Skoči na vsebino

X3 Sport package

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
31 odgovorov v temi
oracle
oracle

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 196
  • Avtomobil: 530dA, X1 Xdrive 2.0dA

ubistvu je to biusi solsolc iz osnoune sole, k drgac zlo bliz mene zvi :ok2 je pa temno modre metalik barve....za pojest :mljask
Fotografiraj!
Prikaži več možnosti

Aero26
Aero26

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 616
  • Avtomobil: Smoked Blue Arrow

ne, nc ne leti na tvoj e30! tvoj stroj je maybach proti stojadini :-D (za tiste k neveste, stojadina = zastava 101 :ok2 )

stojadina=zastava 101= ZORO
Prikaži več možnosti

Bimmer
Bimmer

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 240
  • Avtomobil: F10, F31, I01

Jst sem pred kratkim tudi priliko mal zalaufat X3 3.0i, na AA in je avto res prva liga. Velikost mi glih ugaja. :)

f31.jpg

Prikaži več možnosti

Jure24
Jure24

Big Poppa

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 719
  • Avtomobil: roadsTTer

Ej stari sem pred mnogimi leti mel stoenko ampak uno 1300 konfort.
75 kojnov pa dvojni fergazer.Ga ni blo golfa k bi me stresu.Veterani med nami se še spominjamo tega stroja.Za tiste cajte je to bil en ta hujših strupov na cesti :beer :ok2

Italijanska mašina,a?Po možnosti še trivraten model?
Prikaži več možnosti

Aero26
Aero26

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 616
  • Avtomobil: Smoked Blue Arrow

Ej stari sem pred mnogimi leti mel stoenko ampak uno 1300 konfort.
75 kojnov pa dvojni fergazer.Ga ni blo golfa k bi me stresu.Veterani med nami se še spominjamo tega stroja.Za tiste cajte je to bil en ta hujših strupov na cesti :beer :ok2

ja bi reko da te diesel pa 1,3 nista stresla...mel sem 1,6 75 konjev, dupli frgazer...avto je sel kot hudic....sam pil je za 2 hudica :damn tukaj bi se ze dalo predebatirat...da ne govorimo o kakem gt-ju ali celo gti-ju nasploh pa je zakon gti16v..(golf II-da se razumemo) tam si bil vesel, ce si mu lahko tablco prebral... :hihi :jack
sem 1x mel priloznost tega 16V peljat....sicer pod pohorjem na parkplacu...sam je zato bilo tolk bolje...res se je drzal ceste kot pijanec plota :ok ...sel je pa tak kot 100 hudicev...ta golf se sedaj stisne vsako 320 s 150 konji :metalc
Prikaži več možnosti

Marba
Marba

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 243
  • Avtomobil: F30 320d

Da se vratimo na thread, vozio sam 3 sata X3 3,0i sport automatic po Zagrebu i okolici te potrošio 30l benzina. Mogu reći da bi odmah dao 320dtouring za jedan X3 3,0d sport automatic uz malu nadoplatu, ali ne ovoliku koliko oni traže. Auto u opremi koji sam vozio je bio cca 75keura :crazy

Auto savršeno drži cestu, u kružnim brzim zavojima i do 140 km/h vuče u bilo kojoj brzini, koči bez problema(ima 1900kg). Zvuk šestaka nije prigušen te ga se lijepo čuje :-)

Sve u svemu kome treba auto za malo van ceste, s pogonom na 4 kotača za skijanje i bordanje/surfanje je prvi izbor.
Prikaži več možnosti

bmw
bmw

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 5 598
  • Avtomobil: 2x 12l/100km

Jaz mislim, da je za varčevanje(če hočeš imeti X3) boljši 30.d :ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Marba
Marba

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 243
  • Avtomobil: F30 320d

Novi 3,0d motor ima EU4 normu i particulate filter tako da više neće biti neugodnog crnog dima, a ne interesira me štednja nego okretni moment :-D
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 15 672
  • Avtomobil: Fiat Ulysses

Novi 3,0d motor ima EU4 normu i particulate filter tako da više neće biti neugodnog crnog dima, a ne interesira me štednja nego okretni moment :-D

Jap samo tale" partickellfilter" je ena draga in neugodna zadeva( še za enkrat) Dokupovati moraš specialno tekočino ki ni poceni in sam filter se menja na 120 000 km, ki pa tudi ni poceni saj je narejen iz posebne porozne keramike.
Prikaži več možnosti

oracle
oracle

BMW fanatik

• Uporabnik

aja? jst sm pa mislu da se samo tekočino doliva, filter pa se sam čisti(kao z visoko temperaturo).....usaj tko mi je povedu en k dela na peugeotu :confused
Fotografiraj!
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 15 672
  • Avtomobil: Fiat Ulysses

Ja saj se sam čisti vendar je po določenem času poln.
Tekočina je da delci zgorijo pri nižjih temp. vendar se mikroporoziteta v porcelanu zamaši z pepelom.Zato menjava.
Delajo pa na tem da bi filter bil brez vzdrževanja. Seveda ti je to tvoj frend zamolčal ker to ni glih prodajni argument.
Prikaži več možnosti

oracle
oracle

BMW fanatik

• Uporabnik

možno :ok hvala za razlago! :beer
Fotografiraj!
Prikaži več možnosti