Skoči na vsebino

Izkušnje z avtohišo Ace avto?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
341 odgovorov v temi
tomze
tomze

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 490
  • Avtomobil: bmw

Kaj je fora tega bmw-ja
Prikaži več možnosti

jastreb
jastreb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 615
  • Avtomobil: metro / intertours / lpp

Kaj je fora tega bmw-ja

Od 7 strani dalje, teče branja vredna dogodivščina, katero je načel uporabnik perobmw, in katera zelo nazorno opisuje povprečnega kupca leto starega bmwja, ter povprečnega kupca 15 let stare petice :-D
Prikaži več možnosti
    • tomze je všeč

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 115
  • Avtomobil: --------:)

Tocno tako..
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 115
  • Avtomobil: --------:)

Mu je že žal, da je kupil.. Nobene emocije, brez zvoka. Nic kj posebnega..
dolgočasen avto.
želja vsaj 300 km, bencin..
sem mu reko vzami s5 audija.
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 231
  • Avtomobil: kombi

Pol bo tole boljša izbira https://www.avto.net...asp?id=15417949

Prikaži več možnosti

jastreb
jastreb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 615
  • Avtomobil: metro / intertours / lpp

Mu je že žal, da je kupil.. Nobene emocije, brez zvoka. Nic kj posebnega..
dolgočasen avto.
želja vsaj 300 km, bencin..

Kake emocije pa je pričakoval od skoraj 5 metrske limuzine z 4 cilindrskim dizlom? :-D
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 693

Ja dobro vprasanje.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 69 709
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

S čim se ti je pa človek tako zameril, da si mu dal tak nasvet?

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 760
  • Avtomobil: new age e39

S5 res ni zamenjava za 520d. Naj si kupi kaj zabavnega za vikend al pa resnega bavarca. Audiji niso glih znani po veselju do vožnje.

Sicer pa je definicija srece realnost minus pričakovanja
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 247
  • Avtomobil: BMW

Ma Dekowci, so za ljudi, ki upajo na lažni prestiž, lažni premium, ko pa se jim, kaj pokvari in doživijo na servisu premium zavrnitev kulance, so pa vsi , ko kuhani raki in tako jezni, da to se pred znanci skrivajo......  

Prikaži več možnosti

luta
luta

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 628
  • Avtomobil: Q7 3.0TDI, F32 425d

pretiravas. Pa se mal na pamet. Ravno tolk priznavajo kulanco kot bmw.
Vozim tako bmw kot audi vzporedno ze vec kot 10 let (A8, S8, Q7, E60 525, E46 330ci, F32 425d) Sta dva razlicna svetova, kar se tice pa servisa je pa oboje precej podobno.

Urejal luta, 29.06.2020, 14:42.

Prikaži več možnosti
    • hooks in Boris-84 uporabnikom je všeč to sporočilo

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 819
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Pa sej on pljuva ze leta po VAG grupi, zato ker mamici niso upostevali kulance. 100x prezvecena tema, mal si ze dolgocasen s tem bluzenjem
Prikaži več možnosti
    • dylan_dog je všeč

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 448
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Eno in isto goni ze ves cas, kredibilnost pa pada, vedno vec lukenj se pojavlja v samooklicanem  vsemogocnem znanju.  Ce se na VAG grupo spozna tako kot na zrezke, je bolje, da se ne oglasa vec v tovrstnih debatah.

Urejal dylan_dog, 29.06.2020, 15:44.

Prikaži več možnosti
    • jastreb je všeč

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 693

Audi je men najboljsi avto kar sem jih mel. Pa sem mel vse od 500 eur do 200 jurjev. Ne najdem zamenjave pa bi prec menjal ce bi kaj najdel. Mi je vseen ce kia burek pise gor, nisem pristas nobene znamke.
Prikaži več možnosti
    • dylan_dog je všeč

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 538
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Ampak še vedno nisi imel BMWja?

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 247
  • Avtomobil: BMW

Pa sej on pljuva ze leta po VAG grupi, zato ker mamici niso upostevali kulance. 100x prezvecena tema, mal si ze dolgocasen s tem bluzenjem

Povsem mimo, vse so priznali vedno samo, da avto VAG grupe ne prevozi 15 t km , brez okvare ......  je pa podn.....

Verniki pa naj le kupujejo....

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 69 709
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Eno in isto goni ze ves cas, kredibilnost pa pada, vedno vec lukenj se pojavlja v samooklicanem  vsemogocnem znanju.  Ce se na VAG grupo spozna tako kot na zrezke, je bolje, da se ne oglasa vec v tovrstnih debatah.

Forumaša Dejan-V in luta sta replicirala Matu xxl, tole leti pa na mene, zato bom odgovoril.

Kar se zrezkov tiče gre za trolanje in zajebancijo, tema o hrani pač ni resna in si tam to lahko privoščim. Kar se VAG grupe tiče se pa ne hecam niti za sekundo, vse kar sem napisal o tem je mišljeno smrtno resno in točno tako kot piše! Z Matom xxl sva tu na isti valovni (pri hrani recimo nisva, tako da ne gre za to da bi en drugemu v rit lezla, piševa popolnoma nepristransko), čeprav se ne morem strinjat da VAG ne upošteva garancije in kulance, po tem kar sem slišal skrbi za kupce bolje kot BMW. Problem je drugje. V konstrukciji, v materialih, pa tudi v zgodovini firme, ki jo tudi sam skrbno spremljam že zaradi svojega zanimanja za industrijsko arheologijo, če drugega ne. Zakaj BMW "je" in AUDI "ni" sem povedal že tolikokrat, da se mi ne zdi več smiselno ponavljat. Za manj zahtevne uporabnike je VAG povsem OK, vam pa povem da se ob nakupu njihovih izdelkov lahko počutite opeharjene, ker to tudi ste. Toliko na kratko, to da nekdo nekomu na BMW forumu napiše da boljše da se z zagovarjanjem znamke BMW napram drugim ne oglaša več, je pa več kot smešno :lmao BMW forum ni po pomoti takšen kot je, tak je z razlogom in audi (Faudl ali kaj je že - že ime samo je popolnoma idiotsko) tudi. Tako da če TEBI kaj ni prav se lahko brez problema preseliš na VAŠ propadli forum in tam pljuvaš čez BMW in čez bmwjaše, saj če kdo, potem TI s svojim zagovarjanjem podloškarskih sekretov tu nisi zaželjen ;)

Audi je men najboljsi avto kar sem jih mel. Pa sem mel vse od 500 eur do 200 jurjev. Ne najdem zamenjave pa bi prec menjal ce bi kaj najdel. Mi je vseen ce kia burek pise gor, nisem pristas nobene znamke.

Kar si jih imel, ja, to si dobro povedal. Ta trditev je resnična.

Povsem mimo, vse so priznali vedno samo, da avto VAG grupe ne prevozi 15 t km , brez okvare ......  je pa podn.....

Verniki pa naj le kupujejo....

Pa saj ni važno, tudi če se BMW pokvari enkrat na vsak prevožen kilometer in podloškar nikoli, je prvi še vedno svetove boljši avto. Raca ne bo nikoli labod, pa če se na glavo postavi. Amen!

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 448
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Seveda, ko zabluzis  in, ko se ti dokaze zmota je potem vedno “sem se hecal”, poznano.

Glede nesodelovanja v debatah je bilo pa misljeno izkljucno na VAG grupo, ker si tako alergicen na njih. In nikjer ne omenjam BMW!

Jaz nobene znamke nikoli ne zanicujem na nacin kot jih ti, niti ne uporablajm tako zanicevalnih besed. Gledam  sirse, brez plasnic.

Urejal dylan_dog, 29.06.2020, 21:11.

Prikaži več možnosti
    • Boris-84 je všeč

clinton
clinton

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 583
  • Avtomobil: BMW 1, 3, TTNY=?

Prikaži več možnosti

miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 682
  • Avtomobil: Bmw 530xd f10

Ja sto ljudi sto cudi. Jst mam prjatla ki je res manijak, ljubitelj na avte, pa se polnez z dnarjem in mu je avto dalec od samo prevoznega sredstva kot se mi zdi, da je tebi Leon, vsaj tako sklepam iz tvojih postov. No ta je imel tudi ze vse zive avte, pred vsem 500 konj plus. Pa tud pelat zna avto, kot se zagre, ne samo tiscat po ravnem. No njemu naprimer je pa audi najslabsi avto kar jih je imel.
Enga novega a6 je imel kaki 2 leti nazaj. Je rekel da slabsega avta se ni mel. Podobnega mnenja sem bil tudi sam, sem ga menjal po pol leta. Skratka za njega sta porsche in bmw dalec spredaj, blizu tudi mercedes. Pravi da bo probal enkrat se bentley pa ferrari. Audi pa nikol vec. Tko da tle se je bv pregovarjat. Ni zdej audi skret, al pa bmw skret. Pac enmu neki od tega bolj pase kot drugo.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.