Skoči na vsebino

Uporaba "BMW Connected Drive" v Sloveniji

* * * * - 3 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
641 odgovorov v temi
pharaon
pharaon

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 125
  • Avtomobil: F34

Jaz tudi ne vidim nobene nižje cene, razen pri Service inclusive piše 30%.

Za Connected Booster M, ki je že prej stal 79€, ni popusta...

Prikaži več možnosti

Pen66
Pen66

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 95
  • Avtomobil: F15 40D

Letos so nemci zatajili ter nimajo popustov. So pa popusti na UK store ter na npr. Poland;

https://www.bmw.co.u...connected-drive

https://www.bmw.pl/p...connected-drive

Prikaži več možnosti

Pen66
Pen66

Začetnik

• Uporabnik

Jaz sem presedlal kar na CD Poland ter za 188 Eur kupil Apple Carplay. Neoumno se mi zdi dati nemcem 300 Eur, če je v drugi državi toliko ceneje ne glede na vse.

Apple Carplay sem lepo aktiviral a glej ga zlomka vsaj v modelu F15 (proizvodnja 11/2017) kaže samo na 2/3 zaslona..Niti ne bi kupil, da je tako mali maps na zaslonu..

Pripete slike za predogled

• IMG_3648.jpg
Prikaži več možnosti

Pen66
Pen66

Začetnik

• Uporabnik

Pa še cene na Pl:

• 1.JPG
  • 2.JPG
Prikaži več možnosti

M power
M power

Kakegae no nai

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 425
  • Avtomobil: 2016 F11 520d Xdrive

In kako je recimo z Online storitvijo glede jezika? Je potem poljski? :-D

1986 E30 325iX > 1993 E36 318i > 1991 E36 325i > 2001 E46 330Xi T > 1999 E46 316i > 2001 E46 330Xi  > 2004 E46 330Xd T > 2016 F11 520d Xdrive

Prikaži več možnosti

netgear
netgear
  • Uporabnik
  • Sporočil: 38
  • Avtomobil: F44 218i

Jaz sem presedlal kar na CD Poland ter za 188 Eur kupil Apple Carplay. Neoumno se mi zdi dati nemcem 300 Eur, če je v drugi državi toliko ceneje ne glede na vse.

Apple Carplay sem lepo aktiviral a glej ga zlomka vsaj v modelu F15 (proizvodnja 11/2017) kaže samo na 2/3 zaslona..Niti ne bi kupil, da je tako mali maps na zaslonu..

Tudi meni bi zelo prav prišel Apple Carplay. Torej če prav razumem si samo naredim nov račun na CD Poland (sedaj imam CD SLO in ne morem nič kupiti) in kupim Carplay, ter bo delalo tudi na F44 seriji (proizvodnja 08/2020)?

Urejal netgear, 24.11.2021, 12:52.

Prikaži več možnosti

M power
M power

Kakegae no nai

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 425
  • Avtomobil: 2016 F11 520d Xdrive

V bistvu so v popuste vključene vse glavne države RAZEN Nemčije :crazy Potem pa razumi logiko...

https://www.bmw-conn...-selection.html

1986 E30 325iX > 1993 E36 318i > 1991 E36 325i > 2001 E46 330Xi T > 1999 E46 316i > 2001 E46 330Xi  > 2004 E46 330Xd T > 2016 F11 520d Xdrive

Prikaži več možnosti
    • Pen66 je všeč

netgear
netgear
  • Uporabnik
  • Sporočil: 38
  • Avtomobil: F44 218i

Očitno ne bo nič od mojega Carplay-a, ker ga sploh ne morem kupit. Zgleda imam preveč osnovno opremo, da bi lahko imel kaj takega v avtu. Predvidevam, da bi moral menjati to "glavno" enoto za tisto, ki ima navigacijo (trenutno nimam niti navigacije), verjetno lahko zaslon ostane enak? Je že kdo počel kaj takega na novejših modelih?

• Screenshot at Nov 24 16-17-13.png

Urejal netgear, 24.11.2021, 16:37.

Prikaži več možnosti

Pen66
Pen66

Začetnik

• Uporabnik

In kako je recimo z Online storitvijo glede jezika? Je potem poljski? :-D

Dela slovensko bp. To samo nakup opraviš.
Prikaži več možnosti

Pen66
Pen66

Začetnik

• Uporabnik

Tudi meni bi zelo prav prišel Apple Carplay. Torej če prav razumem si samo naredim nov račun na CD Poland (sedaj imam CD SLO in ne morem nič kupiti) in kupim Carplay, ter bo delalo tudi na F44 seriji (proizvodnja 08/2020)?

Jaz sem se najprej odjavil
iz aplikacije na telefonu MyBMW ter se potem
z drugim emailom registriral na CD Poland. Opravil
nakup. Poljsko stran mi je brskalnik
avtomatsko prevajal. Sedaj ko ne rabim nič več grem na Slovenijo, kjer sicer nič ni. Je pa ok za telefonski kontakt, da avto ne kliče poljakov ali nemcev v primeru urgence.
Prikaži več možnosti
    • netgear je všeč

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 617
  • Avtomobil: BMW

To je normalno moja F15 proizvodnja 12/2016 letnik in model 2017 ima enako, obstaja nek hack, da je čez cel ekran, samo so eni kasneje jamrali, da so bili po kasnejših posodobitvah potem problemi, tako, da sam niti Car playa ne uporabljam ali le občasno, ker mi je telefonija tam obupna napram BMW jevi....   Pa meni veliko stvari ni hotelo delovati, dokler nismo ugotovili, da mora biti frau Siri vsaj v osnovi omogočena......

Urejal Mat xxl, 25.11.2021, 00:57.

Prikaži več možnosti
    • Pen66 je všeč

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 387
  • Avtomobil: 440i MPPSK & Touareg CR

Zdaj hočem povezat zadevo pri moji "novi" 2016 4er.. Pa mi piše v aplikaciji My bmw: Ni aktivne naročnine, jaz bi to zadevo nabavil.. Zraven je tudi povezava: Na trgovino.. katera pa ne dela? Sem pa vse povezal, na aplikaciji je moj avto itd.. Butasto vprašanje, a to morem it na pooblaščenca plačat-sklenit naročnino? 

Kje lahko tule najdem kako trgovino za nakup storitev? https://www.bmw.si/s...cted-drive.html

Urejal Bavarec fan, 25.11.2021, 09:32.

If clothes make the man, then the engine definitely makes the car. By Larry Webster (Car and Driver)
Prikaži več možnosti

Pen66
Pen66

Začetnik

• Uporabnik

Zdaj hočem povezat zadevo pri moji "novi" 2016 4er.. Pa mi piše v aplikaciji My bmw: Ni aktivne naročnine, jaz bi to zadevo nabavil.. Zraven je tudi povezava: Na trgovino.. katera pa ne dela? Sem pa vse povezal, na aplikaciji je moj avto itd.. Butasto vprašanje, a to morem it na pooblaščenca plačat-sklenit naročnino? 

Kje lahko tule najdem kako trgovino za nakup storitev? https://www.bmw.si/s...cted-drive.html

-Jaz bi se najprej odjavil iz aplikacije MyBMW na telefonu, da te preko VIN-a ne povežejo iz katere države si (blokirajo potem nakup kljub drugemu e-mailu)

-Pijavil se na poljsko z drugim e-mailom, ker je najceneje tam:  https://www.bmw.pl/p...connected-drive ter nakupi. Plačaš s kreditno.

Kupiš dejansko kode - licence, ki veljajo po vseh državah za dotični VIN. Ne rabiš nič slovenije niti trgovcev. Naslov na poljskem pa vzemi kateri, da obstaja ker ga nujno rabijo za račun -neki melje zadaj in preverja a je (jaz sem dal kar en mediamarkt )

Ko se boš registriral na poljsko (delaš to lepo vse na PC, nič v avtu ali telefonu) bo CD Poljska poslala v tvoj avto kodo,

katere greš prebrat v avto pod sprejeta sporočila ter je boš moral vpisati na spletno stran za potrditev. Tako je meni vsaj ratalo.

Urejal Pen66, 25.11.2021, 12:08.

Prikaži več možnosti

Pen66
Pen66

Začetnik

• Uporabnik

-Jaz bi se najprej odjavil iz aplikacije MyBMW na telefonu, da te preko VIN-a ne povežejo iz katere države si (blokirajo potem nakup kljub drugemu e-mailu)

-Pijavil se na poljsko z drugim e-mailom, ker je najceneje tam:  https://www.bmw.pl/p...connected-drive ter nakupi. Plačaš s kreditno.

Kupiš dejansko kode - licence, ki veljajo po vseh državah za dotični VIN. Ne rabiš nič slovenije niti trgovcev. Naslov na poljskem pa vzemi kateri, da obstaja ker ga nujno rabijo za račun -neki melje zadaj in preverja a je (jaz sem dal kar en mediamarkt )

Ko se boš registriral na poljsko (delaš to lepo vse na PC, nič v avtu ali telefonu) bo CD Poljska poslala v tvoj avto kodo,

katere greš prebrat v avto pod sprejeta sporočila ter je boš moral vpisati na spletno stran za potrditev. Tako je meni vsaj ratalo.

Ko sem jaz imel avto viden v spletni aplikaciji na PC-ju mi je pokazalo katere naročnine imam zakupljene ter kaj slploh lahko kupim za svoj avto. Ne pokaže vsem isto. To meni pokaže npr.

• 1.JPG
  • 2.JPG
Prikaži več možnosti

RS6
RS6

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 491
  • Avtomobil: e24 635csi

Očitno ne bo nič od mojega Carplay-a, ker ga sploh ne morem kupit. Zgleda imam preveč osnovno opremo, da bi lahko imel kaj takega v avtu. Predvidevam, da bi moral menjati to "glavno" enoto za tisto, ki ima navigacijo (trenutno nimam niti navigacije), verjetno lahko zaslon ostane enak? Je že kdo počel kaj takega na novejših modelih?

Pokliči Schumija

Prikaži več možnosti
    • netgear je všeč

pharaon
pharaon

Začetnik

• Uporabnik

Meni ni uspelo na ta način. Poskusil sem ene 5 različnih naslovov vpisat, nobenega ni prijelo, od trgovin, fizičnih hišnih številk v ulicah...Varšava, Katovice,...nič :(

Je še kakšna druga finta, v glavnem ne sprejme naslova.

Prikaži več možnosti

Pen66
Pen66

Začetnik

• Uporabnik

Meni ni uspelo na ta način. Poskusil sem ene 5 različnih naslovov vpisat, nobenega ni prijelo, od trgovin, fizičnih hišnih številk v ulicah...Varšava, Katovice,...nič :(

Je še kakšna druga finta, v glavnem ne sprejme naslova.

Tam ko vpisuješ naslov bodi pozoren ter vsako vrstico potrdi sproti..te potem lepo spusti naprej na plačilo. Tudi mene je tam nekaj zezalo.

Prikaži več možnosti
    • pharaon je všeč

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 617
  • Avtomobil: BMW

Pa tudi če imaš mail gmail.com,  lahko samo pike brišeš, ali kam dodaš, boš enako dobil, za njih je pa to NOV mail. 

Prikaži več možnosti

pharaon
pharaon

Začetnik

• Uporabnik

Ok, uspelo mi je, "svoj" naslov sem vpisal med osebnimi podatki in ga tam shranil. Prej pa sem vpisoval tik pred samim nakupom, kjer te vpraša za naslov.

Pri samem nakupu sem ako samo potrdil naslov, ker je že bil shranjen. In tako je potem spustilo naprej, nakup opravljen, RTTI že dela.

Zdaj se bom odjavil iz Poljskega in prijavil nazaj na nemškega.

Hvala za pomoč!!!

Prikaži več možnosti
    • Pen66 je všeč

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 387
  • Avtomobil: 440i MPPSK & Touareg CR

Poskušam že dva dni, pa ne rata.. Nepopolni podatki al nekaj takega, obupal v glavnem. Vse novo, mail, račun na connected drive, že 5 novih Nemških naslovov. Brezveze, sramota za Slovenskega uvoznika Bmw... KATASTROFA! Edino če me neki ID za ddv jebe, ma katastrofa da imaš Slo avto, pa moraš nekaj fejkat da lahko od frajerjev kupiš neko zadevo. 

If clothes make the man, then the engine definitely makes the car. By Larry Webster (Car and Driver)
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.