Skoči na vsebino

K: BMW PickUp - ali kak drug PickUp na osnovi limuzine

* * * * * 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
150 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 395
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Kot piše v naslovu, kupujem BMW Pick Up - seveda gre za predelavo. Zanima me karkoli, samo da ni na osnovi E21, tega modela namreč ne maram. Pogoj je cena do 5.000 eur, urejeni papirji (predelava mora bit homologirana), stanje načeloma ni važno in izvedba tudi ne. Lahko je grd, pregnit, zanemarjen, whatever. Avto naj bo v Evropi, iz USA ga ne mislim uvažat. Sicer spremljam oglase v tujini, ampak trenutno ni nič pametnega, ali pa jaz ne najdem pravega. Če kdo kaj opazi, naj prosim sporoči :)

P.S.: Najraje bi videl da je na osnovi petice ali sedmice ker mi pride prav velik keson, v skrajnem primeru pa vzamem tudi E30  :ok

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 982
  • Avtomobil: prdalica

Jerry to iščeš enako kot bi iskal pravo ljubezen na Filipinih. NO-GO

Pokliči Gregorja Rusa, če kdo ve za kakšnega pod skednjem je to on. GSM-ja nimam ker sem razbil telefon. Malo pogooglaj

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

Matejd7
Matejd7

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 810

Ni BMW, je pa tvoja druga omiljena znamka...

https://home.mobile....N#des_231512270

Razen če mora biti odprt?  :-D

Urejal Matejd7, 04.09.2016, 18:46.

Prikaži več možnosti
    • Mat xxl je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Jerry to iščeš enako kot bi iskal pravo ljubezen na Filipinih. NO-GO

Pokliči Gregorja Rusa, če kdo ve za kakšnega pod skednjem je to on. GSM-ja nimam ker sem razbil telefon. Malo pogooglaj

Hvala, imam njegov telefon ker sva kolega, ampak dvomim da bo on vedel za kakega bavarca... se bolj z USA vozili ukvarja :)

Ni BMW, je pa tvoja druga omiljena znamka...

https://home.mobile....N#des_231512270

Razen če mora biti odprt?  :-D

Jaz bi to imel takoj, samo se žena nebi hotela z duhovi vozit, zato odpade  :laugh V poštev pride spremljevalni avto (flower car, torej tak s katerim so med pogrebi vozili cvetje), problem je edino v tem da ne vem za nobenega ki bi bil relativno blizu, najbližji je tam nekje pri Siciliji... tja je pa precej nevarno hodit brez da bi imel dol kake veze  :blackeye

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 045
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Kaj pa kak bivši rešilec? Tle v Sloveniji ima ena firma že par generacij Merca E klase s tako veliko (grdo) predelavo v rešilca.
Neki takega imajo:
krankenwagen-mercedes-benzs-e-klasse-609

Evo ti par linkov v okviru tvojega budgeta:
http://suchen.mobile...ber=1&fnai=prev
http://suchen.mobile...en&pageNumber=1

Na mobile.de se celo Caddy letnik 53 rešilec prodaja, samo je malo nad tvojim cenovnim razponom: http://suchen.mobile...en&pageNumber=1

Urejal Nixxon, 05.09.2016, 11:06.

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 182
  • Avtomobil: E12 & E28 & E34 & E39

Hvala, imam njegov telefon ker sva kolega, ampak dvomim da bo on vedel za kakega bavarca... se bolj z USA vozili ukvarja :)

Jaz bi to imel takoj, samo se žena nebi hotela z duhovi vozit, zato odpade  :laugh V poštev pride spremljevalni avto (flower car, torej tak s katerim so med pogrebi vozili cvetje), problem je edino v tem da ne vem za nobenega ki bi bil relativno blizu, najbližji je tam nekje pri Siciliji... tja je pa precej nevarno hodit brez da bi imel dol kake veze  :blackeye

Na sicilijo?

haha ne biti smešen. Kakšne veze neki. Živel sem tam nekaj mesecev in lahko rečem, da tako malo kriminala kot je tam ga je malo kje. Ljudje se ne zaklepajo v hiše in ne zaklepajo avtomobilov. Je pa res, da sem živel v malem hribovskem mestecu z vsegaskupaj 2000 prebivalci. Morda je Palermo ali kakšno drugo mesto kaj drugačno, ampak meni se ni zdelo.

Po mojem bi bilo zate najbolje da to narediš sam (ali daš komu naredit) na osnovi ene e39, ki jih imaš malo morje.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Kaj pa kak bivši rešilec? Tle v Sloveniji ima ena firma že par generacij Merca E klase s tako veliko (grdo) predelavo v rešilca.
Neki takega imajo:
krankenwagen-mercedes-benzs-e-klasse-609

Evo ti par linkov v okviru tvojega budgeta:
http://suchen.mobile...ber=1&fnai=prev
http://suchen.mobile...en&pageNumber=1

Na mobile.de se celo Caddy letnik 53 rešilec prodaja, samo je malo nad tvojim cenovnim razponom: http://suchen.mobile...en&pageNumber=1

Hvala ampak tole so prevelike krave, Caddy pa sploh ne pride v poštev, ker rabim tak avto za delat.

Na sicilijo?

haha ne biti smešen. Kakšne veze neki. Živel sem tam nekaj mesecev in lahko rečem, da tako malo kriminala kot je tam ga je malo kje. Ljudje se ne zaklepajo v hiše in ne zaklepajo avtomobilov. Je pa res, da sem živel v malem hribovskem mestecu z vsegaskupaj 2000 prebivalci. Morda je Palermo ali kakšno drugo mesto kaj drugačno, ampak meni se ni zdelo.

Po mojem bi bilo zate najbolje da to narediš sam (ali daš komu naredit) na osnovi ene e39, ki jih imaš malo morje.

Če si turist verjamem da si varen bolj kot kjerkoli drugje, če greš tja delat biznis je pa pomojem druga pesem. Za foro ti povem da imaš na www.autoscout.it ogromno oglasov kjer se top oldtimerji prodajajo za smešne cene, vsi so tam nekje na skrajnem jugu italije. Oglasi se stalno pojavljajo in izginjajo, kot bi nekdo metal trnek. Moje mišljenje je da na tak način ropajo naivneže, ki dol pridejo s šopi gotovine. Mafija se ponavadi denarja ne brani in danes se v oldtimerskem biznisu obračajo milijarde, ne samo milijoni - zaradi tega sem previden.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Hm, sem mislil da rabiš nekaj večjega za furat dele. Se mi je vedno zdelo da je Caddy, ki ga imaš, premajhen za ta opravila.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Kaj pa fali ameriškemu pickupu, ki ga že imaš za ta opravila, da iščeš novega?

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Hm, sem mislil da rabiš nekaj večjega za furat dele. Se mi je vedno zdelo da je Caddy, ki ga imaš, premajhen za ta opravila.

Caddy je in ni dovolj velik, en pick up pri hiši vedno prav pride.

Kaj pa fali ameriškemu pickupu, ki ga že imaš za ta opravila, da iščeš novega?

Predvsem to, da ga nimam več  :-D

Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 326
  • Avtomobil: e61, r55

Kar nekaj tale tema, kot ce bi jaz napisal, da kupujem ferarija s 6x6 pogonom. Jerry serjes ga, kot da ni dovolj ze tovarnisko narejenih na netu...
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • bvogri in tonchy uporabnikom je všeč to sporočilo

sema318is
sema318is

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 207
  • Avtomobil: Mercedes-Benz

Zkaj pa ne kupis kakiga mk1 caddyja 1.6 dizla?

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Ga je iskal pa ne našel dobrega po svojih kriterijih.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • sema318is je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Kar nekaj tale tema, kot ce bi jaz napisal, da kupujem ferarija s 6x6 pogonom. Jerry serjes ga, kot da ni dovolj ze tovarnisko narejenih na netu...

Ne šekam najboljše, kaj želiš s tem povedat. Moje prioritete so da je avto v osnovi limuzina s kesonom, mora imet močen motor in klimo oziroma dovolj prostora da to jaz naknadno vgradim notri, v bistvu se mi gre samo za papirje. Najbolj mi tako ustrezata bmw in mercedes, amerikanca bi vzel pa samo v primeru da ustreza spet čisto določenim mojim zahtevam, kot naprimer robustnost, kompaktnost in močen bencinski motor oziroma možnost vgraditve le-tega. V bistvu mi od američanov pride v poštev samo Jeep Comanche, ta avto mi je pisan na kožo ker se vrhunsko pelje (ga imam lahko za dailya) in še delov zanj je tako pri nas kot v D in I v izobilju, saj je to v osnovi Cherokee s kesonom, teh je pa povsod malo morje in so skoraj zastonj. Žal so Comanchi tudi precej dragi ker nisem edini ki ve kako dober avto je to, zato ponudbe dobrih primerkov praktično ni, za povprečnega pa ne dam 7000 eur + dajatve, kolikor stane ta hec. Trenutno imam itak še Caddya in ne rabim pod nujno še pickupa, ko bo šlo zares bom pač moral nekaj nabavit... trenutno pa samo čakam če bo kakšna res dobra ponudba, da ga kupim in spravim v garažo "za hude čase".

Zkaj pa ne kupis kakiga mk1 caddyja 1.6 dizla?

Ko sem ga iskal ni bilo nobenega ki bi bil v nulo ohranjen (takrat sem imel bolj majhen budget in bi se zadovoljil tudi z dobrim VW Caddy kesonarjem), zdaj pa ciljam stopničko višje in Caddy ne pride več v poštev.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Kaj novega? :P

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

:jok

Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 057
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

:jok

Jerry ti iščeš: Chevrolet-El-Camino-front-three-quarters

LP Tristan01

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

To pot si pa zadel v polno!  :laugh

Hudič je le v tem da je takle kot tale na sliki (SS) in v takem stanju bližje 30k eur kot 20, jaz pa trenutno nimam namena tolk investirat v pleh... kakšna podrta 7ka ali 5ka s kesonom bi ravno tako zadovoljila moje potrebe, za dosti manj $$$ ;)

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Hudič je le v tem da je takle kot tale na sliki (SS) in v takem stanju bližje 30k eur kot 20, jaz pa trenutno nimam namena tolk investirat v pleh... kakšna podrta 7ka ali 5ka s kesonom bi ravno tako zadovoljila moje potrebe, za dosti manj $$$ ;)

Tega kupi. :ok2

http://www.avto.net/...MINO CLASSIC V8

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 057
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

No ja... Saj z uvozom se boš "znašel" za tvoj proračun boš pa tudi kje našel pregnito karoserijo z motorjem v okvari :beer

Do stanja na sliki pa tako ni več kot popoldne ali dva šraufanja za stručkota kot si ti :ok2

LP Tristan01

Prikaži več možnosti