Skoči na vsebino

BMW 6 GT - G32 (naslednik modela 5 GT)

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
59 odgovorov v temi
neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 765
  • Avtomobil: /

Sej ta avto je pri nas že kakšno leto na voljo...

Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 254
  • Avtomobil: SPET M SPORT PAKET

Sej ta avto je pri nas že kakšno leto na voljo...

Mogoče res, sam na forumu ga ni!
Sicer ne vem kolk je to res, ker ga je sosed zdej kupil pa je eden prvih, saj tako pravi!

Urejal lozinka, 14.11.2018, 21:44.

BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 765
  • Avtomobil: /

Povej sosedu, da žal ni med prvimi :-D

Evo 04/2017:

https://www.avto.net...an Turismo A...

Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik

He, he so mu naložil!
Sicer je ta od trgovca, verjetno testni!
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 669
  • Avtomobil: Nemški

Ni jih veliko na cesti, a vseeno ni prvi. Mogoce v svoji ulici. Avto je na voljo že od oktobra 2017 :ok2
Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 376
  • Avtomobil: e46 323ci

A sem jaz edini, ki so mu te GT/GC verzije nenomralno grde?! :eek  :eek  :napaka  :napaka

1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci

Prikaži več možnosti
    • bpavsic in peropapero uporabnikom je všeč to sporočilo

mika2023
mika2023

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 958
  • Avtomobil: e63, ML430, AD

meni tudi ne potegne. Gr neki

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 621
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Meni tudi ne, enostavno previsok avto. Potencialno v temni barvi z M paketom in dovolj velikimi feltnami, ga pa v trenutku zamenjan za katerokoli običajno različico.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

bpavsic
bpavsic

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 878
  • Avtomobil: E92 320i, F30 320d

A sem jaz edini, ki so mu te GT/GC verzije nenomralno grde?! :eek  :eek  :napaka  :napaka

Nisi :) GC bi še nekako pogojno šel skozi (govorim o 6 GC, 4-ka GC niti pod razno - premalo "riti"). GT pa raje peš hodim, kot da se vsedem not. 

Prikaži več možnosti

Xandrej
Xandrej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 749

Meni pa so GT svetovni!!! Kako dobro GT5 se nebi branil...

Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 376
  • Avtomobil: e46 323ci

OK ampak kaj ima 5GT pa 5er nima? Razen grde oblike in mogoče malenkost večjega kufra, ki ga itak večina ljudi ki te avte ima ne rabi? Ok imaš potem 5er karavan če je kufer velika vloga in je tudi sam avto svetove lepši. 

Če se cilja na neko "coupejevsko" obliko je pa faljeno na celi črti... U bistvu govorim na pamet, ker smisla v teh oblikah oziroma verzijah res ne vidim.

1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 245

GT 5 ima podvozje od serije 7 to je velika razlika
Prikaži več možnosti
    • lozinka je všeč

simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 683
  • Avtomobil: BMW

Kaj ima 5GT kar običajna petica nima :

a) udobje je na ravni serije 7 - podovozje je skoraj enako seriji 7 in je popolnoma drugačno kot pri običajni seriji 5

b) zadaj zračno vzmetenje - ki jo limuzina serije 5 nima - sicer karavan ga ima, ampak je nastavitev popolnoma drugačna

c) prostora za kolena zadaj je občutno več

d) višje se sedi + prtljažnik je večji pri GT

Avto je zelo prijeten za vozit - višje sediš. Tudi cena je bila krepko višja od običajne petice. Sam bi rekel, da po nepotrebnem prezrt avtomobil predvsem zaradi cene in oblike.

Prikaži več možnosti
    • bmw330cd je všeč

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik

OK ampak kaj ima 5GT pa 5er nima? Razen grde oblike in mogoče malenkost večjega kufra, ki ga itak večina ljudi ki te avte ima ne rabi? Ok imaš potem 5er karavan če je kufer velika vloga in je tudi sam avto svetove lepši. 

Če se cilja na neko "coupejevsko" obliko je pa faljeno na celi črti... U bistvu govorim na pamet, ker smisla v teh oblikah oziroma verzijah res ne vidim.

Razen naštetega, je to avto katerega kupijo tisti ki hočejo imet mal drugačen BMW kot večina. Torej BMW, ampak ga ne vidiš za vsakim vogalom! Tukaj moj sosed ima že tretjega, navdušen kot otrok! Probal je še ostale ki bi jih lahko imel pa ni to tisto kar ima GT!

BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

bmwziga
bmwziga

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 096
  • Avtomobil: 320dA

tudi meni je grd :eek  :eek  (beri, ni denarja za tak avto :) ) :ok

BMW.....ko razvada,postane navada
Prikaži več možnosti
    • lozinka in xMarkox uporabnikom je všeč to sporočilo

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 515
  • Avtomobil: 218d AT, M2

Meni je kot celota najboljsi BMW...udobje na nivoju serije 7, vsedas se visje v njega, ampak ne tako visoko kot v X5, ravno optimalno. Vozna dinamika je blizje seriji 5 kot 7/x5, ogromen prtljaznik, vglavnem vrhunsko uporaben paket, za ceno X5.
Prikaži več možnosti
    • fp4492, jakeccc, lozinka in 3 ostalim je všeč

xMarkox
xMarkox

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 138
  • Avtomobil: 2019 Koleos dCi 175 4WD

No, sam sem pa recimo velik ljubitelj GT modelov ze od prve generacije 5 GT, pa tudi 3 GT se ne bi branil. 6 GT je pac sodobna nadgradnja ze preverjenega luksuza in prezence, tako da mi ne bi bilo dvakrat za reci, da bi ga kupil, ce bi temu seveda bil financno ´´dorasel´´ :) 

2002 E46 M-Sporttechnik II (ex), 2002 Audi A4 B6 1.6i (ex), 2015 Audi A4 Avant S-Line (ex), 2019 Koleos dCi 175 4WD 

Prikaži več možnosti
    • lozinka je všeč

U2ros
U2ros

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 020
  • Avtomobil: A6 Avant Ultra

Nisi edini, ubistvu ne morem verjet da je toliko ljudem všeč. To je kot R klasa od benza.

Je pa res da mi tudi notchi na telefonih in Fortnite ne potegnejo. Od Bmw bi najrajši imel petico ali pa sedmico. Očitno se staram
Prikaži več možnosti

TribesMan
TribesMan

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 710
  • Avtomobil: F31 320d

Temu jaz pravim Fiat Croma efekt...

Grda ko pes, ampak 95% lastnikov je presrečnih kako uporaben, udoben in prostoren avto je.

Urejal TribesMan, 03.12.2018, 21:02.

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

nomad
nomad
  • Uporabnik
  • Sporočil: 31
  • Avtomobil: f11 530xd, Cooper S R56

Včeraj sem ga vozil, ene 20 km lokalne, in 15 avtoceste. 107.000 EUR mpc !!! Preizkusil sem ga v vseh modih (lepo spreminja "karakter"), z gumbom active drive ... Zelo zelo udobna vožnja, se pozna velika medosna in vrhunsko vzmetenje, znotraj tišji od konkurence, ampak mene ta mehkoba ne potegne.

Zunanjost mi prav tako osebno ni všeč, no GT-ji mi nikoli niso bili všeč pri BMW-ju, razumem pa osebe, ki jim je všeč in kolega mi je argumentiral njegovo odločitev tako: f11 je prodal, hotel je višje vozilo (seveda BMW), ampak ko je preizkusil X5 mu ni sedla vožnja, ki še vedno (in tudi nikoli) ne bo primerljiva z limuzino. Ker pa si je želel sedeti malce višje (star je čez 50 let) mu je ravno pravi kompromis 6GT. Vsi dodatki (cca. 25 jurjev) pa mu nudijo dodatno udobje in razvajenost, čeprav na daljinca parkirat BMW-ja, to se mi ne zdi ravno najbolj pomembno. Je pa fensi... Ampak motor, menjalnik, ergonomija sedenja - super filing limuzine in tehnične dovršenosti. 

Prikaži več možnosti
    • bmw330cd je všeč