Skoči na vsebino

Izkušnje z avtohišo Ace avto?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
407 odgovorov v temi
e34td
e34td

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 421
  • Avtomobil: Ni €€€

To avtohišo ima zdaj brat od lastnika Ai avto. G. Edo. Odprl je čisto ločeno firmo od brata oz Ai avto, torej ACE. Ima hude avte, dva prijatelja sta kupila direktno pri njem ( ko je bil še v Ai avto) že par avtov in vsi so bili v piko. Sam bi brez zadržkov kupil od njega.

Oven Danilo (Ai avto) in Porič Edin (ACE avto)... Takoj se vidi, da sta brata. :-D

A truly rich man is one whose children run into his arms when his hands are empty.
Prikaži več možnosti
    • BMW Deutschland je všeč

Meerkat
Meerkat
  • Uporabnik
  • Sporočil: 876
  • Avtomobil: Bmw

Mogoče imata skupno mamo ;)
Prikaži več možnosti
    • e34td je všeč

e34td
e34td

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 421
  • Avtomobil: Ni €€€

Mogoče imata skupno mamo ;)

Res je. Možno.   :ok

A truly rich man is one whose children run into his arms when his hands are empty.
Prikaži več možnosti

Rally fan
Rally fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 241
  • Avtomobil: Kr'dajo v službi

Jaz oba možakarja poznam, Ai mi je tudi odkupil avto. Upam trditi, da ne en ne drug ne vrtita km (večni šimfarji na tem forumu mi pač ne bodo verjeli....itak pa 99% takih šimfarjev pri tej oz.teh firmah nimajo kupiti, ker jajc za 2-3t€ ne prodajta...). Vedno se trudita pokupita top-rabljenčke, ne izsiljujeta cen, takoj plačata. Za vse rabljene imata vrhunske mojstre, ki avte vrnejo v super vizuelno kondicijo. Kolikokrat sem videl avto, ki je prišel v firmo, po parih dnevih pa človek ni mogel verjeti, kaj naredi polirka, kemično čiščenje...eni ljudje imajo take svinjake, da te pri srcu zaboli.
Edini riziko, ki obstaja pa je v rabljenčkih, ki sta jih včasih prisiljina vzeti v račun.....tam pa lahko "prileti" kaj zavrtenega...kot pri ostalih dilerjih. Žal.
:evillaugh"When you see the tree you're about to hit, it's called understeer. When you can only hear and feel it, it's oversteer" (W. Röhrl):evillaugh
Prikaži več možnosti

Zmago
Zmago

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 622
  • Avtomobil: VW Passat CC

Očitno smo našli najpoštenejšega preprodajalca rabljenih vozil v Slo, oziroma kar dva, g. Edvin in g.  Edo :)

Bolje biti bogat in mlad kot pa star in reven.
Prikaži več možnosti
    • jocker in bmwaudi uporabnikom je všeč to sporočilo

bmwaudi
bmwaudi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 151
  • Avtomobil: 2.0 tfsi SKN

hehe. se mi zdi ja,,,,,zato je moj znanec pustil 1000 eur are pri njiju dveh.....poštenje je kar buhtelo iz njih.....slo se je za avto v vrednosti 40.000 eur

na koncu ga je kupil pri selmarju v Mb iz premium selection ponudbe......

Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 39 553
  • Avtomobil: P508 SW

Kaj pa pušča aro, če ni siguren v nakup..... :crazy

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

Simon
Simon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 669

http://www.avto.net/...11518110&show=2

zgleda lep... a kdo pozna prodajalca? :-D

Prikaži več možnosti

zino
zino

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 227
  • Avtomobil: BMW

ja, preko Trojan, :laugh

Prikaži več možnosti

Zmago
Zmago

Novinec

• Uporabnik

Ne poznam lih preprodajalskega biznisa se mi pa zdi da je avto slikan v DE, naš človek se je  pa samo prinesel podloge za noge, napis na steni in za tablico, dakao zgleda da je avto že v "salonu",...ni pa nujno seveda samo mi nekak ne gre skup da nbi preprodajalec vložil v nakup takega avta,...kajpavem,.....90 k eur?

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 246

Vsi avti tam so na zalogi.....meli so tudi rdecega x6m
Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 140
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: Vsi stari

Ne poznam lih preprodajalskega biznisa se mi pa zdi da je avto slikan v DE, naš človek se je  pa samo prinesel podloge za noge, napis na steni in za tablico, dakao zgleda da je avto že v "salonu",...ni pa nujno seveda samo mi nekak ne gre skup da nbi preprodajalec vložil v nakup takega avta,...kajpavem,.....90 k eur?

Ti sploh ne veš, kakšni avti so na zalogi pri dilerjih v SLO, ki se na Avto.net sploh ne oglašujejo.

Glede na njihov promet je to čisto rutinski posel, pri kateremu bodo zlahka dosegli npr. 15k rvc.

F7P 704+M50B20+M54B22+M57D25+N53B30 = 28 cyl = 836 PS  :burnout 

Prikaži več možnosti

Zmago
Zmago

Novinec

• Uporabnik

....je to čisto rutinski posel, pri kateremu bodo zlahka dosegli npr. 15k rvc.

Res ne vem kaki avti so na zalogi , ampak besede "rutinski posel" in "zlahka zaslužil 15k" v poslu ne obstajajo,....Noben posel ni rutinski (se ne zgodi sam od sebe) in ni ga posla pri katerem bi zlahka zaslužuil tak denar.....

Prikaži več možnosti
    • re5pector je všeč

Simon
Simon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 669

http://www.avto.net/...11478820&show=2

težka odločitev, ker avto izgleda res lep...tole mora biti bomba :mljask

Prikaži več možnosti

Rally fan
Rally fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 241
  • Avtomobil: Kr'dajo v službi

Evo, še en tak ki kar ne more verjeti...pa usedi se v avto, do bivšega Trendy salona v Mengšu ni daleč, pa se prepričaj, kaj je vse na zalogi.
:evillaugh"When you see the tree you're about to hit, it's called understeer. When you can only hear and feel it, it's oversteer" (W. Röhrl):evillaugh
Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 044

Evo, še en tak ki kar ne more verjeti...pa usedi se v avto, do bivšega Trendy salona v Mengšu ni daleč, pa se prepričaj, kaj je vse na zalogi.

Tole lahko tudi jaz potrdim.
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 71 131
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Tole lahko tudi jaz potrdim.

Kaj šele jaz, ki sem tam skoraj vsak dan na malici  :laugh Če delajo pošteno ali ne ne vem, vseeno pa lahko rečem da jim privoščim uspeh ker trdo delajo, to je enkrat ena. Marsikdo jim zavida dobre avtomobile v katerih se vozijo, jaz pač ne ker vem kakšen posel je to in koliko truda je treba vložit za to da ti uspe (ob tem da dobiš 1000 polen pod noge z vseh strani, od države dalje). Končno nekdo ki ne prodaja samo 2.0 dizelskih jajc, pač pa taprave stroje  :ok

TO BE SMART IS A PRIVILEGE, BUT TO BE JERRY IS A GIFT FROM GOD!

Prikaži več možnosti
    • BMW Deutschland in Rally fan uporabnikom je všeč to sporočilo

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

A je še govora o istem trgovcu? Če ja, naj mi nekdo pojasni kaj je tukaj poštenega, razen da so stranko "pošteno nategnili"  :confused 

Kaj šele jaz, ki sem tam skoraj vsak dan na malici  :laugh Če delajo pošteno ali ne ne vem, vseeno pa lahko rečem da jim privoščim uspeh ker trdo delajo, to je enkrat ena. Marsikdo jim zavida dobre avtomobile v katerih se vozijo, jaz pač ne ker vem kakšen posel je to in koliko truda je treba vložit za to da ti uspe (ob tem da dobiš 1000 polen pod noge z vseh strani, od države dalje). Končno nekdo ki ne prodaja samo 2.0 dizelskih jajc, pač pa taprave stroje  :ok

ACEavto je bil včasih nasproti a-cosmosa in nato naj bi sekao združil z AI Avto. Je pa tudi pri njemu potrebno biti previden. Ko sem šel jaz gledal avto, je bilo preveč lukenj v njihovih odgovorih... Drugače pa ima lepe avtomobile, tudi slika jih vedno z dobrimi feltnami (katere so potem za doplačilo oz. izgubiš manever pri cenkanju).
Je pa prijatelj tudi kupil pri njih (še ko so bili nsproti A-cosmosa) in je naknadno ugotovil prevrtene kilometre (ob dokumentih pri prodaji so mu dali celotno zgodovino in tudi prejšnjega lastnika iz Jesenic - na fizično osebo je bil anrejen uvoz iz Nemčije, potem pa takoj naprej prenos na ACE). No pri uvozu je bilo napisano 189.000 km, pri prodaji pa 134.500

LP

Pa so mu potem kaj denarja vrnili, ko se je izkazalo, da kilometri ne štimajo?

Če se prav spomnil, je šel nekaj nazaj in se bunil, vendar ni nič dosegel. Ni pa se mu dalo ukvarjati s tem, ker je bil preveč "zaljubljen" v avto.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 140
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: Vsi stari

Res ne vem kaki avti so na zalogi , ampak besede "rutinski posel" in "zlahka zaslužil 15k" v poslu ne obstajajo,....Noben posel ni rutinski (se ne zgodi sam od sebe) in ni ga posla pri katerem bi zlahka zaslužuil tak denar.....

Oprosti, ampak si popolnoma zanemaril razmerje cena/RVC, ki je popolnoma v skladu s običajnimi posli... ne se zatikat na 15k, če ne vidiš celotne slike.

Vsak resen delodajalec bi propadel, če bi delal samo biznise, kjer bi zaslužil 500€... gleda se vedno v %... in za trgovino je nekje 20% absolutni minimum.

Potem sem omenil tudi promet (pri nas so podatki javni in dostopni na portalu Ajpes); le-ta je leta 2015 znašal 3.885.401 eur, zaloga konec leta pa 924.000 eur, ki jo 1/3 financirajo sami, 1/3 s krediti in 1/3 dobavitelji.

Glede na te cifre je preprodaja vozila v rangu 100k za njih rutinski posel, saj ga teoretično, po prometu, izpeljejo 38x na leto oz vsakih deset dni :-D

Da malo razširimo obzorja.

In, mimogrede, sprehodi se malo po avtohišah... pa seštevaj vrednost tistega, kar imajo na parkingu... da dobiš občutek za cifre, ki se vrtijo v tem poslu.

F7P 704+M50B20+M54B22+M57D25+N53B30 = 28 cyl = 836 PS  :burnout 

Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 399
  • Avtomobil: bel traktore

Nikoli ne bom zastopil, da nekdo kupi avto vreden blizu ali čez 100- 200k€, potem ga pa prodaja po parih mesecih z nekaj tisoč kilometri. V čem je poanta?

Meni naj avto  :love  :party  :priklon

http://www.avto.net/...-PAKET-HLAJ-...

Urejal m4tj4z, 16.11.2016, 10:19.

neJEZImo Save 

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.