Skoči na vsebino

Težave z dsc

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
4 odgovorov v temi
kauc
kauc

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 22

Pozdravljeni!

Imam eno težavo na mojem Z-ju 2.2i letnik 2004. Že pred časom se mi je tu pa tam, kdaj enkrat na mesec prižgala lučka z rumenim obkroženim trikotnikom in pa rumena lučka s klicajem. Ob ponovnem zagonu motorja je vse skupaj izginilo. Sedaj pa ti dve lučki več ne ugasneta. Zanima kam se naj obrnem na to težavo. Mogoče je kdo tukaj na forumu,ki je imel kakšne podobne simptome ali pa ve svetovati na katerega mojstra se naj obrnem.

Za odgovor ali kak nasvet se vam lepo zahvaljujem.
Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 222
  • Avtomobil: --------:)

Jaz,nastavi senzor kota volana,....prvic so mi ga zrihtali na selmarju,....drugic po dveh letih pa forumas AlfaBmw,..zakaj je do tega prislo pa ne vem,,

The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

kauc
kauc

Začetnik

• Uporabnik

Jaz,nastavi senzor kota volana,....prvic so mi ga zrihtali na selmarju,....drugic po dveh letih pa forumas AlfaBmw,..zakaj je do tega prislo pa ne vem,,

Sem že nekaj prebiral glede težave s kotom volana, samo mislim da bi potem imel težave z avtomatskim izklopom smernikov, kot so imeli nekateri s tem. Ne vem. Mogoče se motim?
Prikaži več možnosti

abbe
abbe

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 480
  • Avtomobil: e60

kva pa ce bi najprej avto na tester dal da vidsbkje je tezava,pa potem iskal resitev

Prikaži več možnosti

kauc
kauc

Začetnik

• Uporabnik

Ja to bi po mojem mnenju res bilo najbolj pametno,da se avto priklopi na tester. A je kdo v bližini prekmurja, ki ima tester in bi bil pripravljeni pogledat,kaj je narobe?
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.