Skoči na vsebino

Bolniška in prenehanje pogodbe

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
24 odgovorov v temi
rokxy
rokxy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 971
  • Avtomobil: traktor

Neprekinjeno, je že podaljšala vmes. Ima tudi odločbo zavoda, tako da....

Zdej ce je odlocba zavoda potem je tezko rect. Da bi komisija kar na lepe oci neki dala v svoje breme...ampak to je treba vedet vec detajlov, ki pa so ze obcutljive narave.
Prikaži več možnosti
    • Natuzzi je všeč

JohhnyWalker
JohhnyWalker

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 247
  • Avtomobil: A4 B8

Fantje. 

20.10 prekinem oz. mi poteče moja odpoved. Ker sem na bolniški, a je nujno, da jo zaprem v petek 18.10 in oddam delodajalcu? namreč, take stvari so mogle bit urejene do 1. v mesecu. 

Bolniške nekako nemorem zaključit, ker je moj os. karton na ZZZS zaradi poškodbe (ponovno so mogl po 1. tednu dela odpret bolniško za isto poškodbo in je bla potrebna komisija).

Lp :ok

Prikaži več možnosti

Tarik
Tarik

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 750
  • Avtomobil: E61 525D

V Avstriji v večini primerov tega problema ni..si od pon do pet na bolniški pa te že z agencije kliče v petek,da če te v pon ni ne rabiš več hodit :laugh :napaka :blackeye vem ni smešno ampak vseeno  :-D @Johhny glede bolniške,saj bi jo načeloma lahko zaključil pa se pač dodatno vpiše zaključek?? Saj ti izda zdravnik papir od-do kateri datumi si bil odsoten in to pač neseš delodajalcu..nevem od 1.10 do 15.10.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 810
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Ja, kolikor se spomnem ti ne zaključi bolniške, ampak samo napiše odsotnost od, ne vem, 5.10. do 31.10, sam stalež ti pa še naprej laufa. Sicer sem zelo malo bolan, še za otroke grem zadnja leta ful poredko na "bolniško", ampak imam v spominu da je bilo tako nazadnje ko sem manjkal čez prelom meseca.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

bmwziga
bmwziga

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 130
  • Avtomobil: 320dA

Kaj je to bolniška? :-D  :confused

BMW.....ko razvada,postane navada
Prikaži več možnosti