Skoči na vsebino

Kam se obrniti za kredit / leasing pri nakupu rabljenega vozila?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
101 odgovorov v temi
_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 871

Ne razumem ne prvega ne drugega odstavka

1. ne morejo šteti, če nisi ti lastnik vozila

2. zakaj bi se bolj splačalo vzeti kredo če imaš keš?

2. Pomoje nekateri spekulirajo da lahko vec zasluzijo z denarjem drugje kot ce dajo v avto in pokrijejo razliko za leasing ... Ampak naj mi potem en pove kaj je ta nalozba? Jaz je ne poznam?

.:: Kupujete avto v EU? Nov DMV Portal za izračun DMVja ::.

#E38 728iA#E38 740i#E46 330xi#E65 740i#E91 318d#
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 828
  • Avtomobil: LPP Urbana

Peters: nalozb je lahko veliko...samo moras se znati obrniti in prevzeti rizik, ki s tem pride ( ne bom javno pisal kako in kaj).

Leasing ne morejo nikakor steti ker si samo uporabnik vozila. Sem se pa srecal se z enimi bolj banalnimi zadevami kot je hisa kupljena na leasing :laugh s tem ne vidim nic napacnega, da se razumemo ampak kako se sistem lahko z lahkoto izigra pa glava boli.

Urejal bancnik, 30.08.2016, 19:37.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 012
  • Avtomobil: new age e39

2. Pomoje nekateri spekulirajo da lahko vec zasluzijo z denarjem drugje kot ce dajo v avto in pokrijejo razliko za leasing ... Ampak naj mi potem en pove kaj je ta nalozba? Jaz je ne poznam?

Aaaam svoj posel? Nismo vsi v javni upravi zaposleni...
@bancnik, da ne bo to una, posodis 10k in vsak mesec 10%obresti. Prvi mesec se peide kesh pol pa cao djaci :ok2

Urejal damirkos1, 30.08.2016, 19:41.

Boobs is back!
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 939
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

1. Tudi ona dva sta rekla, da nista lastnika, vendar je delavka na CSD rekla, da to nima veze. Skratka logike nobene.

2. Ja, danes dobis poceni kredit, ki se na recimo 5 let ali vec, ze skoraj neopazno porazdeli. Ce pa moras trenutno dat 30000 EUR se ti pa dobro pozna.
S tem denarjem lahko tako ali drugace, bolj ali manj tvegano nekaj naredis. Lahko recimo smuglas z BMW-ji :ok2 Seveda nekega sigurnega donosa pa ni. Depoziti pa vemo kje so. Hehe
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik

Avto se pise na stare starse...
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Avto se pise na stare starse...

Posodis in ne sprasujes...na koncu pa skorajda prosis, da dobis svoj denar :laugh

Urejal bancnik, 30.08.2016, 20:04.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik

Peters: nalozb je lahko veliko...samo moras se znati obrniti in prevzeti rizik, ki s tem pride ( ne bom javno pisal kako in kaj).

Pol pa na ZS. :)

Kar pa gre javno, pa prosim fantje, res me zanima zakaj bi recimo vzel kredit, recimo 20.000 EUR za avto, 20000 EUR pa naj dam kam? Avte sem vedno kupoval na kes, zato me ta tematika res zanima?

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik

Uf peters, teb p res ni jasen lajf. ce hoces delat dnar ga rabis v nekaj investirat. V avto recimo. Ga moras kupit da bi ga lahko za vec prodal. In ce das 20k v svojga nimas za druga dva ki ti bosta placala poloznice.

Cesa ne razumes?
L

Posodis in ne sprasujes...na koncu pa skorajda prosis, da dobis svoj denar :laugh

Leta nazaj so znanci tko drogo kupval. Z denarjem od drugih. En cajt je lufal pol so jim pa zasegl kilco. Pol je bla pa jeba :)
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik

Uf peters, teb p res ni jasen lajf. ce hoces delat dnar ga rabis v nekaj investirat. V avto recimo. Ga moras kupit da bi ga lahko za vec prodal. In ce das 20k v svojga nimas za druga dva ki ti bosta placala poloznice.

Cesa ne razumes?

Ej ne bit prevec pokroviteljski. 

Ravno o tem sprasujem, v kaj investirat? Vsi govorite kako se splaca vzet kredit, pol pa nekam investirat ... OK. Ampak mene zanima KAM?

Torej ti predlagas da se investira v avte ali kako?

Torej poizkusimo znova. Kupujem avto za 20000 EUR. No ampak zdaj bom vzel kredit, in mi tako ostane 20000 EUR na racunu. Kaj naj ga po vase dam, da se mi bo to bolj splacalo kot kupiti avto, kot sam zagovarjam (rabljenega)?

Prikaži več možnosti

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 848
  • Avtomobil: 535 PS

Kupiš dva ali tri avte ugodno in jih prodaš za jurja dražje ... eto ti deset posto ... in tako naprej ... :ok2

Svojega za 20k imaš pa lepo na lizo ... :ok

...rabiš le gotovino, jajca in malce sreče ... :-D

BMW e30, e36, e46, e90LCI xDrive ... :mznak ... BMW FOREVER ... :cool

Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 939
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

Recimo :clap

Prikaži več možnosti

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik

... jih poznam ene par ki se grejo tak šport ...  :ok

Nekaj od teh je na tem nato zgradilo firme. :ok2

Prikaži več možnosti

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik

... in razširilo posel, ki jim precej dobro cveti. :ok

Moraš pa imeti, kot sem že omenil, jajca, kapital in nekaj sreče ... :) 

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Kapital bom zrihtal jaz a vse ostalo pa good luck :laugh

Urejal bancnik, 30.08.2016, 22:37.

Prikaži več možnosti
    • blackberet je všeč

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik

Glede na neumnost "slovenistancev" se ni za bati da bi posel prodaje rabljenih, predvsem uvoženih, avtov propadel ... saj pokupijo vse, še takšne skrete .... :laugh :ok2

Prikaži več možnosti

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik

Še on topic: lansko leto sem dobil najboljšo ponudbo od Hypo Leasinga. :ok

Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik

Kupiš dva ali tri avte ugodno in jih prodaš za jurja dražje ... eto ti deset posto ... in tako naprej ... :ok2

Svojega za 20k imaš pa lepo na lizo ... :ok

...rabiš le gotovino, jajca in malce sreče ... :-D

Sej se hecas ne? Torej edin predlog ki je v tej temi kaj kupiti za nalozbo so rabljeni avti? Torej 100% zaposlen clovek naj bi zdaj dilav avte za nalozbo? Pa sej niste resni no.

Pa tudi ce je 0% zaposlen. Da to delas za kruh je polno rizikov, moras biti mesetar po dusi, riziki kupljenega avta/prodaje, davki (upam, da niste mislili, da bi nekdo nekaj na crno dilal ...) ... To ni ravno nasvet za average Joea.

Urejal _peters_, 31.08.2016, 06:52.

Prikaži več možnosti

invisuu
invisuu

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 94
  • Avtomobil: 330Ci

Sej se hecas ne? Torej edin predlog ki je v tej temi kaj kupiti za nalozbo so rabljeni avti? Torej 100% zaposlen clovek naj bi zdaj dilav avte za nalozbo? Pa sej niste resni no.

Pa tudi ce je 0% zaposlen. Da to delas za kruh je polno rizikov, moras biti mesetar po dusi, riziki kupljenega avta/prodaje, davki (upam, da niste mislili, da bi nekdo nekaj na crno dilal ...) ... To ni ravno nasvet za average Joea.

Najprej 2.0d, sedaj to...đizs, človek.

Če bi kdo poznal 100% način kako zaslužiti 10%+ bi se ga raje sam posluževal, zakaj bi ga delil s teboj? Dali so ti čisto OK primer, da si lahko zamisliš v kaj se vlaga. Jih rabiš več, ker nimaš domišljije? Na:

-kakav

-zlato

-srebro

-delnice

-bitcoini

-analne masaže

Bo dovolj? Za nobeno ti nihče ne more garantirati da boš z njo zaslužil. Za tiste, ki ti lahko, pa boš kvečjemu posloval s trgom, nikoli bolje kot trg. Če pa kdo pozna kakšno dobro metodo pa je enostavno ne bo delil s teboj ali javno na forumu, ker več zaslužkarjev v niši pomeni manj dobička na zaslužkarja.

Jaz res mislim, da bi morali imeti v srednjih šolah neki crash course ekonomije, ker opažam da so ljudje v Sloveniji (pa tud po svetu) finančno popolnoma nepismeni in se pustijo nabrisati v tazadnjo na vsakem koraku.

Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik

Najprej 2.0d, sedaj to...đizs, človek.

?

Prikaži več možnosti

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik

Ma lej, to je samo primer ... in ja, dosti se jih s tem ukvarja "na črno" in jim padeta dodaten jurček ali dva, nekaterim le par sto ojrov ... res pa moraš imeti malce žilice za to, tako kot za vsako stvar.

p.s.?

... je pa tako kot ti je napisal invisuu, točno kaj se izplača ti ne bo noben povedu, sploh ne na javnem forumu. :ok

Prikaži več možnosti