Skoči na vsebino

Hibe/pogoste težave F10/11 ?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
206 odgovorov v temi
miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 384
  • Avtomobil: Bmw 530xd f10

Caki a za tvojega pa ni vpoklica? Jest bi ga peljal na pooblascenca, naj zabelezijo da pusca in da ne bodo menjali. ce zgori mas vsaj kaksno osnovo za tozbo...

Bom Podlesnika poklical pa vprasal kako je s tem. Od kar je podmazal ventil vse dela normalno, ampak bo sigurno slej ko prej tudi pri meni vse skupaj za zamenjat. Upam da pod vpoklicem, ce ne pac ne, jbg..
Prikaži več možnosti

miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik

Da ne odpiram neke nove teme bom kar tukaj...
Crknil mi je ključ. Kar naenkrat ni vec odklenil avta oz nic od njega. Zamenjam baterijo, se vedno nic..
Ma kdo kako idejo, ko sem nekaj dajal not pa ven baterijo je spet odklenil in zaklenil, sem mislil super, dela.. pol pa takoj nic vec od njega..
Prikaži več možnosti

umavri
umavri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 396
  • Lokacija: In The Debt Union(EU), kjer vlada neizvoljena in neodstavljiva evropska komisija.
  • Avtomobil: sam še adn bemfl

Kako je pa z "rezervnim"?

Objavljena slikaP.S. - za pravopisne napake ne odgovarjam:crazy
Prikaži več možnosti

miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik

Imam 2 enaka kljuca. En dela ok, drugi pa mrtev..
Sprasujem ce je kaka fora, se da kaj popravit, ali je pac crknil in kupim novega.. ?
Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 077
  • Avtomobil: F10

Nov je 380 €.

Nesi ga nekam najprej, da ga kdo pogleda. Pa ga avto vsaj prepozna? Ali lahko vsaj vžgeš motor, če ga prisloniš ob volan, tam ko je narisan ključ desno?

Z delujočim odkleni in ga nesi nekam daleč stran potem pa s tem nedelujočim idi v avto in poskusi prižgat, da boš vsaj približno videl ali ne dela samo daljinsko ali cel kjuč)

Urejal Plavi, 02.08.2019, 07:11.

Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti

miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja, žena se je s tem ključem nekam odpeljala, ugasnila in zaklenila normalno še avto, do takrat je ključ se normalno delal. Ko pa je hotela odklenit, ključ ni več delal, kot da bi pač samo zmanjkalo baterije. Izvlekla je ven iz daljinca ključ in vtaknila v ključavnico ključ da je lahko odklenila vrata, prislonila zraven volana in je normalno lahko vžgala avto in se odpeljala, brez da bi kaj javljalo da ni ključa noter.. Jst sem potem dal noter novo baterijo, ampak še vedno ni delal.. 

Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 077
  • Avtomobil: F10

Zamimivo..
Baterija pa je dobra?
Ce je potem odkleni z drugim kljucem, prisloni novega pod volan, kjer je narisan kljuc in brez da drzis bremzo pritisni start/stop. Pocakaj malo in poskusi vzgat..
Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti