ki je za rajo itd.....

...za 500€ še spodobnega pulija ne moreš dobiti :-D

...pej enkrat v Bosno na pijaco v šoping, pa boš imel skoraj isto robo kot pri nas v butikih, al pa še boljšo :ok2

...jaz sem enkrat kupil jopico od TH pa potem doma najdem notri še etiketo z ceno iz enega butika v Italiji :-D ...kupil pred par leti diesel kavbojke nakar vidim podobne čez kakšen mesec v Midasu....naslednjič oblečem svoje in grem v štacuno pogledat te iz izložbe...ma ne da so bile podobne...enake so bile...no jaz nisem našel razlike, pa tudi po občutku so bile enake...no te v štacuni so stale 220€, moje na pijaqci pa 12€ :ok2 

lp

joda

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 784
  • Avtomobil: Rdeča raketa

A se lahko nehate v kraticah pogovarjat ker aberveznik kot sem sam nimam pojma o večini njih (ene celo uganem). :-D

Joda, sem gledal eno oddajo leta nazaj, so dali v laboratorij pod stress teste Leviske in nek ponaredek (ali je bila no-name firma, ne vem) in se je pri testu obrabe ponaredek bolje odrezal. :-S
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti
    • Warden je všeč

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

A se lahko nehate v kraticah pogovarjat ker aberveznik kot sem sam nimam pojma o večini njih (ene celo uganem). :-D

Joda, sem gledal eno oddajo leta nazaj, so dali v laboratorij pod stress teste Leviske in nek ponaredek (ali je bila no-name firma, ne vem) in se je pri testu obrabe ponaredek bolje odrezal. :-S

Levis ima katastrofalno slab jeans že vsaj deset let, če ne več. Drage so, pa ful hitro se obrabljajo in se začnejo trgat na kolenih in pri žepih. Jst jih zato že dolgo ne kupujem več, pa sem včasih prisegal na Levis za vsakdanjo uporabo. 

Urejal Rottie, 21.04.2016, 07:45.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.