Skoči na vsebino

Dodatna oprema pri F10

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
42 odgovorov v temi
Carterena05
Carterena05
  • Uporabnik
  • Sporočil: 9
  • Avtomobil: E61, F07

Sam sem šel iz bmw na vw in imam sedaj tudi ogrevanje volana. Ko sem avto kupoval sem bil navdušen, sedaj pa imam vedno izklopljeno, ker se volan tudi na prvi stopnji ogrevanja meni osebno preveč ogreje in je prav neprijeten občutek v rokah. Je pa razlika tudi v delovanju gretja sedežev, ki je pri vw prav neprijeten na drugi ali tretji stopnji, ker imaš občutek, kot da si ustvaril nekaj neprijetnega v hlačah. Je pa res, da sem imel v bmw usnje, sedaj imam pa blago, tako da je mogoče že tu razlika.
Ogrevanje volana je vsaj zame brezvezen kos opreme bolj pomemben mi je webasto na daljinca npr.

se mi zdi da je to glavna razlika med proizvajalci (in njihovo dodatno opremo), vsi lahko napišejo da imajo ogrevane sedeže in volan a le pri nekaterih znamkah to deluje kot mora... mal dnarja mal muzke bi reku :)

Imam ogrevan volan in sedeže, ter zadeva deluje kot mora (greje na pravih mestih in tako da me ne moti). Kako to dela v drugih znamkah vozil pa ne vem... sicer pa tukaj je govor o opremi BMW vozil!

webasto dobi popolnoma novo dimenzijo z upravljanjem preko telefona (ter ostale funkcije), saj se mi ni treba sprehajat v bližino avta (da avto dobi signal z dalinjca).. lahko sprožiš od kjerkoli :)

Urejal Carterena05, 28.02.2020, 10:54.

Prikaži več možnosti

Colt
Colt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 254

Tako je pri meni na E61 atermična sprednja šipa in na vseh steklih atermične folije. Se mi zdi da ventilirani sedeži že v osnovi bolj "dihajo" zaradi luknjic, pa še notranjost je beige. Lani mi je avto cele dneve stal v Grčiji na plaži, pa ni bilo neke sile, samo ventilacijo sem na daljinca zagnal 15min preden sem šel v avto...

Nimam atermične pa mi tudi v 5ki ne piha toplo ampak odvaja vročino. Pa z perforiranim usnjem ni nekih problemov da bi bilo moteče poleti tudi če jih ne ventiliraš...

Prikaži več možnosti

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 188
  • Avtomobil: BMW F11 530dA Luxury Ind.

Softclose bi se jaz brez problema odpovedal. Saj vecina sploh ne vem da imam to in vrata zapre kot pri vseh ostalih avtih.
No pa se po moji nerodnosti mi je 1x stisnilo 3 prste :) hudica je bolelo.

Webastu (upravljanje preko telefona), HUD, aktivni tempomat, senzorji za mrtvi kot ... Brez tega pa si ne znam predstavljati naslednjega vozila.
@Jerry: Tako da ti se kar do Miholda zapelji in upaj, da bo imel čas... ker je čakalna vrsta nanj daljša kot pri kurbi, ki daje zastonj.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.