Skoči na vsebino

K: BMW PickUp - ali kak drug PickUp na osnovi limuzine

* * * * * 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
155 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 70 042
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Prelep zame, jaz bi ga imel za delat  :ok

The Best Never Rest
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

No ja... Saj z uvozom se boš "znašel" za tvoj proračun boš pa tudi kje našel pregnito karoserijo z motorjem v okvari :beer

Do stanja na sliki pa tako ni več kot popoldne ali dva šraufanja za stručkota kot si ti :ok2

LP Tristan01

Uvoz iz USA trenutno odpade ker nimam časa, iz EU pa zato ker so tukaj predragi.

Samo šraufanje ni problem, problem je dobava kosov, na katere čakaš precej dolgo, če jih želiš dobit po normalni ceni. Ko bom jaz kupoval tak avto točno vem kaj bom naredil, šel bom v USA in kupil tam eno kripo, nakar ga bom zapeljal v najbližjo delavnico in dal avto mehansko KOMPLET obnovit - vse novo od motorja, menjalnika, zavornega sistema, klime, podvozja! Potem bom avto pripeljal v SLO in se z njim brez vlaganj vozil naslednjih 20 let. Ampak kot rečeno, čas me baše...

The Best Never Rest
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Uvoz iz USA trenutno odpade ker nimam časa, iz EU pa zato ker so tukaj predragi.

Samo šraufanje ni problem, problem je dobava kosov, na katere čakaš precej dolgo, če jih želiš dobit po normalni ceni. Ko bom jaz kupoval tak avto točno vem kaj bom naredil, šel bom v USA in kupil tam eno kripo, nakar ga bom zapeljal v najbližjo delavnico in dal avto mehansko KOMPLET obnovit - vse novo od motorja, menjalnika, zavornega sistema, klime, podvozja! Potem bom avto pripeljal v SLO in se z njim brez vlaganj vozil naslednjih 20 let. Ampak kot rečeno, čas me baše...

Ne vem, če ti je to ravno dober načrt ... storitve v USA so zelo drage. Mehankarska ura je cca. 80-120$.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Ne vem, če ti je to ravno dober načrt ... storitve v USA so zelo drage. Mehankarska ura je cca. 80-120$.

Brez skrbi, jaz vem.

The Best Never Rest
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 951
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Pol ga pa dol v Mehiko zapelješ, tam bo ceneje. :ok2
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 663
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Pol ga pa dol v Mehiko zapelješ, tam bo ceneje. :ok2

Bi bilo bolje kar k nam zapeljat. Saj veš da tu se s študentskim proračunom zlahka vzdržuje AMG... To je še ceneje kot v Mehiki. Sem pa prepričan da mu tudi še kje med njegovimi kostmi leži kak V8...

Zakaj bi se mučil še z Mehiko: štipendijo ali dve pa kakšno popoldne šraufanja in dobiš vrhunski primerek vozila. :beer

LP Tristan01

Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 851
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Jerry tle na morju gledam enga ima neko zdelano amerisko Toyoto T100, to se mi zdi da bi bila dobra rec zate, edino ce ti ni premajhna?
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

toyota8n-5-web.jpg

:hihi
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik

Tole

https://goo.gl/images/ms1f8A
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Bi bilo bolje kar k nam zapeljat. Saj veš da tu se s študentskim proračunom zlahka vzdržuje AMG... To je še ceneje kot v Mehiki. Sem pa prepričan da mu tudi še kje med njegovimi kostmi leži kak V8...

Zakaj bi se mučil še z Mehiko: štipendijo ali dve pa kakšno popoldne šraufanja in dobiš vrhunski primerek vozila. :beer

LP Tristan01

BMW in mercedes servisirat pri nas je mačji kašelj, z amerikanci je pa malo drugače. Ni problem znanje domačih mojstrov, ampak to da vsak kos čakaš XYZ dni in še potem je velika verjetnost, da pride napačen. Zaradi TEGA bom jaz svojega amerikanca obnovil kar dol, le z rotijem o tem ne mislim debatirat, ker je to jalovo početje. Brez skrbi fantje, te stvari prepustite kar meni. Ko bo čas za to, bom točno vedel kako postopat da bo prav.

Jerry tle na morju gledam enga ima neko zdelano amerisko Toyoto T100, to se mi zdi da bi bila dobra rec zate, edino ce ti ni premajhna?

To je verjetno najboljši terenec vseh časov ampak zame je res premajhen, preveč off-roadovski in prešvoh motor ima, hvala vseeno. Kot rečeno, minimum je 4.0 kar se motorizacije tiče.

The Best Never Rest
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Še :)

The Best Never Rest
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Evo, brez zafrkancije ... izkoristi svoje veze in znanje o uvozu in si pripelji enga rabljenega Humveeja. US army prodaja višek. Od 5k$ naprej, nizka kilometraža, prvi lastnik, redno vzdrževanje. Kaj hočeš boljšega. :ok2 Pa še vzdrževanje je študentska varjanta ... sicer malo držje kot za kakšnega Gallardota, ampak če lohk AMGja vzdržuje študent, bo pa tole tudi, ane. :hihi

http://www.govplanet.com/Humvees

632998_6002_159_0001.jpg

Urejal Rottie, 19.09.2016, 12:16.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

On rabi vozne lastnosti navadnega avta s prednostjo nalaganja tovora. Plus, si predstavljaš da je tole v Šiški med bloki parkirano? :-D

Med bloki kot: med dvema blokoma bočno, zid do zidu. :ok2
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 442
  • Avtomobil: prdalica

Poznam lastnika...avto je tako kot mora biti

http://www.avto.net/...T-50 B2500 4x4

Dal ti ga bo za 2800EUR samo ne povedati da si zvedel od mene :)

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik

Ce mu je T100 premajhen, kaj sele BT50
Prikaži več možnosti

sssimon
sssimon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 553
  • Avtomobil: Sort of a BMW

Ti mater, tile Humveeji so pa res ugodno, za 5 jurčkov bi ga pa kupil za hec, pa skor nič prevoženih kilometrov. Bi se imel kje za vozit  :laugh

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

On rabi vozne lastnosti navadnega avta s prednostjo nalaganja tovora. Plus, si predstavljaš da je tole v Šiški med bloki parkirano? :-D

Med bloki kot: med dvema blokoma bočno, zid do zidu. :ok2

Kaj češ boljšega kot to ... parkiral bo lahko povsod kamor navadni avti ne morejo. Na razne kuclje in stopnice, ki jih je okoli blokov kolker hočeš in so previsoki za navadne SUVe, v mestu ga pa pusti na cesti, pa je. Itak bodo vsi mislili, da je od US vojske, pa ga ne bodo tikali. :laugh

Urejal Rottie, 19.09.2016, 14:09.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Ti mater, tile Humveeji so pa res ugodno, za 5 jurčkov bi ga pa kupil za hec, pa skor nič prevoženih kilometrov. Bi se imel kje za vozit  :laugh

Ja, ful so poceni ... nove vojska plačuje od 220k$ naprej (sicer so bolj sodobno opremljeni in boljše zaščiteni, ampak v osnovi je še vedno isti). Edino v USA je problem z registracijo teh vozil in je kr veliko sitnosti, da se porihta papirje, kolker sem bral ... ne vem kako bi to potem zgledalo, če ga uvoziš v EU. Ampak Jerry verjamem, da bi to zihr uspel zrihtat tako, da bi avto dobil tablice. :ok2

Urejal Rottie, 19.09.2016, 15:04.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

:eek

Roti, ti si genij... I like it!  :metalc

Prvi letniki so 1985 in 1986, se pravi da se ga da brez komplikacij uvozit kot oldtimerja in kot takega pri nas tudi registrirat  :ok2 Edino v USA ne moram ker imam doma novorojenčka, tako da to zaenkrat spet odpade  :jok Gre kdo gor in mi ga pošlje? :obrvi  :laugh  :laugh  :laugh

Naredimo Group Buy?  :laugh  :laugh  :laugh  :laugh  :laugh

Poznam lastnika...avto je tako kot mora biti

http://www.avto.net/...T-50 B2500 4x4

Dal ti ga bo za 2800EUR samo ne povedati da si zvedel od mene :)

Hvala ampak nima klime, nima avtomatskega menjalnika in enih 300 KM mu manjka... sem ti pa vseeno hvaležen za namig  :ok2

The Best Never Rest
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 28 368
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

:eek

Roti, ti si genij... I like it!  :metalc

Prvi letniki so 1985 in 1986, se pravi da se ga da brez komplikacij uvozit kot oldtimerja in kot takega pri nas tudi registrirat  :ok2 Edino v USA ne moram ker imam doma novorojenčka, tako da to zaenkrat spet odpade  :jok Gre kdo gor in mi ga pošlje? :obrvi  :laugh  :laugh  :laugh

Naredimo Group Buy?  :laugh  :laugh  :laugh  :laugh  :laugh

Hvala ampak nima klime, nima avtomatskega menjalnika in enih 300 KM mu manjka... sem ti pa vseeno hvaležen za namig  :ok2

...pa ne mi rečt da jih ne poznaš, saj pri Šumiju rihtajo avte :) :-D

lp

joda

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.