Skoči na vsebino

K: E36 M3

* * * * * 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
130 odgovorov v temi
etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 396
  • Avtomobil: star

Danes sem sel pogledat tega rumenga. Ceprav sem imel nizka pricakovanja je vse kar lohko recem samo to. 1 do 2min sem bil tam, odpru vrata odpru pokrov motorja se obrnu proc reku prodajalcu sorry (ker je mogu it domov po kljuce pa avta nismo potem niti poskusili upalt) hvala za cas, adijo, lep dan se naprej in se odpeljal...
Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 289
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Kaj si videl pod pokrovom motorja 1.6 motor?  :-D

Povej kaj več.

Urejal blackberet, 12.10.2016, 20:04.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

INIESTA
INIESTA

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 421
  • Avtomobil: wardburg

Danes sem sel pogledat tega rumenga. Ceprav sem imel nizka pricakovanja je vse kar lohko recem samo to. 1 do 2min sem bil tam, odpru vrata odpru pokrov motorja se obrnu proc reku prodajalcu sorry (ker je mogu it domov po kljuce pa avta nismo potem niti poskusili upalt) hvala za cas, adijo, lep dan se naprej in se odpeljal...

Isto kot če nebi nič napisal
Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik

Ok. Ze ko je odprl vrata ko sem vidu avto v rit me je minilo 20%. Povalckani ali posirjeni zadnji blatniki in nek izpuh zavih gor. Potem sem se pomaknu na stran neke grde feltne. In luknje na blatnikih in mreza cez kot za golobe. In tko zdrsane letvice okoli sip da so krom. Odprem vrata notr v avto so mogli pritejat pasje boje. Vsaj 20 rotvajlerjev se je moglo bojevat notr. Odtrgani celi kosi sedezev. Tko kar 15cm2 manjka kje usnja in spuzve na vseh sedezih. Na sedalnem in hrbtnem delu. Stropa ni. Skozi tapete vrat kar vidis v vrata. Vsi zracniki polomljeni. Volan od nevem koga fiat tipo mogoce. Ok zgolj iz firbca odprem pokrov motorja kateri je btw zlata e46 m3 barve. Luci so nevem kaj neke srebrne fake. Sipa razbita. Odprem pokrov notr je s50b32 ampak me je minilo vse. Tam klobuki amortizerjev vsi napihnjeni na balon ker je nekoc zabilo podvozje gor... to je to. Aja pa lastnik je ze prej reku da so slabe zavore in da skrtata druga in tretja prestava. Avto je za na dinos pa tudi ce gre z motorjem. To je naravna katastrofa kar prodajajo... o ceni niti prasu nism. Niti pomislu. Za 2 ga ne vzamem.
Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

MihaK3
MihaK3

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 628

LOL, takale scena torej:

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube....bed/kiLCEBdLSmo" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prikaži več možnosti

INIESTA
INIESTA

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 421
  • Avtomobil: wardburg

Ok. Ze ko je odprl vrata ko sem vidu avto v rit me je minilo 20%. Povalckani ali posirjeni zadnji blatniki in nek izpuh zavih gor. Potem sem se pomaknu na stran neke grde feltne. In luknje na blatnikih in mreza cez kot za golobe. In tko zdrsane letvice okoli sip da so krom. Odprem vrata notr v avto so mogli pritejat pasje boje. Vsaj 20 rotvajlerjev se je moglo bojevat notr. Odtrgani celi kosi sedezev. Tko kar 15cm2 manjka kje usnja in spuzve na vseh sedezih. Na sedalnem in hrbtnem delu. Stropa ni. Skozi tapete vrat kar vidis v vrata. Vsi zracniki polomljeni. Volan od nevem koga fiat tipo mogoce. Ok zgolj iz firbca odprem pokrov motorja kateri je btw zlata e46 m3 barve. Luci so nevem kaj neke srebrne fake. Sipa razbita. Odprem pokrov notr je s50b32 ampak me je minilo vse. Tam klobuki amortizerjev vsi napihnjeni na balon ker je nekoc zabilo podvozje gor... to je to. Aja pa lastnik je ze prej reku da so slabe zavore in da skrtata druga in tretja prestava. Avto je za na dinos pa tudi ce gre z motorjem. To je naravna katastrofa kar prodajajo... o ceni niti prasu nism. Niti pomislu. Za 2 ga ne vzamem.

To je povzetek kot se zagre :)
Prikaži več možnosti

damdam
damdam

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 851
  • Avtomobil: e91 lci 320i efficientdyn

Kaka pa bi naj bila cena za to škropotalo??? ;)
Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik

6500 baje
Prikaži več možnosti

damdam
damdam

BMW fanatik

• Uporabnik

http://www.ebay.de/i...=STRK:MEBIDX:IT

Drugace pa...nekaj takega iščem ;)

6500 baje

Ha ha ha ha....
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

Ha ha ha ha....

Saj ta pa tudi ni kaj dosti boljši.Podrtija.Rjav okoli in okoli,notri plesniv, o motorju pa verjetno tudi sploh nebi ,če je že toliko časa stal.

Urejal blackberet, 12.10.2016, 21:20.

Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik

Ta rdec je po videnem 100% boljsi.
Prikaži več možnosti

damdam
damdam

BMW fanatik

• Uporabnik

Saj ta pa tudi ni kaj dosti boljši.Podrtija.Rjav okoli in okoli,notri plesniv, o motorju pa verjetno tudi sploh nebi ,če je že toliko časa stal.

Če veš vsaj malo brati boš videl da motor vžge brez problema...zraven je še celi kup novih delov...tista rja pa ni problem...e36 coupejev je kot listja ;)
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

Če veš vsaj malo brati boš videl da motor vžge brez problema...zraven je še celi kup novih delov...tista rja pa ni problem...e36 coupejev je kot listja ;)

No ja če hočeš nek drift projekt ali kaj takega je recimo ok. 

Če pa ga hočeš obnoviti potem pa definitivno odpade.

Kaj sploh še čakaš? Saj cenejšega ter kar da vse zraven skoraj ne moreš dobiti.

Urejal blackberet, 12.10.2016, 21:37.

Prikaži več možnosti

Adis-PGA
Adis-PGA

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 618
  • Avtomobil: #

Zdaj ti ne rabim odgovorit na privat kakšen je avto. Bom pa samo dodal par malenkosti.

1. Volan je športni znamke raid z airbagom, včasih popularna stvar.

2. Luči so original helline z angel eyesi, še vedno draga roba in dobro svetijo.

3. Zadnja stekla so na elektriko, kar je iskana roba pri kupejih.

4. Original zadnji spojler za na prtljažnik.

4. Motor dela zelo dobro, kot da bi imel samo 50.000 kilometrov.

Vse ostalo je pa ..... Kar se cene tiče lahko se vi vsi smejete ampak kje boš dobil motor 3.2, 6-stopenjski menjalnik in ostale pritikline za 6 jurjev???? 

Prikaži več možnosti
    • krt je všeč

Adis-PGA
Adis-PGA

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 618
  • Avtomobil: #

Ha ha ha ha....

Dečko, to kar si ti prilimal je 3.0 motor z 5 stopenjskim menjalnikom, je v angliji in cena je slabih 5 jurjev pa bo avto pri tebi doma. S tem, da ne veš kako motor dela in boš moral verjeti prodajalcu na besedo.

P.S. Pa še to, volan je na desni in ne vem kako je z uvozom iz anglije sedaj ko so izstopili iz eu. 

Urejal Adis-PGA, 13.10.2016, 07:44.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 947
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Velika Britanija niti še postopka izstopa ni začela, kaj šele da bi bili že zunaj. Volan na desni je bolj neprijetnost pri sami vožnji, avto kot tak se lahko registrira pri nas.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Jur3
Jur3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 907
  • Avtomobil: Mercator vozicek

http://www.avto.net/...

Men se ne zdi tok napacn, sploh glede na to kar je Adis napisu. Edn k ma cajt in voljo si lahko nardi supr zadevo.

Urejal Jur3, 13.10.2016, 13:26.

Scared Money Makes No Money
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Grilzz
Grilzz

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 958
  • Avtomobil: Alfa romeo 75

Všečen. Menjam za AR 164.  :cool  :ok

Prikaži več možnosti

anzo
anzo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 872

Kakšna slika notranjosti ne bi bila odveč,...

Brzina, je naša vrlina.
Prikaži več možnosti

Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 569
  • Avtomobil: e92 320i , Z3 1,8

Tukaj rabiš denar, ne pa cajt in voljo.....

Prikaži več možnosti
    • blackberet je všeč