Skoči na vsebino

Kupujem sistem za varovanje avtomobila

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
26 odgovorov v temi
bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 355
  • Avtomobil: LPP Urbana

Je... zava.. ko ti ga 1x ukradejo pol sam se zivce zgubljas z zavarovalnico ..

seveda, da ne štima in živce izgubiš ker folk gleda samo še na ceno, agent/posrednik pa na drugi strani gleda, da bo polica čim cenejša pa čeprav je na račun tega oškodoval zavarovalca ampak jaaaa... je*š dodatno opremo in feltne in vse ostalo na koncu ti pa ravno to zmanjša vrednost po eurotaxu, ki ga zavarovalnica upošteva pri določitvi izplačila zavarovalnine.

avto z opremo vreden 95k eur, gledam polico, vrednost vozila 60k eur...sem čestital temu, ki je to sklenil ker se je hvalil kako je ceneje dobil napram "mojem" izračunu :ok2

Urejal bancnik, 17.02.2020, 08:26.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

domzalcan1
domzalcan1

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 84
  • Avtomobil: BMW F11 M Optic

Kaj pravite na pandora alarm v bmw ?
Imas pa vec razlicnih paketov..
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 69 771
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Kaj pravite na pandora alarm v bmw ?
Imas pa vec razlicnih paketov..

LoL, zdaj šele vidim kje je naša Anitka dobila ime za svojega buldoga...

Sorry, o alarmih sicer nimam pojma. Sicer pa, a F10 sploh kradejo? Mojemu sosedu so samo dvakrat ponoči razbili šipo in ukradli volan, avta pa baje ni kar tako enostavno odpeljat, tako so meni takrat razložili strokovnjaki. F10 imajo to baje veliko boljše urejeno kot starejši modeli, katere so kradli kot za šalo.

The Best Never Rest
Prikaži več možnosti

domzalcan1
domzalcan1

Začetnik

• Uporabnik

Lol ce tehnologija napreduje , vrjetno tudi tatovi imajo svoj sistem napredovanja .. tko da ali bo kdo ukradel f10/11 to ne bomo nikoli vedeli, ko se pa 1x zgodi je pa prepozno in si brez avta a ne ..
Tko ce ima kdo iskusnje s temi alarmi bi bil vesel kakih info..
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 69 771
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Lol ce tehnologija napreduje , vrjetno tudi tatovi imajo svoj sistem napredovanja .. tko da ali bo kdo ukradel f10/11 to ne bomo nikoli vedeli, ko se pa 1x zgodi je pa prepozno in si brez avta a ne ..
Tko ce ima kdo iskusnje s temi alarmi bi bil vesel kakih info..

To ne drži da ne bomo nikoli vedeli kaj kradejo, na netu imaš celoten seznam vseh ukradenih vozil z VIN številkami vred. Malo pobrskaj in če imaš čas lahko preveriš, če so med njimi tudi F10.
The Best Never Rest
Prikaži več možnosti

sun30
sun30

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 318
  • Avtomobil: F11

Pa kdo krade F10, F11, saj ni to E39 ultimativno vozilo zadnjih 100 let.

LoL, zdaj šele vidim kje je naša Anitka dobila ime za svojega buldoga...

Sorry, o alarmih sicer nimam pojma. Sicer pa, a F10 sploh kradejo? Mojemu sosedu so samo dvakrat ponoči razbili šipo in ukradli volan, avta pa baje ni kar tako enostavno odpeljat, tako so meni takrat razložili strokovnjaki. F10 imajo to baje veliko boljše urejeno kot starejši modeli, katere so kradli kot za šalo.

Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

domzalcan1
domzalcan1

Začetnik

• Uporabnik

Pa ce se pri nas ne zgodi to se ne pomeni da se ne more kj v tujini ko si na dopustu ali kaj takega ..
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.