Skoči na vsebino

Projekt 'Mini Red Arrow' končan

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
13 odgovorov v temi
Misho76
Misho76
  • Uporabnik
  • Sporočil: 9
  • Avtomobil: Mini One R56 JCW

Tribute akrobatski letalski skupini Britanskega vojaškega letalstva Red Arrows =>

Pripete slike za predogled

• JCW RA_01.jpg
  • JCW RA_04.jpg
  • JCW RA_05.jpg
  • JCW RA_06.jpg
  • JCW RA_07.jpg
  • JCW RA_08.jpg
  • JCW RA_09.jpg
  • JCW RA_10.jpg
  • JCW RA_14.jpg
  • JCW RA_22.jpg
Prikaži več možnosti
    • Rottie, Pepsi in Kung Fu Panda uporabnikom je všeč to sporočilo

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 445
  • Avtomobil: 218d AT, M2

To je tisti ONE z JCW body kitom a ne? Drugače si ga pa zelo zanimivo poštimal.

lp,m

Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Zelo je lep.

“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti

jakeccc
jakeccc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 901

Zelo lepo. :ok

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 669
  • Avtomobil: bel traktore

Samo zanima me, a si kako povezan z to akrobatsko letalsko skupino?

Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 232
  • Avtomobil: e61, r55

Lep lep, škoda edino, da ga nisi prej spoliral...

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Misho76
Misho76
  • Uporabnik

Ziw,

bom kar v enem replyu vsem odgovoru =>

- drzi, je One z JCW full kitom in takega sem tudi kupil...dejansko sem hotel kupiti S vendar je bla takrat bolj tuga na trgu. Sam v to investicijo na One definitivno ne bi sel, ker je definitivno predrago. Ko sem ga videl v zivo sem se dobesedno zaljubil v njega,letnik 2013,prevozenih samo 40k, ohranjen, pregledan s strani mojega mehanika na licu mesta vse bp, pa se super cena. Tko da nisem dosti razmisljal. Cipiran na Avtoelektroniki, neki je dodal se sportni filter in JCW izpuh, da mi je dinamo pokazu ca 130 KM. Vec tudi ne rabim, ker vsaj za mene, je hiter ;) Polepitev sredinske, stranskih crt in kokarde na strehi mi je delal Klemen in PoglejPoglej iz Mengsa (priporocam), ostalo lastna rezija z narocili iz eBaya. Sam sem dodal tudi Maxtonov stresni spojler in prebarval zavorne celjusti. Z akrobatsko skupino nisem povezan, vendar sem ljubitelj letalstva (sploh angleskega RAF) ze od malih nog. Akrobatske skupine me navdusujejo (sploh Redsi), sem bil ze kar na nekaj mitingih (nazadnje Zeltweg Air Power par mesecev nazaj) in mini je bil delezen kar nekaj dvignjenih palcev ;) Glede na to,da je Mini zgodovinsko gledano angleski sem pac to dejstvo povezal s svojo ljubeznijo do angleskega letalstva. In to je to. Da naredis nekaj unikatnega, da je tvoje in da pije vodo ;) Bom pa tribute minija poslal tudi na njihovo fb stran. Mogoce me pa povabijo kam :D

Pa hvala za like in pohvale.

Peace & Respect, M
Prikaži več možnosti
    • m4tj4z je všeč

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 445
  • Avtomobil: 218d AT, M2

Ziw,

bom kar v enem replyu vsem odgovoru =>

- drzi, je One z JCW full kitom in takega sem tudi kupil...dejansko sem hotel kupiti S vendar je bla takrat bolj tuga na trgu. Sam v to investicijo na One definitivno ne bi sel, ker je definitivno predrago. Ko sem ga videl v zivo sem se dobesedno zaljubil v njega,letnik 2013,prevozenih samo 40k, ohranjen, pregledan s strani mojega mehanika na licu mesta vse bp, pa se super cena. Tko da nisem dosti razmisljal. Cipiran na Avtoelektroniki, neki je dodal se sportni filter in JCW izpuh, da mi je dinamo pokazu ca 130 KM. Vec tudi ne rabim, ker vsaj za mene, je hiter ;) Polepitev sredinske, stranskih crt in kokarde na strehi mi je delal Klemen in PoglejPoglej iz Mengsa (priporocam), ostalo lastna rezija z narocili iz eBaya. Sam sem dodal tudi Maxtonov stresni spojler in prebarval zavorne celjusti. Z akrobatsko skupino nisem povezan, vendar sem ljubitelj letalstva (sploh angleskega RAF) ze od malih nog. Akrobatske skupine me navdusujejo (sploh Redsi), sem bil ze kar na nekaj mitingih (nazadnje Zeltweg Air Power par mesecev nazaj) in mini je bil delezen kar nekaj dvignjenih palcev ;) Glede na to,da je Mini zgodovinsko gledano angleski sem pac to dejstvo povezal s svojo ljubeznijo do angleskega letalstva. In to je to. Da naredis nekaj unikatnega, da je tvoje in da pije vodo ;) Bom pa tribute minija poslal tudi na njihovo fb stran. Mogoce me pa povabijo kam :D

Pa hvala za like in pohvale.

Peace & Respect, M

Super si si tole zastavil! 

Mi zavorne čeljusti in JCW niso šle skupaj, ko pa sem videl barvno kombinacijo (rdeča, jcw kit, bež in karo prešiti sedeži) mi je bilo pa jasno kateri je :) Sem ga cca 2 leti nazaj  videl, ko se je pri Selmarju prodajal, naj bi pa prvi lastnik si želel točno takšnega.

Upam, da ti bo dobro služil!

lp,m

Prikaži več možnosti

miha07
miha07

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 335
  • Avtomobil: Mini Cooper

Zelo lep Mini:) midva se veckrat srecava za WTCjem v Lj na parkingu:) podoben mini samo da imam bele crte in goriske tablce:)
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 331
  • Avtomobil: BMW logicno

Lep samo, lak je pa tak, da se vidi, da je bil samo na ščetinastih krtačah v avtomatskih pralnicah pran .

Prikaži več možnosti

Misho76
Misho76
  • Uporabnik

Zelo lep Mini:) midva se veckrat srecava za WTCjem v Lj na parkingu:) podoben mini samo da imam bele crte in goriske tablce:)

Drzi,hcerko pripeljem ponavadi iz treninga,ker tam blizu zivim in se potem zapeljem do garaze. Sem tudi jaz veckrat pochekiral tvojega minija in nice job. 1x sva si celo dvignila roke v pozdrav ;) Ko se vidiva ob priliki,bova pa se kako rekla. LpM

Super si si tole zastavil! 

Mi zavorne čeljusti in JCW niso šle skupaj, ko pa sem videl barvno kombinacijo (rdeča, jcw kit, bež in karo prešiti sedeži) mi je bilo pa jasno kateri je :) Sem ga cca 2 leti nazaj  videl, ko se je pri Selmarju prodajal, naj bi pa prvi lastnik si želel točno takšnega.

Upam, da ti bo dobro služil!

lp,m

Jp, to je tocno ta :) Hvala, lpM

Lep samo, lak je pa tak, da se vidi, da je bil samo na ščetinastih krtačah v avtomatskih pralnicah pran .

Mat,bil je ze poliran,ampak drzi kar nekaj casa nazaj...jbg pri 2 otrocih,druzinskih obveznostih in jobu skoraj vedno do 17,nekak zmanjka casa in volje ;) hvala za opazko,se bom potrudil da ga namazem in zglancam asap :) LpM
Prikaži več možnosti

///M
///M

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 595
  • Avtomobil: W164, W123

Kul Mini mi je zelo všeč, okusno narejen. Všeč mi je letalska tematika, Red Arowse sem tudi sam videl v živo in so res impresivni. Lepo, da se nas najde še kaj avio fanov, tudi sam namreč velik letalski fanatik, le da sem bolj vzhodno orientiran moj sanjski stroj je namreč Mig 29. Tudi v Zeltwegu sem bil letos in je bilo fajn, mi smo bili sicer malo razočarani, saj smo cel dan čakali na 29ko, kateri je imel potem dokaj zadržan nastop z bolj malo afterburnerja :P. Ampak vsekakor enkratno doživetje.

Prikaži več možnosti

klemn007
klemn007

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 791

Še tablice prilepi z obojestranskim lepilom in bo OK, ker Selmar okvirčki ne pašejo ravno...

Mi o volku, volk iz gozda. :)
Prikaži več možnosti

Kung Fu Panda
Kung Fu Panda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 357
  • Avtomobil: Bmw E39 525DT,Golf 5 GTD

Hudo res hudo noro lep . Čestitke  :metalc  :metalc

:mznak Roka roko umije , obe pa obraz :friends
Prikaži več možnosti