Skoči na vsebino

E34 steering pitman arm

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
3 odgovorov v temi
Pingopingvin
Pingopingvin

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36
  • Avtomobil: /

Pozdravljeni,

na real oem-u sem zasledil, da ima e34 isti model lahko različen pitman arm (ne poznam slovenskega izraza  :napaka ).

link do real oem (na sliki je del označen z številko 10): http://www.realoem.c...334#32211137467

Zanima me kakšna je razlika med različnimi pitman arm (eni imajo pri opisu pripisano D=30 mm, drgi pa D=28 mm).

Google mi žal ni podal nobenih ustreznih informacij.

Hvala 

Lp

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 64 985
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

To je roka ki povezuje polž volana in pomožni volan, pravilnega slovenskega izraza pa tudi jaz ne poznam. Pomojem nima smisla kaj dosti študirat ker verjetno itak ne boš naročil nove (ta del se redko izrabi, zato se novega ne splača kupovat), pojdi do kakega odpada in si jo odmontiraj. Če se ne motim, ima Kastelec v Grosupljem še eno E34 za dele.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

Pingopingvin
Pingopingvin

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36
  • Avtomobil: /

To je roka ki povezuje polž volana in pomožni volan, pravilnega slovenskega izraza pa tudi jaz ne poznam. Pomojem nima smisla kaj dosti študirat ker verjetno itak ne boš naročil nove (ta del se redko izrabi, zato se novega ne splača kupovat), pojdi do kakega odpada in si jo odmontiraj. Če se ne motim, ima Kastelec v Grosupljem še eno E34 za dele.

Hvala,

ampak moje vprašanje se bolj nanaša kakšna je razlika v teh rokah, kajti niso vse iste (isti model ima različne roke, nikjer pa nisem zasledil informacije kakšna je ta razlika).

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 64 985
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Hvala,

ampak moje vprašanje se bolj nanaša kakšna je razlika v teh rokah, kajti niso vse iste (isti model ima različne roke, nikjer pa nisem zasledil informacije kakšna je ta razlika).

Razlika je v premeru luknje, če je tudi dolžina oziroma oblika drugačna pa in podatka. 

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti