Skoči na vsebino

Nepremičnine: ogledi, info, mnenja ...

* * * * - 4 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
2801 odgovorov v temi
antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 692
  • Avtomobil: star Bmw

To lahko rečeš kvečjemu za Celovške dvore, pa še tam je bolj mirno kot je kazalo, v garažah so kamere in ni nobenih pizdarij več. Kakšnega cigana srečaš na vsake kvatre v mcdonaldsu, to je pa tudi vse, na drugo stran Celovške ceste ta gamad k sreči praktično ne hodi. Živim v Šiški že 46 let in v tem času ni bilo nobenega občutnega porasta kriminala na ulicah, je bilo v času pred osamosvojitvijo dosti hujše, ko so se tolpe zbirale po parkih in delale pizdarije. Zdaj še z mopedi ne norijo več po pločnikih, vse je popucano, dobijo takoj policijo za vrat. Je pa res da če iščeš probleme jih boš našel, če se družiš s cigoti in postopaš po parkih pozno zvečer boš slej ko prej dobil svoje. Jaz sem šel z družinico v zadnjih letih neštetokrat pozno zvečer na sprehod in je bilo vse mirno, tu pa tam zavohaš da mularija kadi travo, to je pa tudi vse, nobenega razgrajanja. Edino avto ti hitro spizdijo izpred bloka če je zanimiv model za lopove, da so sneli platišča sem videl v vseh letih samo enkrat, ampak avtomobile kradejo povsod in že desetletja, to ni nič novega, Šiška je za tovrstne lopove mogoče zanimiva zato ker v teh blokih stanujejo starejši ljudje iz srednjega razreda in imajo povečini lepe, nove ali par let stare avtomobile. Skratka Šiška je daleč od tega da bi bila nevarna, v bistvu je cela Ljubljana eno od najbolj varnih mest na svetu, če gledamo poulični kriminal. Sem prepričan da bi se med prestolnicami po varnosti uvrstila med prvih 10, če ne celo med prvih 5 mest v svetovnem merilu.
Nebi vedel, se ne spomnim katere točno je poplavilo.

Samo ti nisi merodajen al realen al kok se že reče.
Primwrjaš Ljubljanska naselja z Filipini in takimi pa to.
Primerjaj z čim bližjim. Oslo npr.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 79 002
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

Samo ti nisi merodajen al realen al kok se že reče.
Primwrjaš Ljubljanska naselja z Filipini in takimi pa to.
Primerjaj z čim bližjim. Oslo npr.

Primerjam s povprečjem, če je Oslo varno mesto to še ne pomeni da je večina takih. V resnici je ravno obratno, kriminala je globalno gledano vedno več, z redkimi izjemami.

Resnica o globalnem segrevanju: https://demokracija....r-matjaza-lice/

Prikaži več možnosti

thaking
thaking

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 058
  • Avtomobil: BMW 3 FL

25let, 2,1 obrestna mera,obrok cca 550€

V tem mesecu? katera banka?
Prikaži več možnosti

tomze
tomze

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 287
  • Avtomobil: bmw

Ne ne aprila/maja se mi zdi,bili smo zmenjen za 1,9 pa se ni vec dalo,drugace skb
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 580
  • Avtomobil: LPP Urbana

Ne ne aprila/maja se mi zdi,bili smo zmenjen za 1,9 pa se ni vec dalo,drugace skb

Aprila sem se delal na 20 let kredit z 1.8, na 30 let pa nekje okrog 2.

Sem pa ravno v teh dneh uredil stranki na 10 let hipoteko z 2.4 ter hipoteko na 15 let z 3.1.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti
    • tomze je všeč

thaking
thaking

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 058
  • Avtomobil: BMW 3 FL

Aprila je šlo še 1.45% na 20-25let, skorajda povsod :)

Prikaži več možnosti

Maandro
Maandro

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 198

Aprila sem se delal na 20 let kredit z 1.8, na 30 let pa nekje okrog 2.
Sem pa ravno v teh dneh uredil stranki na 10 let hipoteko z 2.4 ter hipoteko na 15 let z 3.1.

Fiksna ali variabilna?
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Fiksna.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 615
  • Avtomobil: creative technologie

A tole dons v ljubljani v nekem lokalu, se je dogajalo v šiški al fužinama? :-D

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Kaj pa?

Ce mislis na razbijanje v noblu je to bilo v famoznem centru.

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 458
  • Avtomobil: BMW

V Centru ....,  z Fužinci...  

https://siol.net/nov...len-pult-591610

Prikaži več možnosti

_T_O_M_O_
_T_O_M_O_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 739
  • Avtomobil: Becikl

Kaj pa?
Ce mislis na razbijanje v noblu je to bilo v famoznem centru.

Nemogoce, kriminal je samo na fužinama kjer noce noben zivet ker ostanes brez feltn cez noc.

Na fuzinah kr transportna kolesa od 200 mm prsraufas direkt na pesto pa se pol tko vozis.

:ok2

sasasasa.jpg    Smrt feminizmu, svoboda zdravi pameti. 

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

V Centru ....,  z Fužinci...  

https://siol.net/nov...len-pult-591610

Si nepridprave kar sam stigmatiziral s fuzinci?

Prikaži več možnosti

MihaSpec
MihaSpec
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 690
  • Avtomobil: Corolla

Vrhunsko.

Pripete slike za predogled

• Screenshot_20221114_130048_com.facebook.katana_edit_108207118547550.jpg
Prikaži več možnosti

miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 144
  • Avtomobil: Od žene

Fantje, prosim za kako mnenje. Grem v nalozbeni nakup stanovanja, ki se bo oddajalo. Mogoce mi lahko kdo poda mnenje, ki tudi sam oddaja svoje stanovanje. Ogledano imam tole, oz kaj podobnega Domzale oz okolica.. Ali bi se to oddalo, za kaksno ceno priblizno? sam racunam da moram dobiti kakih 500 do 600 eur. Je to realno? Finance imam pa nekih 110k svojega kesa ostalo kredit, ki ga dobim bp..
Torej racunica mora biti, da mi najemnina pokriva obrok kredita, pa se nekaj plusa da mi ostane, za kake vlozke v to stanovanje ce bi bili potrebni.

https://www.nepremic...ovanje_6511568/
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

meni všečna lokacija. 500-600 brez stroškov? ...

najprej se vprašaj: želi imeti kratkoročnega najemnika ali dolgoročnega? ko si na to odgovoriš se vprašaj koliko bi pa ti plačeval za takšno stanovanje?

jaz osebno oddajam 85m2 v LJ ( znotraj ringa obvoznice) za 700 eur, brez stroškov. stroškov imajo brez gretja cca 80 eur ( z gretjem cca 130-150 eur). moja cena je postavljena na dolgoročnega najemnika.

Urejal bancnik, 17.11.2022, 10:13.

Prikaži več možnosti
    • miho1 je všeč

miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 144
  • Avtomobil: Od žene

Ja valjda... 500 do 600 brez stroskov sem mislil.
Kul. Razumem,. Seveda bi hotel dolgorocnega najemnika. Zdej kakor sem na hitro gledal po oglasih, kaj se oddaja, je cena 500 do 600 za tako stanovanje na taki lokaciji realna. Je pa fajn slisat iz prakse mnenhe od koga, ki dejansko oddaja svoje stanovanje..
Baje se zdaj odda vse takoj za dobro ceno.
Prikaži več možnosti

RapidWabbit
RapidWabbit

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 220
  • Avtomobil: Das Auto

Postelja mi deluje 90cm, hkrati pa premalo prostora, da bi dal notri vsaj 140cm posteljo. Je to potem za dve osebi ali bolj za enega?
Sicer pa meni zelo lepo stanovanje. Tudi lokacija je super.

Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 500
  • Avtomobil: OOOO

rabis 50k kredita. Bancnika uhvati, da ti na fixno OM naredi kaksno dobro ponudbo in je ;) odplacas cimprej in kupis se eno nepremicnino ter das obe na hipoteko ter odplacujes z najemninama kredit za drugo. Prespis 25 let, vmes 2x posodobis stanovanje in mas za penzijo :)

Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 484
  • Avtomobil: Suši

Normalno...tak se dela...najlepša leta zajebeš da 25 let odplačuješ nekaj kar boš napol lahko užival v penziji Max 10let če ti dvanajst bogov bi dalo to srečo.

Vmes pa dobil tri rake zaradi porabljenih živcev najemnikov.

Svaka čas nekaterim glede ciljev porabljenega časa v tem kratkem življenju. Pa ni to sarkazem!!!

Še vedno lepše videti maske na naših ustih, kot pa maska na novih BMW-jih

Prikaži več možnosti
    • Eddy, perobmw, Svetnik in 4 ostalim je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.