Skoči na vsebino

K: E36 M3

* * * * * 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
130 odgovorov v temi
coffa06
coffa06

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 875
  • Avtomobil: F82 ACS

Evo brihte pametne, zdaj vidite kaj se dobi za 6 jurjev. Še eno leto ni okoli, ko so bili vsi pametni, da je 10k za lepo E36 M3 predrago.

Prikaži več možnosti

Jur3
Jur3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 907
  • Avtomobil: Mercator vozicek

Tukaj rabiš denar, ne pa cajt in voljo.....

Kar je eno in isto. pac ni za pricakovat pri 6500€ kej druzga. No razn na temu forumu se se najdejo optimisti.
Scared Money Makes No Money
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

alpinestars
alpinestars

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 433
  • Avtomobil: e30 1989 316i

Tukaj rabiš denar, ne pa cajt in voljo.....

cajt = denar :)

Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 426
  • Avtomobil: star

adis volan je lahko zaradi mene iz Ferrari iz leta 95. zame ni vredn nič. cel avto. avto je karjola. tuki govorimo o potrebnem vložku 5 jurju da bo iz 20m zgledu kakšni reči podobn ne pa od blizu... 10K€ je premalo;) kot rečeno 6500 mi je bilo rečeno ja mala cena tudi pričakovanja sem imel nizka ampak tako sranje ne me hebat. sem imel s sabo našega šefa delavnice/mehanikov. da bi ga še on če bi bilo potrebno malo pregledu... niti besede ni reku... ko sva se vsedla v avto je reku ma kaksna merda od avta. je italjan k govori slovensko... zastopim da je potrebno zamenjat plaščice spredaj ajde kak sinhron ampak tuki so še blatniki luči šipa feltne CELA CELA notranjost, letvice, boki, cel za prebarvat in potem še vprašanje kakšna je ostala mehanika. motor recimo. lahko prede kot mucek k je na mestu pri 700 obratih. kaj pa pri 7300?! diff?! edina "dobra" reč je bla ta da je bil mcdonadls blizu hehe :)

Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti

Adis-PGA
Adis-PGA

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 618
  • Avtomobil: #

adis volan je lahko zaradi mene iz Ferrari iz leta 95. zame ni vredn nič. cel avto. avto je karjola. tuki govorimo o potrebnem vložku 5 jurju da bo iz 20m zgledu kakšni reči podobn ne pa od blizu... 10K€ je premalo;) kot rečeno 6500 mi je bilo rečeno ja mala cena tudi pričakovanja sem imel nizka ampak tako sranje ne me hebat. sem imel s sabo našega šefa delavnice/mehanikov. da bi ga še on če bi bilo potrebno malo pregledu... niti besede ni reku... ko sva se vsedla v avto je reku ma kaksna merda od avta. je italjan k govori slovensko... zastopim da je potrebno zamenjat plaščice spredaj ajde kak sinhron ampak tuki so še blatniki luči šipa feltne CELA CELA notranjost, letvice, boki, cel za prebarvat in potem še vprašanje kakšna je ostala mehanika. motor recimo. lahko prede kot mucek k je na mestu pri 700 obratih. kaj pa pri 7300?! diff?! edina "dobra" reč je bla ta da je bil mcdonadls blizu hehe :)

Kar italijana si sabo pripeljal, vauuuuuuuuuuuuu.

Ti bom samo to napisal, najcenejši M3 3.2 v italiji je:

http://ww3.autoscout...4864?asrc=st|as

najdražji je:

http://ww3.autoscout...6750?asrc=st|as

Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 414
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39T, R19c, E36c

Ta najcenejši, ki si ga prilepil, je za kupit... daš dol dve rižoterije in je videti čisto fino... za 14k gre sigurno, če ne za manj.

Škoda, da ima SMG menjalnik.

Do stanja tega najcenejšega, tistemu rumenemu, je videti, da manjka več ali manj vse... razen (morda) mehanskega sklopa.

Če samo pomislim, kaj vse sem moral poslušati in brati, ko se je v moji temi prodajal tisti plavi 3.0... pa za tisti denar... hja... priložnosti so bile, in so za E36 M3 večinoma že šle.

Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 426
  • Avtomobil: star

Adis predvidevam da moras bit nekako povezan z tem avtom kolikor ga zagovarjas. Pa naj ga gre se kdo pogledat pa bo povedu realno stanje. Drugace pa pr rumenmu mors karoserijo zamenjat. Za vrhunsko mors dat vsaj 2 jurja jurja za delo in se ene 2 za barvo. Jurja notranjost jurja feltne z gumami potem pa se vsaj 2 na mehaniko... naj dodam da ne crn iz linka ta poceni ne rumen nimata slo dokumentov... prej ko vse to naredis gre leto mimo. Crnemu zamenjas luci tko kot pri rumenmu stevec in je avto org in se vozis takoj...
Drugace pa tisti italjan je ze 20 let vodja delavnic na pooblascenih bmw servisih. Verjetno ce ima pod sabo 10 ljudi neki more znat a...
Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti

Adis-PGA
Adis-PGA

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 618
  • Avtomobil: #

Adis predvidevam da moras bit nekako povezan z tem avtom kolikor ga zagovarjas. Pa naj ga gre se kdo pogledat pa bo povedu realno stanje. Drugace pa pr rumenmu mors karoserijo zamenjat. Za vrhunsko mors dat vsaj 2 jurja jurja za delo in se ene 2 za barvo. Jurja notranjost jurja feltne z gumami potem pa se vsaj 2 na mehaniko... naj dodam da ne crn iz linka ta poceni ne rumen nimata slo dokumentov... prej ko vse to naredis gre leto mimo. Crnemu zamenjas luci tko kot pri rumenmu stevec in je avto org in se vozis takoj...
Drugace pa tisti italjan je ze 20 let vodja delavnic na pooblascenih bmw servisih. Verjetno ce ima pod sabo 10 ljudi neki more znat a...

Ne boš verjel, sem bil kupec kot ti in hvala fantom,da me še vedno pokličejo med prvimi.

Hočem ti samo dopovedat da je cena M3 šla v višave, to je to za ta denar.

Rabiš menjavo karoserije, recimo tole:

http://ww3.autoscout...3292?asrc=st|as

http://ww3.autoscout...9104?asrc=st|as

Urejal Adis-PGA, 15.10.2016, 12:40.

Prikaži več možnosti

MihaK3
MihaK3

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 628

A se ni še ene 2 leti nazaj dobilo solidno 3.0 za ene 6k? :blackeye

Prikaži več možnosti

coffa06
coffa06

BMW fanatik

• Uporabnik

Solidna se je še letos prodajala za ta denar. Pa veš kaj? Predraga je bila.
Prikaži več možnosti
    • krt je všeč

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 291
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

A se ni še ene 2 leti nazaj dobilo solidno 3.0 za ene 6k? :blackeye

Kaj ti živiš dve leti nazaj ali živiš v sedanjosti? Dve leti nazaj je bilo marsikaj drugače. Sedaj je tako kot je. 

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

INIESTA
INIESTA

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 421
  • Avtomobil: wardburg

Pa veš kaj? Predraga je bila.

Za kvazi kupce in faflače
Svi bi jebali al da ne udže
Prikaži več možnosti
    • 4banger je všeč

MihaK3
MihaK3

Novinec

• Uporabnik

Kaj ti živiš dve leti nazaj ali živiš v sedanjosti? Dve leti nazaj je bilo marsikaj drugače. Sedaj je tako kot je. 

Za avto, ki (še) ni neka (zelo redka) oldtimerska klasika je tak prirastek cene v dveh letih ogromen in nerazumen...

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

Kako ni redek? Saj vidiš da jih skorajda več nedobiš sploh pa 3.2. Kaj naj rečem potem za Ferrari F355 par let nazaj okoli 50.000€ in manj sedaj ga pod 70.000€ ni...

Urejal blackberet, 15.10.2016, 16:01.

Prikaži več možnosti

MihaK3
MihaK3

Novinec

• Uporabnik

No, no, lastniki tu niste merodajni s svojimi željami po 20k€...

Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 065
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Kar italijana si sabo pripeljal, vauuuuuuuuuuuuu.

Ti bom samo to napisal, najcenejši M3 3.2 v italiji je:

http://ww3.autoscout...4864?asrc=st|as

Adis, mi potem lahko razložiš zakaj se tale primerek vlači po oglasih že vsaj leto dni? Če so šle cene tako astronomsko gor, bi bilo smiselno da se ga postavi v garažo in počaka še kakšno leto ali dve in potem proda za slabih 20 tisočakov?

Ali je morda tudi v Italiji situacija ista kot pri nas... Želje prodajalcev in kupcev so si daleč narazen?

LP Tristan01

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

No, no, lastniki tu niste merodajni s svojimi željami po 20k€...

:friends

Prikaži več možnosti

coffa06
coffa06

BMW fanatik

• Uporabnik

Eh, kje. 20k? Mi ciljamo na večjo cifro. :-) Kar jokajte in obirajte se, čas gre. Čez 2 leti boste še za krš ponujali 10k, zapomnite si.
Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

Vsem je vse predrago in se smejijo visokim cenam nobeden od njih pa ni še nobenega avta obnavljal ,da bi vedel kakšni stroški so z obnovo. 

Prikaži več možnosti

WiDo
WiDo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 532
  • Avtomobil: E30, E36, Crx 1.6T

Ja ponudba upada, cene rastejo... Ta vikend sem bil na Classic Expo sejmu v Salzburgu in se je prodajala E36 M3 3.0 za 39.900€  :-D

Pripete slike za predogled

• 20161016_122042.jpg
  • 20161016_122029.jpg
Prikaži več možnosti
    • bvogri in _BuLLet_ uporabnikom je všeč to sporočilo