Skoči na vsebino

Nepremičnine: ogledi, info, mnenja ...

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
1552 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 356
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

ja pozimi pa ratrak kupiš in se pelješ do hiše .......

Si verjetno kar dobro zadel bistvo problema, zakaj se zadeva ne proda.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 828
  • Avtomobil: LPP Urbana

Si verjetno kar dobro zadel bistvo problema, zakaj se zadeva ne proda.

V tisti okolici mislim, da ni hise pod 300k eur...

Poglejte tole:

https://www.nepremic...ovanje_6037441/

Mene bi bilo sram kaj taksnega narediti kaj sele, da bi oglaseval za prodajo. Predvidevam, da je to bila vcasih kolesarnica bloka...

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 039
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Sva midva z ženo cca 10 let nazaj iskala novo stanovanje in kliče žena za en oglas, kao 30kv.m. za oddajo. Vglavnem, izkaže se da tip oddaja svojo vrtno lopo študentom za živet. :crazy
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 976
  • Avtomobil: prdalica

No, ker sem nedavno si urejal/kupova/gradil hišo naj povem, da imajo take lokacije posebne zahteve. Občinski akti ti lahko predpišejo tudi tip materiala in izvajalca, kar mislim, da je v konkretnem primeru glede na exsluzive lokacijo kar določeno. Tudi barva fasade, tipi oken, barve in tip strehe in lokacijo od kod moraš pripeljati obzidni kamen sem že videl. Ni vse samo 7x8. Taka gradnja lahko stane do 3x več kot kjerkoli drugje. 

MOL ti v strogem centru narekuje tudi barvo fasade in kdaj jo moraš menjati. Drugače pokliče izvajalce sama in pošlje račun.

Je za prebrati gradbeno v piko, poleg vsega pa ni več veljavno, saj velja samo 2 leti in verjemi, da inšepktorji najprej pogledajo tisto. Na taki lokaciji boš imel inšpektorje vsaki dan.

Urejal mihaing, 30.08.2016, 07:42.

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

se pravi je ta zadeva obsojena na propad...

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 659
  • Avtomobil: /

se pravi je ta zadeva obsojena na propad...

Moras vedet, da ce nekaj izgleda kot dobra prilika, hkrati pa se po spletu svaljka mesece, da sigurno ni nekaj OK.

So dosti bolj izkusenejsi/pametnejsi/financno bogatejsi od tebe in mene v Sloveniji, ki bi takle sanjski deal pobral ze davno.

Dobre zadeve se prodaja steje v urah, najvec dnevih.

Urejal PIC, 30.08.2016, 08:17.

Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 976
  • Avtomobil: prdalica

Moras vedet, da ce nekaj izgleda kot dobra prilika, hkrati pa se po spletu svajka mesece, da sigurno ni nekaj OK.

So dosti bolj izkusenejsi/pametnejsi/financno bogatejsi od tebe in mene v Sloveniji, ki bi takle sanjski deal pobral ze davno.

Dobre zadeve se prodaja steje v urah, najvec dnevih.

Dobre dobičkonosne zadeve se prodajo že prej. Brez oglasov na nepremičninah. Je ogromno lovcev na skrite zaklade, kateri hodijo naokoli. Danes ti že internetne aplikacije nudijo pogled v vse in povsod.

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik

Dobre dobičkonosne zadeve se prodajo že prej. Brez oglasov na nepremičninah. Je ogromno lovcev na skrite zaklade, kateri hodijo naokoli. Danes ti že internetne aplikacije nudijo pogled v vse in povsod.

Saj, zato pa jaz oglasa na nepremicnine.net, ki se gor svaljka ze mesece, niti pohoval ne bi.

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

ravno to, kar sta predhodnika pred mano spisala...dobre nepremičnine se prodajo v roku 7 dni, maks.

pred dopustom sem si zadal cilj ogleda in nakupa ene nepremičnine ( če bi se dogovorili za ceno, je bilo pa vse BP, lokacija in prvotna postavljena cena), pridem z dopusta hiše ni več oz sem jo proti koncu dopusta "čekiral" in je nisem več našel... :blackeye

in ni prvič, da se je tako prodalo...sem počasen kar se ogleda tiče :fight

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Proti ljudem ki jim je to biznis in vedno na voljo nimaš šans. Kot pri dilerjih z avti.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik

ravno to, kar sta predhodnika pred mano spisala...dobre nepremičnine se prodajo v roku 7 dni, maks.

pred dopustom sem si zadal cilj ogleda in nakupa ene nepremičnine ( če bi se dogovorili za ceno, je bilo pa vse BP, lokacija in prvotna postavljena cena), pridem z dopusta hiše ni več oz sem jo proti koncu dopusta "čekiral" in je nisem več našel... :blackeye

in ni prvič, da se je tako prodalo...sem počasen kar se ogleda tiče :fight

Jaz sem zadnjic kot po nakljucju zagledal garsonjero + parking v garazi v Celju. 10 let star blok etc. Oglas oddan 8h zjutraj, ob 10h je bilo ze 6 ljudi na ogledu, ob 12h plačana ara.

Meni sicer ni ustrezalo, ampak folk se je stepel skoraj :).

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja sej tudi to se dogaja...

Danes sem pridobil nacrt za golovec in po eni strani 'ni slabo' ampak kvadrature ne verjamem, ce je vsega skp 60 m2 in ja to je drago.

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Ta se je prodajala svoj cas za cca 250.000, danes pa:
https://www.nepremic...ovanje_6038160/

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 356
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Poglejte tole:

https://www.nepremic...ovanje_6037441/

Mene bi bilo sram kaj taksnega narediti kaj sele, da bi oglaseval za prodajo. Predvidevam, da je to bila vcasih kolesarnica bloka...

Omg... po drugi strani pa času primerno, pomojem bo hitro prodal!

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Ta se je prodajala svoj cas za cca 250.000, danes pa:
https://www.nepremic...ovanje_6038160/

"Izvlečne stopnice že vgrajene"??? Kaj on misli tiste za na podstrešje? Da bo nekdo take imel za v drug štuk, al kako? :crazy
Kje so ostale tri sobe?
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

izvlečne stopnice ala predelava mansarde.

tukaj manjka en kup fotk za 240m2.

Prikaži več možnosti

chuckiBMW
chuckiBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 957
  • Avtomobil: modra rja

Zanima kerga zazidljiva parcela s staro stoječo hišo v starem mestnem jedru Žalca? 970m2 ... Čakam informacijski načrt, ker po urbanističnem načrtu je dovoljeno zidati večstanovanjsko hišo....

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Zanima kerga zazidljiva parcela s staro stoječo hišo v starem mestnem jedru Žalca? 970m2 ... Čakam informacijski načrt, ker po urbanističnem načrtu je dovoljeno zidati večstanovanjsko hišo....

Jo lahko prestavis v ljubljano? :-D

Prikaži več možnosti

Costella
Costella

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 544

Je kdo kupoval oz. kupil nepremičnino na dražbah?

Prednosti in slabosti?

Bavarska polka.
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

* prednost:

- lahko jo dobiš ceneje

* slabost:

- izbris plombe v 2 mesecih

- potrebuješ "keš"

- nakup je tudi možen preko hipoteke ( poznam eno banko, ki takšen posel kreditira)

- včasih so dražbene nepremičnine ne-izseljene ( moraš se zaje***ati še z izselitvijo)

- tvegaš, da ti izseljenec zabetonira vodovodne cevi in kako drugače poškoduje inštalacijo

skratka...če je stanovanje izseljeno in v kolikor vsa inštalacija deluje ( elektrika, vodovod ipd) potem ja, se splača. v ostalem primeru pa NE.

Prikaži več možnosti