Skoči na vsebino

Razpad sistema

* * * - - 19 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
3905 odgovorov v temi
Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 245

Zakaj mas pol tak avto, niti ne uzivas sam denar stran meces. Kups passata pa das teh 5jurjou za izlete z druzino ne pa za kurcev pleh pa servise, pa kok zivcev pa casa je slo v nic.
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 298

Jap, najbolj je skoda casa, ki ga za to porabis. Ker ti ga noben nikol ne more povrnit.
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 593
  • Avtomobil: new age e39

Fantje je kar je. Ko si enkrat na pol poti se je tezko obrnit. Kar veliko pove o človeku, tako da vsa čast, da je sel.do konca. Je imel.priliko izstopit iz tega vlaka pa je vztrajal. Meni osebno je to dobra lastnost. Kaj bi bilo pa v naših očeh najbolje napraviti, je pa druga stvar.
Boobs is back!
Prikaži več možnosti
    • magic man in bmw328ci uporabnikom je všeč to sporočilo

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Ko sem jest mel 100.000 sit place sem mel Nissana sunny za 200.000 sit. In nula stroskov. Enkrat na leto sem naredil servis za 20.000 sit in gasa. Moras si mal preracunat da ni pol slabe volje in glavobolov.
Prikaži več možnosti
    • jastreb je všeč

Danijel S
Danijel S

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 507
  • Avtomobil: BMW E61 Individual 530 xd

Zakaj mas pol tak avto, niti ne uzivas sam denar stran meces. Kups passata pa das teh 5jurjou za izlete z druzino ne pa za kurcev pleh pa servise, pa kok zivcev pa casa je slo v nic.

A bi ga ti mel?
A ga naj zažgem sedaj?
Avto pa vozim.
Uzivam jaz na motorju in čolnu. Brez skrbi. Pa.kak krog z oldtimerjem pa je super.
Močan avto rabim zaradi gliserja,dalahko to vlečem lepo. 4x4 obvezno. Zato ga imam.
Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 790
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Daniel, 5200€ v tolkih kilometrih je dosti. Te informacije prej nisem imel.

Ce si hoces revanzirat vlozeno, sedaj moras avto "zvozit", ce ne, bo pac naslednik uzival v njem. Niti sanajalo se mu ne bo, kake tezave je imel prejsnji lastnik, no razen ce je forumas :)

Na ta nacin bos zmanjsal €/km in potem ta investicija dobi smisel. V nasprotnem primeru niti ne.

Urejal MajoR, 17.06.2019, 09:27.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Danijel S
Danijel S

BMW fanatik

• Uporabnik

Ti primerjavo daješ sunnya izpred 30 let!?
A veš kljub temu se.mi zdi veliko za toliko km.
Tista evforija oziroma uživanje v vožnji je pa izginila,ker je bilo preveč sranja vmes. Potem pa ni več to.
Ja bi moral sedaj naredit 200 tisoč pa.ene 20 let avto vozit na koncu pa ga parkirati nekam.ob cesto pa da en s kamionom oplazi cel.bok ga olupi in je totalka.
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Jest povem kok sem si jest privoscil s tako placo kot sem jo mel takrat. Avto za 2 placi in letno 20% place za servis.. vec se mi je zdelo pac predrago.
Prikaži več možnosti

RALLIART
RALLIART

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 156

Take avte se kupuje za 6 jurjev in vsi ki bi dali 6 jurjev hocemo dodatno se da stvar samo dela in nic vlozka, to pa pri rabljenem avtu ne gre ampak je samo gemblanje dela ne dela. 

Se pa sprasujem ali je ta avto res bil to kar naj bi bil s prevozenimi in ostalim. Za elektroniko razumem da je mozno tolk vec okvar ker ima toliko elektronike se mi pa poraja vprasanje ko uporabnik priklopi čoln na avto se odpelje in ta pogon takoj crkne, to nekak deluje kot da je bil toliko izrabljen in je bila vleka pika na i ker ce bi bil ta pogon toliko slab bi bil cel avtonet vrjetno okvarjen.

Avtomatika pa jest ne prebavljam pri nakupu glih zaradi tega, stvar obcutljiva, ne servisirana ker kliantela ki kupi tak avto je ponavadi ze ponosna ko menja motorno olje in filter in prilozi sliko v oglas ko avto prodaja, kje so potem sele servisiranje menjalnika ki je minimalno 400eur za olje in da na koncu ne omenjam cudeznih 250kkm na milijon podlage.

Mogoce bi uporabnik probal z autodna v tem primeru ko je avto iz nemcije uvozen (ceprav naj bi bil avto preverjen ce se nemotim?), ce bi odkril kaksno vecje presenecenje kaj se je dogajalo z avtom, ker je res malo veliko napak brati.

Prikaži več možnosti

Danijel S
Danijel S

BMW fanatik

• Uporabnik

To ni bilo tako kot pišeš. Pogon ni crknil takoj. Vozil sem jaz avto eno leto in vmes imel prvi gliser pa sem ga prodal. Sicer je bil lažji od tega ampak nima to veze. Pogon stellmotor je crknil zato ker so noter plastični zobniki v kombinaciji z kovinsko gredjo. Gred se je izrabila do te mere da je preskakovala zobniki pa itak.

Nimam jaz kaj preverjati v
nemciji več pa sej ni to Bugatti.

Pred nakupom je bil avto 3x preverjen na testerju pa čez tehničnega smo se zapeljali. Napaka ki je takrat bila modul svečk,webasto črpalka. To je vse.
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik

Bad luck. Važno je da zna človek naprej it v lajfu. Lahko bi mel 7k več dnarja na računu, ampak to se ni prineslo sreče nikomur. :ok
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

rockson
rockson

zaplankan trmast bogaboječ™

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 918
  • Avtomobil: FWD, RWD, AWD

Bad luck. Važno je da zna človek naprej it v lajfu. Lahko bi mel 7k več dnarja na računu, ampak to se ni prineslo sreče nikomur. :ok

Točno tako, pa tudi ni tako grozno. Jaz sem tak znesek popušil na velecenjeni e39, če prištejem še izgubo med nakupno in prodajno ceno pa še precej več v dveh letih lastništva. Pa on ima sedaj vsaj poštiman avto, kar pa jaz mojo e39 nisem mogel reči. Še vedno je bila, vsaj po mojih standardih, v slabem stanju (predvsem karoserijsko).

Tako da, Danijel, ne glej nazaj, ampak samo naprej in se iz te situacije kaj nauči. Predvsem pazi, da se ponovno ne spraviš v podobno pozicijo. Jaz se dobil svojo šolo in se takih podvigov ne grem več. 

I love fast cars... and to go too fast in them. :ok2
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik

Pa sej meni se zdi da je on sel naprej, edini na rofumu kar se njegove e61 tiče. Vozi gliser, mecko in sraufa bavarca. A ni to lep lajf. Pa se bajto kupuje. Za policaja kr v redu :ok2

Urejal damirkos1, 17.06.2019, 11:27.

Boobs is back!
Prikaži več možnosti
    • timej98 je všeč

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 245

A bi ga ti mel?
A ga naj zažgem sedaj?
Avto pa vozim.
Uzivam jaz na motorju in čolnu. Brez skrbi. Pa.kak krog z oldtimerjem pa je super.
Močan avto rabim zaradi gliserja,dalahko to vlečem lepo. 4x4 obvezno. Zato ga imam.

Ne nebi ga imel in tudi nebi kupil avta z 400k km nikoli. 1z lastnik je avto zvozil, amortizeral in ko je videl da se bojo zacel stroski ga je prodal. Sicer pa vazno da si ti zadovoljen ;)
Prikaži več možnosti
    • Zelenc je všeč

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Sej to je jasno, vsak s tok km je zvozen. Samo moras to vzet v zakup in sproti rihtat. Vazno da zivci ne trpijo pa je vse ok. Drugac pa so avti po 250kkm dejansko ze amortizirani in ne smes pricakovat da bo to kot novo vozilo.
Prikaži več možnosti

SLine
SLine

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 922
  • Avtomobil: Tricikel

Vem da se spada sem, ampak glede na to da je ta tema bol obiskana kod ostale, bom tu zastavil vprasanje.
E61 avt. Odpiranje prtljaznika.
Ko stisnem gumb za odpiranje, odpre do konca, ko pa stisnem gumb za zapret, se zapre nekje do polovice.
Ce pa ta gumb drzim, se zapre.
Ce se vozim z odprtim prtljaznikom pa mi piska da je prtljaznik odprt.
Nisem vec pameten kaj bi lahko bilo narobe. Daje mi pa napako A2B4.
Je mozno da je kak senzor?
Ali se da to hidravliko odstranit in dat navadno odpiranje??
"Če se mnogi sramujejo že revnejše obleke in stanovanja, koliko več bi se jih moralo sramovati revnih idej in nazorov." Albert Einstein
Prikaži več možnosti

zaxxon
zaxxon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 751
  • Avtomobil: E60 530DA 2003

Jaz sem dal za servise v zadnjih 10 letih okoli 2000€ letno. To vzamem pi takem avtu v zakup. Če bi kupil novega, bi vsako leto izgubil 5000€. Pa naj si vsak računa kot hoče ;)

383827_3.png

Prikaži več možnosti
    • Bimmer-MB je všeč

Danijel S
Danijel S

BMW fanatik

• Uporabnik

Pa sej meni se zdi da je on sel naprej, edini na rofumu kar se njegove e61 tiče. Vozi gliser, mecko in sraufa bavarca. A ni to lep lajf. Pa se bajto kupuje. Za policaja kr v redu :ok2

Kolega težko jaz delam.in trdno za vse te materialne dobrine.
Vse so zaslužene nikomur nič dolžan itd.
Imam srečo da sem se znašel in ugotovil da znam pridelati kak dodatni €. Marsikdo nima te možnosti.
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Vazno da ti je to kul.
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja pa sej. Kje je problem? Sem kaj narobe napisal?

Super da znaš in zmoreš :ok
Boobs is back!
Prikaži več možnosti