Skoči na vsebino

1997 E39 523iA "M" limuzina Individual

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
1654 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 381
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

@mihold

...ne vem kako sicer ti tolmačiš normalno vožnjo, ampak definitivno ni neki prav tukaj - ali napaka na avto ali vožnja stop&go.
Men moj V8 zdej u zimi troši nekje do 12.5 litra (največ pa nekje 11.5l) pa je krača napram temu 323i. Lahko se pa peljem tud s porabo 10.5l na relacijo - tak da ni mi jasno od kot pri 323i dvojni vanos 14 litrov?!? :crazy :napaka :blackeye :confused

Se strinjam. Jaz sem svoj cas imel 523i steptronic '99, pa sem ga posteno gonil (resda v glavnem na relacijo), ampak ni slo cez 11.5 litra... trojka je pa se lazja, tako da s tem avtom je nekaj hudo narobe :crazy :crazy :crazy :crazy :crazy
Prikaži več možnosti

MIHOLD
MIHOLD

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 276
  • Avtomobil: Mašina

Glejte ne me narobe razumet.Jst sem naredil 30kilometrov.In ne morem podat nekega mnenja o 30kilometrih.Je pa dejansko tako porabo v 30ih kilometrih napisalo.Ko grem z 530d na tak način do Gorice mi pokaže 9l.Ta ženska k ga ma ga rabi pa predvsem za 90% mestne vožnje 5% relacije in 5% avtocesta in ma porabo 12l.To je še kar sprejemljivo ane.Sam jst mam to napako(itak sm še mulc), da vedno malo bolj konkretno štartam da prilepi u sedež ne....in pol je tko.Drugače pa nerad vozim po cestah hitro, mam pa rad dinamično vožnjo...brez mečkanja po cesti....
No pa še to bi rad povedal....da sm premišljeval katero e39 bi vzel.Imel sem na razpolago(prilika) dva...oba letnik 99.530d(186KM) ali 520i(150KM) oba steptronic.Potem sm malo računal....naredim povprečno 20000km letno.Izračunal sem zavarovanje ki je za 530d za 100000SIT dražje, in pa koliko goriva bi na 20000km porabil in z enim in z drugim.Upošteval sem zdajšnje cene in porabo za 520i 10l za 530d pa 8l.In pride pa tukaj 520i 100jurjev dražji.Tako da po končnem izračunu sm na istem oz na boljšem če vzamem 530d ker ima MORE POWER :ok2 Sam pristaši bencincev ne me zdej napdat ampak meni se tako zdi bol v redu....
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 596
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Potem si v očeh policije kriv ti ali on? Boš škodo na svojem avtu plačal ti ali tisti v Cliotu oziroma njegova zavarovalnica?
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

wacko
wacko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 903
  • Avtomobil: Laguna initiale 127 kw

Odvzel mu je prednost, tako da je on kriv. Mogoče bi lahko bila deljena krivda, če bi vozniku clia pripisali neprilagojeno hitrost. Samo tudi v tem primeru mora sam kriti škodo.

Moje sožalje Skyline. Če ne bo šlo drugače, pa avtomobil prodati po delih. Izgleda pa prednji del in bok kar krepko poškodovan. Upam pa, da nikomur ni bilo nič.
Ženske imajo problem za vsako rešitev !
Prikaži več možnosti

_skyline_
_skyline_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 480
  • Avtomobil: E39 523iA

Noben ni težje poškodovan! Voznik Clia je po pregledu lahko šel iz bolnišnice (je imel srečo, glede nato, da mu je skoraj pol avta manjkalo). Kriv sem jaz zaradi odvzema prednosti.
Najbolj me muči dejstvo da je to moj prvi avto in sem zanj šparal slabih 7 let. Zato mi tudi avto dosti pomeni in bi ga rad popravil in tudi obdržal.
Prikaži več možnosti

V8-BMW
V8-BMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 805
  • Avtomobil: BMW V8 LPG; Kappa SW JTD

jao tole zgleda pa bad!!
Ne vem če se ti izzide popravilo, še posebi ne če si sam kriv in bi mogu sam plačat vse kar se bo na avtu delalo.
Zgleda kar pošteno zmahan...cela desna stran - vrata se ne zapirajo, komplet sprednji konec, desno kolo, oba airbaga...hudiča dobro te je zadel.
Sicer pa glavno, da si ti kul in seveda vsi udeleženci...kaj pa je dobr miljon proti življenju. Dobr je pa videt, da po več letih airbagi ne zatajijo.
Glavo gor in iskat drugega BMW-ja. :ok
Najboljši ansambel ima 8 članov postavljenih v obliki črke V!!
Prikaži več možnosti

MIHOLD
MIHOLD

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja se zgodi ne....škoda...Če se odločiš za prodajo sem 1. interesent za luči!!! Pa glejte kaj pomeni velik avto.....me zanima če bi s clijačino zadel v semafor kaj bi bilo od njega.....
Prikaži več možnosti

_skyline_
_skyline_

BMW fanatik

• Uporabnik

Na lučeh so vsi nosilci polomljeni, prav tako je polomljeno vetrobransko steklo in desno ogledalo. To pa je tudi vse kar sem dodatno zavaroval in dobim povrjeno.
Sproženi so bili pa trije Airbabi (voznikov, sovoznikov in sovoznikov bočni)
Prikaži več možnosti

MIHOLD
MIHOLD

BMW fanatik

• Uporabnik

Sej na prednjih lučeh me zanimajo samo pokrovi z belimi žmigavci....in zadnje luči seveda....Ti dam oranžne nazaj plus doplačilo :ok2
Aja pa avto se mi zdi nepreveč ampak zelo nerodno poškodovan...zelo težko za popravit....če ti vsaj v bok nebi un prletu bi bla drugačna pesem ....Boš vidu kako bo ocenjen....pa tudi če ga popraviš bo popravilo drago pa nikol se ne boš več enako peljal....Raje drugega poišči....
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 596
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Jaz ga tudi nebi popravljal.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Milan_48
Milan_48

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 558
  • Avtomobil: Avto

Absolutno ne popravljati.
Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Administrator
  • Sporočil: 9 999
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

Škoda lepe petice. Resnično nima smisla popravljati. Najbolje prodati po delih in iskati novo. Interesentov za dele bo gotovo kar nekaj.

slovenska-konoplja.png

Prikaži več možnosti

redox
redox

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 251
  • Avtomobil: AR 159 sport wagon

jaz sem pa drugi interesent za luči. če jih ne bo mihold hotu :laugh
Prikaži več možnosti

Poslanec
Poslanec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 495
  • Avtomobil: M4,M3

Fak :jok Moje sožalje....upam,da si šel po ovratnico....neka mala tolažba bo....
Kupim csl platišča za M3 ---> ps me!
Prikaži več možnosti

tykee
tykee

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 937
  • Avtomobil: BMW E60 530d LCI

Moje sozalje za tako lep avto, za katerega si kot rekel 7 let sparal.

Upam, da bos kaj kmalu kupil drugega.

Moram pa rect, da sem se ravno takrat peljal mimo. Mogoce par min po nesreci. Pa na hiterco avto ni bil tako fejst poskodovan :(
Prikaži več možnosti

_skyline_
_skyline_

BMW fanatik

• Uporabnik

Kdo je pa rekel da mislim luči sploh prodat? Če avta ne bom popravljal bom vsekakor luči šparal in jih dal na drugege, ker vem kako težko je dobit rdečo-bele lučke, seveda po sprejemnljivi ceni.
Prikaži več možnosti

_skyline_
_skyline_

BMW fanatik

• Uporabnik

Moram pa rect, da sem se ravno takrat peljal mimo. Mogoce par min po nesreci. Pa na hiterco avto ni bil tako fejst poskodovan :(

Morda si videl drugega, kateri se je tam razbil 2 uri pred mano. Bil je črn touring mislim da tuje registracije. Če pa si videl mojega, če si se peljal proti centru mesta pa je res zgledal dobro (leva stran namreč ni nič poškodovana)
Prikaži več možnosti

FLAT_eric
FLAT_eric

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 405
  • Avtomobil: e63 630iA LCI

_skyline_ joj groza, :eek2 najprej špara potem pa to! Dve muhi na en mah v tej temi pridobitev in izguba :) Samo da tebi ni bilo nič, maš srečo. Drugič bodi bolj previden, veš da kaj takega na tem forumu ne radi beremo. Vemo da se zgodi in da vsaka šola nekaj stane.

To itak velja za vse Nas. :posvet

Upam da si, si zamislo kakšno malo odškodnino. In tako kot ti drugi pravijo, glavo po konci iskat dalje drugega bavarca, tega pa prodajat po delih!

Drži se! :wink

LP :ok
"Smo več kot ekipa, smo več kot ljubitelji, smo velika družina, ki nas povezuje ljubezen do znamke BMW"
Prikaži več možnosti

tykee
tykee

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 937
  • Avtomobil: BMW E60 530d LCI

Morda si videl drugega, kateri se je tam razbil 2 uri pred mano. Bil je črn touring mislim da tuje registracije. Če pa si videl mojega, če si se peljal proti centru mesta pa je res zgledal dobro (leva stran namreč ni nič poškodovana)

Sem 100%, da sem videl tvojega.

Peljal pa sem se iz centra mesta in zavijal levo proti Obiju, namenjen v Bauhaus.

Res je, da ga nisem lepo videl na desno stran, samo neke malega se je vidlo pa ni zgledalo tako hudo :(

Sozalje se 1x.
Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 261
  • Avtomobil: e61, r55

uhh joj, tole je pa kr grozn za pogledat :blackeye , še sreča da ni bilo nobenmu nič, mislim pa da na današnje vrednosti teh avtomobilov se ti ga absolutno ne splača popravljat
Prikaži več možnosti