Skoči na vsebino

P: 1998 E39 535i V8 + LPG

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
32 odgovorov v temi
Aero26
Aero26

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 658
  • Avtomobil: Smoked Blue Arrow

Znamka: BMW
Model: 535i
Letnik 1. registracije: 4/1998
Dejanski letnik vozila (leto izdelave): 1998
Barva vozila: siva
Tip menjalnika: ročni
Moč motorja: 173kW
Kilometri: 304.000

Realnost kilometrov: ne dam roke v ogenj...marsikaj kaže, da bi lahko bili realni....sicer pa pri tok starem avtu je važno marsikaj druga.

Oprema vozila (seznam): usnje,šibedah,gsm,multifunkcija,+vse,kaj je standard

Splošna brezhibnost vozila (bi danes opravil tehnični pregled?): da

Tehnične napake vozila: mal rje na zadnjem blatniku in na robu vrat, kakšne malenkosti-

Vizualne napake vozila: avto ni šminkerski za od kafane do kafane.

Pretekla omembe vredna popravila: menjani amortizerji in fedre od M5,diski,alternator,vodna pumpa(je rosila),senzor odmične in glavne gredi,benz pumpa,menjane tekočine v menjalniku in difu,menjani lambdi,zadnji lager, menjana membrana,servisi delani na 15-16k km-narejen lih v soboto...pred 1000km,...sem pa ziher kaj spustil

Moj opis vozila: avto je bil delovna mula...nisem ga šminkal, ker enostavno nisem imel časa...vgradil sem LPG Lovato(1600€+), ki ga je vgradil Siniša. V soboto sem obnovil(menjal vložke) na plinskih injektorjih in jih umeril, ter naredil LPG servis in oljni servis-filtre kabine in zraka sem menjal decembra. Avto ni najlepši od zunaj in ima sledi uporabe. V mojem lastništvu je naredil 100k km. Sedaj se vozim dnevno v LJ in enostavno nimam časa, da bi na avtu odpravljal napake sproti in je zal cas za kaj novejsega (imam enga Bavarca nagledanega, je pa dizel).

​Povprečna poraba plina je trenutno 13-14l, lpg je 0,499€- do the math...avto je za nekoga,ki ne bo kafana racer, ki zna kaj sam porihtat,ki ima zeljo po V8 in poceni vožnji...

​Ne moj avto ni brezhiben, top šit , whatever....je avto z nekaj napakami, da se ga izboljšat, rabi nekaj nege, in zna še služiti nekaj časa... ni za picajzle, ki želijo vse original in je sam vse v mint kondiciji dovolj dobro za njih(seveda razen cene takega avta).

​Zna se z nekaj vložka še dolgo podit po naših cestah. Mudi se mi ne s prodajo, da bi bilo mus- v bistvu imam mal mešane občutke,ali vložiti še kakšno vijolico v avto in ga vozit še kakšno dobro leto, ali kupit avto za cca.10k in upat, da bo z njim vse najboljše in brez nekih norih vložkov.

Sprejemam tud kakšno pametno ponudbo za menjavo z mojim doplačilom. Avto naj ima preverjeno zgodovino (kilometre).

Slike vozila (če želite, jih dodajte kot priponke sporočilu):

Cena: 2000€

Kontakt: 041 571 818

Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 127

Postena cena.

Vidim pa da bos tudi ti presedlal na dizla iz LPG. Welcome to the club. :)

Ne bo ti zal, le dobro kupi.

.:: Kupujete avto v EU? Nov DMV Portal za izračun DMVja ::.

#E38 728iA#E38 740i#E46 330xi#E65 740i#E91 318d#
Prikaži več možnosti

Aero26
Aero26

BMW fanatik

• Uporabnik

saj ne bi menjal,ce ne bi delal tok km in bi rabil avto vsak dan....pa se casa nimam,ko me cel dan ni, pol pa popoldan ob 18 tesko najti mehanika,pa pol se del, in pol popravilo....

zato iscem nekaj novejšega....sicer pa...če ne bo, bom pac se tega vozil...drugega mi tako ne preostane....

Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik

saj ne bi menjal,ce ne bi delal tok km in bi rabil avto vsak dan....pa se casa nimam,ko me cel dan ni, pol pa popoldan ob 18 tesko najti mehanika,pa pol se del, in pol popravilo....

zato iscem nekaj novejšega....sicer pa...če ne bo, bom pac se tega vozil...drugega mi tako ne preostane....

Te cist razumem, tole je idealni nakup (kakor kaze z napisanega), ki rad malo posfrafa, pa naredi letno tudi kaj nekaj kilometrov. Hkrati pa je tole tudi V8. Kar je tudi redkost!

Prikaži več možnosti

BMWgeek
BMWgeek

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 813
  • Avtomobil: BMW

Slikce? :-D

Prikaži več možnosti

Falco
Falco

Der Kommissar

• Moderator
  • Sporočil: 13 827
  • Avtomobil: BMW

Največja zagovornika plina zdaj oba na dizlih...:rofl

@Aero26, uspešno prodajo želim...samo škoda za oderuško cestnino pri nas, drugače bi me avto celo zamikal.  :)

Prikaži več možnosti
    • mitja. je všeč

Aero26
Aero26

BMW fanatik

• Uporabnik

sem še vedno zagovornik plina...gorivo je res poceni trenutno...0,449€/l LPG

dražje je vzdrževanje avta in predvsem ta cestnina...sploh pa je vzdrževanje drago, ko delaš dosti kilometrov,kot jaz...pac avto je star in se vsake tok casa kaj pokvari. Hvala bogu do sedaj nisem imel problema, razen 1x,ko mi je benz pumpa crknila...pa nmisem skapiral tako...sem pustil avto in kasneje prisel...pol mi je potegnilo...sem pa bil 5km od doma...ne bi bilo prijetno, ko sem v LJ. Pač iščem predvsem bolj zanesljiv avto. V LPG trenutno ne mislim vlagat pri novem, ker težko dobim kak pameten avto,ki ni predrag,potem pa še cca. 1600-2000€zraven...enostavno ne gre.

Ker je tako zanimanje preveliko-beri ga ni-bom po vsej vrjetnosti vozil še dalje tega. Imam res nagledan en avto,ampak ne vem, kako dolgo bo na voljo, pa še ceno ima pošteno navito, kar mi ne diši najbolj in se nekako ne morem odločiti...bi in ne bi...po porabi bi bil tu tu, sam ce tam kaj večjega crkne, bi bil pa mali pogreb :(

slike bodo prišle,ko bom najdel čas, da operem avto...ta vikend sem bil polno zaseden, po vsej vrjetnosti bom dal za ta vikend kakšno sliko, če mi bo zneslo.

Sicer pa kot sem rekel, avto ni vrhunski, ni top, ima kakšno bojno rano...tako da slike ne bodo nobenga odbile ali pritegnile, če si takega avta ne želi. Tisti bo ga pa prišel pogledat in bo tudi izvedel vse detajle. sem vseeno naredil 100k km in sem moral tudi marsikaj postoriti na avtu,pa še kaj je ostalo.

Prikaži več možnosti
    • Falco je všeč

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik

Kaj pa imas nagledano?

Prikaži več možnosti

Aero26
Aero26

BMW fanatik

• Uporabnik

avto ševedno na voljo... sedaj je kocka padla in gre ta v prodajo.

še sveže slike

Pripete slike za predogled

• IMG_20160518_193648.jpg
  • IMG_20160518_193654.jpg
  • IMG_20160518_193700.jpg
  • IMG_20160518_193707.jpg
  • IMG_20160518_193725.jpg
  • IMG_20160518_193739.jpg
  • IMG_20160518_193744.jpg
  • IMG_20160518_193751.jpg
  • IMG_20160518_193810.jpg
  • IMG_20160518_193819.jpg
  • IMG_20160518_193829.jpg
  • IMG_20160518_193847.jpg
  • IMG_20160518_193906.jpg
  • IMG_20160518_193910.jpg
  • IMG_20160518_193944.jpg
  • IMG_20160518_194154.jpg
  • IMG_20160518_194216.jpg
  • IMG_20160518_194224.jpg
  • IMG_20160518_194230.jpg
  • IMG_20160518_200321.jpg
  • IMG_20160518_200330.jpg

Urejal Aero26, 21.05.2016, 08:31.

Prikaži več možnosti
    • Mishko je všeč

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 572

Lep in za pošteno ceno!

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Aero26
Aero26

BMW fanatik

• Uporabnik

sigurno ni med najlepsimi, ima nekaj težav, ki jih vsakemu povem ob ogledu, da ne bodo debate zašle v napačno smer-ničesar ne skrivam.Ima nekaj površinske rje na robovih blatnikov in na robovih vrat, kot večina avtov tega letnika.  

Dobil sem ponudbo za drugega bavarca,ki je meni sprejemljiva, tako da je ta sedaj 100% naprodaj.

Trenutno ima letno vinjeto, ki bo šla v primeru ne prodaje in odjave vozila na drug avto. Prednost (vsaj za mene) je vsekakor ročni menjalnik, ki mu je bila menjana sklopka pred 100k km (prejšnji lastnik).

Prikaži več možnosti

Aero26
Aero26

BMW fanatik

• Uporabnik

Še kink na Avtonet

http://www.avto.net/...35i LPG Lovato

Prikaži več možnosti

primitivnež
primitivnež

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 625
  • Avtomobil: Volvo S60 2.4

sem še vedno zagovornik plina...gorivo je res poceni trenutno...0,449€/l LPG

dražje je vzdrževanje avta in predvsem ta cestnina...sploh pa je vzdrževanje drago, ko delaš dosti kilometrov,kot jaz...pac avto je star in se vsake tok casa kaj pokvari. Hvala bogu do sedaj nisem imel problema, razen 1x,ko mi je benz pumpa crknila...pa nmisem skapiral tako...sem pustil avto in kasneje prisel...pol mi je potegnilo...sem pa bil 5km od doma...ne bi bilo prijetno, ko sem v LJ. Pač iščem predvsem bolj zanesljiv avto. V LPG trenutno ne mislim vlagat pri novem, ker težko dobim kak pameten avto,ki ni predrag,potem pa še cca. 1600-2000€zraven...enostavno ne gre.

Ker je tako zanimanje preveliko-beri ga ni-bom po vsej vrjetnosti vozil še dalje tega. Imam res nagledan en avto,ampak ne vem, kako dolgo bo na voljo, pa še ceno ima pošteno navito, kar mi ne diši najbolj in se nekako ne morem odločiti...bi in ne bi...po porabi bi bil tu tu, sam ce tam kaj večjega crkne, bi bil pa mali pogreb :(

slike bodo prišle,ko bom najdel čas, da operem avto...ta vikend sem bil polno zaseden, po vsej vrjetnosti bom dal za ta vikend kakšno sliko, če mi bo zneslo.

Sicer pa kot sem rekel, avto ni vrhunski, ni top, ima kakšno bojno rano...tako da slike ne bodo nobenga odbile ali pritegnile, če si takega avta ne želi. Tisti bo ga pa prišel pogledat in bo tudi izvedel vse detajle. sem vseeno naredil 100k km in sem moral tudi marsikaj postoriti na avtu,pa še kaj je ostalo.

Kje se pa da tankat po ceni 0,449€ na liter?

POZOR!

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vprašljiva.
Prikaži več možnosti

Aero26
Aero26

BMW fanatik

• Uporabnik

ne 0,449 ampak0,499

v slov.bistrici na mb24 pumpi

Prikaži več možnosti

primitivnež
primitivnež

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 625
  • Avtomobil: Volvo S60 2.4

Aha no sj zato vprašam ker se mi je čudno zdelo, najugodneje kar sm uspeu najt plin je 0,489€ na butan plin verovškova, ampak samo ob nedeljah, drugače je 0,509€ :)

POZOR!

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vprašljiva.
Prikaži več možnosti

Aero26
Aero26

BMW fanatik

• Uporabnik

ob medeljah je pa mb24 zaprt...

no kakorkoli...plin je sedaj zlo ugoden

Prikaži več možnosti

Aero26
Aero26

BMW fanatik

• Uporabnik

SE VEDNO :)

Prikaži več možnosti

Aero26
Aero26

BMW fanatik

• Uporabnik

še vedno naprodaj,glede cene se da še kaj dogovoriti, v ponedeljek pride njegov naslednik,tako da bo potem bolj kot ne stal.

aja, pa kilometrov ima sedaj cca. 306.300

Prikaži več možnosti

Aero26
Aero26

BMW fanatik

• Uporabnik

evo,naslednik je doma...

stara krača je še vedno naprodaj....

nova cena 1.900 €

Prikaži več možnosti

Tomson
Tomson

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 405
  • Avtomobil: Audi A6 3.0 quattro benz

kaj si kupo

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.