Skoči na vsebino

Razpad sistema

* * * - - 19 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
3905 odgovorov v temi
Danijel S
Danijel S

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 591
  • Avtomobil: BMW x5

Odločil sem se da tega podatka koliko je NM navora pri kakih vrtljajih koliko HP ne bom razkril ravno zaradi tega,da se bojo našli pametni,ki bojo razlagali potem kaj bo vse potrgali na avtu ipd.
Ne bom. Ta podatek bo za enkrat moj in Srđanov.
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 777
  • Avtomobil: new age e39

Jst zeni skos pravim. Ni pomembno kaj poves, pomembno je kako poves :ok

Danijel dokler uzivas z avtom je vse 5
Prikaži več možnosti

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 972
  • Avtomobil: Ruzak

Ne gre nobenemu konjaža v nos, zaradi mene naj ga pelje k Tinu, pa naj mu ga zavrti na 500, be se meni. Jaz sem se vpičil samo v neustrezno velikost pnevmatik in to, da bo to nekdo homologiral, kar sploh ne ustreza na dotični avto. Pa me ne bo nobeden prepričal, da je to normalno in po PS-u, če zadaj natakneš na e61 255/20" ,...to pa samo zato, da ne ruži. Sorry, jbg spet nekaj na pol. Daj ustrezne gor, pa naredi, tako kot mora!

To je forum, delimo mnenja. Pa kot si napisal, nabiješ me pa lahko kadar češ, veš kje sem, pa pridi, če bom pa kaj po tistem koncu, te pa zvrcnem, čeprav priznam, da redko hodim čez mejo (Trojane).

Za ostalo mi jajc dol visi, no ja, tudi za ta zadnji podatek, seveda. Ne vem, če je ta Srđo tok dobr, nism še nikoli slišal za njega, priznam. Tudi na spletu nič ne piše o njem. Ampak, se pa sprašujem, zakaj Tin ni šel k njemu razvijat stroja, pa mu je dobesedno pred nosom, tako pa se je peljal kar konkretno na drugi konec k nekemu drugemu priznanemu majstru? Ne vem no, sam prašam...da ne bo spet kdo kaj rekel, da se drkam na njega. Sploh ne. Debata, pač?

Ehhh, brezveze.....nared jambo jeta zarad mene, nisem ti fouš niti sekunde.

Prikaži več možnosti
    • re5pector in Andrej-h uporabnikom je všeč to sporočilo

fizični radnik
fizični radnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 109
  • Avtomobil: bmw

Kak grejo nekaterim u nos neustrezne dimenzije gum..pa kaj ce niso take kot bi mogle bit original..sj ne bo nobenga ogrozal ce bo taka dimenzija gor..pol bojo mene tud pozl ko bom mel na e36 compactu 255-265 zadaj?:)
E46__wagon
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik

No gremo neprej. Kolikor vem.se da homologirat tudi druge dimenzije. Drži?

Navora ce ugibam mora biti okoli 600nM pri teh konjih.
Prikaži več možnosti

fizični radnik
fizični radnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Homologiras lahk bol ko ne bilo kiro dimenzijo..tud za te felge je pomoje na tuv u ene 10 dimenzij ziher..
E46__wagon
Prikaži več možnosti

Danijel S
Danijel S

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne gre nobenemu konjaža v nos, zaradi mene naj ga pelje k Tinu, pa naj mu ga zavrti na 500, be se meni. Jaz sem se vpičil samo v neustrezno velikost pnevmatik in to, da bo to nekdo homologiral, kar sploh ne ustreza na dotični avto. Pa me ne bo nobeden prepričal, da je to normalno in po PS-u, če zadaj natakneš na e61 255/20" ,...to pa samo zato, da ne ruži. Sorry, jbg spet nekaj na pol. Daj ustrezne gor, pa naredi, tako kot mora!

To je forum, delimo mnenja. Pa kot si napisal, nabiješ me pa lahko kadar češ, veš kje sem, pa pridi, če bom pa kaj po tistem koncu, te pa zvrcnem, čeprav priznam, da redko hodim čez mejo (Trojane).

Za ostalo mi jajc dol visi, no ja, tudi za ta zadnji podatek, seveda. Ne vem, če je ta Srđo tok dobr, nism še nikoli slišal za njega, priznam. Tudi na spletu nič ne piše o njem. Ampak, se pa sprašujem, zakaj Tin ni šel k njemu razvijat stroja, pa mu je dobesedno pred nosom, tako pa se je peljal kar konkretno na drugi konec k nekemu drugemu priznanemu majstru? Ne vem no, sam prašam...da ne bo spet kdo kaj rekel, da se drkam na njega. Sploh ne. Debata, pač?

Ti se vpikuješ v mene in očitno moje življenje že od začetka te teme. Da me greš vprašat kakšne pnevmatike imam na avtu in sarkastično napišeš verjetno cunga lunga!?!? A je še treba dodati kaj na to vprašanje?
Sem ti napisal ne odgovarjaj več tu v tej temi če se ti jebe za mene. Ni ti potrebno. Ni ti potrebno mene ocenjevati po tem kakšen strop sem jaz imel v e39. Preskoči temo in greš dalje. Jaz pa ti kave niti vode pila ne bova nikoli. Tako pač je.

Urejal Danijel S, 16.02.2018, 08:58.

Prikaži več možnosti
    • Jure24 in DJ Falco uporabnikom je všeč to sporočilo

Danijel S
Danijel S

BMW fanatik

• Uporabnik

Homologiras lahk bol ko ne bilo kiro dimenzijo..tud za te felge je pomoje na tuv u ene 10 dimenzij ziher..

Homologiras lahko 25" pnevmatike. Vse se da. Če se avto prilagodi se da vse.
In zaradi tega ni treba nobenemu v zapor.

20" na e61 ni nič je podobna kot 19".
In sem.napisal že nazaj da drugih platišč ne želim. Če bi jih želel bi si kupil kar bi želel ker sredstva imam.
Želim si ta in nobenih drugih. In ker vem da ta niso narejena za e61 mi ostane samo to,da pnevmatike prilagodim avtomobilu,pa ne zaradi cenejše zadeve ampak da bo avto vozen. S to dimenzijo in tem sta pač ni. Zakaj? Sem razložil malo prej.
In tu je treba sedaj naredit halo iz tega?
Prikaži več možnosti

Kirn
Kirn

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 642
  • Avtomobil: Marprom/šved/zajc

Pa me ne bo nobeden prepričal, da je to normalno in po PS-u, če zadaj natakneš na e61 255/20" ,...to pa samo zato, da ne ruži. Sorry, jbg spet nekaj na pol. Daj ustrezne gor, pa naredi, tako kot mora!

Zanimivo da AC Schintzer prodaja 20" komplete platiš za e60 X modele s pnevmatikami 255/30-20... Pomoje skrajni čas, da jih obvestiš, da to ne paše na e60. :)

Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 542
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

Ne gre nobenemu konjaža v nos, zaradi mene naj ga pelje k Tinu, pa naj mu ga zavrti na 500, be se meni. Jaz sem se vpičil samo v neustrezno velikost pnevmatik in to, da bo to nekdo homologiral, kar sploh ne ustreza na dotični avto. Pa me ne bo nobeden prepričal, da je to normalno in po PS-u, če zadaj natakneš na e61 255/20" ,...to pa samo zato, da ne ruži. Sorry, jbg spet nekaj na pol. Daj ustrezne gor, pa naredi, tako kot mora!

To je forum, delimo mnenja. Pa kot si napisal, nabiješ me pa lahko kadar češ, veš kje sem, pa pridi, če bom pa kaj po tistem koncu, te pa zvrcnem, čeprav priznam, da redko hodim čez mejo (Trojane).

Za ostalo mi jajc dol visi, no ja, tudi za ta zadnji podatek, seveda. Ne vem, če je ta Srđo tok dobr, nism še nikoli slišal za njega, priznam. Tudi na spletu nič ne piše o njem. Ampak, se pa sprašujem, zakaj Tin ni šel k njemu razvijat stroja, pa mu je dobesedno pred nosom, tako pa se je peljal kar konkretno na drugi konec k nekemu drugemu priznanemu majstru? Ne vem no, sam prašam...da ne bo spet kdo kaj rekel, da se drkam na njega. Sploh ne. Debata, pač?

Temo spremljam le bežno, a spomin imam še kar v redu. :-D

Povzetek: omenjenih 290 KM. Zbadanje, kaj ti bodo konji, če zavore tresejo, ki jih moraš itak nadgraditi, ko čipaš. Voziš familijo in čungalunga gume (komu je že raztrgalo nizkocenovno gumo na družinskem avtu?) Kdo je ta Srđan, zakaj pol ljudi vozi k schumiju? Če morda ne veš - eno je optimiziranje elektronike, za kar potrebuješ diagnostično opremo, drugo so konkretne strojne predelave, ki jih je izvajal @Tin. Pa ne poznam nobenega od omenjenih.

A boli, ker je 290 več kot 286?

Je težava v tem, da se je tukaj pisalo, da je avto konstrukcijsko slab, ker ima težave z zamakanjem?

Še malo zgodovine. Na forum si prišel nebogljen, z zakuhanim compactom, a poglej zdaj, veliki dasa, najhitrejši in najpametnejši. Res me zanima, kdaj nastopi kompleks večvrednosti. Ko stisneš dol par počasnejših na ravnini? 

Govorijo, da FB povzroča depresijo, ker vsi objavljajo lepe stvari. BMW forum je to znal že pred 15 leti. Tam vsi postanejo uspešni. :rofl

Posted Image

Prikaži več možnosti

fizični radnik
fizični radnik

BMW fanatik

• Uporabnik

:)
E46__wagon
Prikaži več možnosti

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik

Temo spremljam le bežno, a spomin imam še kar v redu. :-D

Povzetek: omenjenih 290 KM. Zbadanje, kaj ti bodo konji, če zavore tresejo, ki jih moraš itak nadgraditi, ko čipaš. Voziš familijo in čungalunga gume (komu je že raztrgalo nizkocenovno gumo na družinskem avtu?) Kdo je ta Srđan, zakaj pol ljudi vozi k schumiju? Če morda ne veš - eno je optimiziranje elektronike, za kar potrebuješ diagnostično opremo, drugo so konkretne strojne predelave, ki jih je izvajal @Tin. Pa ne poznam nobenega od omenjenih.
A boli, ker je 290 več kot 286?
Je težava v tem, da se je tukaj pisalo, da je avto konstrukcijsko slab, ker ima težave z zamakanjem?

Še malo zgodovine. Na forum si prišel nebogljen, z zakuhanim compactom, a poglej zdaj, veliki dasa, najhitrejši in najpametnejši. Res me zanima, kdaj nastopi kompleks večvrednosti. Ko stisneš dol par počasnejših na ravnini? 

Govorijo, da FB povzroča depresijo, ker vsi objavljajo lepe stvari. BMW forum je to znal že pred 15 leti. Tam vsi postanejo uspešni. :rofl

Ne..me nic ne boli. Daaalec od tega.Pa se zmotil si se pri stevilkah...in ti se imas za dobrega opazovalca? Ne me smejat.

Nebogljenih je ene 90% uporabnikov, ki si prisli iskat pomoc, na forum. In, kaj je tu narobe? Ja, zdj sm dasa...big boss in town. Se kaj?

Težave ima veliko ljudi, eni take, drugi drugačne, tako kot e61. Pač njegov jih je imel zelo zelo veliko, moj nič od tega oz. je bilo vse prej sanirano. Zato se meče vse v isti koš, kot vse e61. Črnci, belci, Kristjani, Muslimni..vse isto?

Ti si pa 20 let se vedni isti a ne? Dej ne poki no. Cajt je za otroke...

Urejal M Kompakt, 16.02.2018, 10:14.

Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Globalni moderator

Seveda so nebogljeni, nekoč si tudi ti hlastal za nasveti. Eni potem odrastejo, drugi dobijo pa komplekse.

Newsflash: ne, nisi ne dasa in ne boss. 

Posted Image

Prikaži več možnosti
    • hertis114 je všeč

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik

Seveda sem, tudi on hlasta in ko mu napišeš, nabije vse na kurac...No ja no, itak ste najjači.

Dasa, večji kot ti, verjemi. Sicer ne na forumu :-D, tu si ti Bog i batina :eek , ko pa prideš na moj teren, se pa slika hitro obrne :metalc

Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Globalni moderator

Aja? Povej več o tvojem terenu. Da delaš v JU, kjer ti jaz devam plačo? :-D

Posted Image

Prikaži več možnosti

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik

Aja, ti mi devaš plačo? Si ziher? Super. Razmišljaš zelo zrelo, kot večina.

Naslednjič, ko bom šel v Mercator, bom rekel, da naj bi izstavi račun kar brez davka. Saj davek plačujejo samo zaposleni v gospodarstvu. Zanimiva teorija. Sedi, ena!

Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Globalni moderator

Ziher, ja.

Od kod pa po tvoje pride denar? Davek v Mercatorju si plačal od česa? Od plače, ki si jo dobil od kod? Pa prispevke?

Povej, od kod po tvoje država črpa večino denarja za financiranje plač v JS?

No, teren je torej kje? 

Posted Image

Prikaži več možnosti
    • Andrej-h je všeč

Kirn
Kirn

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 642
  • Avtomobil: Marprom/šved/zajc

Aja, ti mi devaš plačo? Si ziher? Super. Razmišljaš zelo zrelo, kot večina.

Naslednjič, ko bom šel v Mercator, bom rekel, da naj bi izstavi račun kar brez davka. Saj davek plačujejo samo zaposleni v gospodarstvu. Zanimiva teorija. Sedi, ena!

Dobra teorija. Ampak ko vi plačujete davek je za državno blagajno isto kot bi dal iz levega v desni žep... če nič ne pride v levega tudi v desnega ne bo. :)

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik

3f0f0c81626ae9a97bfa825d0ad9bab4_XL.jpg

Prikaži več možnosti
    • Eddy, bojan.u in slavo uporabnikom je všeč to sporočilo

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik

Ti meni NE daješ plače ne tebi podobnim, davke plačujemo tudi mi, tako v vednost. Ko je bila kriza, je kdo trošil denar, minimalčarji?  Od moje plače gre kar veliko za prispevke veš, skoraj plača iz skupine J.

Malo poglej kakšne davke plačuješ in komu in v kakšni višini. Ko prideš dohtarju, mu v ksiht povej, da mu ti daješ kruh, če ga ne bi ti plačal, ne bi mel dela...hahahaahhaha.

Lej stari, z veseljem ti sugeriram v vsem, samo ne v tej temi.

...vrato se Mamić.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.