Skoči na vsebino

Hibe/pogoste težave F10/11 ?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
251 odgovorov v temi
yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 705

Audi A6 isti model kot pri Bmw E60 ima za eno klaso,boljše notranje materiale...

Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

panki_86
panki_86
  • Uporabnik
  • Sporočil: 772
  • Avtomobil: E61 535D

Audi A6 isti model kot pri Bmw E60 ima za eno klaso,boljše notranje materiale...

Tak da gumbi pod MMI zaslonom sami odpadajo... Danes sem očetu uro nastavljal v Q5 2009. Gumbi so še sicer celi, jih pa skoraj pritisnit ne gre, ko jih pritisneš pa noter zaštekajo, števci mu občasno utripajo po segmentih (bele LED so fuč, pogosta napaka Audijevih števcev). Je pa res da je motor ok, razen tega da spije 1L olja na 1000km (piše v navodilih da je to normalno (2.0TFSI)). Nekih večjih težav z motorjem pa drugače ni...

Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 705

Tak da gumbi pod MMI zaslonom sami odpadajo... Danes sem očetu uro nastavljal v Q5 2009. Gumbi so še sicer celi, jih pa skoraj pritisnit ne gre, ko jih pritisneš pa noter zaštekajo, števci mu občasno utripajo po segmentih (bele LED so fuč, pogosta napaka Audijevih števcev). Je pa res da je motor ok, razen tega da spije 1L olja na 1000km (piše v navodilih da je to normalno (2.0TFSI)). Nekih večjih težav z motorjem pa drugače ni...

Glede na 2x Audi A6,eden z 370000 km, drugi z 390000 km,sta bila notri kot nova,kar teško rečem za E serijo,ki se lušči notri kot

praženi mandeljni,tudi notranje letvice delujejo v Audiju bolj kvalitetne,kot tudi sami deli plastik,talnih,stropnih tapet...

Tudi i drive gumb zna iti po gobe,prav tako gumb za radio rad pade stran sam od sebe....

Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

MIHOLD
MIHOLD

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 489
  • Avtomobil: Mašina

Je pa res da je motor ok, razen tega da spije 1L olja na 1000km (piše v navodilih da je to normalno (2.0TFSI)). Nekih večjih težav z motorjem pa drugače ni...

To ni normalno. To je začel mojemu prijatelju olje piti pred kratkim 1l na 1000km, . Naslednji teden gre na pooblaščenca, kjer

je dogovorjen za izvedbo meritve porabe olja. Na servisu bodo olje nalili na max in zapečatili čep. Ko se bo vžgalo opozorilo za 

nivo mora nazaj. Potem se da zahtevek in počaka na odgovor audija. Avto redno servisiran na 15kkm pri sicer neodvisnih mehanikih,

vendar vse po programu in z računi ter vpisi v digitalno servisno knjigo seveda :ok

Aja verigo smo tudi že menjali :)

https://www.youtube....h?v=SRv2jg1xZoM poseg v UK na pooblaščencu, če je komu zanimivo  :)

Prikaži več možnosti

panki_86
panki_86
  • Uporabnik

Glede na 2x Audi A6,eden z 370000 km, drugi z 390000 km,sta bila notri kot nova,kar teško rečem za E serijo,ki se lušči notri kot

praženi mandeljni,tudi notranje letvice delujejo v Audiju bolj kvalitetne,kot tudi sami deli plastik,talnih,stropnih tapet...

Tudi i drive gumb zna iti po gobe,prav tako gumb za radio rad pade stran sam od sebe....

Nevem meni Audijeva kvaliteta notranjosti sploh ni na nivoju.

Dobro BMW je zajebal s toto gumirano plastiko na volanu in na vratih (meni se je tam luščilo, pa sem kompletno dol spravil) zdaj je kot novo. Gumbi so pa vsi celi in primejo, tako kot morajo.

Sem očetu vzel sovozniški predal ven, ker mu je odpovedal kabinski ventilator in regulator, pa sem opazil da armatura ni lepo izrezana (so še kosi gor, ki nebi smeli biti gor).

Pri meni sem imel celo armaturo ven (ko sem jo rezal za HUD), pa tega nisem opazil...

Prikaži več možnosti

panki_86
panki_86
  • Uporabnik

To ni normalno. To je začel mojemu prijatelju olje piti pred kratkim 1l na 1000km, . Naslednji teden gre na pooblaščenca, kjer

je dogovorjen za izvedbo meritve porabe olja. Na servisu bodo olje nalili na max in zapečatili čep. Ko se bo vžgalo opozorilo za 

nivo mora nazaj. Potem se da zahtevek in počaka na odgovor audija. Avto redno servisiran na 15kkm pri sicer neodvisnih mehanikih,

vendar vse po programu in z računi ter vpisi v digitalno servisno knjigo seveda :ok

Aja verigo smo tudi že menjali :)

https://www.youtube....h?v=SRv2jg1xZoM poseg v UK na pooblaščencu, če je komu zanimivo  :)

V navodilih piše da je 1l na 1000km normalno. Sem bil na Porscheju v MB, pa so mi rekli da je to normalno in da ni nobena napaka. Bral sem na internetu da so uporabniki v USA in še v neki drugi državi (mislim da JAR) tožili VAG grupo in dobili zamenjane batne obročke, kar je tudi odpravilo to težavo.

Na Porscheju se mi je pa oni tak obnašal, kot da je CEO Audija in da nimam prav, to je tako normalno. 

Mislil sem tudi kupiti palico za preverjanje olja (tovarniško je pokrovček gor), pa mi niso hoteli prodati, ker je ta specijalna zadeva samo za servise. Zanimivo, nisem vedel da je palčka za preverjanje nivoja olja dandanes specijalna zadeva  :napaka

Aja do takrat je bil očetov avto redno servisiran na pooblaščencih, zdaj pa več ne...

Urejal panki_86, 12.12.2019, 22:43.

Prikaži več možnosti
    • zaxxon je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 68 664
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Na Porscheju se mi je pa oni tak obnašal, kot da je CEO Audija in da nimam prav, to je tako normalno. 

Mislil sem tudi kupiti palico za preverjanje olja (tovarniško je pokrovček gor), pa mi niso hoteli prodati, ker je ta specijalna zadeva samo za servise. Zanimivo, nisem vedel da je palčka za preverjanje nivoja olja dandanes specijalna zadeva  :napaka

Drugič vzemi mene s sabo, pa novinarje lahko tudi zraven pokličeš. Ko ga bom jaz obdelal bo tip pustil službo, ali pa bo končal v Polju, bolj verjetno to drugo... bedaki zahojeni kmetavzarski šalabajzarski... 

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti
    • panki_86 je všeč

panki_86
panki_86
  • Uporabnik

Drugič vzemi mene s sabo, pa novinarje lahko tudi zraven pokličeš. Ko ga bom jaz obdelal bo tip pustil službo, ali pa bo končal v Polju, bolj verjetno to drugo... bedaki zahojeni kmetavzarski šalabajzarski... 

Če se res nosijo, kot da sem na Bugatti servis prišel. Ko me oče pošlje po kaj na Porsche, mi kar mine do življenja  :crazy

Prikaži več možnosti

Bmw39
Bmw39

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 789
  • Avtomobil: f11 535dM ,e30is ,e39 V8

Kako se pa odpravi to nabiranje vode v zadnjih vratih ? Tudi meni se to dogaja na f11 535d 2011 letnik.
Prikaži več možnosti
    • JureP je všeč

umavri
umavri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 499
  • Lokacija: In The Debt Union(EU), kjer vlada neizvoljena in neodstavljiva evropska komisija.
  • Avtomobil: sam še adn bemfl

Pucanje kanalov

Objavljena slikaP.S. - za pravopisne napake ne odgovarjam:crazy
Prikaži več možnosti

panki_86
panki_86
  • Uporabnik

Kako se pa odpravi to nabiranje vode v zadnjih vratih ? Tudi meni se to dogaja na f11 535d 2011 letnik.

V vratih ali v notranjosti? Če voda pride v notranjost pri zadnjih vratih, je treba tisto gumjasto obrobo menjati, ali pa jo je treba dobro stiniti po vseh robovih.

Urejal panki_86, 18.12.2019, 17:28.

Prikaži več možnosti

sinergy
sinergy

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 29
  • Avtomobil: 530TD

Tule boš našel odgovor

https://www.bmwslo.c...atesnitev-vrat/

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.